Čerepovec VS Barys Astana


Čerepovec

Barys Astana

Čerepovec (T1) VS Barys Astana (T2)

Čerepovec

Barys Astana

Zaujímavé

Čerepovec

  • Z celkového počtu 28 prehralo mužstvo Čerepovec až 50% svojích zápasov. 14 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Čerepovec je až 10 z celkového počtu 28 zápasov, čo je až 36%.
  • Až 19 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 28 zápasov, to je až 68%.
  • Čerepovec už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Čerepovec už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Čerepovec už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Barys Astana

  • 31% zápasov tímu Barys Astana skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 26 zápasov.
  • 22 z celkového počtu 26 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 85%.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (6 z 12) skončilo remízou.
  • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 9 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
12.11.2019 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
06.10.2019 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
Rusko / KHL / 2018/2019
18.12.2018 12:00 Barys Astana Čerepovec under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.11.2018 17:30 Čerepovec Barys Astana over 3:5 1:1,0:3,2:1
Rusko / KHL / 2017/2018
27.10.2017 18:00 Čerepovec Barys Astana over 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
28.08.2017 15:30 Barys Astana Čerepovec over 4:3 1:0,2:2,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
17.11.2016 17:00 Čerepovec Barys Astana over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
18.09.2016 13:00 Barys Astana Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
27.12.2015 12:30 Barys Astana Čerepovec over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
29.09.2015 18:30 Čerepovec Barys Astana over 5:4pp 0:2,3:1,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
24.02.2012 14:00 Barys Astana Čerepovec over 3:4ppsn 0:1,2:0,1:2,0:0,-:-
28.11.2011 16:00 Čerepovec Barys Astana over 7:1 3:1,1:0,3:0

Čerepovec

1 - 6 - 5

Barys Astana

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 17:00 Čerepovec Omsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
04.11.19 15:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
31.10.19 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,4:3
28.10.19 17:00 Čerepovec Petrohrad under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
26.10.19 16:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
24.10.19 18:00 Čerepovec Nižněkamsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
19.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 5:3 1:1,1:2,3:0
17.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.10.19 13:30 Red Star Kunlun Čerepovec under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
12.10.19 16:30 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
23.09.19 18:00 Čerepovec Dinamo Riga over 6:1 1:0,2:0,3:1
21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
04.09.19 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
02.09.19 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
24.10.19 18:30 Jaroslavl Barys Astana under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.11.2019 17:30 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
20.11.2019 17:30 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
22.11.2019 17:30 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
28.11.2019 17:30 Čerepovec Admiral Vladivostok porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
04.12.2019 18:30 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
06.12.2019 17:10 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
21.12.2019 15:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.11.2019 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
22.11.2019 14:30 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 15:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
01.12.2019 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
04.12.2019 13:30 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 4 6 4 5 10 70 60 36
2. Dynamo Moskva 28 12 2 3 6 12 77 65 35
3. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
4. Jokerit Helsinki 25 5 4 4 4 0 67 67 30
5. Dinamo Riga 28 4 3 2 14 -35 51 86 22
6. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Omsk 28 11 3 4 3 14 71 57 38
3. Ufa 28 8 4 3 6 9 69 60 35
4. Magnitogorsk 28 8 3 5 4 5 66 61 33
5. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
6. Nižněkamsk 30 5 5 3 9 -1 73 74 33
7. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
8. Admiral Vladivostok 26 3 6 1 9 -1 59 60 31
9. Jekatěrinburg 25 3 5 2 8 -3 62 65 28
10. Red Star Kunlun 27 6 3 3 9 -7 58 65 27
11. Čeljabinsk 29 6 2 2 15 -25 49 74 22
12. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 11 3 4 3 14 71 57 38
2. Ufa 28 8 4 3 6 9 69 60 35
3. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
4. Admiral Vladivostok 26 3 6 1 9 -1 59 60 31
5. Red Star Kunlun 27 6 3 3 9 -7 58 65 27
6. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Magnitogorsk 28 8 3 5 4 5 66 61 33
3. Nižněkamsk 30 5 5 3 9 -1 73 74 33
4. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
5. Jekatěrinburg 25 3 5 2 8 -3 62 65 28
6. Čeljabinsk 29 6 2 2 15 -25 49 74 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
2. Vitiaz Chekhov 27 7 4 5 2 6 63 57 35
3. Nižnyj Novgorod 29 3 6 2 10 3 81 78 32
4. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
5. Sochi 27 7 1 5 8 -16 52 68 23
6. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
2. Petrohrad 29 4 6 4 5 10 70 60 36
3. Dynamo Moskva 28 12 2 3 6 12 77 65 35
4. Vitiaz Chekhov 27 7 4 5 2 6 63 57 35
5. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
6. Nižnyj Novgorod 29 3 6 2 10 3 81 78 32
7. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
8. Jokerit Helsinki 25 5 4 4 4 0 67 67 30
9. Sochi 27 7 1 5 8 -16 52 68 23
10. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23
11. Dinamo Riga 28 4 3 2 14 -35 51 86 22
12. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
3. Omsk 28 11 3 4 3 14 71 57 38
4. Petrohrad 29 4 6 4 5 10 70 60 36
5. Dynamo Moskva 28 12 2 3 6 12 77 65 35
6. Ufa 28 8 4 3 6 9 69 60 35
7. Vitiaz Chekhov 27 7 4 5 2 6 63 57 35
8. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
9. Magnitogorsk 28 8 3 5 4 5 66 61 33
10. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
11. Nižněkamsk 30 5 5 3 9 -1 73 74 33
12. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
13. Nižnyj Novgorod 29 3 6 2 10 3 81 78 32
14. Admiral Vladivostok 26 3 6 1 9 -1 59 60 31
15. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
16. Jokerit Helsinki 25 5 4 4 4 0 67 67 30
17. Jekatěrinburg 25 3 5 2 8 -3 62 65 28
18. Red Star Kunlun 27 6 3 3 9 -7 58 65 27
19. Sochi 27 7 1 5 8 -16 52 68 23
20. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23
21. Čeljabinsk 29 6 2 2 15 -25 49 74 22
22. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22
23. Dinamo Riga 28 4 3 2 14 -35 51 86 22
24. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Dinamo Riga 14 3 2 1 5 -2 27 29 15
6. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
4. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
5. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
6. Nižněkamsk 13 3 3 1 2 10 40 30 19
7. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
8. Admiral Vladivostok 12 3 2 1 3 2 27 25 15
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Red Star Kunlun 14 2 2 2 4 -5 26 31 14
11. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8
12. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 12 3 2 1 3 2 27 25 15
5. Red Star Kunlun 14 2 2 2 4 -5 26 31 14
6. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
3. Nižněkamsk 13 3 3 1 2 10 40 30 19
4. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
5. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
6. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 14 3 3 1 3 9 38 29 19
4. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
2. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
3. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
6. Nižnyj Novgorod 14 3 3 1 3 9 38 29 19
7. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
8. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
11. Dinamo Riga 14 3 2 1 5 -2 27 29 15
12. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
6. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
7. Nižnyj Novgorod 14 3 3 1 3 9 38 29 19
8. Nižněkamsk 13 3 3 1 2 10 40 30 19
9. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
10. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
11. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
12. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
13. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
14. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
15. Admiral Vladivostok 12 3 2 1 3 2 27 25 15
16. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
17. Dinamo Riga 14 3 2 1 5 -2 27 29 15
18. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
19. Red Star Kunlun 14 2 2 2 4 -5 26 31 14
20. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
21. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13
22. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
23. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
24. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 15 2 4 1 3 10 37 27 21
2. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Jokerit Helsinki 13 3 2 3 0 2 34 32 17
5. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
6. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
3. Ufa 15 2 3 2 3 -2 35 37 18
4. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
5. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
6. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
7. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
10. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
2. Ufa 15 2 3 2 3 -2 35 37 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
3. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
4. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
5. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 13 6 0 2 3 -4 28 32 14
3. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 12 2 0 3 4 -12 15 27 7
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 15 2 4 1 3 10 37 27 21
3. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
4. Vitiaz Chekhov 13 6 0 2 3 -4 28 32 14
5. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
6. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
7. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
8. Jokerit Helsinki 13 3 2 3 0 2 34 32 17
9. Sochi 12 2 0 3 4 -12 15 27 7
10. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
11. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
12. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
3. Petrohrad 15 2 4 1 3 10 37 27 21
4. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
5. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
6. Ufa 15 2 3 2 3 -2 35 37 18
7. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
8. Jokerit Helsinki 13 3 2 3 0 2 34 32 17
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Vitiaz Chekhov 13 6 0 2 3 -4 28 32 14
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
13. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
14. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
15. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
16. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
17. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
18. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
21. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
22. Sochi 12 2 0 3 4 -12 15 27 7
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6