3254092-----------

Barys Astana VS Sochi


Barys Astana

Sochi

735****76843

Barys Astana (T1) VS Sochi (T2)

Barys Astana

Sochi

Zaujímavé

Barys Astana

  • Počet remíz tímu Barys Astana je až 22 z celkového počtu 74 zápasov, čo je až 30%.
  • Až 46 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 74 zápasov, to je až 62%.
  • Barys Astana už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Barys Astana už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Barys Astana už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Sochi

  • 31% zápasov tímu Sochi skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 21 z celkového počtu 68 zápasov.
  • 46 z celkového počtu 68 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 68%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 8 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
13.01.2019 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
05.01.2019 15:00 Sochi Barys Astana under 0:3 0:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
29.12.2017 14:30 Barys Astana Sochi under 2:3 0:0,1:1,1:2
06.10.2017 18:30 Sochi Barys Astana under 3:1 1:0,2:0,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
06.01.2017 14:30 Barys Astana Sochi under 0:4 0:1,0:1,0:2
27.09.2016 18:30 Sochi Barys Astana over 3:6 2:2,0:2,1:2
Rusko / KHL / 2015/2016
03.02.2016 17:30 Sochi Barys Astana over 6:2 3:1,0:1,3:0
12.09.2015 13:30 Barys Astana Sochi under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0

Barys Astana

2 - 2 - 4

Sochi

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.03.2019 12:00 Barys Astana Omsk over 3:5 1:0,1:4,1:1
20.03.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.03.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 5:0 1:0,2:0,2:0
16.03.2019 12:00 Barys Astana Omsk over 4:2 0:0,2:0,2:2
14.03.2019 14:30 Barys Astana Omsk under 1:3 0:2,0:0,1:1
10.03.2019 12:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 3:2 1:1,1:1,1:0
08.03.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 3:1 1:0,2:1,0:0
06.03.2019 14:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 3:1 2:0,1:0,0:1
04.03.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 5:4pp 0:3,2:0,2:1,1:0
02.03.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 3:1 0:0,2:1,1:0
28.02.2019 14:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod over 5:4pp 0:2,2:2,2:0,1:0
26.02.2019 14:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 0:1,1:0,3:0
22.02.2019 12:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:2
20.02.2019 10:30 Chabarovsk Amur Barys Astana under 2:0 1:0,0:0,1:0
18.02.2019 10:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 2:1 1:0,0:0,1:1
16.02.2019 12:00 Barys Astana Omsk under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
14.02.2019 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 3:1 1:0,1:0,1:1
12.02.2019 14:30 Barys Astana Novosibirsk over 5:2 0:0,2:1,3:1
04.02.2019 15:00 Ufa Barys Astana under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
02.02.2019 12:00 Barys Astana Jokerit Helsinki over 8:2 1:1,2:1,5:0
31.01.2019 14:30 Barys Astana Petrohrad under 2:3 1:2,1:1,0:0
29.01.2019 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
26.01.2019 15:00 CSKA Moskva Barys Astana over 2:5 0:2,1:2,1:1
24.01.2019 17:30 Petrohrad Barys Astana under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,3:2
22.01.2019 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:0,0:2,1:1
17.01.2019 14:30 Barys Astana Ufa under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15.01.2019 14:30 Barys Astana Spartak Moskva over 4:5 3:2,1:3,0:0
13.01.2019 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
10.01.2019 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 1:3 1:2,0:0,0:1
08.01.2019 14:30 Barys Astana Chabarovsk Amur over 4:2 1:1,1:0,2:1
05.01.2019 15:00 Sochi Barys Astana under 0:3 0:1,0:1,0:1
03.01.2019 15:00 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3 1:0,1:1,0:2
30.12.2018 15:30 Omsk Barys Astana over 4:3sn 0:2,0:1,3:0,0:0,2:1
28.12.2018 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 0:3 0:0,0:2,0:1
24.12.2018 14:30 Barys Astana Admiral Vladivostok over 4:3 3:3,0:0,1:0
20.12.2018 15:00 Barys Astana Yaroslavl under 1:2 0:1,1:1,0:0
18.12.2018 12:00 Barys Astana Čerepovec under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.12.2018 12:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:4 0:1,1:2,0:1
10.12.2018 10:30 Chabarovsk Amur Barys Astana under 2:1 1:1,0:0,1:0
08.12.2018 08:00 Admiral Vladivostok Barys Astana under 1:3 1:1,0:1,0:1
06.12.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk under 3:1 1:1,0:0,2:0
03.12.2018 12:00 Barys Astana Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
01.12.2018 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 2:7 0:2,1:2,1:3
27.11.2018 17:30 Čerepovec Barys Astana over 3:5 1:1,0:3,2:1
25.11.2018 15:00 Yaroslavl Barys Astana over 5:3 1:0,1:3,3:0
23.11.2018 17:30 Jokerit Helsinki Barys Astana under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
18.11.2018 12:00 Barys Astana Ufa under 0:3 0:0,0:2,0:1
16.11.2018 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
14.11.2018 14:30 Barys Astana Chabarovsk Amur over 5:6 3:4,1:2,1:0
12.11.2018 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
05.11.2018 18:30 Slovan Bratislava Barys Astana under 1:2 0:0,1:2,0:0
03.11.2018 15:00 Dynamo Minsk Barys Astana under 2:3 0:3,0:0,2:0
01.11.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
30.10.2018 14:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 2:0 1:0,0:0,1:0
28.10.2018 12:00 Barys Astana Novosibirsk over 5:2 2:0,2:2,1:0
26.10.2018 15:30 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:1 1:1,2:0,0:0
22.10.2018 15:30 Barys Astana Dynamo Minsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
18.10.2018 16:00 Čeljabinsk Barys Astana over 4:5pp 1:0,3:2,0:2,0:1
16.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2 0:1,0:1,1:0
14.10.2018 16:30 Omsk Barys Astana over 5:3 1:1,1:1,3:1
09.10.2018 15:30 Barys Astana Dinamo Riga under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.10.2018 13:00 Barys Astana Slovan Bratislava under 3:0 1:0,2:0,0:0
03.10.2018 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
29.09.2018 16:00 Dinamo Riga Barys Astana over 3:7 0:5,2:0,1:2
26.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 3:4sn 1:1,0:2,2:0,0:0,1:2
24.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
22.09.2018 13:30 Ufa Barys Astana over 7:3 2:1,5:0,0:2
18.09.2018 15:30 Barys Astana Omsk over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,2:3
16.09.2018 13:00 Barys Astana Kazaň over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,3:2
14.09.2018 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 0:1,1:0,3:0
12.09.2018 15:30 Barys Astana Nižněkamsk over 4:5pp 2:1,2:1,0:2,0:1
09.09.2018 16:30 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 6:5pp 0:2,2:1,3:2,1:0
07.09.2018 18:00 Kazaň Barys Astana over 4:3 0:1,3:0,1:2
05.09.2018 18:00 Nižněkamsk Barys Astana over 1:6 0:0,0:2,1:4
ukáž viac

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.2019 17:30 Sochi Yaroslavl over 2:5 1:1,1:4,0:0
05.03.2019 17:00 Yaroslavl Sochi under 3:0 0:0,3:0,0:0
03.03.2019 16:00 Sochi Yaroslavl under 3:1 1:0,1:1,1:0
01.03.2019 17:30 Sochi Yaroslavl under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
27.02.2019 17:00 Yaroslavl Sochi under 3:0 1:0,2:0,0:0
25.02.2019 17:00 Yaroslavl Sochi over 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0
22.02.2019 17:30 Sochi Slovan Bratislava under 2:0 0:0,1:0,1:0
20.02.2019 17:30 Sochi Spartak Moskva under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.02.2019 15:00 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:0,0:2,1:1
15.02.2019 17:30 Dynamo Moskva Sochi under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
11.02.2019 17:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
05.02.2019 17:30 Spartak Moskva Sochi under 3:1 2:1,0:0,1:0
03.02.2019 15:00 Sochi Yaroslavl over 3:4 0:0,0:2,3:2
31.01.2019 18:30 Slovan Bratislava Sochi under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
29.01.2019 17:30 Nižněkamsk Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
27.01.2019 15:30 Yaroslavl Sochi under 1:0 0:0,0:0,1:0
23.01.2019 17:30 Sochi Nižněkamsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
17.01.2019 17:30 Omsk Sochi over 2:4 0:1,1:1,1:2
15.01.2019 13:30 Novosibirsk Sochi over 5:4 3:3,1:1,1:0
13.01.2019 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
11.01.2019 15:00 Ufa Sochi over 5:4pp 2:0,1:1,1:3,1:0
07.01.2019 15:00 Sochi Novosibirsk over 5:3 0:1,2:0,3:2
05.01.2019 15:00 Sochi Barys Astana under 0:3 0:1,0:1,0:1
30.12.2018 14:00 Sochi Spartak Moskva under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:4
28.12.2018 17:30 Sochi Jokerit Helsinki over 3:4 1:1,1:1,1:2
26.12.2018 17:30 Sochi Kazaň under 3:1 1:0,1:1,1:0
24.12.2018 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:2 2:1,1:0,2:1
22.12.2018 15:00 Spartak Moskva Sochi under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
20.12.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2 1:0,1:0,1:2
18.12.2018 17:30 Sochi Ufa over 5:2 1:0,2:0,2:2
10.12.2018 17:30 Sochi Nižněkamsk under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.12.2018 15:00 Sochi Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
05.12.2018 17:30 Sochi Dinamo Riga under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,4:3
03.12.2018 17:30 Sochi CSKA Moskva under 1:3 0:2,0:0,1:1
29.11.2018 10:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:3
27.11.2018 10:30 Admiral Vladivostok Sochi over 4:2 1:1,1:0,2:1
25.11.2018 08:00 Red Star Kunlun Sochi under 3:0 1:0,1:0,1:0
21.11.2018 17:30 CSKA Moskva Sochi under 2:0 1:0,0:0,1:0
19.11.2018 17:00 Čerepovec Sochi over 4:5sn 1:2,2:0,1:2,0:0,0:1
16.11.2018 17:30 Sochi Čerepovec under 2:0 1:0,0:0,1:0
14.11.2018 17:30 Sochi Yaroslavl under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
06.11.2018 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
04.11.2018 13:00 Čeljabinsk Sochi over 2:4 2:1,0:2,0:1
02.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Sochi under 4:1 2:0,1:0,1:1
31.10.2018 15:00 Magnitogorsk Sochi under 4:1 2:1,0:0,2:0
29.10.2018 17:30 Yaroslavl Sochi under 1:2 1:0,0:1,0:1
25.10.2018 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 1:5 0:2,1:2,0:1
22.10.2018 18:30 Sochi Slovan Bratislava over 4:2 2:1,0:0,2:1
19.10.2018 18:30 Sochi CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
15.10.2018 18:00 Nižněkamsk Sochi over 2:4 1:2,1:1,0:1
13.10.2018 16:00 Kazaň Sochi over 5:1 2:0,2:1,1:0
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
08.10.2018 18:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:2
06.10.2018 15:00 Sochi Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
04.10.2018 18:30 Sochi Petrohrad under 1:3 1:1,0:2,0:0
01.10.2018 17:30 Jokerit Helsinki Sochi over 4:2 1:1,3:0,0:1
29.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Sochi under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.09.2018 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:4 0:2,0:0,1:2
25.09.2018 18:30 CSKA Moskva Sochi under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
21.09.2018 18:30 Sochi Čeljabinsk over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
19.09.2018 18:30 Sochi Jekatěrinburg over 1:5 0:0,1:1,0:4
17.09.2018 18:30 Sochi Magnitogorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:1,1:0,0:2
12.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:1 1:0,0:1,2:0
10.09.2018 18:30 Petrohrad Sochi under 3:1 1:0,2:0,0:1
07.09.2018 18:30 Sochi Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,3:0,0:1
05.09.2018 18:30 Sochi Red Star Kunlun under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
03.09.2018 18:30 Sochi Admiral Vladivostok over 4:5sn 1:3,1:0,2:1,0:0,2:3
ukáž viac

Barys Astana


nenájdený žiadny zápas

Sochi


nenájdený žiadny zápas

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 62 31 8 1 13 66 191 125 95
2. Barys Astana 62 18 10 10 4 41 190 149 86
3. Magnitogorsk 62 29 6 2 17 50 182 132 84
4. Omsk 62 19 10 5 13 44 177 133 83
5. Kazaň 62 30 4 6 12 26 165 139 82
6. Ufa 62 17 7 10 11 18 158 140 72
7. Nižnyj Novgorod 62 13 7 10 15 -17 176 193 64
8. Čeljabinsk 62 9 9 4 27 -49 102 151 58
9. Novosibirsk 62 14 5 6 26 -44 148 192 54
10. Nižněkamsk 62 7 8 6 27 -34 130 164 52
11. Red Star Kunlun 62 18 1 11 20 -48 142 190 51
12. Admiral Vladivostok 62 13 5 5 29 -37 139 176 51
13. Chabarovsk Amur 62 14 3 9 24 -49 126 175 49

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 33 10 0 9 116 191 75 106
2. Petrohrad 62 41 4 5 3 129 209 80 103
3. Yaroslavl 62 28 6 6 10 41 159 118 86
4. Jokerit Helsinki 62 27 5 6 13 33 197 164 80
5. Dynamo Moskva 62 21 6 6 17 14 153 139 72
6. Sochi 62 9 10 9 15 -8 146 154 67
7. Spartak Moskva 62 14 7 8 18 -2 156 158 64
8. Vitiaz Chekhov 62 18 5 7 20 -35 134 169 63
9. Dinamo Riga 62 10 8 10 16 -26 129 155 62
10. Čerepovec 62 5 9 5 29 -54 124 178 51
11. Dynamo Minsk 62 13 2 8 29 -61 119 180 42
12. Slovan Bratislava 62 6 4 4 40 -114 100 214 32

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 62 31 8 1 13 66 191 125 95
2. Magnitogorsk 62 29 6 2 17 50 182 132 84
3. Kazaň 62 30 4 6 12 26 165 139 82
4. Nižnyj Novgorod 62 13 7 10 15 -17 176 193 64
5. Čeljabinsk 62 9 9 4 27 -49 102 151 58
6. Nižněkamsk 62 7 8 6 27 -34 130 164 52

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 33 10 0 9 116 191 75 106
2. Yaroslavl 62 28 6 6 10 41 159 118 86
3. Sochi 62 9 10 9 15 -8 146 154 67
4. Vitiaz Chekhov 62 18 5 7 20 -35 134 169 63
5. Dynamo Minsk 62 13 2 8 29 -61 119 180 42
6. Slovan Bratislava 62 6 4 4 40 -114 100 214 32

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 62 41 4 5 3 129 209 80 103
2. Jokerit Helsinki 62 27 5 6 13 33 197 164 80
3. Dynamo Moskva 62 21 6 6 17 14 153 139 72
4. Spartak Moskva 62 14 7 8 18 -2 156 158 64
5. Dinamo Riga 62 10 8 10 16 -26 129 155 62
6. Čerepovec 62 5 9 5 29 -54 124 178 51

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 62 18 10 10 4 41 190 149 86
2. Omsk 62 19 10 5 13 44 177 133 83
3. Ufa 62 17 7 10 11 18 158 140 72
4. Novosibirsk 62 14 5 6 26 -44 148 192 54
5. Red Star Kunlun 62 18 1 11 20 -48 142 190 51
6. Admiral Vladivostok 62 13 5 5 29 -37 139 176 51
7. Chabarovsk Amur 62 14 3 9 24 -49 126 175 49
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 33 10 0 9 116 191 75 106
2. Petrohrad 62 41 4 5 3 129 209 80 103
3. Jekatěrinburg 62 31 8 1 13 66 191 125 95
4. Yaroslavl 62 28 6 6 10 41 159 118 86
5. Barys Astana 62 18 10 10 4 41 190 149 86
6. Magnitogorsk 62 29 6 2 17 50 182 132 84
7. Omsk 62 19 10 5 13 44 177 133 83
8. Kazaň 62 30 4 6 12 26 165 139 82
9. Jokerit Helsinki 62 27 5 6 13 33 197 164 80
10. Dynamo Moskva 62 21 6 6 17 14 153 139 72
11. Ufa 62 17 7 10 11 18 158 140 72
12. Sochi 62 9 10 9 15 -8 146 154 67
13. Spartak Moskva 62 14 7 8 18 -2 156 158 64
14. Nižnyj Novgorod 62 13 7 10 15 -17 176 193 64
15. Vitiaz Chekhov 62 18 5 7 20 -35 134 169 63
16. Dinamo Riga 62 10 8 10 16 -26 129 155 62
17. Čeljabinsk 62 9 9 4 27 -49 102 151 58
18. Novosibirsk 62 14 5 6 26 -44 148 192 54
19. Nižněkamsk 62 7 8 6 27 -34 130 164 52
20. Red Star Kunlun 62 18 1 11 20 -48 142 190 51
21. Admiral Vladivostok 62 13 5 5 29 -37 139 176 51
22. Čerepovec 62 5 9 5 29 -54 124 178 51
23. Chabarovsk Amur 62 14 3 9 24 -49 126 175 49
24. Dynamo Minsk 62 13 2 8 29 -61 119 180 42
25. Slovan Bratislava 62 6 4 4 40 -114 100 214 32

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
2. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
3. Magnitogorsk 31 17 2 1 8 33 101 68 43
4. Omsk 31 9 6 3 4 26 93 67 45
5. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
6. Ufa 31 12 3 6 1 24 93 69 42
7. Nižnyj Novgorod 31 11 3 6 2 10 94 84 40
8. Čeljabinsk 31 10 2 3 11 -14 49 63 31
9. Novosibirsk 31 9 4 4 6 10 82 72 38
10. Nižněkamsk 31 1 4 3 16 -23 55 78 21
11. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 75 93 24
12. Admiral Vladivostok 31 12 1 3 11 -8 80 88 31
13. Chabarovsk Amur 31 9 3 5 6 -4 70 74 35

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 17 5 0 4 61 101 40 54
2. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
3. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
4. Jokerit Helsinki 31 17 2 2 6 40 115 75 44
5. Dynamo Moskva 31 12 2 5 5 6 71 65 37
6. Sochi 31 5 5 5 6 1 75 74 35
7. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
8. Vitiaz Chekhov 31 13 1 4 8 -17 73 90 34
9. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
10. Čerepovec 31 5 4 5 8 -16 70 86 31
11. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
12. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
2. Magnitogorsk 31 17 2 1 8 33 101 68 43
3. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
4. Nižnyj Novgorod 31 11 3 6 2 10 94 84 40
5. Čeljabinsk 31 10 2 3 11 -14 49 63 31
6. Nižněkamsk 31 1 4 3 16 -23 55 78 21

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 17 5 0 4 61 101 40 54
2. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
3. Sochi 31 5 5 5 6 1 75 74 35
4. Vitiaz Chekhov 31 13 1 4 8 -17 73 90 34
5. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
6. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
2. Jokerit Helsinki 31 17 2 2 6 40 115 75 44
3. Dynamo Moskva 31 12 2 5 5 6 71 65 37
4. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
5. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
6. Čerepovec 31 5 4 5 8 -16 70 86 31

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
2. Omsk 31 9 6 3 4 26 93 67 45
3. Ufa 31 12 3 6 1 24 93 69 42
4. Novosibirsk 31 9 4 4 6 10 82 72 38
5. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 75 93 24
6. Admiral Vladivostok 31 12 1 3 11 -8 80 88 31
7. Chabarovsk Amur 31 9 3 5 6 -4 70 74 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 17 5 0 4 61 101 40 54
2. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
3. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
4. Omsk 31 9 6 3 4 26 93 67 45
5. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
6. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
7. Jokerit Helsinki 31 17 2 2 6 40 115 75 44
8. Magnitogorsk 31 17 2 1 8 33 101 68 43
9. Ufa 31 12 3 6 1 24 93 69 42
10. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
11. Nižnyj Novgorod 31 11 3 6 2 10 94 84 40
12. Novosibirsk 31 9 4 4 6 10 82 72 38
13. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
14. Dynamo Moskva 31 12 2 5 5 6 71 65 37
15. Sochi 31 5 5 5 6 1 75 74 35
16. Chabarovsk Amur 31 9 3 5 6 -4 70 74 35
17. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
18. Vitiaz Chekhov 31 13 1 4 8 -17 73 90 34
19. Čeljabinsk 31 10 2 3 11 -14 49 63 31
20. Čerepovec 31 5 4 5 8 -16 70 86 31
21. Admiral Vladivostok 31 12 1 3 11 -8 80 88 31
22. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 75 93 24
23. Nižněkamsk 31 1 4 3 16 -23 55 78 21
24. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
25. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 17 3 1 6 42 99 57 47
2. Barys Astana 31 6 7 4 3 21 96 75 44
3. Magnitogorsk 31 12 4 1 9 17 81 64 41
4. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
5. Kazaň 31 13 2 4 6 5 75 70 38
6. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
7. Nižnyj Novgorod 31 2 4 4 13 -27 82 109 24
8. Čeljabinsk 31 -1 7 1 16 -35 53 88 27
9. Novosibirsk 31 5 1 2 20 -54 66 120 16
10. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
11. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
12. Admiral Vladivostok 31 1 4 2 18 -29 59 88 20
13. Chabarovsk Amur 31 5 0 4 18 -45 56 101 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Petrohrad 31 23 1 0 6 73 105 32 50
3. Yaroslavl 31 13 3 4 4 21 88 67 42
4. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
5. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
6. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
7. Spartak Moskva 31 8 1 6 9 -22 60 82 26
8. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
9. Dinamo Riga 31 1 5 6 8 -25 65 90 28
10. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
11. Dynamo Minsk 31 4 2 5 13 -34 65 99 21
12. Slovan Bratislava 31 0 2 3 21 -67 42 109 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 17 3 1 6 42 99 57 47
2. Magnitogorsk 31 12 4 1 9 17 81 64 41
3. Kazaň 31 13 2 4 6 5 75 70 38
4. Nižnyj Novgorod 31 2 4 4 13 -27 82 109 24
5. Čeljabinsk 31 -1 7 1 16 -35 53 88 27
6. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Yaroslavl 31 13 3 4 4 21 88 67 42
3. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
4. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
5. Dynamo Minsk 31 4 2 5 13 -34 65 99 21
6. Slovan Bratislava 31 0 2 3 21 -67 42 109 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 23 1 0 6 73 105 32 50
2. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
3. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
4. Spartak Moskva 31 8 1 6 9 -22 60 82 26
5. Dinamo Riga 31 1 5 6 8 -25 65 90 28
6. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 6 7 4 3 21 96 75 44
2. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
3. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
4. Novosibirsk 31 5 1 2 20 -54 66 120 16
5. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
6. Admiral Vladivostok 31 1 4 2 18 -29 59 88 20
7. Chabarovsk Amur 31 5 0 4 18 -45 56 101 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Petrohrad 31 23 1 0 6 73 105 32 50
3. Jekatěrinburg 31 17 3 1 6 42 99 57 47
4. Barys Astana 31 6 7 4 3 21 96 75 44
5. Yaroslavl 31 13 3 4 4 21 88 67 42
6. Magnitogorsk 31 12 4 1 9 17 81 64 41
7. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
8. Kazaň 31 13 2 4 6 5 75 70 38
9. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
10. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
11. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
12. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
13. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
14. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
15. Dinamo Riga 31 1 5 6 8 -25 65 90 28
16. Čeljabinsk 31 -1 7 1 16 -35 53 88 27
17. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
18. Spartak Moskva 31 8 1 6 9 -22 60 82 26
19. Nižnyj Novgorod 31 2 4 4 13 -27 82 109 24
20. Dynamo Minsk 31 4 2 5 13 -34 65 99 21
21. Admiral Vladivostok 31 1 4 2 18 -29 59 88 20
22. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
23. Novosibirsk 31 5 1 2 20 -54 66 120 16
24. Chabarovsk Amur 31 5 0 4 18 -45 56 101 14
25. Slovan Bratislava 31 0 2 3 21 -67 42 109 11