Omsk VS Barys Astana


Omsk

Barys Astana

Omsk (T1) VS Barys Astana (T2)

Omsk

Barys Astana

Zaujímavé

Omsk

  • Omsk vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 58 vyhral 30 zápasov).
  • Počet remíz tímu Omsk je až 15 z celkového počtu 58 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 41 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 58 zápasov, to je až 71%.

Barys Astana

  • 37 z celkového počtu 58 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.
  • Barys Astana ťahá aktuálne sériu 6 výhier v rade.
  • Barys Astana už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Barys Astana už 11 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
01.02.2020 12:00 Barys Astana Omsk over 4:3 2:0,2:3,0:0
11.01.2020 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
06.01.2020 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
09.12.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
Rusko / KHL / 2018/2019
22.03.2019 12:00 Barys Astana Omsk over 3:5 1:0,1:4,1:1
20.03.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.03.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 5:0 1:0,2:0,2:0
16.03.2019 12:00 Barys Astana Omsk over 4:2 0:0,2:0,2:2
14.03.2019 14:30 Barys Astana Omsk under 1:3 0:2,0:0,1:1
16.02.2019 12:00 Barys Astana Omsk under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
30.12.2018 15:30 Omsk Barys Astana over 4:3ppsn 0:2,0:1,3:0,0:0,2:1
14.10.2018 16:30 Omsk Barys Astana over 5:3 1:1,1:1,3:1
18.09.2018 15:30 Barys Astana Omsk over 3:4ppsn 0:3,2:0,1:0,0:0,2:3
Rusko / KHL / 2017/2018
01.03.2018 14:30 Barys Astana Omsk over 3:4 3:1,0:2,0:1
15.11.2017 14:30 Barys Astana Omsk under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:3
10.10.2017 15:00 Omsk Barys Astana over 3:4 0:2,2:1,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
18.02.2017 12:00 Barys Astana Omsk under 1:3 0:1,0:2,1:0
28.12.2016 14:30 Barys Astana Omsk under 3:1 0:1,0:0,3:0
27.08.2016 13:00 Omsk Barys Astana under 3:1 0:0,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
18.02.2016 14:00 Omsk Barys Astana under 2:3ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,-:-
21.01.2016 14:30 Barys Astana Omsk over 2:7 0:4,1:1,1:2
25.09.2015 15:30 Omsk Barys Astana over 2:4 1:1,1:2,0:1
22.09.2015 15:30 Barys Astana Omsk under 1:4 0:1,1:2,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
15.02.2012 14:00 Barys Astana Omsk over 2:5 0:2,1:0,1:3
24.01.2012 13:00 Omsk Barys Astana under 3:2 0:1,1:1,2:0
09.01.2012 11:00 Omsk Barys Astana over 4:2 0:0,3:0,1:2
16.09.2011 15:00 Barys Astana Omsk over 4:5ppsn 1:1,1:0,2:3,0:0,-:-

Omsk

14 - 6 - 7

Barys Astana

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.02.20 17:30 Omsk Admiral Vladivostok over 5:2 1:1,3:1,1:0
11.02.20 17:30 Omsk Kazaň under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1
03.02.20 15:00 Magnitogorsk Omsk under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
01.02.20 12:00 Barys Astana Omsk over 4:3 2:0,2:3,0:0
30.01.20 17:30 Petrohrad Omsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.01.20 17:30 Omsk Nižněkamsk under 3:2 1:1,2:0,0:1
26.01.20 15:00 Omsk Magnitogorsk over 6:1 2:0,3:1,1:0
23.01.20 17:30 Omsk Sochi over 5:2 0:1,1:1,4:0
21.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Omsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
16.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 1:3 0:2,1:0,0:1
15.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Omsk over 2:5 1:0,1:3,0:2
13.01.20 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
11.01.20 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
06.01.20 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
03.01.20 15:00 Omsk Admiral Vladivostok under 4:1 1:0,1:0,2:1
30.12.19 15:00 Čeljabinsk Omsk over 1:5 1:0,0:3,0:2
28.12.19 15:00 Nižněkamsk Omsk over 2:6 1:2,0:2,1:2
25.12.19 17:30 Omsk Čeljabinsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
21.12.19 15:30 Omsk Ufa under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.12.19 17:30 Omsk Novosibirsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
09.12.19 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
08.12.19 15:00 Omsk Kazaň under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.12.19 13:30 Novosibirsk Omsk over 5:2 2:1,3:0,0:1
02.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
30.11.19 08:00 Red Star Kunlun Omsk under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
28.11.19 12:30 Red Star Kunlun Omsk under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
25.11.19 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.11.19 15:00 Omsk Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.11.19 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
18.11.19 17:30 Omsk Ufa under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.11.19 17:10 Dynamo Minsk Omsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
14.11.19 17:00 Čerepovec Omsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
12.11.19 17:30 Kazaň Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
03.11.19 15:30 Omsk Dynamo Moskva over 4:3 1:1,1:0,2:2
01.11.19 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
29.10.19 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
27.10.19 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
25.10.19 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:2,0:1
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
20.10.19 14:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
18.10.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 1:3 1:2,0:0,0:1
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
12.10.19 16:00 Omsk Dinamo Riga under 4:1 1:1,3:0,0:0
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.10.19 16:00 Jaroslavl Omsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
02.10.19 18:30 Dinamo Riga Omsk over 0:7 0:2,0:3,0:2
30.09.19 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.02.20 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2 1:0,1:1,1:1
13.02.20 17:30 CSKA Moskva Barys Astana under 2:3 1:1,0:1,1:1
11.02.20 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 2:4 0:0,2:2,0:2
01.02.20 12:00 Barys Astana Omsk over 4:3 2:0,2:3,0:0
30.01.20 14:30 Barys Astana Nižněkamsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
27.01.20 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 2:4 0:1,1:2,1:1
25.01.20 12:30 Ufa Barys Astana over 5:2 2:0,0:1,3:1
23.01.20 17:30 Petrohrad Barys Astana over 7:4 1:0,2:3,4:1
21.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Barys Astana over 1:5 1:1,0:1,0:3
16.01.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk over 4:3 0:0,2:1,2:2
14.01.20 14:30 Barys Astana Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
12.01.20 12:00 Barys Astana Jaroslavl over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
11.01.20 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
08.01.20 15:00 Nižněkamsk Barys Astana over 1:5 0:0,1:3,0:2
06.01.20 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
04.01.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 1:0 1:0,0:0,0:0
30.12.19 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 2:1 2:1,0:0,0:0
29.12.19 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 4:2 2:1,2:1,0:0
27.12.19 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
25.12.19 14:30 Barys Astana Petrohrad over 2:6 2:3,0:3,0:0
22.12.19 15:15 Spartak Moskva Barys Astana under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 2:5 1:1,0:3,1:1
18.12.19 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 0:4 0:0,0:1,0:3
09.12.19 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
07.12.19 15:30 Sochi Barys Astana under 1:4 0:0,1:2,0:2
04.12.19 14:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 2:4 0:0,0:2,2:2
01.12.19 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk over 5:1 0:0,3:1,2:0
28.11.19 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
26.11.19 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
24.11.19 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
22.11.19 14:30 Barys Astana Kazaň over 1:5 0:3,0:0,1:2
19.11.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
24.10.19 18:30 Jaroslavl Barys Astana under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
21.02.2020 17:30 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
23.02.2020 15:30 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.02.2020 14:30 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
21.02.2020 14:30 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 10:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 14 13 5 8 46 160 114 85
2. Jokerit Helsinki 58 18 9 8 6 21 175 154 80
3. Dynamo Moskva 57 23 6 7 8 43 172 129 77
4. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
5. Čerepovec 58 4 8 10 18 -50 114 164 50
6. Dinamo Riga 57 4 5 7 29 -83 94 177 35

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
2. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
3. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
4. Jekatěrinburg 58 10 11 8 10 11 157 146 72
5. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
6. Ufa 58 17 5 10 11 8 146 138 64
7. Red Star Kunlun 60 14 6 8 18 -17 137 154 60
8. Magnitogorsk 57 10 8 8 15 -5 130 135 60
9. Nižněkamsk 57 13 6 8 16 -2 144 146 58
10. Chabarovsk Amur 57 12 6 8 17 -10 119 129 56
11. Admiral Vladivostok 57 5 10 4 24 -39 120 159 54
12. Čeljabinsk 57 12 5 5 25 -36 117 153 49

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
2. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
3. Ufa 58 17 5 10 11 8 146 138 64
4. Red Star Kunlun 60 14 6 8 18 -17 137 154 60
5. Chabarovsk Amur 57 12 6 8 17 -10 119 129 56
6. Admiral Vladivostok 57 5 10 4 24 -39 120 159 54

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
2. Jekatěrinburg 58 10 11 8 10 11 157 146 72
3. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
4. Magnitogorsk 57 10 8 8 15 -5 130 135 60
5. Nižněkamsk 57 13 6 8 16 -2 144 146 58
6. Čeljabinsk 57 12 5 5 25 -36 117 153 49

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 32 5 4 8 90 183 93 88
2. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
3. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
4. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
5. Sochi 57 7 8 9 16 -33 118 151 55
6. Dynamo Minsk 57 7 3 11 22 -85 122 207 37

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 32 5 4 8 90 183 93 88
2. Petrohrad 58 14 13 5 8 46 160 114 85
3. Jokerit Helsinki 58 18 9 8 6 21 175 154 80
4. Dynamo Moskva 57 23 6 7 8 43 172 129 77
5. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
6. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
7. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
8. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
9. Sochi 57 7 8 9 16 -33 118 151 55
10. Čerepovec 58 4 8 10 18 -50 114 164 50
11. Dynamo Minsk 57 7 3 11 22 -85 122 207 37
12. Dinamo Riga 57 4 5 7 29 -83 94 177 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 32 5 4 8 90 183 93 88
2. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
3. Petrohrad 58 14 13 5 8 46 160 114 85
4. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
5. Jokerit Helsinki 58 18 9 8 6 21 175 154 80
6. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
7. Dynamo Moskva 57 23 6 7 8 43 172 129 77
8. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
9. Jekatěrinburg 58 10 11 8 10 11 157 146 72
10. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
11. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
12. Ufa 58 17 5 10 11 8 146 138 64
13. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
14. Red Star Kunlun 60 14 6 8 18 -17 137 154 60
15. Magnitogorsk 57 10 8 8 15 -5 130 135 60
16. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
17. Nižněkamsk 57 13 6 8 16 -2 144 146 58
18. Chabarovsk Amur 57 12 6 8 17 -10 119 129 56
19. Sochi 57 7 8 9 16 -33 118 151 55
20. Admiral Vladivostok 57 5 10 4 24 -39 120 159 54
21. Čerepovec 58 4 8 10 18 -50 114 164 50
22. Čeljabinsk 57 12 5 5 25 -36 117 153 49
23. Dynamo Minsk 57 7 3 11 22 -85 122 207 37
24. Dinamo Riga 57 4 5 7 29 -83 94 177 35

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 6 3 3 28 83 55 43
2. Jokerit Helsinki 29 11 3 4 4 9 89 80 38
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
5. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
6. Dinamo Riga 30 4 2 6 10 -27 50 77 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
3. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
4. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
5. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
6. Ufa 30 13 2 5 3 23 86 63 39
7. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
8. Magnitogorsk 28 7 5 4 3 14 72 58 38
9. Nižněkamsk 30 10 4 3 6 19 96 77 39
10. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
11. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
12. Čeljabinsk 27 5 2 4 10 -18 59 77 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
2. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
3. Ufa 30 13 2 5 3 23 86 63 39
4. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
5. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
6. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
3. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
4. Magnitogorsk 28 7 5 4 3 14 72 58 38
5. Nižněkamsk 30 10 4 3 6 19 96 77 39
6. Čeljabinsk 27 5 2 4 10 -18 59 77 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
3. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
4. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
5. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
6. Dynamo Minsk 28 3 3 6 7 -27 63 90 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Petrohrad 29 8 6 3 3 28 83 55 43
3. Jokerit Helsinki 29 11 3 4 4 9 89 80 38
4. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
5. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
6. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
7. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
8. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
9. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
10. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
11. Dynamo Minsk 28 3 3 6 7 -27 63 90 24
12. Dinamo Riga 30 4 2 6 10 -27 50 77 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
3. Petrohrad 29 8 6 3 3 28 83 55 43
4. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
5. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
6. Ufa 30 13 2 5 3 23 86 63 39
7. Nižněkamsk 30 10 4 3 6 19 96 77 39
8. Magnitogorsk 28 7 5 4 3 14 72 58 38
9. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
10. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
11. Jokerit Helsinki 29 11 3 4 4 9 89 80 38
12. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
13. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
14. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
15. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
16. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
17. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
18. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
19. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
20. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
21. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
22. Dynamo Minsk 28 3 3 6 7 -27 63 90 24
23. Čeljabinsk 27 5 2 4 10 -18 59 77 22
24. Dinamo Riga 30 4 2 6 10 -27 50 77 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
2. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
3. Dynamo Moskva 28 7 4 3 7 10 84 74 33
4. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
5. Čerepovec 30 -1 5 3 15 -36 58 94 21
6. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
3. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
4. Jekatěrinburg 28 2 6 6 2 -1 66 67 34
5. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
6. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
7. Red Star Kunlun 30 8 1 4 12 -17 64 81 24
8. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
9. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
10. Chabarovsk Amur 30 1 4 3 15 -18 59 77 21
11. Admiral Vladivostok 29 0 6 1 15 -28 56 84 25
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
4. Red Star Kunlun 30 8 1 4 12 -17 64 81 24
5. Chabarovsk Amur 30 1 4 3 15 -18 59 77 21
6. Admiral Vladivostok 29 0 6 1 15 -28 56 84 25

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Jekatěrinburg 28 2 6 6 2 -1 66 67 34
3. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
4. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
5. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
6. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 18 3 1 4 60 101 41 49
2. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
3. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
4. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
5. Sochi 28 2 3 6 8 -25 48 73 22
6. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 18 3 1 4 60 101 41 49
2. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
3. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
4. Dynamo Moskva 28 7 4 3 7 10 84 74 33
5. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
6. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
7. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
8. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
9. Sochi 28 2 3 6 8 -25 48 73 22
10. Čerepovec 30 -1 5 3 15 -36 58 94 21
11. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13
12. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 18 3 1 4 60 101 41 49
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
4. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
5. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
6. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
7. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
8. Jekatěrinburg 28 2 6 6 2 -1 66 67 34
9. Dynamo Moskva 28 7 4 3 7 10 84 74 33
10. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
11. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27
13. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
14. Admiral Vladivostok 29 0 6 1 15 -28 56 84 25
15. Red Star Kunlun 30 8 1 4 12 -17 64 81 24
16. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
17. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
18. Sochi 28 2 3 6 8 -25 48 73 22
19. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
20. Chabarovsk Amur 30 1 4 3 15 -18 59 77 21
21. Čerepovec 30 -1 5 3 15 -36 58 94 21
22. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
23. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13
24. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13