Novosibirsk VS Red Star Kunlun


Novosibirsk

Red Star Kunlun

Novosibirsk (T1) VS Red Star Kunlun (T2)

Novosibirsk

Red Star Kunlun

Zaujímavé

Novosibirsk

  • Novosibirsk vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 25 vyhral 13 zápasov).
  • Až 20 zápasov tímu Novosibirsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 80%.
  • Novosibirsk už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Novosibirsk už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Novosibirsk už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Red Star Kunlun

  • 19 z celkového počtu 26 zápasov tímu Red Star Kunlun skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.
  • Red Star Kunlun už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Red Star Kunlun ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 63% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
04.02.2019 13:30 Novosibirsk Red Star Kunlun under 3:2 1:0,0:1,2:1
29.11.2018 12:30 Red Star Kunlun Novosibirsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
28.11.2018 12:30 Red Star Kunlun Novosibirsk over 5:6ppsn 1:3,0:2,4:0,0:0,0:1
14.11.2018 13:30 Novosibirsk Red Star Kunlun over 2:4 1:1,1:0,0:3
Rusko / KHL / 2017/2018
07.01.2018 10:30 Red Star Kunlun Novosibirsk over 7:4 1:1,2:2,4:1
16.10.2017 14:30 Novosibirsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:0,0:3
Rusko / KHL / 2016/2017
31.01.2017 13:30 Novosibirsk Red Star Kunlun under 1:0 0:0,1:0,0:0
19.11.2016 10:30 Red Star Kunlun Novosibirsk under 3:1 0:1,3:0,0:0

Novosibirsk

2 - 1 - 5

Red Star Kunlun

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 6:2 1:1,2:1,3:0
12.11.19 17:00 Jaroslavl Novosibirsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
03.11.19 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
31.10.19 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
29.10.19 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.10.19 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
22.10.19 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,3:1,1:0
18.10.19 18:30 Sochi Novosibirsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.10.19 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Red Star Kunlun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.11.19 12:30 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:1,1:1
03.11.19 15:00 Sochi Red Star Kunlun under 2:0 2:0,0:0,0:0
31.10.19 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 1:2 0:1,1:0,0:1
29.10.19 18:30 Dinamo Riga Red Star Kunlun under 1:3 1:2,0:0,0:1
27.10.19 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun over 2:4 0:2,2:1,0:1
25.10.19 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:2,0:1
21.10.19 13:30 Red Star Kunlun Sochi under 3:2 2:1,1:0,0:1
19.10.19 09:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 1:2 1:1,0:0,0:1
15.10.19 13:30 Red Star Kunlun Čerepovec under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
13.10.19 09:00 Red Star Kunlun Jaroslavl over 3:6 0:1,2:4,1:1
10.10.19 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
09.10.19 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1 2:0,0:0,0:1
05.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:0,1:1
03.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2 2:1,0:1,1:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
26.09.19 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 5:4pp 1:2,3:1,0:1,1:0
17.09.19 16:00 Ufa Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:2,2:0
15.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
14.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.11.2019 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
22.11.2019 13:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.11.2019 11:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
29.11.2019 17:30 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
04.12.2019 13:30 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
06.12.2019 13:30 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
21.12.2019 15:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Red Star Kunlun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.11.2019 12:30 Red Star Kunlun Petrohrad porovnaj tímy
17.11.2019 10:30 Red Star Kunlun Magnitogorsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
25.11.2019 17:30 Petrohrad Red Star Kunlun porovnaj tímy
28.11.2019 12:30 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
02.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
04.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
21.12.2019 08:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Dynamo Minsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 28 5 5 4 5 9 67 58 34
2. Dynamo Moskva 27 11 2 3 6 10 73 63 33
3. Spartak Moskva 28 4 5 4 6 -1 71 72 32
4. Jokerit Helsinki 24 5 4 3 5 1 65 64 29
5. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22
6. Dinamo Riga 27 3 3 2 14 -39 47 86 20

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Omsk 27 12 2 4 3 13 69 56 36
3. Ufa 27 8 4 3 5 13 68 55 35
4. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
5. Nižněkamsk 29 5 5 3 8 2 72 70 33
6. Novosibirsk 25 12 1 4 3 3 53 50 32
7. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
8. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
9. Jekatěrinburg 25 3 5 2 8 -3 62 65 28
10. Red Star Kunlun 26 6 3 2 10 -6 56 62 26
11. Čeljabinsk 29 6 2 2 15 -25 49 74 22
12. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 27 12 2 4 3 13 69 56 36
2. Ufa 27 8 4 3 5 13 68 55 35
3. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
4. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
5. Red Star Kunlun 26 6 3 2 10 -6 56 62 26
6. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Nižněkamsk 29 5 5 3 8 2 72 70 33
3. Novosibirsk 25 12 1 4 3 3 53 50 32
4. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
5. Jekatěrinburg 25 3 5 2 8 -3 62 65 28
6. Čeljabinsk 29 6 2 2 15 -25 49 74 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
2. Vitiaz Chekhov 26 7 4 5 1 10 63 53 35
3. Nižnyj Novgorod 29 3 6 2 10 3 81 78 32
4. Jaroslavl 27 8 3 0 13 -1 68 69 28
5. Sochi 26 7 1 5 7 -15 52 67 23
6. Dynamo Minsk 26 2 3 6 6 -23 64 87 22

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
2. Vitiaz Chekhov 26 7 4 5 1 10 63 53 35
3. Petrohrad 28 5 5 4 5 9 67 58 34
4. Dynamo Moskva 27 11 2 3 6 10 73 63 33
5. Nižnyj Novgorod 29 3 6 2 10 3 81 78 32
6. Spartak Moskva 28 4 5 4 6 -1 71 72 32
7. Jokerit Helsinki 24 5 4 3 5 1 65 64 29
8. Jaroslavl 27 8 3 0 13 -1 68 69 28
9. Sochi 26 7 1 5 7 -15 52 67 23
10. Dynamo Minsk 26 2 3 6 6 -23 64 87 22
11. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22
12. Dinamo Riga 27 3 3 2 14 -39 47 86 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
3. Omsk 27 12 2 4 3 13 69 56 36
4. Ufa 27 8 4 3 5 13 68 55 35
5. Vitiaz Chekhov 26 7 4 5 1 10 63 53 35
6. Petrohrad 28 5 5 4 5 9 67 58 34
7. Dynamo Moskva 27 11 2 3 6 10 73 63 33
8. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
9. Nižněkamsk 29 5 5 3 8 2 72 70 33
10. Novosibirsk 25 12 1 4 3 3 53 50 32
11. Nižnyj Novgorod 29 3 6 2 10 3 81 78 32
12. Spartak Moskva 28 4 5 4 6 -1 71 72 32
13. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
14. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
15. Jokerit Helsinki 24 5 4 3 5 1 65 64 29
16. Jaroslavl 27 8 3 0 13 -1 68 69 28
17. Jekatěrinburg 25 3 5 2 8 -3 62 65 28
18. Red Star Kunlun 26 6 3 2 10 -6 56 62 26
19. Sochi 26 7 1 5 7 -15 52 67 23
20. Čeljabinsk 29 6 2 2 15 -25 49 74 22
21. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22
22. Dynamo Minsk 26 2 3 6 6 -23 64 87 22
23. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22
24. Dinamo Riga 27 3 3 2 14 -39 47 86 20

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Dynamo Moskva 15 6 2 2 1 11 43 32 22
3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
6. Dinamo Riga 13 2 2 1 5 -6 23 29 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
4. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
6. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
7. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
8. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Red Star Kunlun 13 2 2 1 5 -4 24 28 13
11. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8
12. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
5. Red Star Kunlun 13 2 2 1 5 -4 24 28 13
6. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
5. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
6. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 14 3 3 1 3 9 38 29 19
4. Jaroslavl 16 5 2 0 7 1 40 39 18
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 14 1 3 2 3 -2 36 38 16

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
4. Dynamo Moskva 15 6 2 2 1 11 43 32 22
5. Nižnyj Novgorod 14 3 3 1 3 9 38 29 19
6. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
8. Jaroslavl 16 5 2 0 7 1 40 39 18
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Dynamo Minsk 14 1 3 2 3 -2 36 38 16
11. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
12. Dinamo Riga 13 2 2 1 5 -6 23 29 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 15 6 2 2 1 11 43 32 22
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
6. Nižnyj Novgorod 14 3 3 1 3 9 38 29 19
7. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
8. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Jaroslavl 16 5 2 0 7 1 40 39 18
11. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
12. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
13. Dynamo Minsk 14 1 3 2 3 -2 36 38 16
14. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
15. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
16. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
17. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
18. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
19. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13
20. Red Star Kunlun 13 2 2 1 5 -4 24 28 13
21. Dinamo Riga 13 2 2 1 5 -6 23 29 13
22. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
23. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
24. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 3 3 1 3 9 34 25 19
2. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
3. Spartak Moskva 15 1 4 2 2 4 39 35 20
4. Jokerit Helsinki 12 3 2 2 1 3 32 29 16
5. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 15 4 2 2 3 9 37 28 18
3. Ufa 14 2 3 2 2 2 34 32 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
6. Novosibirsk 12 4 0 3 2 -11 21 32 11
7. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
10. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 15 4 2 2 3 9 37 28 18
2. Ufa 14 2 3 2 2 2 34 32 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
3. Novosibirsk 12 4 0 3 2 -11 21 32 11
4. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
5. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 12 6 0 2 2 0 28 28 14
3. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 11 2 0 3 3 -11 15 26 7
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 12 6 0 2 2 0 28 28 14
3. Petrohrad 14 3 3 1 3 9 34 25 19
4. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
5. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
6. Spartak Moskva 15 1 4 2 2 4 39 35 20
7. Jokerit Helsinki 12 3 2 2 1 3 32 29 16
8. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
9. Sochi 11 2 0 3 3 -11 15 26 7
10. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
11. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Spartak Moskva 15 1 4 2 2 4 39 35 20
3. Petrohrad 14 3 3 1 3 9 34 25 19
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Omsk 15 4 2 2 3 9 37 28 18
6. Ufa 14 2 3 2 2 2 34 32 18
7. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
8. Jokerit Helsinki 12 3 2 2 1 3 32 29 16
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Vitiaz Chekhov 12 6 0 2 2 0 28 28 14
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
13. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
14. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
15. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
16. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
17. Novosibirsk 12 4 0 3 2 -11 21 32 11
18. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
21. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
22. Sochi 11 2 0 3 3 -11 15 26 7
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6