Barys Astana VS Omsk


Barys Astana

Omsk

Barys Astana (T1) VS Omsk (T2)

Barys Astana

Omsk

Zaujímavé

Barys Astana

  • Počet remíz tímu Barys Astana je až 3 z celkového počtu 6 zápasov, čo je až 50%.
  • Až 4 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 67%.
  • Barys Astana ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.

Omsk

  • 86% (6 z 7) výhier mužstva Omsk.
  • 5 z celkového počtu 7 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.
  • Omsk už 7 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
01.02.2020 12:00 Barys Astana Omsk over 4:3 2:0,2:3,0:0
11.01.2020 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
06.01.2020 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
09.12.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
Rusko / KHL / 2018/2019
22.03.2019 12:00 Barys Astana Omsk over 3:5 1:0,1:4,1:1
20.03.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.03.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 5:0 1:0,2:0,2:0
16.03.2019 12:00 Barys Astana Omsk over 4:2 0:0,2:0,2:2
14.03.2019 14:30 Barys Astana Omsk under 1:3 0:2,0:0,1:1
16.02.2019 12:00 Barys Astana Omsk under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
30.12.2018 15:30 Omsk Barys Astana over 4:3ppsn 0:2,0:1,3:0,0:0,2:1
14.10.2018 16:30 Omsk Barys Astana over 5:3 1:1,1:1,3:1
18.09.2018 15:30 Barys Astana Omsk over 3:4ppsn 0:3,2:0,1:0,0:0,2:3
Rusko / KHL / 2017/2018
01.03.2018 14:30 Barys Astana Omsk over 3:4 3:1,0:2,0:1
15.11.2017 14:30 Barys Astana Omsk under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:3
10.10.2017 15:00 Omsk Barys Astana over 3:4 0:2,2:1,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
18.02.2017 12:00 Barys Astana Omsk under 1:3 0:1,0:2,1:0
28.12.2016 14:30 Barys Astana Omsk under 3:1 0:1,0:0,3:0
27.08.2016 13:00 Omsk Barys Astana under 3:1 0:0,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
18.02.2016 14:00 Omsk Barys Astana under 2:3ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,-:-
21.01.2016 14:30 Barys Astana Omsk over 2:7 0:4,1:1,1:2
25.09.2015 15:30 Omsk Barys Astana over 2:4 1:1,1:2,0:1
22.09.2015 15:30 Barys Astana Omsk under 1:4 0:1,1:2,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
15.02.2012 14:00 Barys Astana Omsk over 2:5 0:2,1:0,1:3
24.01.2012 13:00 Omsk Barys Astana under 3:2 0:1,1:1,2:0
09.01.2012 11:00 Omsk Barys Astana over 4:2 0:0,3:0,1:2
16.09.2011 15:00 Barys Astana Omsk over 4:5ppsn 1:1,1:0,2:3,0:0,-:-

Barys Astana

7 - 6 - 14

Omsk

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.09.20 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
12.09.20 13:00 Barys Astana Dynamo Moskva over 4:5pp 2:1,2:1,0:2,0:1
10.09.20 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 3:2 1:0,1:1,1:1
07.09.20 18:30 CSKA Moskva Barys Astana under 3:1 2:1,1:0,0:0
05.09.20 16:10 Dynamo Minsk Barys Astana over 5:4pp 0:0,4:1,0:3,1:0
03.09.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 2:3 0:3,1:0,1:0

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.09.20 18:00 Nižněkamsk Omsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.09.20 18:30 Omsk Petrohrad over 4:3 3:0,0:3,1:0
13.09.20 13:30 Ufa Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
11.09.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
07.09.20 18:30 Omsk Chabarovsk Amur over 8:2 1:1,5:1,2:0
05.09.20 17:00 Omsk Dynamo Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0
03.09.20 18:30 Omsk Novosibirsk under 1:0 0:0,0:0,1:0

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.09.2020 16:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
22.09.2020 16:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
27.09.2020 16:30 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
29.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
01.10.2020 18:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
04.10.2020 13:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
07.10.2020 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
10.10.2020 18:00 Barys Astana Čerepovec porovnaj tímy
12.10.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
16.10.2020 18:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
21.10.2020 18:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
23.10.2020 18:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
26.10.2020 18:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
30.10.2020 18:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
10.11.2020 18:00 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
12.11.2020 18:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
15.11.2020 18:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
17.11.2020 18:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
19.11.2020 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
22.11.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
24.11.2020 18:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
29.11.2020 18:00 Barys Astana Spartak Moskva porovnaj tímy
01.12.2020 18:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
04.12.2020 18:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
06.12.2020 18:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.12.2020 18:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.12.2020 18:00 Čeljabinsk Barys Astana porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
23.12.2020 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
04.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
08.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
14.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Barys Astana Čeljabinsk porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
01.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
21.02.2021 18:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.09.2020 14:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
22.09.2020 18:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
25.09.2020 18:30 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
27.09.2020 17:30 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
29.09.2020 18:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
01.10.2020 18:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
04.10.2020 16:00 CSKA Moskva Omsk porovnaj tímy
10.10.2020 18:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
12.10.2020 18:00 Sochi Omsk porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
17.10.2020 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
22.10.2020 18:00 Omsk Dinamo Riga porovnaj tímy
24.10.2020 18:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
26.10.2020 17:30 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
28.10.2020 18:00 Dynamo Moskva Omsk porovnaj tímy
01.11.2020 18:00 Spartak Moskva Omsk porovnaj tímy
10.11.2020 18:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
13.11.2020 18:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
15.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
17.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
19.11.2020 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
23.11.2020 18:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
26.11.2020 18:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
29.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
01.12.2020 18:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
06.12.2020 18:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
08.12.2020 18:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
10.12.2020 18:00 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
13.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
23.12.2020 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Omsk porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
07.01.2021 18:00 Omsk Čerepovec porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
13.01.2021 18:00 Omsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
15.01.2021 18:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
25.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Omsk porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Dinamo Riga Omsk porovnaj tímy
29.01.2021 18:00 Jaroslavl Omsk porovnaj tímy
31.01.2021 18:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
02.02.2021 18:00 Omsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 5 0 1 -1 15 25 10 11
2. Omsk 6 5 0 0 1 12 21 9 10
3. Ufa 7 5 0 0 2 5 24 19 10
4. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 15 7 10
5. Kazaň 6 1 2 0 1 6 19 13 10
6. Čeljabinsk 6 3 0 1 1 1 12 11 7
7. Barys Astana 6 2 0 3 -2 -3 16 19 7
8. Novosibirsk 7 0 1 1 3 -4 16 20 5
9. Nižnyj Novgorod 7 0 1 1 3 -8 20 28 5
10. Nižněkamsk 5 1 0 0 4 -12 10 22 2
11. Chabarovsk Amur 7 1 0 0 6 -17 12 29 2
12. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -15 10 25 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 7 5 0 1 0 8 24 16 11
2. CSKA Moskva 6 1 2 1 -1 9 17 8 11
3. Jaroslavl 5 4 0 0 1 7 16 9 8
4. Dynamo Minsk 6 0 2 0 2 7 25 18 8
5. Čerepovec 5 1 1 1 0 0 14 14 7
6. Dynamo Moskva 6 1 1 0 3 1 17 16 6
7. Spartak Moskva 7 2 0 1 3 -6 14 20 5
8. Jokerit Helsinki 3 2 0 0 1 3 9 6 4
9. Vitiaz Chekhov 6 0 1 0 4 -1 15 16 4
10. Dinamo Riga 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
11. Sochi 5 -1 1 1 2 -12 4 16 3

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 6 5 0 0 1 12 21 9 10
2. Ufa 7 5 0 0 2 5 24 19 10
3. Barys Astana 6 2 0 3 -2 -3 16 19 7
4. Novosibirsk 7 0 1 1 3 -4 16 20 5
5. Chabarovsk Amur 7 1 0 0 6 -17 12 29 2
6. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -15 10 25 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 7 5 0 1 0 8 24 16 11
2. Čerepovec 5 1 1 1 0 0 14 14 7
3. Spartak Moskva 7 2 0 1 3 -6 14 20 5
4. Jokerit Helsinki 3 2 0 0 1 3 9 6 4
5. Vitiaz Chekhov 6 0 1 0 4 -1 15 16 4
6. Sochi 5 -1 1 1 2 -12 4 16 3

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 5 0 1 -1 15 25 10 11
2. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 15 7 10
3. Kazaň 6 1 2 0 1 6 19 13 10
4. Čeljabinsk 6 3 0 1 1 1 12 11 7
5. Nižnyj Novgorod 7 0 1 1 3 -8 20 28 5
6. Nižněkamsk 5 1 0 0 4 -12 10 22 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 6 1 2 1 -1 9 17 8 11
2. Jaroslavl 5 4 0 0 1 7 16 9 8
3. Dynamo Minsk 6 0 2 0 2 7 25 18 8
4. Dynamo Moskva 6 1 1 0 3 1 17 16 6
5. Dinamo Riga 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 5 0 1 -1 15 25 10 11
2. Petrohrad 7 5 0 1 0 8 24 16 11
3. CSKA Moskva 6 1 2 1 -1 9 17 8 11
4. Omsk 6 5 0 0 1 12 21 9 10
5. Ufa 7 5 0 0 2 5 24 19 10
6. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 15 7 10
7. Kazaň 6 1 2 0 1 6 19 13 10
8. Jaroslavl 5 4 0 0 1 7 16 9 8
9. Dynamo Minsk 6 0 2 0 2 7 25 18 8
10. Čeljabinsk 6 3 0 1 1 1 12 11 7
11. Čerepovec 5 1 1 1 0 0 14 14 7
12. Barys Astana 6 2 0 3 -2 -3 16 19 7
13. Dynamo Moskva 6 1 1 0 3 1 17 16 6
14. Spartak Moskva 7 2 0 1 3 -6 14 20 5
15. Novosibirsk 7 0 1 1 3 -4 16 20 5
16. Nižnyj Novgorod 7 0 1 1 3 -8 20 28 5
17. Jokerit Helsinki 3 2 0 0 1 3 9 6 4
18. Vitiaz Chekhov 6 0 1 0 4 -1 15 16 4
19. Dinamo Riga 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
20. Sochi 5 -1 1 1 2 -12 4 16 3
21. Nižněkamsk 5 1 0 0 4 -12 10 22 2
22. Chabarovsk Amur 7 1 0 0 6 -17 12 29 2
23. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -15 10 25 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 3 2 0 1 -1 7 11 4 5
2. Omsk 4 4 0 0 0 9 15 6 8
3. Ufa 2 2 0 0 0 5 9 4 4
4. Magnitogorsk 5 4 0 0 1 7 14 7 8
5. Kazaň 3 0 1 0 1 0 7 7 4
6. Čeljabinsk 3 1 0 1 0 -1 6 7 3
7. Barys Astana 3 1 0 2 -2 -1 8 9 4
8. Novosibirsk 4 0 1 1 0 -1 12 13 5
9. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -3 13 16 3
10. Nižněkamsk 3 1 0 0 2 -3 8 11 2
11. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -5 5 10 2
12. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -3 2 5 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 2 2 0 0 0 5 9 4 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
3. Jaroslavl 3 3 0 0 0 8 11 3 6
4. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 4 17 13 4
5. Čerepovec 3 2 0 0 1 0 9 9 4
6. Dynamo Moskva 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
8. Jokerit Helsinki 1 1 0 0 0 6 6 0 2
9. Vitiaz Chekhov 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
10. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
11. Sochi 2 0 0 1 0 -5 0 5 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 4 0 0 0 9 15 6 8
2. Ufa 2 2 0 0 0 5 9 4 4
3. Barys Astana 3 1 0 2 -2 -1 8 9 4
4. Novosibirsk 4 0 1 1 0 -1 12 13 5
5. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -5 5 10 2
6. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -3 2 5 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 2 2 0 0 0 5 9 4 4
2. Čerepovec 3 2 0 0 1 0 9 9 4
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
4. Jokerit Helsinki 1 1 0 0 0 6 6 0 2
5. Vitiaz Chekhov 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
6. Sochi 2 0 0 1 0 -5 0 5 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 3 2 0 1 -1 7 11 4 5
2. Magnitogorsk 5 4 0 0 1 7 14 7 8
3. Kazaň 3 0 1 0 1 0 7 7 4
4. Čeljabinsk 3 1 0 1 0 -1 6 7 3
5. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -3 13 16 3
6. Nižněkamsk 3 1 0 0 2 -3 8 11 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
2. Jaroslavl 3 3 0 0 0 8 11 3 6
3. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 4 17 13 4
4. Dynamo Moskva 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
5. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 4 0 0 0 9 15 6 8
2. Magnitogorsk 5 4 0 0 1 7 14 7 8
3. Jaroslavl 3 3 0 0 0 8 11 3 6
4. Jekatěrinburg 3 2 0 1 -1 7 11 4 5
5. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Novosibirsk 4 0 1 1 0 -1 12 13 5
7. Petrohrad 2 2 0 0 0 5 9 4 4
8. Ufa 2 2 0 0 0 5 9 4 4
9. Kazaň 3 0 1 0 1 0 7 7 4
10. Čerepovec 3 2 0 0 1 0 9 9 4
11. Barys Astana 3 1 0 2 -2 -1 8 9 4
12. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 4 17 13 4
13. Čeljabinsk 3 1 0 1 0 -1 6 7 3
14. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
15. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -3 13 16 3
16. Jokerit Helsinki 1 1 0 0 0 6 6 0 2
17. Vitiaz Chekhov 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
18. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
19. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -5 5 10 2
20. Nižněkamsk 3 1 0 0 2 -3 8 11 2
21. Sochi 2 0 0 1 0 -5 0 5 1
22. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
23. Dynamo Moskva 2 0 0 0 2 -3 3 6 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 3 3 0 0 0 8 14 6 6
2. Omsk 2 1 0 0 1 3 6 3 2
3. Ufa 5 3 0 0 2 0 15 15 6
4. Magnitogorsk 1 -1 1 0 0 1 1 0 2
5. Kazaň 3 1 1 0 0 6 12 6 6
6. Čeljabinsk 3 2 0 0 1 2 6 4 4
7. Barys Astana 3 1 0 1 0 -2 8 10 3
8. Novosibirsk 3 0 0 0 3 -3 4 7 0
9. Nižnyj Novgorod 3 -1 1 0 2 -5 7 12 2
10. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -9 2 11 0
11. Chabarovsk Amur 4 0 0 0 4 -12 7 19 0
12. Red Star Kunlun 5 0 0 0 5 -12 8 20 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 3 0 1 0 3 15 12 7
2. CSKA Moskva 3 -1 2 0 0 6 9 3 6
3. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -1 5 6 2
4. Dynamo Minsk 2 0 1 0 0 3 8 5 4
5. Čerepovec 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
6. Dynamo Moskva 4 1 1 0 1 4 14 10 6
7. Spartak Moskva 3 1 0 0 2 -4 5 9 2
8. Jokerit Helsinki 2 1 0 0 1 -3 3 6 2
9. Vitiaz Chekhov 3 1 0 0 2 2 10 8 2
10. Dinamo Riga 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
11. Sochi 3 -1 1 0 2 -7 4 11 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 2 1 0 0 1 3 6 3 2
2. Ufa 5 3 0 0 2 0 15 15 6
3. Barys Astana 3 1 0 1 0 -2 8 10 3
4. Novosibirsk 3 0 0 0 3 -3 4 7 0
5. Chabarovsk Amur 4 0 0 0 4 -12 7 19 0
6. Red Star Kunlun 5 0 0 0 5 -12 8 20 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 3 0 1 0 3 15 12 7
2. Čerepovec 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
3. Spartak Moskva 3 1 0 0 2 -4 5 9 2
4. Jokerit Helsinki 2 1 0 0 1 -3 3 6 2
5. Vitiaz Chekhov 3 1 0 0 2 2 10 8 2
6. Sochi 3 -1 1 0 2 -7 4 11 2

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 3 3 0 0 0 8 14 6 6
2. Magnitogorsk 1 -1 1 0 0 1 1 0 2
3. Kazaň 3 1 1 0 0 6 12 6 6
4. Čeljabinsk 3 2 0 0 1 2 6 4 4
5. Nižnyj Novgorod 3 -1 1 0 2 -5 7 12 2
6. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -9 2 11 0

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 -1 2 0 0 6 9 3 6
2. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -1 5 6 2
3. Dynamo Minsk 2 0 1 0 0 3 8 5 4
4. Dynamo Moskva 4 1 1 0 1 4 14 10 6
5. Dinamo Riga 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 3 0 1 0 3 15 12 7
2. CSKA Moskva 3 -1 2 0 0 6 9 3 6
3. Jekatěrinburg 3 3 0 0 0 8 14 6 6
4. Kazaň 3 1 1 0 0 6 12 6 6
5. Dynamo Moskva 4 1 1 0 1 4 14 10 6
6. Ufa 5 3 0 0 2 0 15 15 6
7. Čeljabinsk 3 2 0 0 1 2 6 4 4
8. Dynamo Minsk 2 0 1 0 0 3 8 5 4
9. Čerepovec 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
10. Barys Astana 3 1 0 1 0 -2 8 10 3
11. Magnitogorsk 1 -1 1 0 0 1 1 0 2
12. Omsk 2 1 0 0 1 3 6 3 2
13. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -1 5 6 2
14. Jokerit Helsinki 2 1 0 0 1 -3 3 6 2
15. Vitiaz Chekhov 3 1 0 0 2 2 10 8 2
16. Spartak Moskva 3 1 0 0 2 -4 5 9 2
17. Sochi 3 -1 1 0 2 -7 4 11 2
18. Nižnyj Novgorod 3 -1 1 0 2 -5 7 12 2
19. Dinamo Riga 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
20. Novosibirsk 3 0 0 0 3 -3 4 7 0
21. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -9 2 11 0
22. Chabarovsk Amur 4 0 0 0 4 -12 7 19 0
23. Red Star Kunlun 5 0 0 0 5 -12 8 20 0