Barys Astana VS Nižnyj Novgorod


Barys Astana

Nižnyj Novgorod

Barys Astana (T1) VS Nižnyj Novgorod (T2)

Barys Astana

Nižnyj Novgorod

Zaujímavé

Barys Astana

  • Počet remíz tímu Barys Astana je až 14 z celkového počtu 49 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 34 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 69%.

Nižnyj Novgorod

    H2H

    • 26% vzájomných zápasov (5 z 19) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 19 vzájomných zápasov, čo je 68%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2019/2020
    18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 0:4 0:0,0:1,0:3
    03.10.2019 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
    Rusko / KHL / 2018/2019
    10.03.2019 12:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 3:2 1:1,1:1,1:0
    08.03.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 3:1 1:0,2:1,0:0
    06.03.2019 14:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 3:1 2:0,1:0,0:1
    04.03.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 5:4pp 0:3,2:0,2:1,1:0
    02.03.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 3:1 0:0,2:1,1:0
    28.02.2019 14:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod over 5:4pp 0:2,2:2,2:0,1:0
    26.02.2019 14:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 0:1,1:0,3:0
    14.09.2018 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 0:1,1:0,3:0
    09.09.2018 16:30 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 6:5pp 0:2,2:1,3:2,1:0
    Rusko / KHL / 2017/2018
    21.10.2017 16:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
    30.08.2017 13:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod over 4:2 1:0,1:1,2:1
    Rusko / KHL / 2016/2017
    08.01.2017 12:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 1:3 0:1,0:0,1:2
    29.09.2016 18:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    17.01.2016 12:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod over 5:2 1:0,2:2,2:0
    03.10.2015 16:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 2:0 0:0,1:0,1:0
    Rusko / KHL / 2011/2012
    27.12.2011 14:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 0:2 0:1,0:0,0:1
    23.09.2011 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 0:1 0:0,0:0,0:1

    Barys Astana

    9 - 5 - 5

    Nižnyj Novgorod

    Barys Astana


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    16.01.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk over 4:3 0:0,2:1,2:2
    14.01.20 14:30 Barys Astana Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
    12.01.20 12:00 Barys Astana Jaroslavl over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
    11.01.20 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
    08.01.20 15:00 Nižněkamsk Barys Astana over 1:5 0:0,1:3,0:2
    06.01.20 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
    04.01.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 1:0 1:0,0:0,0:0
    30.12.19 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 2:1 2:1,0:0,0:0
    29.12.19 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 4:2 2:1,2:1,0:0
    27.12.19 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
    25.12.19 14:30 Barys Astana Petrohrad over 2:6 2:3,0:3,0:0
    22.12.19 15:15 Spartak Moskva Barys Astana under 3:1 1:0,1:1,1:0
    20.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 2:5 1:1,0:3,1:1
    18.12.19 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 0:4 0:0,0:1,0:3
    09.12.19 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
    07.12.19 15:30 Sochi Barys Astana under 1:4 0:0,1:2,0:2
    04.12.19 14:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 2:4 0:0,0:2,2:2
    01.12.19 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk over 5:1 0:0,3:1,2:0
    28.11.19 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
    26.11.19 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
    24.11.19 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
    22.11.19 14:30 Barys Astana Kazaň over 1:5 0:3,0:0,1:2
    19.11.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
    14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
    12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
    02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
    31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
    29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
    26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
    24.10.19 18:30 Jaroslavl Barys Astana under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
    22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
    20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
    16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
    14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
    11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
    09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
    06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
    03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
    30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
    27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
    25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
    20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
    17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
    13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
    11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
    09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
    08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
    05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
    03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

    Nižnyj Novgorod


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    16.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva over 6:4 2:1,2:2,2:1
    14.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    11.01.20 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod over 4:2 0:0,3:2,1:0
    09.01.20 17:30 Kazaň Nižnyj Novgorod under 1:4 1:0,0:2,0:2
    07.01.20 15:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok under 1:2 0:2,1:0,0:0
    03.01.20 15:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk over 1:6 1:3,0:0,0:3
    28.12.19 15:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga over 5:2 2:2,3:0,0:0
    25.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod under 2:0 2:0,0:0,0:0
    23.12.19 10:00 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 0:5 0:2,0:1,0:2
    21.12.19 08:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod over 2:7 2:1,0:4,0:2
    18.12.19 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 0:4 0:0,0:1,0:3
    09.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod under 3:2 1:0,2:1,0:1
    06.12.19 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 3:4 1:0,1:2,1:2
    03.12.19 17:30 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
    29.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
    26.11.19 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 3:4 0:2,1:2,2:0
    24.11.19 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 4:0 2:0,1:0,1:0
    22.11.19 13:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 1:4 0:0,1:0,0:4
    19.11.19 17:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 1:0,0:1,2:1
    17.11.19 15:30 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 6:2 0:1,5:1,1:0
    14.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 6:2 1:1,2:1,3:0
    12.11.19 17:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 6:5sn 2:0,2:3,1:2,0:0,2:0
    04.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod over 3:4sn 0:0,1:0,2:3,0:0,1:3
    02.11.19 15:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod under 3:1 1:1,1:0,1:0
    31.10.19 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 1:2 0:1,1:0,0:1
    29.10.19 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl under 2:1 0:0,2:0,0:1
    24.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:0,0:2,0:1
    21.10.19 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod over 5:2 2:0,1:0,2:2
    19.10.19 16:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
    17.10.19 18:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 0:6 0:3,0:1,0:2
    13.10.19 16:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 1:4 1:2,0:2,0:0
    11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
    09.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,2:1,2:0
    05.10.19 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:4
    03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
    01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
    29.09.19 16:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 1:1,3:0,0:0
    27.09.19 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
    24.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
    21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
    19.09.19 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:4 1:0,3:1,1:3
    17.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
    15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
    13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
    11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
    08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
    06.09.19 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod over 3:4 1:0,1:4,1:0
    04.09.19 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:0 0:0,2:0,1:0
    02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

    Barys Astana


    Nižnyj Novgorod


    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
    2. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
    3. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
    4. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
    5. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
    6. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
    2. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
    3. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
    4. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
    5. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
    6. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
    7. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
    8. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
    9. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
    10. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
    11. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45
    12. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
    2. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
    3. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
    4. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
    5. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
    6. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
    2. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
    3. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
    4. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
    5. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
    6. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
    2. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
    3. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
    4. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
    5. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
    6. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
    2. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
    3. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
    4. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
    5. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
    6. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
    7. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
    8. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
    9. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
    10. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
    11. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32
    12. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
    2. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
    3. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
    4. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
    5. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
    6. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
    7. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
    8. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
    9. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
    10. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
    11. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
    12. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
    13. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
    14. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
    15. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
    16. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
    17. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
    18. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
    19. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
    20. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
    21. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45
    22. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44
    23. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32
    24. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
    2. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
    3. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
    4. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
    5. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
    6. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
    2. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
    3. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
    4. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
    5. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
    6. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
    7. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
    8. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
    9. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
    10. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
    11. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18
    12. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
    2. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
    3. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
    4. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
    5. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
    6. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
    2. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
    3. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
    4. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
    5. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
    6. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
    2. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
    3. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
    4. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
    5. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
    6. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
    2. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
    3. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
    4. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
    5. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
    6. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
    7. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
    8. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
    9. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
    10. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
    11. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19
    12. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
    2. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
    3. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
    4. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
    5. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
    6. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
    7. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
    8. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
    9. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
    10. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
    11. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
    12. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
    13. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
    14. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29
    15. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
    16. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
    17. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
    18. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
    19. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
    20. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
    21. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
    22. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22
    23. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19
    24. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
    2. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
    3. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
    4. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
    5. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
    6. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
    2. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
    3. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
    4. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
    5. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
    6. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
    7. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
    8. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
    9. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
    10. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
    11. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27
    12. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
    2. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
    3. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
    4. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
    5. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
    6. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
    2. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
    3. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
    4. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
    5. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
    6. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
    2. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
    3. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
    4. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
    5. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
    6. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
    2. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
    3. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
    4. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
    5. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
    6. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
    7. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
    8. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
    9. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
    10. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
    11. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
    12. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
    2. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
    3. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
    4. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
    5. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
    6. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
    7. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
    8. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
    9. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
    10. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
    11. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27
    12. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
    13. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
    14. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
    15. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
    16. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
    17. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
    18. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
    19. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
    20. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
    21. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
    22. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15
    23. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
    24. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10