Barys Astana VS Novosibirsk


Barys Astana

Novosibirsk

Barys Astana (T1) VS Novosibirsk (T2)

Barys Astana

Novosibirsk

Zaujímavé

Barys Astana

  • Počet remíz tímu Barys Astana je až 14 z celkového počtu 53 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 34 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 53 zápasov, to je až 64%.
  • Barys Astana už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Barys Astana ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Novosibirsk

  • 38 z celkového počtu 52 zápasov tímu Novosibirsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.
  • Novosibirsk už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 17 vzájomných zápasov, čo je 59%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
11.10.2019 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
12.02.2019 14:30 Barys Astana Novosibirsk over 5:2 0:0,2:1,3:1
29.01.2019 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
12.11.2018 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
28.10.2018 12:00 Barys Astana Novosibirsk over 5:2 2:0,2:2,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
22.11.2017 13:30 Novosibirsk Barys Astana over 6:4 3:2,0:2,3:0
20.11.2017 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 4:0 0:0,2:0,2:0
17.09.2017 13:00 Barys Astana Novosibirsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
15.09.2017 15:30 Barys Astana Novosibirsk under 1:3 0:0,0:0,1:3
Rusko / KHL / 2016/2017
14.02.2017 14:30 Barys Astana Novosibirsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
25.08.2016 14:30 Novosibirsk Barys Astana over 5:1 1:0,1:1,3:0
Rusko / KHL / 2015/2016
24.12.2015 14:30 Novosibirsk Barys Astana over 5:1 1:1,2:0,2:0
10.10.2015 13:30 Barys Astana Novosibirsk over 3:6 3:2,0:2,0:2
Rusko / KHL / 2011/2012
26.01.2012 13:00 Novosibirsk Barys Astana under 0:5 0:2,0:0,0:3
12.01.2012 14:00 Barys Astana Novosibirsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
08.12.2011 13:00 Novosibirsk Barys Astana over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
29.10.2011 13:00 Barys Astana Novosibirsk under 3:2 0:1,1:0,2:1

Barys Astana

5 - 4 - 8

Novosibirsk

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.01.20 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana over 2:4 0:1,1:2,1:1
25.01.20 12:30 Ufa Barys Astana over 5:2 2:0,0:1,3:1
23.01.20 17:30 Petrohrad Barys Astana over 7:4 1:0,2:3,4:1
21.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Barys Astana over 1:5 1:1,0:1,0:3
16.01.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk over 4:3 0:0,2:1,2:2
14.01.20 14:30 Barys Astana Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
12.01.20 12:00 Barys Astana Jaroslavl over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
11.01.20 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
08.01.20 15:00 Nižněkamsk Barys Astana over 1:5 0:0,1:3,0:2
06.01.20 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
04.01.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 1:0 1:0,0:0,0:0
30.12.19 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 2:1 2:1,0:0,0:0
29.12.19 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 4:2 2:1,2:1,0:0
27.12.19 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
25.12.19 14:30 Barys Astana Petrohrad over 2:6 2:3,0:3,0:0
22.12.19 15:15 Spartak Moskva Barys Astana under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 2:5 1:1,0:3,1:1
18.12.19 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 0:4 0:0,0:1,0:3
09.12.19 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
07.12.19 15:30 Sochi Barys Astana under 1:4 0:0,1:2,0:2
04.12.19 14:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 2:4 0:0,0:2,2:2
01.12.19 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk over 5:1 0:0,3:1,2:0
28.11.19 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
26.11.19 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
24.11.19 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
22.11.19 14:30 Barys Astana Kazaň over 1:5 0:3,0:0,1:2
19.11.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
24.10.19 18:30 Jaroslavl Barys Astana under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.01.20 18:30 Dinamo Riga Novosibirsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
26.01.20 15:00 CSKA Moskva Novosibirsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
24.01.20 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk over 6:3 5:1,1:1,0:1
21.01.20 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk over 5:2 2:0,1:2,2:0
16.01.20 10:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
14.01.20 12:30 Red Star Kunlun Novosibirsk over 4:5sn 1:1,0:1,3:2,0:0,1:2
13.01.20 12:30 Red Star Kunlun Novosibirsk over 3:4 2:0,1:2,0:2
10.01.20 13:30 Novosibirsk Jaroslavl under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.01.20 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk over 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
05.01.20 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
03.01.20 11:30 Novosibirsk Nižněkamsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
28.12.19 11:30 Novosibirsk Red Star Kunlun under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,3:2
27.12.19 13:30 Novosibirsk Petrohrad under 0:2 0:0,0:0,0:2
25.12.19 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 0:5 0:1,0:3,0:1
21.12.19 15:30 Kazaň Novosibirsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
19.12.19 17:30 Omsk Novosibirsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
17.12.19 15:00 Ufa Novosibirsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
09.12.19 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
06.12.19 13:30 Novosibirsk Jokerit Helsinki over 3:4 0:2,3:1,0:1
04.12.19 13:30 Novosibirsk Omsk over 5:2 2:1,3:0,0:1
01.12.19 15:00 Čerepovec Novosibirsk over 4:6 1:4,1:0,2:2
29.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Novosibirsk under 1:4 1:1,0:1,0:2
27.11.19 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
24.11.19 11:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,1:2,0:0
22.11.19 13:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 1:4 0:0,1:0,0:4
20.11.19 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:4 0:1,0:1,1:2
16.11.19 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:2 2:0,0:0,2:2
14.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 6:2 1:1,2:1,3:0
12.11.19 17:00 Jaroslavl Novosibirsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
03.11.19 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
31.10.19 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
29.10.19 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.10.19 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
22.10.19 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,3:1,1:0
18.10.19 18:30 Sochi Novosibirsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.10.19 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.01.2020 14:30 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
01.02.2020 12:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
13.02.2020 17:30 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 12:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2020 11:30 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.02.2020 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
11.02.2020 13:30 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 13:30 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
15.02.2020 11:30 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 53 13 11 5 8 41 147 106 75
2. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
3. Dynamo Moskva 53 21 5 7 8 33 153 120 69
4. Spartak Moskva 53 14 8 8 7 30 150 120 68
5. Čerepovec 53 3 8 10 14 -38 108 146 48
6. Dinamo Riga 51 4 5 6 25 -73 82 155 34

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 51 24 6 4 7 49 144 95 76
2. Omsk 53 23 6 6 6 48 146 98 76
3. Barys Astana 53 17 7 7 8 16 134 118 69
4. Jekatěrinburg 52 9 10 7 9 11 135 124 65
5. Novosibirsk 52 18 5 5 14 -3 117 120 61
6. Ufa 52 15 5 7 13 8 128 120 57
7. Red Star Kunlun 55 13 6 7 16 -13 130 143 57
8. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
9. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
10. Nižněkamsk 52 9 6 8 15 -15 123 138 50
11. Chabarovsk Amur 51 11 4 8 16 -19 99 118 46
12. Čeljabinsk 54 12 4 5 24 -38 109 147 45

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 53 23 6 6 6 48 146 98 76
2. Barys Astana 53 17 7 7 8 16 134 118 69
3. Ufa 52 15 5 7 13 8 128 120 57
4. Red Star Kunlun 55 13 6 7 16 -13 130 143 57
5. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
6. Chabarovsk Amur 51 11 4 8 16 -19 99 118 46

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 51 24 6 4 7 49 144 95 76
2. Jekatěrinburg 52 9 10 7 9 11 135 124 65
3. Novosibirsk 52 18 5 5 14 -3 117 120 61
4. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
5. Nižněkamsk 52 9 6 8 15 -15 123 138 50
6. Čeljabinsk 54 12 4 5 24 -38 109 147 45

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Jaroslavl 52 10 9 4 16 7 137 130 60
3. Vitiaz Chekhov 52 13 6 8 11 -16 113 129 58
4. Nižnyj Novgorod 53 12 7 4 19 4 147 143 56
5. Sochi 52 6 7 8 16 -36 104 140 48
6. Dynamo Minsk 52 6 3 10 20 -79 108 187 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Petrohrad 53 13 11 5 8 41 147 106 75
3. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
4. Dynamo Moskva 53 21 5 7 8 33 153 120 69
5. Spartak Moskva 53 14 8 8 7 30 150 120 68
6. Jaroslavl 52 10 9 4 16 7 137 130 60
7. Vitiaz Chekhov 52 13 6 8 11 -16 113 129 58
8. Nižnyj Novgorod 53 12 7 4 19 4 147 143 56
9. Sochi 52 6 7 8 16 -36 104 140 48
10. Čerepovec 53 3 8 10 14 -38 108 146 48
11. Dinamo Riga 51 4 5 6 25 -73 82 155 34
12. Dynamo Minsk 52 6 3 10 20 -79 108 187 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Kazaň 51 24 6 4 7 49 144 95 76
3. Omsk 53 23 6 6 6 48 146 98 76
4. Petrohrad 53 13 11 5 8 41 147 106 75
5. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
6. Dynamo Moskva 53 21 5 7 8 33 153 120 69
7. Barys Astana 53 17 7 7 8 16 134 118 69
8. Spartak Moskva 53 14 8 8 7 30 150 120 68
9. Jekatěrinburg 52 9 10 7 9 11 135 124 65
10. Novosibirsk 52 18 5 5 14 -3 117 120 61
11. Jaroslavl 52 10 9 4 16 7 137 130 60
12. Vitiaz Chekhov 52 13 6 8 11 -16 113 129 58
13. Ufa 52 15 5 7 13 8 128 120 57
14. Red Star Kunlun 55 13 6 7 16 -13 130 143 57
15. Nižnyj Novgorod 53 12 7 4 19 4 147 143 56
16. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
17. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
18. Nižněkamsk 52 9 6 8 15 -15 123 138 50
19. Sochi 52 6 7 8 16 -36 104 140 48
20. Čerepovec 53 3 8 10 14 -38 108 146 48
21. Chabarovsk Amur 51 11 4 8 16 -19 99 118 46
22. Čeljabinsk 54 12 4 5 24 -38 109 147 45
23. Dinamo Riga 51 4 5 6 25 -73 82 155 34
24. Dynamo Minsk 52 6 3 10 20 -79 108 187 34

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 27 8 5 3 3 26 79 53 39
2. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
3. Dynamo Moskva 27 14 2 4 1 28 80 52 40
4. Spartak Moskva 26 9 3 3 5 18 79 61 33
5. Čerepovec 27 4 3 7 3 -15 54 69 27
6. Dinamo Riga 26 4 2 5 8 -22 40 62 21

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Omsk 26 17 0 3 3 22 72 50 37
3. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
4. Jekatěrinburg 27 9 4 2 6 14 80 66 36
5. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
6. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
7. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
8. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
9. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
10. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
11. Chabarovsk Amur 25 11 1 5 2 6 55 49 31
12. Čeljabinsk 25 5 1 4 10 -21 53 74 18

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 26 17 0 3 3 22 72 50 37
2. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
3. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
4. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
5. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
6. Chabarovsk Amur 25 11 1 5 2 6 55 49 31

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Jekatěrinburg 27 9 4 2 6 14 80 66 36
3. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
4. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
5. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
6. Čeljabinsk 25 5 1 4 10 -21 53 74 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
2. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
3. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
4. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
5. Sochi 27 3 5 3 8 -12 62 74 29
6. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
2. Petrohrad 27 8 5 3 3 26 79 53 39
3. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
4. Dynamo Moskva 27 14 2 4 1 28 80 52 40
5. Spartak Moskva 26 9 3 3 5 18 79 61 33
6. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
7. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
8. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
9. Sochi 27 3 5 3 8 -12 62 74 29
10. Čerepovec 27 4 3 7 3 -15 54 69 27
11. Dinamo Riga 26 4 2 5 8 -22 40 62 21
12. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Dynamo Moskva 27 14 2 4 1 28 80 52 40
3. Petrohrad 27 8 5 3 3 26 79 53 39
4. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
5. Omsk 26 17 0 3 3 22 72 50 37
6. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
7. Jekatěrinburg 27 9 4 2 6 14 80 66 36
8. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
9. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
10. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
11. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
12. Spartak Moskva 26 9 3 3 5 18 79 61 33
13. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
14. Chabarovsk Amur 25 11 1 5 2 6 55 49 31
15. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
16. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
17. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
18. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
19. Sochi 27 3 5 3 8 -12 62 74 29
20. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
21. Čerepovec 27 4 3 7 3 -15 54 69 27
22. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24
23. Dinamo Riga 26 4 2 5 8 -22 40 62 21
24. Čeljabinsk 25 5 1 4 10 -21 53 74 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
2. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
3. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
4. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
5. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
6. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 12 2 4 3 21 78 57 36
2. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
3. Barys Astana 27 10 4 2 5 19 69 50 38
4. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
5. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
6. Ufa 25 3 3 3 10 -16 51 67 21
7. Red Star Kunlun 26 7 1 3 11 -16 57 73 21
8. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
9. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
10. Nižněkamsk 26 3 2 5 9 -20 47 67 19
11. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15
12. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
2. Barys Astana 27 10 4 2 5 19 69 50 38
3. Ufa 25 3 3 3 10 -16 51 67 21
4. Red Star Kunlun 26 7 1 3 11 -16 57 73 21
5. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
6. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 12 2 4 3 21 78 57 36
2. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
3. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
4. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
5. Nižněkamsk 26 3 2 5 9 -20 47 67 19
6. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Jaroslavl 26 1 6 3 7 -1 70 71 29
3. Vitiaz Chekhov 26 8 1 3 10 -23 49 72 23
4. Nižnyj Novgorod 26 5 3 1 13 -3 75 78 23
5. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
6. Dynamo Minsk 25 3 0 4 14 -54 49 103 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
3. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
4. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
5. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
6. Jaroslavl 26 1 6 3 7 -1 70 71 29
7. Vitiaz Chekhov 26 8 1 3 10 -23 49 72 23
8. Nižnyj Novgorod 26 5 3 1 13 -3 75 78 23
9. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
10. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
11. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
12. Dynamo Minsk 25 3 0 4 14 -54 49 103 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
3. Barys Astana 27 10 4 2 5 19 69 50 38
4. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
5. Kazaň 27 12 2 4 3 21 78 57 36
6. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
7. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
8. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
9. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
10. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
11. Jaroslavl 26 1 6 3 7 -1 70 71 29
12. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27
13. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
14. Vitiaz Chekhov 26 8 1 3 10 -23 49 72 23
15. Nižnyj Novgorod 26 5 3 1 13 -3 75 78 23
16. Ufa 25 3 3 3 10 -16 51 67 21
17. Red Star Kunlun 26 7 1 3 11 -16 57 73 21
18. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
19. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
20. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
21. Nižněkamsk 26 3 2 5 9 -20 47 67 19
22. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15
23. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
24. Dynamo Minsk 25 3 0 4 14 -54 49 103 10