Cortina VS CE Wien II


Cortina

CE Wien II

Cortina (T1) VS CE Wien II (T2)

Cortina

CE Wien II

Zaujímavé

Cortina

  • Počet remíz tímu Cortina je až 15 z celkového počtu 44 zápasov, čo je až 34%.
  • Až 25 zápasov tímu Cortina skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 44 zápasov, to je až 57%.

CE Wien II

  • Mužsvo CE Wien II prehralo až 68% svojích zápasov (30 prehier z 44).
  • Tím CE Wien II odohral až 29 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 66% z celkového počtu 44 zápasov.
  • CE Wien II už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (1 z 2) skončilo remízou.

Pravdepodobnosť výsledku

64.00%
35.00%
1.00%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
14.01.2020 20:30 Cortina CE Wien II over 4:5ppsn 1:2,2:1,1:1,0:0,0:1
28.09.2019 19:00 CE Wien II Cortina under 1:3 0:1,0:1,1:1

Cortina

1 - 1 - 0

CE Wien II

Cortina


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.03.20 20:00 Ritten Collalbo Cortina over 4:3pp 2:1,1:1,0:1,1:0
02.03.20 20:00 Cortina Val Pusteria under 3:2 0:1,2:1,1:0
29.02.20 20:30 Cortina Olimpia Ljublana under 2:1 0:1,1:0,1:0
27.02.20 20:30 Asiago Cortina under 2:1 1:0,0:0,1:1
25.02.20 20:30 Cortina Jesenice over 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
22.02.20 18:00 Jesenice Cortina over 3:5 1:3,1:0,1:2
20.02.20 20:30 Cortina Asiago under 3:1 0:0,0:1,3:0
18.02.20 19:15 Olimpia Ljublana Cortina over 5:2 2:0,2:1,1:1
15.02.20 20:30 Cortina Ritten Collalbo over 5:4 1:0,1:3,3:1
13.02.20 20:00 Val Pusteria Cortina over 4:2 1:0,1:1,2:1
01.02.20 19:00 Cortina Feldkirch under 3:1 1:0,0:1,2:0
29.01.20 20:00 Kitzbühel Cortina over 4:3 0:2,1:1,3:0
18.01.20 20:30 Cortina Linz II over 7:1 5:0,0:0,2:1
14.01.20 20:30 Cortina CE Wien II over 4:5sn 1:2,2:1,1:1,0:0,0:1
11.01.20 19:30 Lustenau Cortina under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
09.01.20 20:30 Cortina Jesenice under 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
06.01.20 20:45 Cortina Klagenfurt II over 6:2 3:0,1:1,2:1
04.01.20 20:45 Fassa Cortina over 4:5pp 3:1,0:0,1:3,0:1
02.01.20 20:45 Cortina Salzburg II under 2:1 1:1,0:0,1:0
30.12.19 20:30 Asiago Cortina under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
28.12.19 19:30 Zell Am See Cortina under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
26.12.19 20:45 Cortina Olimpia Ljublana under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
23.12.19 20:30 Gherdeina Selva Cortina over 2:5 0:1,2:1,0:3
14.12.19 20:30 Cortina Val Pusteria over 2:4 2:1,0:1,0:2
07.12.19 20:30 Cortina Kitzbühel over 6:3 2:0,3:2,1:1
05.12.19 20:30 Cortina Bregenzerwald over 2:4 1:0,0:1,1:3
30.11.19 20:30 Cortina Ritten Collalbo over 4:2 2:1,2:0,0:1
28.11.19 20:00 Vipiteno Cortina under 3:0 0:0,2:0,1:0
23.11.19 20:00 Val Pusteria Cortina over 5:2 1:1,2:0,2:1
21.11.19 20:30 Cortina Lustenau over 5:6 3:3,0:2,2:1
16.11.19 19:00 Olimpia Ljublana Cortina under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,0:1
14.11.19 20:30 Cortina Vipiteno over 6:1 0:0,5:1,1:0
02.11.19 19:30 Feldkirch Cortina under 2:0 0:0,1:0,1:0
31.10.19 20:30 Cortina Asiago over 4:5pp 1:2,2:0,1:2,0:1
26.10.19 20:00 Ritten Collalbo Cortina under 1:3 0:0,1:0,0:3
24.10.19 19:00 Jesenice Cortina over 3:4sn 0:1,3:2,0:0,0:0,2:3
20.10.19 17:30 Cortina Fassa under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
17.10.19 19:15 Salzburg II Cortina over 1:6 1:1,0:2,0:3
13.10.19 17:30 Cortina Gherdeina Selva over 5:2 1:0,3:0,1:2
05.10.19 19:00 Linz II Cortina under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,2:0
03.10.19 19:30 Klagenfurt II Cortina over 2:5 1:1,0:1,1:3
28.09.19 19:00 CE Wien II Cortina under 1:3 0:1,0:1,1:1
21.09.19 20:30 Cortina Zell Am See under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
14.09.19 19:30 Bregenzerwald Cortina over 2:7 0:2,0:2,2:3

CE Wien II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.03.20 20:00 Lustenau CE Wien II over 4:3sn 1:0,0:3,2:0,0:0,1:0
02.03.20 20:00 CE Wien II Salzburg II over 2:5 2:1,0:1,0:3
29.02.20 15:00 Klagenfurt II CE Wien II under 4:1 2:1,1:0,1:0
27.02.20 18:00 CE Wien II Gherdeina Selva over 1:7 1:2,0:5,0:0
25.02.20 19:00 CE Wien II Klagenfurt II under 0:3 0:2,0:1,0:0
23.02.20 17:30 Gherdeina Selva CE Wien II over 5:1 4:0,1:0,0:1
22.02.20 19:30 Vipiteno CE Wien II over 5:2 2:1,1:1,2:0
15.02.20 19:30 CE Wien II Lustenau under 1:0 1:0,0:0,0:0
13.02.20 19:00 CE Wien II Vipiteno over 6:0 2:0,2:0,2:0
11.02.20 19:15 Salzburg II CE Wien II over 5:2 2:0,2:2,1:0
01.02.20 19:00 Val Pusteria CE Wien II under 5:0 0:0,1:0,4:0
29.01.20 20:00 CE Wien II Asiago over 2:5 0:1,1:0,1:4
18.01.20 19:00 CE Wien II Ritten Collalbo over 2:4 0:2,1:1,1:1
14.01.20 20:30 Cortina CE Wien II over 4:5sn 1:2,2:1,1:1,0:0,0:1
12.01.20 20:30 Gherdeina Selva CE Wien II over 6:2 2:1,2:1,2:0
10.01.20 19:00 CE Wien II Feldkirch over 4:8 1:6,1:2,2:0
04.01.20 17:30 Olimpia Ljublana CE Wien II over 6:2 1:1,4:0,1:1
02.01.20 19:00 Linz II CE Wien II over 1:5 1:2,0:1,0:2
30.12.19 18:30 CE Wien II Klagenfurt II over 5:6pp 2:0,1:4,2:1,0:1
28.12.19 19:15 Salzburg II CE Wien II over 8:1 4:0,2:1,2:0
26.12.19 19:30 Vipiteno CE Wien II over 7:2 3:0,3:0,1:2
21.12.19 18:00 CE Wien II Jesenice over 1:6 0:1,1:3,0:2
19.12.19 19:00 CE Wien II Bregenzerwald over 4:5pp 1:1,2:3,1:0,0:1
17.12.19 19:00 CE Wien II Kitzbühel over 2:5 0:1,0:3,2:1
30.11.19 19:30 Zell Am See CE Wien II over 5:4 2:1,1:0,2:3
28.11.19 13:30 CE Wien II Fassa over 3:6 0:2,1:1,2:3
26.11.19 19:30 Lustenau CE Wien II under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
24.11.19 18:00 Feldkirch CE Wien II under 3:1 0:1,0:0,3:0
23.11.19 19:30 Bregenzerwald CE Wien II over 4:5sn 1:1,3:0,0:3,0:0,0:1
21.11.19 13:30 CE Wien II Gherdeina Selva over 6:4 0:2,3:1,3:1
19.11.19 19:30 Kitzbühel CE Wien II under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.11.19 20:00 Ritten Collalbo CE Wien II over 7:1 4:0,1:1,2:0
02.11.19 18:00 CE Wien II Salzburg II over 4:3 1:2,0:1,3:0
01.11.19 19:00 CE Wien II Lustenau over 4:2 0:0,2:1,2:1
26.10.19 20:30 Asiago CE Wien II under 3:0 0:0,2:0,1:0
25.10.19 20:30 Fassa CE Wien II under 3:2 0:0,1:1,2:1
19.10.19 18:00 CE Wien II Linz II under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.10.19 19:30 Klagenfurt II CE Wien II under 3:1 2:0,1:0,0:1
10.10.19 19:00 CE Wien II Val Pusteria under 0:3 0:0,0:2,0:1
05.10.19 18:00 Jesenice CE Wien II over 5:2 1:1,1:0,3:1
03.10.19 19:00 CE Wien II Zell Am See over 3:7 2:3,0:1,1:3
28.09.19 19:00 CE Wien II Cortina under 1:3 0:1,0:1,1:1
20.09.19 19:00 CE Wien II Olimpia Ljublana under 2:0 1:0,0:0,1:0
14.09.19 18:30 CE Wien II Vipiteno under 2:3 1:1,0:0,1:2

Cortina


nenájdený žiadny zápas

CE Wien II


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olimpia Ljublana 44 18 7 4 4 63 153 90 93
2. Val Pusteria 44 25 3 2 9 69 163 94 92
3. Ritten Collalbo 44 17 6 7 1 75 177 102 88
4. Feldkirch 44 17 6 4 7 32 173 141 85
5. Cortina 44 11 8 7 3 34 151 117 80
6. Fassa 44 20 3 3 12 10 145 135 78
7. Jesenice 44 15 5 7 5 27 148 121 77
8. Vipiteno 44 20 3 1 16 14 159 145 76
9. Salzburg II 44 20 2 6 8 54 175 121 76
10. Asiago 44 13 6 4 11 26 152 126 73
11. Lustenau 44 13 5 7 7 29 159 130 71
12. Gherdeina Selva 44 15 3 3 17 -10 151 161 63
13. Zell Am See 44 16 2 4 16 8 157 149 62
14. Kitzbühel 44 11 5 1 21 -9 144 153 59
15. Klagenfurt II 44 8 3 4 22 -47 118 165 43
16. Bregenzerwald 44 8 2 3 26 -76 131 207 37
17. CE Wien II 44 6 2 4 26 -81 102 183 32
18. Linz II 44 -1 1 1 41 -218 55 273 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olimpia Ljublana 22 13 2 3 -1 41 84 43 52
2. Feldkirch 22 13 2 2 1 36 89 53 51
3. Vipiteno 22 14 1 1 4 31 83 52 48
4. Fassa 22 12 2 2 2 28 89 61 48
5. Ritten Collalbo 22 13 1 3 1 44 95 51 47
6. Val Pusteria 22 13 1 2 3 32 82 50 46
7. Cortina 22 10 2 5 -2 23 82 59 45
8. Asiago 22 7 4 3 1 35 87 52 44
9. Salzburg II 22 11 1 4 1 45 105 60 42
10. Lustenau 22 7 3 4 1 26 86 60 40
11. Zell Am See 22 11 1 2 5 21 89 68 40
12. Jesenice 22 10 1 3 4 21 78 57 38
13. Kitzbühel 22 9 2 0 9 16 72 56 37
14. Gherdeina Selva 22 7 3 1 7 6 88 82 37
15. Bregenzerwald 22 6 1 2 10 -14 69 83 25
16. Klagenfurt II 22 5 1 3 9 -23 60 83 23
17. CE Wien II 22 7 0 2 11 -28 58 86 23
18. Linz II 22 -1 1 1 19 -99 31 130 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 22 12 2 0 6 37 81 44 46
2. Olimpia Ljublana 22 5 5 1 5 22 69 47 41
3. Ritten Collalbo 22 4 5 4 0 31 82 51 41
4. Jesenice 22 5 4 4 1 6 70 64 39
5. Cortina 22 1 6 2 5 11 69 58 35
6. Salzburg II 22 9 1 2 7 9 70 61 34
7. Feldkirch 22 4 4 2 6 -4 84 88 34
8. Lustenau 22 6 2 3 6 3 73 70 31
9. Fassa 22 8 1 1 10 -18 56 74 30
10. Asiago 22 6 2 1 10 -9 65 74 29
11. Vipiteno 22 6 2 0 12 -17 76 93 28
12. Gherdeina Selva 22 8 0 2 10 -16 63 79 26
13. Zell Am See 22 5 1 2 11 -13 68 81 22
14. Kitzbühel 22 2 3 1 12 -25 72 97 22
15. Klagenfurt II 22 3 2 1 13 -24 58 82 20
16. Bregenzerwald 22 2 1 1 16 -62 62 124 12
17. CE Wien II 22 -1 2 2 15 -53 44 97 9
18. Linz II 22 0 0 0 22 -119 24 143 0