Čeljabinsk VS Barys Astana


Čeljabinsk

Barys Astana

Čeljabinsk (T1) VS Barys Astana (T2)

Čeljabinsk

Barys Astana

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • 57% prehier (16 zápasov) z celkového počtu 28 tímu Čeljabinsk.
  • Až 21 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 28 zápasov, to je až 75%.
  • Čeljabinsk už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Čeljabinsk už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Čeljabinsk už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Barys Astana

  • 28% zápasov tímu Barys Astana skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 7 z celkového počtu 25 zápasov.
  • 21 z celkového počtu 25 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 84%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (5 z 20) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
27.09.2019 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
20.09.2019 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
28.12.2018 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 0:3 0:0,0:2,0:1
06.12.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk under 3:1 1:1,0:0,2:0
01.11.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
18.10.2018 16:00 Čeljabinsk Barys Astana over 4:5pp 1:0,3:2,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
09.12.2017 12:30 Čeljabinsk Barys Astana under 4:0 0:0,2:0,2:0
05.12.2017 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
30.09.2017 13:30 Čeljabinsk Barys Astana under 2:1 0:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
04.03.2017 12:00 Barys Astana Čeljabinsk under 2:1 0:1,1:0,1:0
28.02.2017 14:30 Barys Astana Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
26.02.2017 12:00 Barys Astana Čeljabinsk under 3:1 0:1,1:0,2:0
24.02.2017 12:30 Čeljabinsk Barys Astana over 5:1 0:0,2:1,3:0
22.02.2017 15:00 Čeljabinsk Barys Astana over 2:5 0:3,0:2,2:0
23.12.2016 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 3:4 0:1,0:2,3:1
11.10.2016 16:00 Čeljabinsk Barys Astana over 3:4 1:1,0:2,2:1
Rusko / KHL / 2015/2016
27.01.2016 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 5:4ppsn 3:1,0:3,1:0,0:0,-:-
01.09.2015 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 2:1 1:0,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
04.10.2011 14:30 Čeljabinsk Barys Astana over 4:3 1:1,2:1,1:1
14.09.2011 15:00 Barys Astana Čeljabinsk over 4:3 0:1,2:1,2:1

Čeljabinsk

6 - 5 - 9

Barys Astana

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.11.19 15:00 Magnitogorsk Čeljabinsk over 5:2 1:1,2:0,2:1
02.11.19 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 3:5 0:2,1:3,2:0
30.10.19 15:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
26.10.19 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 1:2 1:1,0:1,0:0
23.10.19 18:30 Dinamo Riga Čeljabinsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
21.10.19 18:30 Jaroslavl Čeljabinsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
19.10.19 16:00 CSKA Moskva Čeljabinsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
17.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 3:1 1:0,2:0,0:1
14.10.19 16:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 3:4 1:2,1:2,2:1
12.10.19 14:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
07.10.19 16:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
05.10.19 16:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:2 1:2,0:0,0:0
03.10.19 18:10 Dynamo Minsk Čeljabinsk over 5:3 2:0,2:1,1:2
29.09.19 14:00 Čeljabinsk Jaroslavl under 2:1 0:0,2:1,0:0
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
23.09.19 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
15.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
14.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
11.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
10.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.09.19 16:00 Čeljabinsk Petrohrad over 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
02.09.19 16:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,1:1,0:2

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
24.10.19 18:30 Jaroslavl Barys Astana under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
17.11.2019 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
24.11.2019 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
26.11.2019 15:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
03.12.2019 15:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
21.12.2019 13:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
ukáž viac

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.11.2019 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
22.11.2019 14:30 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 15:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
01.12.2019 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
04.12.2019 13:30 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
2. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
3. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
4. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
5. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
6. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
2. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
3. Novosibirsk 23 12 1 4 1 9 51 42 32
4. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
5. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
6. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
7. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
8. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
9. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
10. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
11. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22
12. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
2. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
3. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
4. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
5. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
6. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
2. Novosibirsk 23 12 1 4 1 9 51 42 32
3. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
4. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
5. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
6. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
3. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
4. Jaroslavl 25 6 3 0 13 -6 60 66 24
5. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
6. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
3. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
4. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
5. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
6. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
7. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
8. Jaroslavl 25 6 3 0 13 -6 60 66 24
9. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
10. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
11. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18
12. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
2. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
3. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
4. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
5. Novosibirsk 23 12 1 4 1 9 51 42 32
6. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
7. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
8. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
9. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
10. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
11. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
12. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
13. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
14. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
15. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
16. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
17. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
18. Jaroslavl 25 6 3 0 13 -6 60 66 24
19. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
20. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22
21. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22
22. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
23. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18
24. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
6. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
5. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
6. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
7. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
8. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
9. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
10. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
11. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8
12. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
5. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
6. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
3. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
4. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
5. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
6. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
4. Jaroslavl 14 3 2 0 7 -4 32 36 14
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
4. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
5. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
6. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
8. Jaroslavl 14 3 2 0 7 -4 32 36 14
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
11. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12
12. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
3. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
4. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
6. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
7. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
8. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
9. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
10. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
11. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
12. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
13. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
14. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
15. Jaroslavl 14 3 2 0 7 -4 32 36 14
16. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
17. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
18. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
19. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
20. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
21. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12
22. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
23. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10
24. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
2. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
3. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
4. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
5. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
3. Novosibirsk 10 4 0 3 0 -5 19 24 11
4. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
5. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
6. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
7. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
10. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
11. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14
12. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
2. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
3. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Novosibirsk 10 4 0 3 0 -5 19 24 11
3. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
4. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
5. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
6. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
3. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
3. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
4. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
5. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
6. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
7. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
8. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
9. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
10. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
11. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
3. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
4. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
5. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
6. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
7. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
8. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
9. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
10. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
11. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14
12. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
13. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
14. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
15. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
16. Novosibirsk 10 4 0 3 0 -5 19 24 11
17. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
18. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
21. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
22. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6