Barys Astana VS Chabarovsk Amur


Barys Astana

Chabarovsk Amur

Barys Astana (T1) VS Chabarovsk Amur (T2)

Barys Astana

Chabarovsk Amur

Zaujímavé

Barys Astana

  • Počet remíz tímu Barys Astana je až 8 z celkového počtu 26 zápasov, čo je až 31%.
  • Až 22 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 85%.
  • Barys Astana už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Barys Astana už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Barys Astana už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Chabarovsk Amur

  • 25 z celkového počtu 28 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 89%.
  • Chabarovsk Amur už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Chabarovsk Amur ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 63% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 16 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 16 vzájomných zápasov, čo je 69%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
11.09.2019 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
05.09.2019 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
20.02.2019 10:30 Chabarovsk Amur Barys Astana under 2:0 1:0,0:0,1:0
08.01.2019 14:30 Barys Astana Chabarovsk Amur over 4:2 1:1,1:0,2:1
10.12.2018 10:30 Chabarovsk Amur Barys Astana under 2:1 1:1,0:0,1:0
14.11.2018 14:30 Barys Astana Chabarovsk Amur over 5:6 3:4,1:2,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
09.01.2018 10:30 Chabarovsk Amur Barys Astana under 3:1 0:0,1:0,2:1
16.10.2017 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 1:3 0:0,0:1,1:2
Rusko / KHL / 2016/2017
19.12.2016 10:30 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:2 0:0,1:0,0:2
27.11.2016 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
08.12.2015 10:30 Chabarovsk Amur Barys Astana under 3:2 1:0,1:1,1:1
14.10.2015 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 2:3 1:2,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
11.12.2011 07:00 Chabarovsk Amur Barys Astana over 7:1 2:0,1:0,4:1
10.12.2011 07:00 Chabarovsk Amur Barys Astana over 2:5 1:1,0:2,1:2
25.10.2011 15:00 Barys Astana Chabarovsk Amur over 2:6 0:0,1:3,1:3
23.10.2011 13:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 0:4 0:0,0:2,0:2

Barys Astana

5 - 1 - 10

Chabarovsk Amur

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
24.10.19 18:30 Jaroslavl Barys Astana under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
17.11.19 08:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 4:1 0:1,1:0,3:0
13.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 1:0,0:1,0:2
01.11.19 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
30.10.19 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur over 4:3sn 0:2,1:1,2:0,0:0,2:1
28.10.19 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:1,0:0
26.10.19 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 1:2 1:1,0:1,0:0
23.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
17.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 2:1 1:0,0:1,1:0
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
06.10.19 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
03.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2 2:1,0:1,1:0
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
26.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:0,1:0,1:2
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.11.2019 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
22.11.2019 14:30 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 15:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
01.12.2019 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
04.12.2019 13:30 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
20.12.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 15:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.11.2019 15:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2019 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
04.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.12.2019 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
2. Dynamo Moskva 29 13 2 3 6 14 83 69 37
3. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
4. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
5. Čerepovec 29 -1 5 6 8 -22 55 77 24
6. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
3. Ufa 29 8 4 3 7 6 70 64 35
4. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
5. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
6. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
7. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
8. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
9. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
10. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
11. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
12. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
2. Ufa 29 8 4 3 7 6 70 64 35
3. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
4. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
5. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
6. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
3. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
4. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
5. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
6. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 13 3 3 3 38 84 46 41
2. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
3. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
4. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
5. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
6. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 13 3 3 3 38 84 46 41
2. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
3. Dynamo Moskva 29 13 2 3 6 14 83 69 37
4. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
5. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
6. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
7. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
8. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
9. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
10. Čerepovec 29 -1 5 6 8 -22 55 77 24
11. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23
12. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. CSKA Moskva 28 13 3 3 3 38 84 46 41
3. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
4. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
5. Dynamo Moskva 29 13 2 3 6 14 83 69 37
6. Ufa 29 8 4 3 7 6 70 64 35
7. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
8. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
9. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
10. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
11. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
12. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
13. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
14. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
15. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
16. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
17. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
18. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
19. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
20. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
21. Čerepovec 29 -1 5 6 8 -22 55 77 24
22. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23
23. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22
24. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
6. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
4. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
5. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
6. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
7. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
8. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
11. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
12. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
5. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
6. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
3. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
4. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
5. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
6. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
4. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
3. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
6. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
7. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
8. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
11. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
12. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
6. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
7. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
10. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
11. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
12. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
13. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
14. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
15. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
16. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
17. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
18. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
19. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
20. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
21. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
22. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
23. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
24. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
2. Dynamo Moskva 13 6 0 1 5 1 36 35 13
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
5. Čerepovec 14 -2 3 2 6 -11 27 38 10
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
3. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
6. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
7. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
10. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
11. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
2. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
3. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
4. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
5. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
3. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Dynamo Moskva 13 6 0 1 5 1 36 35 13
4. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
5. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
6. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
7. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
8. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
9. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
10. Čerepovec 14 -2 3 2 6 -11 27 38 10
11. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
5. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
6. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
7. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
8. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
13. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
14. Dynamo Moskva 13 6 0 1 5 1 36 35 13
15. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
16. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
17. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
18. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Čerepovec 14 -2 3 2 6 -11 27 38 10
21. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
22. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6