Čeljabinsk VS Spartak Moskva


Čeljabinsk

Spartak Moskva

Čeljabinsk (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Čeljabinsk

Spartak Moskva

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • Čeljabinsk už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Čeljabinsk už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Čeljabinsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Spartak Moskva

    H2H

    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    30.10.2018 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva under 4:1 3:0,1:1,0:0
    19.09.2018 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk over 6:1 2:0,3:0,1:1
    Rusko / KHL / 2017/2018
    24.11.2017 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva under 2:0 1:0,1:0,0:0
    18.11.2017 15:00 Spartak Moskva Čeljabinsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
    Rusko / KHL / 2016/2017
    15.01.2017 12:30 Čeljabinsk Spartak Moskva under 3:2 1:0,2:1,0:1
    15.11.2016 17:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2015/2016
    06.12.2015 15:00 Spartak Moskva Čeljabinsk over 5:1 1:0,2:1,2:0
    05.10.2015 16:00 Čeljabinsk Spartak Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
    Rusko / KHL / 2011/2012
    24.02.2012 14:00 Čeljabinsk Spartak Moskva under 2:1 1:0,0:0,1:1
    28.11.2011 16:30 Spartak Moskva Čeljabinsk over 1:7 0:2,1:2,0:3

    Čeljabinsk

    5 - 2 - 3

    Spartak Moskva

    Čeljabinsk


    nenájdený žiadny zápas

    Spartak Moskva


    nenájdený žiadny zápas

    Čeljabinsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    02.09.2019 12:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    04.09.2019 18:30 Čeljabinsk Petrohrad porovnaj tímy
    07.09.2019 18:30 Chabarovsk Amur Čeljabinsk porovnaj tímy
    08.09.2019 18:30 Chabarovsk Amur Čeljabinsk porovnaj tímy
    10.09.2019 18:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk porovnaj tímy
    11.09.2019 18:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Red Star Kunlun Čeljabinsk porovnaj tímy
    15.09.2019 17:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk porovnaj tímy
    18.09.2019 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    20.09.2019 17:00 Barys Astana Čeljabinsk porovnaj tímy
    23.09.2019 17:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    25.09.2019 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
    27.09.2019 17:00 Čeljabinsk Barys Astana porovnaj tímy
    29.09.2019 17:00 Čeljabinsk Jaroslavl porovnaj tímy
    03.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    05.10.2019 17:00 Petrohrad Čeljabinsk porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.10.2019 17:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    14.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk porovnaj tímy
    19.10.2019 17:00 CSKA Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
    21.10.2019 17:00 Jaroslavl Čeljabinsk porovnaj tímy
    23.10.2019 17:00 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
    26.10.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    30.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    28.11.2019 17:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    30.12.2019 17:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
    19.02.2020 17:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    ukáž viac

    Spartak Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    02.09.2019 12:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
    04.09.2019 18:30 Jaroslavl Spartak Moskva porovnaj tímy
    06.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    08.09.2019 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    10.09.2019 18:30 Spartak Moskva Omsk porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
    17.09.2019 17:00 Barys Astana Spartak Moskva porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Magnitogorsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva porovnaj tímy
    24.09.2019 17:00 Spartak Moskva Ufa porovnaj tímy
    26.09.2019 17:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    01.10.2019 17:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    05.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
    12.10.2019 17:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    16.10.2019 17:00 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
    20.10.2019 17:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
    27.10.2019 17:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
    30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
    02.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0