Klagenfurt II VS Lustenau


Klagenfurt II

Lustenau

Klagenfurt II (T1) VS Lustenau (T2)

Klagenfurt II

Lustenau

Zaujímavé

Klagenfurt II

  • 60% prehier (24 zápasov) z celkového počtu 40 tímu Klagenfurt II.
  • Až 24 zápasov tímu Klagenfurt II skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 40 zápasov, to je až 60%.
  • Klagenfurt II už 8 zápasov v rade neremízovali.

Lustenau

  • Tím Lustenau odohral až 25 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 63% z celkového počtu 40 zápasov.
  • Lustenau už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 8 zápasov.
  • 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
20.02.2020 19:30 Lustenau Klagenfurt II over 2:5 1:1,1:1,0:3
14.02.2020 19:00 Klagenfurt II Lustenau over 1:5 0:2,1:3,0:0
21.12.2019 17:00 Klagenfurt II Lustenau under 1:2ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
16.11.2019 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 4:1 1:0,2:0,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
24.11.2018 17:30 Lustenau Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:3,2:0
06.10.2018 19:30 Klagenfurt II Lustenau under 0:5 0:1,0:2,0:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
19.11.2017 17:30 Lustenau Klagenfurt II over 9:1 2:0,3:1,4:0
21.10.2017 16:00 Klagenfurt II Lustenau over 1:6 1:0,0:3,0:3

Klagenfurt II

1 - 1 - 6

Lustenau

Klagenfurt II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.02.20 19:00 CE Wien II Klagenfurt II under 0:3 0:2,0:1,0:0
22.02.20 15:00 Klagenfurt II Salzburg II over 5:7 2:3,1:2,2:2
20.02.20 19:30 Lustenau Klagenfurt II over 2:5 1:1,1:1,0:3
16.02.20 17:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva over 3:5 1:2,0:2,2:1
14.02.20 19:00 Klagenfurt II Lustenau over 1:5 0:2,1:3,0:0
11.02.20 20:00 Vipiteno Klagenfurt II under 4:1 1:0,1:0,2:1
01.02.20 19:00 Vipiteno Klagenfurt II over 4:3 0:1,3:1,1:1
29.01.20 20:00 Klagenfurt II Val Pusteria over 2:4 1:0,0:1,1:3
18.01.20 20:30 Fassa Klagenfurt II over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
15.01.20 19:30 Klagenfurt II Bregenzerwald over 8:1 2:0,3:1,3:0
11.01.20 15:00 Klagenfurt II Jesenice under 0:4 0:0,0:3,0:1
09.01.20 19:00 Linz II Klagenfurt II over 2:5 0:2,0:2,2:1
06.01.20 20:45 Cortina Klagenfurt II over 6:2 3:0,1:1,2:1
02.01.20 19:30 Zell Am See Klagenfurt II over 4:2 1:1,2:0,1:1
30.12.19 18:30 CE Wien II Klagenfurt II over 5:6pp 2:0,1:4,2:1,0:1
28.12.19 14:30 Klagenfurt II Ritten Collalbo under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
26.12.19 18:00 Feldkirch Klagenfurt II over 4:3 1:1,0:1,3:1
21.12.19 17:00 Klagenfurt II Lustenau under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
19.12.19 19:30 Kitzbühel Klagenfurt II under 1:0 0:0,1:0,0:0
17.12.19 19:30 Klagenfurt II Olimpia Ljublana over 3:6 0:2,2:3,1:1
28.11.19 19:30 Klagenfurt II Gherdeina Selva under 3:2 1:1,0:1,2:0
26.11.19 19:30 Klagenfurt II Salzburg II over 0:8 0:5,0:2,0:1
23.11.19 18:00 Jesenice Klagenfurt II over 5:1 3:0,2:1,0:0
21.11.19 19:30 Klagenfurt II Fassa under 1:3 1:1,0:1,0:1
16.11.19 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 4:1 1:0,2:0,1:1
12.11.19 19:30 Klagenfurt II Kitzbühel under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
02.11.19 19:30 Bregenzerwald Klagenfurt II over 5:4 0:1,2:1,3:2
31.10.19 20:00 Ritten Collalbo Klagenfurt II over 4:2 0:1,2:0,2:1
26.10.19 19:30 Klagenfurt II Linz II under 5:0 3:0,1:0,1:0
24.10.19 19:30 Klagenfurt II Vipiteno under 3:1 0:0,0:0,3:1
19.10.19 20:30 Gherdeina Selva Klagenfurt II under 2:1 0:0,2:1,0:0
17.10.19 19:30 Klagenfurt II CE Wien II under 3:1 2:0,1:0,0:1
12.10.19 20:00 Val Pusteria Klagenfurt II over 8:0 3:0,3:0,2:0
10.10.19 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 2:7 2:1,0:2,0:4
03.10.19 19:30 Klagenfurt II Cortina over 2:5 1:1,0:1,1:3
28.09.19 20:30 Asiago Klagenfurt II under 4:1 0:0,0:1,4:0
26.09.19 19:30 Klagenfurt II Asiago over 3:4sn 1:1,1:0,1:2,0:0,0:2
21.09.19 19:30 Klagenfurt II Feldkirch over 2:4 1:1,0:1,1:2
19.09.19 19:15 Salzburg II Klagenfurt II over 3:4 2:0,0:3,1:1
14.09.19 17:30 Olimpia Ljublana Klagenfurt II under 0:1 0:0,0:0,0:1

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.02.20 19:15 Salzburg II Lustenau over 5:1 1:1,1:0,3:0
20.02.20 19:30 Lustenau Klagenfurt II over 2:5 1:1,1:1,0:3
18.02.20 20:00 Vipiteno Lustenau over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
15.02.20 19:30 CE Wien II Lustenau under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.02.20 19:00 Klagenfurt II Lustenau over 1:5 0:2,1:3,0:0
11.02.20 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 2:3 0:0,1:2,1:1
01.02.20 19:00 Lustenau Fassa over 7:2 2:0,2:1,3:1
29.01.20 20:00 Olimpia Ljublana Lustenau under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
18.01.20 18:00 Jesenice Lustenau over 6:1 3:0,3:0,0:1
11.01.20 19:30 Lustenau Cortina under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
09.01.20 20:15 Lustenau Salzburg II under 2:3 0:3,1:0,1:0
06.01.20 19:30 Zell Am See Lustenau over 6:4 1:1,3:0,2:3
04.01.20 20:30 Gherdeina Selva Lustenau over 5:4sn 2:2,1:2,1:0,0:0,1:0
02.01.20 19:30 Feldkirch Lustenau over 4:3sn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0
30.12.19 19:30 Lustenau Bregenzerwald over 5:3 2:1,2:0,1:2
28.12.19 21:30 Kitzbühel Lustenau over 1:5 0:1,0:2,1:2
26.12.19 19:30 Lustenau Val Pusteria under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
21.12.19 17:00 Klagenfurt II Lustenau under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
07.12.19 20:00 Ritten Collalbo Lustenau under 4:1 1:1,3:0,0:0
01.12.19 17:30 Lustenau Asiago over 4:2 1:0,0:2,3:0
30.11.19 19:30 Lustenau Linz II over 7:2 1:1,6:1,0:0
26.11.19 19:30 Lustenau CE Wien II under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
23.11.19 19:30 Lustenau Feldkirch over 7:3 1:1,4:1,2:1
21.11.19 20:30 Cortina Lustenau over 5:6 3:3,0:2,2:1
17.11.19 17:30 Lustenau Jesenice over 5:2 2:0,2:1,1:1
16.11.19 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 4:1 1:0,2:0,1:1
02.11.19 19:00 Linz II Lustenau over 0:7 0:2,0:4,0:1
01.11.19 19:00 CE Wien II Lustenau over 4:2 0:0,2:1,2:1
26.10.19 19:30 Lustenau Vipiteno over 6:3 2:1,3:2,1:0
24.10.19 19:15 Salzburg II Lustenau over 2:4 1:1,1:2,0:1
20.10.19 17:30 Lustenau Zell Am See over 5:2 2:2,2:0,1:0
19.10.19 19:30 Lustenau Kitzbühel over 4:3sn 0:1,3:0,0:2,0:0,1:0
13.10.19 18:30 Asiago Lustenau over 7:3 0:0,5:1,2:2
12.10.19 20:30 Fassa Lustenau under 3:2 1:0,2:2,0:0
06.10.19 17:30 Lustenau Olimpia Ljublana under 1:3 0:0,0:0,1:3
05.10.19 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 0:2 0:0,0:2,0:0
28.09.19 20:00 Val Pusteria Lustenau under 1:2 0:1,1:1,0:0
21.09.19 19:30 Bregenzerwald Lustenau over 2:9 0:5,1:3,1:1
19.09.19 20:00 Vipiteno Lustenau under 3:2 2:1,1:0,0:1
14.09.19 19:30 Lustenau Ritten Collalbo over 4:5pp 3:0,1:2,0:2,0:1

Klagenfurt II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.02.2020 19:15 Salzburg II Klagenfurt II porovnaj tímy
29.02.2020 15:00 Klagenfurt II CE Wien II porovnaj tímy
02.03.2020 20:00 Klagenfurt II Vipiteno porovnaj tímy
04.03.2020 20:00 Gherdeina Selva Klagenfurt II porovnaj tímy

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.02.2020 19:30 Lustenau Vipiteno porovnaj tímy
29.02.2020 19:30 Lustenau Salzburg II porovnaj tímy
02.03.2020 20:00 Gherdeina Selva Lustenau porovnaj tímy
04.03.2020 20:00 Lustenau CE Wien II porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 40 26 2 2 6 71 155 84 90
2. Olimpia Ljublana 40 16 7 4 2 62 147 85 87
3. Ritten Collalbo 40 18 5 5 2 77 171 94 84
4. Cortina 40 9 8 6 3 34 142 108 73
5. Feldkirch 40 13 6 4 7 20 149 129 73
6. Salzburg II 40 19 2 5 7 62 165 103 72
7. Fassa 40 19 2 3 11 7 131 124 70
8. Asiago 40 13 5 4 9 29 146 117 68
9. Jesenice 40 11 5 7 5 21 138 117 65
10. Vipiteno 40 18 2 1 16 2 134 132 65
11. Lustenau 40 12 4 6 8 22 141 119 62
12. Gherdeina Selva 40 13 3 3 15 -14 130 144 57
13. Zell Am See 40 14 2 4 14 -1 132 133 56
14. Kitzbühel 40 8 5 1 20 -27 118 145 50
15. Klagenfurt II 40 8 2 4 20 -45 100 145 38
16. Bregenzerwald 40 8 2 2 24 -66 114 180 36
17. CE Wien II 40 6 2 3 24 -68 95 163 31
18. Linz II 40 -1 1 1 37 -186 52 238 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olimpia Ljublana 20 11 2 3 -1 38 79 41 46
2. Feldkirch 20 11 2 2 1 32 78 46 45
3. Ritten Collalbo 20 14 0 3 0 44 91 47 45
4. Val Pusteria 20 14 0 2 2 32 77 45 44
5. Fassa 20 12 1 2 2 22 78 56 43
6. Vipiteno 20 12 1 1 4 24 71 47 42
7. Salzburg II 21 11 1 3 2 46 102 56 41
8. Asiago 20 7 3 3 1 33 83 50 39
9. Cortina 20 8 2 5 -2 21 77 56 39
10. Zell Am See 20 10 1 2 4 17 76 59 37
11. Lustenau 19 7 2 3 2 20 72 52 34
12. Gherdeina Selva 20 6 3 1 6 5 77 72 34
13. Jesenice 20 8 1 3 4 17 73 56 32
14. Kitzbühel 20 7 2 0 9 -1 55 56 31
15. Bregenzerwald 20 6 1 2 8 -10 62 72 25
16. CE Wien II 20 7 0 2 9 -19 55 74 23
17. Klagenfurt II 20 4 1 3 8 -22 52 74 20
18. Linz II 20 -1 1 1 17 -85 29 114 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 20 12 2 0 4 39 78 39 46
2. Olimpia Ljublana 20 5 5 1 3 24 68 44 41
3. Ritten Collalbo 20 4 5 2 2 33 80 47 39
4. Cortina 20 1 6 1 5 13 65 52 34
5. Jesenice 20 3 4 4 1 4 65 61 33
6. Salzburg II 19 8 1 2 5 16 63 47 31
7. Asiago 20 6 2 1 8 -4 63 67 29
8. Lustenau 21 5 2 3 6 2 69 67 28
9. Feldkirch 20 2 4 2 6 -12 71 83 28
10. Fassa 20 7 1 1 9 -15 53 68 27
11. Gherdeina Selva 20 7 0 2 9 -19 53 72 23
12. Vipiteno 20 6 1 0 12 -22 63 85 23
13. Zell Am See 20 4 1 2 10 -18 56 74 19
14. Kitzbühel 20 1 3 1 11 -26 63 89 19
15. Klagenfurt II 20 4 1 1 12 -23 48 71 18
16. Bregenzerwald 20 2 1 0 16 -56 52 108 11
17. CE Wien II 20 -1 2 1 15 -49 40 89 8
18. Linz II 20 0 0 0 20 -101 23 124 0