Ufa VS Magnitogorsk


Ufa

Magnitogorsk

Ufa (T1) VS Magnitogorsk (T2)

Ufa

Magnitogorsk

Zaujímavé

Ufa

  • Až 31 zápasov tímu Ufa skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 65%.
  • Ufa už 4 zápasov v rade neremízovali.

Magnitogorsk

  • 27% zápasov tímu Magnitogorsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 13 z celkového počtu 49 zápasov.
  • 36 z celkového počtu 49 zápasov tímu Magnitogorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.
  • Magnitogorsk už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 38% vzájomných zápasov (9 z 24) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 17 z 24 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
05.12.2019 15:00 Ufa Magnitogorsk under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
30.11.2019 13:00 Magnitogorsk Ufa under 1:0 0:0,0:0,1:0
07.10.2019 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
07.03.2019 15:00 Ufa Magnitogorsk under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
05.03.2019 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
03.03.2019 12:30 Ufa Magnitogorsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
01.03.2019 15:00 Ufa Magnitogorsk over 5:1 5:0,0:0,0:1
27.02.2019 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:4 0:2,0:2,1:0
25.02.2019 15:00 Magnitogorsk Ufa under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
29.11.2018 15:00 Ufa Magnitogorsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
16.10.2018 16:00 Magnitogorsk Ufa under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
26.10.2017 16:00 Ufa Magnitogorsk under 1:4 1:0,0:1,0:3
22.09.2017 16:00 Magnitogorsk Ufa over 3:4 0:2,2:1,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
29.12.2016 15:00 Ufa Magnitogorsk over 3:5 0:2,2:1,1:2
04.10.2016 16:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
31.03.2016 16:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
29.03.2016 16:00 Ufa Magnitogorsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
27.03.2016 13:30 Ufa Magnitogorsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
25.03.2016 15:00 Magnitogorsk Ufa over 6:1 1:0,3:0,2:1
23.03.2016 15:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
02.12.2015 15:00 Ufa Magnitogorsk over 6:2 2:0,3:1,1:1
16.10.2015 16:00 Magnitogorsk Ufa over 4:6 0:2,2:3,2:1
Rusko / KHL / 2011/2012
26.02.2012 12:00 Magnitogorsk Ufa over 4:3 2:1,2:1,0:1
29.11.2011 14:00 Ufa Magnitogorsk under 3:1 0:0,2:0,1:1

Ufa

7 - 9 - 8

Magnitogorsk

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.01.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa over 4:2 0:0,2:0,2:2
14.01.20 14:30 Barys Astana Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
12.01.20 12:30 Ufa Dinamo Riga under 5:0 1:0,2:0,2:0
10.01.20 15:00 Ufa Dynamo Moskva over 3:4 0:1,1:1,2:2
08.01.20 12:30 Ufa Jaroslavl under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
06.01.20 12:30 Ufa CSKA Moskva over 4:2 3:1,0:1,1:0
23.12.19 19:30 Ufa Kazaň over 4:3pp 2:2,1:1,0:0,1:0
21.12.19 15:30 Omsk Ufa under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.12.19 17:30 Kazaň Ufa under 2:1 0:0,2:1,0:0
17.12.19 15:00 Ufa Novosibirsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
08.12.19 15:00 Nižněkamsk Ufa under 1:2 0:0,0:0,1:2
05.12.19 15:00 Ufa Magnitogorsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
03.12.19 15:00 Ufa Čeljabinsk over 5:2 2:1,2:1,1:0
02.12.19 15:00 Ufa Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:1,1:1
30.11.19 13:00 Magnitogorsk Ufa under 1:0 0:0,0:0,1:0
28.11.19 15:00 Čeljabinsk Ufa over 4:2 2:0,0:1,2:1
24.11.19 12:30 Ufa Kazaň over 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,2:3
22.11.19 15:00 Ufa Chabarovsk Amur over 5:3 1:1,1:1,3:1
20.11.19 15:00 Ufa Red Star Kunlun under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.11.19 17:30 Omsk Ufa under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.11.19 15:00 Jaroslavl Ufa over 5:1 2:0,1:1,2:0
14.11.19 17:30 CSKA Moskva Ufa over 2:5 2:2,0:0,0:3
12.11.19 18:30 Dinamo Riga Ufa under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
03.11.19 12:30 Ufa Dynamo Minsk over 9:1 4:0,3:1,2:0
31.10.19 17:30 Dynamo Moskva Ufa under 4:1 1:0,3:0,0:1
29.10.19 17:30 Sochi Ufa under 3:1 0:1,0:0,3:0
27.10.19 15:10 Dynamo Minsk Ufa under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
24.10.19 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
15.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
13.10.19 15:00 Jokerit Helsinki Ufa under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:2
11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
07.10.19 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:30 Petrohrad Ufa under 4:1 1:0,1:1,2:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Ufa Nižněkamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Ufa Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:2,2:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
12.09.19 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:1,0:0,0:1
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.01.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk over 4:3 0:0,2:1,2:2
14.01.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
09.01.20 15:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur over 4:3 1:0,3:0,0:3
07.01.20 15:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
05.01.20 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
03.01.20 12:30 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 3:2 1:1,2:0,0:1
29.12.19 13:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva over 5:4sn 3:1,0:1,1:2,0:0,2:0
26.12.19 16:00 Dinamo Riga Magnitogorsk under 0:2 0:1,0:0,0:1
24.12.19 17:30 CSKA Moskva Magnitogorsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
22.12.19 15:00 Petrohrad Magnitogorsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.12.19 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 4:3sn 1:2,2:1,0:0,0:0,2:0
09.12.19 15:00 Magnitogorsk Dinamo Riga over 5:1 2:0,3:0,0:1
07.12.19 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
05.12.19 15:00 Ufa Magnitogorsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
03.12.19 17:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
30.11.19 13:00 Magnitogorsk Ufa under 1:0 0:0,0:0,1:0
28.11.19 15:00 Magnitogorsk CSKA Moskva under 1:3 0:2,0:1,1:0
26.11.19 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
21.11.19 10:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk over 5:4 0:1,2:1,3:2
19.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
17.11.19 10:30 Red Star Kunlun Magnitogorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
15.11.19 15:00 Magnitogorsk Sochi under 1:0 0:0,1:0,0:0
12.11.19 15:00 Magnitogorsk Čeljabinsk over 5:2 1:1,2:0,2:1
03.11.19 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
01.11.19 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
27.10.19 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
25.10.19 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.10.19 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
20.10.19 14:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
16.10.19 18:30 Sochi Magnitogorsk over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
14.10.19 18:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 6:3 1:2,2:0,3:1
12.10.19 16:30 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
10.10.19 16:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
07.10.19 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
05.10.19 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:4
03.10.19 16:00 Magnitogorsk Jaroslavl over 5:3 1:0,1:1,3:2
30.09.19 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
28.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,2:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.09.19 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
15.09.19 16:10 Dynamo Minsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:2,1:0
13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
11.09.19 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
09.09.19 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:1
06.09.19 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
02.09.19 16:00 Magnitogorsk Petrohrad under 1:3 0:1,1:1,0:1

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.01.2020 15:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
23.01.2020 17:30 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 12:30 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
28.01.2020 10:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 10:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 10:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
02.02.2020 08:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy

Magnitogorsk


Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
2. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
3. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
4. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
5. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
6. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
2. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
3. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
4. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
5. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
6. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
7. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
8. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
9. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
10. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
11. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45
12. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
2. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
3. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
4. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
5. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
6. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
2. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
3. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
4. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
5. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
6. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
2. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
3. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
4. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
5. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
6. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
2. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
3. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
4. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
5. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
6. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
7. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
8. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
9. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
10. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
11. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32
12. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
2. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
3. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
4. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
5. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
6. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
7. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
8. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
9. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
10. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
11. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
12. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
13. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
14. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
15. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
16. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
17. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
18. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
19. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
20. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
21. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45
22. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44
23. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32
24. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
2. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
3. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
4. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
5. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
6. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
3. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
4. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
5. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
6. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
7. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
8. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
9. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
10. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
11. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18
12. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
2. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
3. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
4. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
5. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
6. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
3. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
4. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
5. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
6. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
2. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
3. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
4. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
5. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
6. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
2. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
3. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
4. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
5. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
6. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
7. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
8. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
9. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
10. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
11. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19
12. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
3. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
4. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
5. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
6. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
7. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
8. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
9. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
10. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
11. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
12. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
13. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
14. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29
15. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
16. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
17. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
18. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
19. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
20. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
21. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
22. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22
23. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19
24. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
2. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
3. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
4. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
5. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
6. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
2. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
3. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
4. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
5. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
6. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
7. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
8. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
9. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
10. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
11. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27
12. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
2. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
3. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
4. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
5. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
6. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
2. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
3. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
4. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
5. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
6. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
3. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
4. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
5. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
6. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
3. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
4. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
5. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
6. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
7. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
8. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
9. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
10. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
11. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
12. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
3. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
4. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
5. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
6. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
7. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
8. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
9. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
10. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
11. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27
12. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
13. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
14. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
15. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
16. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
17. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
18. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
19. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
20. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
21. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
22. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15
23. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
24. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10