khl***

Barys Astana VS Sochi


Barys Astana

Barys Astana


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Sochi

Sochi

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Barys Astana (T1) VS Sochi (T2)

Barys Astana

Sochi

Zaujímavé

Barys Astana

  • Až 28 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 57%.
  • Barys Astana už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Barys Astana už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Barys Astana už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Sochi

  • 32 z celkového počtu 51 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 8 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
13.01.2019 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
05.01.2019 15:00 Sochi Barys Astana under 0:3 0:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
29.12.2017 14:30 Barys Astana Sochi under 2:3 0:0,1:1,1:2
06.10.2017 18:30 Sochi Barys Astana under 3:1 1:0,2:0,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
06.01.2017 14:30 Barys Astana Sochi under 0:4 0:1,0:1,0:2
27.09.2016 18:30 Sochi Barys Astana over 3:6 2:2,0:2,1:2
Rusko / KHL / 2015/2016
03.02.2016 17:30 Sochi Barys Astana over 6:2 3:1,0:1,3:0
12.09.2015 13:30 Barys Astana Sochi under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0

Barys Astana

2 - 2 - 4

Sochi

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.2019 14:30 Barys Astana Ufa under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15.01.2019 14:30 Barys Astana Spartak Moskva over 4:5 3:2,1:3,0:0
13.01.2019 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
10.01.2019 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 1:3 1:2,0:0,0:1
08.01.2019 14:30 Barys Astana Chabarovsk Amur over 4:2 1:1,1:0,2:1
05.01.2019 15:00 Sochi Barys Astana under 0:3 0:1,0:1,0:1
03.01.2019 15:00 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3 1:0,1:1,0:2
30.12.2018 15:30 Omsk Barys Astana over 4:3sn 0:2,0:1,3:0,0:0,2:1
28.12.2018 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 0:3 0:0,0:2,0:1
24.12.2018 14:30 Barys Astana Admiral Vladivostok over 4:3 3:3,0:0,1:0
20.12.2018 15:00 Barys Astana Yaroslavl under 1:2 0:1,1:1,0:0
18.12.2018 12:00 Barys Astana Čerepovec under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.12.2018 12:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:4 0:1,1:2,0:1
10.12.2018 10:30 Chabarovsk Amur Barys Astana under 2:1 1:1,0:0,1:0
08.12.2018 08:00 Admiral Vladivostok Barys Astana under 1:3 1:1,0:1,0:1
06.12.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk under 3:1 1:1,0:0,2:0
03.12.2018 12:00 Barys Astana Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
01.12.2018 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 2:7 0:2,1:2,1:3
27.11.2018 17:30 Čerepovec Barys Astana over 3:5 1:1,0:3,2:1
25.11.2018 15:00 Yaroslavl Barys Astana over 5:3 1:0,1:3,3:0
23.11.2018 17:30 Jokerit Helsinki Barys Astana under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
18.11.2018 12:00 Barys Astana Ufa under 0:3 0:0,0:2,0:1
16.11.2018 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
14.11.2018 14:30 Barys Astana Chabarovsk Amur over 5:6 3:4,1:2,1:0
12.11.2018 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
05.11.2018 18:30 Slovan Bratislava Barys Astana under 1:2 0:0,1:2,0:0
03.11.2018 15:00 Dynamo Minsk Barys Astana under 2:3 0:3,0:0,2:0
01.11.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
30.10.2018 14:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 2:0 1:0,0:0,1:0
28.10.2018 12:00 Barys Astana Novosibirsk over 5:2 2:0,2:2,1:0
26.10.2018 15:30 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:1 1:1,2:0,0:0
22.10.2018 15:30 Barys Astana Dynamo Minsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
18.10.2018 16:00 Čeljabinsk Barys Astana over 4:5 1:0,3:2,0:2
16.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2 0:1,0:1,1:0
14.10.2018 16:30 Omsk Barys Astana over 5:3 1:1,1:1,3:1
09.10.2018 15:30 Barys Astana Dinamo Riga under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.10.2018 13:00 Barys Astana Slovan Bratislava under 3:0 1:0,2:0,0:0
03.10.2018 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 2:3 0:0,0:1,2:1
29.09.2018 16:00 Dinamo Riga Barys Astana over 3:7 0:5,2:0,1:2
26.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 3:4sn 1:1,0:2,2:0,0:0,1:2
24.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 2:3 0:0,1:1,1:1
22.09.2018 13:30 Ufa Barys Astana over 7:3 2:1,5:0,0:2
18.09.2018 15:30 Barys Astana Omsk over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,2:3
16.09.2018 13:00 Barys Astana Kazaň over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,3:2
14.09.2018 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 0:1,1:0,3:0
12.09.2018 15:30 Barys Astana Nižněkamsk over 4:5 2:1,2:1,0:2
09.09.2018 16:30 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 6:5 0:2,2:1,3:2
07.09.2018 18:00 Kazaň Barys Astana over 4:3 0:1,3:0,1:2
05.09.2018 18:00 Nižněkamsk Barys Astana over 1:6 0:0,0:2,1:4

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.2019 17:30 Omsk Sochi over 2:4 0:1,1:1,1:2
15.01.2019 13:30 Novosibirsk Sochi over 5:4 3:3,1:1,1:0
13.01.2019 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
11.01.2019 15:00 Ufa Sochi over 5:4pp 2:0,1:1,1:3,1:0
07.01.2019 15:00 Sochi Novosibirsk over 5:3 0:1,2:0,3:2
05.01.2019 15:00 Sochi Barys Astana under 0:3 0:1,0:1,0:1
30.12.2018 14:00 Sochi Spartak Moskva under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:4
28.12.2018 17:30 Sochi Jokerit Helsinki over 3:4 1:1,1:1,1:2
26.12.2018 17:30 Sochi Kazaň under 3:1 1:0,1:1,1:0
24.12.2018 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:2 2:1,1:0,2:1
22.12.2018 15:00 Spartak Moskva Sochi under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
20.12.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2 1:0,1:0,1:2
18.12.2018 17:30 Sochi Ufa over 5:2 1:0,2:0,2:2
10.12.2018 17:30 Sochi Nižněkamsk under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.12.2018 15:00 Sochi Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
05.12.2018 17:30 Sochi Dinamo Riga under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,4:3
03.12.2018 17:30 Sochi CSKA Moskva under 1:3 0:2,0:0,1:1
29.11.2018 10:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:3
27.11.2018 10:30 Admiral Vladivostok Sochi over 4:2 1:1,1:0,2:1
25.11.2018 08:00 Red Star Kunlun Sochi under 3:0 1:0,1:0,1:0
21.11.2018 17:30 CSKA Moskva Sochi under 2:0 1:0,0:0,1:0
19.11.2018 17:00 Čerepovec Sochi over 4:5sn 1:2,2:0,1:2,0:0,0:1
16.11.2018 17:30 Sochi Čerepovec under 2:0 1:0,0:0,1:0
14.11.2018 17:30 Sochi Yaroslavl under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
06.11.2018 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
04.11.2018 13:00 Čeljabinsk Sochi over 2:4 2:1,0:2,0:1
02.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Sochi under 4:1 2:0,1:0,1:1
31.10.2018 15:00 Magnitogorsk Sochi under 4:1 2:1,0:0,2:0
29.10.2018 17:30 Yaroslavl Sochi under 1:2 1:0,0:1,0:1
25.10.2018 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 1:5 0:2,1:2,0:1
22.10.2018 18:30 Sochi Slovan Bratislava over 4:2 2:1,0:0,2:1
19.10.2018 18:30 Sochi CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
15.10.2018 18:00 Nižněkamsk Sochi over 2:4 1:2,1:1,0:1
13.10.2018 16:00 Kazaň Sochi over 5:1 2:0,2:1,1:0
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
08.10.2018 18:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:2
06.10.2018 15:00 Sochi Dynamo Minsk over 4:3 1:1,0:2,2:0
04.10.2018 18:30 Sochi Petrohrad under 1:3 1:1,0:2,0:0
01.10.2018 17:30 Jokerit Helsinki Sochi over 4:2 1:1,3:0,0:1
29.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Sochi under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.09.2018 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:4 0:2,0:0,1:2
25.09.2018 18:30 CSKA Moskva Sochi under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
21.09.2018 18:30 Sochi Čeljabinsk over 3:4 1:1,1:1,1:1
19.09.2018 18:30 Sochi Jekatěrinburg over 1:5 0:0,1:1,0:4
17.09.2018 18:30 Sochi Magnitogorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:1,1:0,0:2
12.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:1 1:0,0:1,2:0
10.09.2018 18:30 Petrohrad Sochi under 3:1 1:0,2:0,0:1
07.09.2018 18:30 Sochi Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,3:0,0:1
05.09.2018 18:30 Sochi Red Star Kunlun under 2:1 0:0,0:0,1:1
03.09.2018 18:30 Sochi Admiral Vladivostok over 4:5sn 1:3,1:0,2:1,0:0,2:3

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.01.2019 15:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
24.01.2019 17:30 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
26.01.2019 15:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
29.01.2019 13:30 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
31.01.2019 14:30 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
02.02.2019 12:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
04.02.2019 15:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
12.02.2019 16:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
14.02.2019 16:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
16.02.2019 16:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
18.02.2019 16:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.01.2019 17:30 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
27.01.2019 15:30 Yaroslavl Sochi porovnaj tímy
29.01.2019 17:30 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
31.01.2019 18:30 Slovan Bratislava Sochi porovnaj tímy
03.02.2019 15:00 Sochi Yaroslavl porovnaj tímy
05.02.2019 17:30 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
15.02.2019 16:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
17.02.2019 16:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Sochi Slovan Bratislava porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 51 27 6 1 10 57 156 99 79
2. Omsk 53 15 9 5 10 36 150 114 71
3. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
4. Magnitogorsk 50 22 6 2 12 41 148 107 70
5. Barys Astana 49 15 8 7 4 30 153 123 69
6. Ufa 52 17 5 8 9 25 140 115 62
7. Nižnyj Novgorod 50 12 5 9 10 -11 144 155 53
8. Čeljabinsk 50 6 9 3 20 -37 89 126 51
9. Red Star Kunlun 50 16 1 7 18 -37 112 149 43
10. Novosibirsk 50 11 4 4 23 -37 113 150 42
11. Nižněkamsk 51 5 6 6 22 -28 110 138 40
12. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
13. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 27 8 0 7 95 151 56 86
2. Petrohrad 49 32 3 5 1 100 166 66 81
3. Yaroslavl 51 21 6 3 12 32 129 97 69
4. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
5. Dynamo Moskva 51 15 6 4 16 7 125 118 58
6. Spartak Moskva 51 11 7 7 12 7 133 126 57
7. Vitiaz Chekhov 50 15 5 4 17 -13 112 125 54
8. Sochi 51 8 7 9 11 -13 125 138 53
9. Dinamo Riga 50 9 5 10 11 -26 100 126 48
10. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38
11. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
12. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 51 27 6 1 10 57 156 99 79
2. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
3. Magnitogorsk 50 22 6 2 12 41 148 107 70
4. Nižnyj Novgorod 50 12 5 9 10 -11 144 155 53
5. Čeljabinsk 50 6 9 3 20 -37 89 126 51
6. Nižněkamsk 51 5 6 6 22 -28 110 138 40

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 27 8 0 7 95 151 56 86
2. Yaroslavl 51 21 6 3 12 32 129 97 69
3. Vitiaz Chekhov 50 15 5 4 17 -13 112 125 54
4. Sochi 51 8 7 9 11 -13 125 138 53
5. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
6. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 49 32 3 5 1 100 166 66 81
2. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
3. Dynamo Moskva 51 15 6 4 16 7 125 118 58
4. Spartak Moskva 51 11 7 7 12 7 133 126 57
5. Dinamo Riga 50 9 5 10 11 -26 100 126 48
6. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 53 15 9 5 10 36 150 114 71
2. Barys Astana 49 15 8 7 4 30 153 123 69
3. Ufa 52 17 5 8 9 25 140 115 62
4. Red Star Kunlun 50 16 1 7 18 -37 112 149 43
5. Novosibirsk 50 11 4 4 23 -37 113 150 42
6. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
7. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 27 8 0 7 95 151 56 86
2. Petrohrad 49 32 3 5 1 100 166 66 81
3. Jekatěrinburg 51 27 6 1 10 57 156 99 79
4. Omsk 53 15 9 5 10 36 150 114 71
5. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
6. Magnitogorsk 50 22 6 2 12 41 148 107 70
7. Yaroslavl 51 21 6 3 12 32 129 97 69
8. Barys Astana 49 15 8 7 4 30 153 123 69
9. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
10. Ufa 52 17 5 8 9 25 140 115 62
11. Dynamo Moskva 51 15 6 4 16 7 125 118 58
12. Spartak Moskva 51 11 7 7 12 7 133 126 57
13. Vitiaz Chekhov 50 15 5 4 17 -13 112 125 54
14. Nižnyj Novgorod 50 12 5 9 10 -11 144 155 53
15. Sochi 51 8 7 9 11 -13 125 138 53
16. Čeljabinsk 50 6 9 3 20 -37 89 126 51
17. Dinamo Riga 50 9 5 10 11 -26 100 126 48
18. Red Star Kunlun 50 16 1 7 18 -37 112 149 43
19. Novosibirsk 50 11 4 4 23 -37 113 150 42
20. Nižněkamsk 51 5 6 6 22 -28 110 138 40
21. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38
22. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
23. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
24. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31
25. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
2. Omsk 29 7 6 3 4 20 84 64 41
3. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
4. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
5. Barys Astana 26 9 3 5 1 11 75 64 35
6. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
7. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
8. Čeljabinsk 25 9 2 2 8 -9 41 50 28
9. Red Star Kunlun 25 6 1 2 13 -18 56 74 18
10. Novosibirsk 26 8 3 3 6 9 70 61 31
11. Nižněkamsk 25 1 3 3 12 -14 47 61 17
12. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
13. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 15 3 0 3 50 76 26 42
2. Petrohrad 25 14 2 5 -3 35 76 41 41
3. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
4. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
5. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
6. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
7. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
8. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
9. Dinamo Riga 25 7 1 4 8 -13 45 58 22
10. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22
11. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
12. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
2. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
3. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
4. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
5. Čeljabinsk 25 9 2 2 8 -9 41 50 28
6. Nižněkamsk 25 1 3 3 12 -14 47 61 17

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 15 3 0 3 50 76 26 42
2. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
3. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
4. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
5. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
6. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 25 14 2 5 -3 35 76 41 41
2. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
3. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
4. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
5. Dinamo Riga 25 7 1 4 8 -13 45 58 22
6. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 29 7 6 3 4 20 84 64 41
2. Barys Astana 26 9 3 5 1 11 75 64 35
3. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
4. Red Star Kunlun 25 6 1 2 13 -18 56 74 18
5. Novosibirsk 26 8 3 3 6 9 70 61 31
6. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
7. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 15 3 0 3 50 76 26 42
2. Petrohrad 25 14 2 5 -3 35 76 41 41
3. Omsk 29 7 6 3 4 20 84 64 41
4. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
5. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
6. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
7. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
8. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
9. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
10. Barys Astana 26 9 3 5 1 11 75 64 35
11. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
12. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
13. Novosibirsk 26 8 3 3 6 9 70 61 31
14. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
15. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
16. Čeljabinsk 25 9 2 2 8 -9 41 50 28
17. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
18. Dinamo Riga 25 7 1 4 8 -13 45 58 22
19. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22
20. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
21. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
22. Red Star Kunlun 25 6 1 2 13 -18 56 74 18
23. Nižněkamsk 25 1 3 3 12 -14 47 61 17
24. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17
25. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 26 15 2 1 5 36 82 46 39
2. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
3. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
4. Magnitogorsk 25 9 4 1 6 16 65 49 35
5. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
6. Ufa 25 5 3 3 8 0 56 56 25
7. Nižnyj Novgorod 23 2 3 4 7 -17 62 79 20
8. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
9. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
10. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11
11. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23
12. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
13. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
3. Yaroslavl 25 10 3 2 5 21 74 53 34
4. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
5. Dynamo Moskva 30 8 4 1 12 4 77 73 33
6. Spartak Moskva 26 8 1 5 6 -13 54 67 25
7. Vitiaz Chekhov 24 4 4 0 12 -7 49 56 24
8. Sochi 25 4 3 4 7 -11 60 71 24
9. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
10. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16
11. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
12. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 26 15 2 1 5 36 82 46 39
2. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
3. Magnitogorsk 25 9 4 1 6 16 65 49 35
4. Nižnyj Novgorod 23 2 3 4 7 -17 62 79 20
5. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
6. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Yaroslavl 25 10 3 2 5 21 74 53 34
3. Vitiaz Chekhov 24 4 4 0 12 -7 49 56 24
4. Sochi 25 4 3 4 7 -11 60 71 24
5. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
6. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
2. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
3. Dynamo Moskva 30 8 4 1 12 4 77 73 33
4. Spartak Moskva 26 8 1 5 6 -13 54 67 25
5. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
6. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
2. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
3. Ufa 25 5 3 3 8 0 56 56 25
4. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
5. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11
6. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
7. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
3. Jekatěrinburg 26 15 2 1 5 36 82 46 39
4. Magnitogorsk 25 9 4 1 6 16 65 49 35
5. Yaroslavl 25 10 3 2 5 21 74 53 34
6. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
7. Dynamo Moskva 30 8 4 1 12 4 77 73 33
8. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
9. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
10. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
11. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
12. Ufa 25 5 3 3 8 0 56 56 25
13. Spartak Moskva 26 8 1 5 6 -13 54 67 25
14. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
15. Vitiaz Chekhov 24 4 4 0 12 -7 49 56 24
16. Sochi 25 4 3 4 7 -11 60 71 24
17. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
18. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23
19. Nižnyj Novgorod 23 2 3 4 7 -17 62 79 20
20. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16
21. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
22. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14
23. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
24. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11
25. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11