Lustenau VS Salzburg II
Lustenau |
Salzburg II |
not win --3--0---0
not lost --3--0---0
Lustenau (T1) VS Salzburg II (T2)
Lustenau
Salzburg II
Zaujímavé
Lustenau
- 27 víťazstiev z celkového počtu 44 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Lustenau. 61% úspešnosť výhier.
- Až 26 zápasov tímu Lustenau skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 44 zápasov, to je až 59%.
Salzburg II
- 65% (28 z 43) výhier mužstva Salzburg II.
- Tím Salzburg II odohral až 29 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 43 zápasov.
- Salzburg II už 22 zápasov v rade neprehrali.
H2H
- Až 29% vzájomných zápasov (2 z 7) skončilo remízou.
- 71% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 7 zápasov.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019 | ||||||
22.03.2019 | 19:15 | Salzburg II | Lustenau | 6:4 | 2:2,3:1,1:1 | |
20.03.2019 | 19:30 | Lustenau | Salzburg II | 4:3pp | 2:2,1:1,0:0,1:0 | |
18.03.2019 | 19:15 | Salzburg II | Lustenau | 3:2 | 2:2,0:0,1:0 | |
22.12.2018 | 16:45 | Salzburg II | Lustenau | 3:4pp | 1:1,1:1,1:1,0:1 | |
13.10.2018 | 19:30 | Lustenau | Salzburg II | 4:2 | 3:1,0:1,1:0 | |
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018 | ||||||
03.03.2018 | 19:00 | Lustenau | Salzburg II | 5:3 | 1:0,4:1,0:2 | |
05.11.2017 | 17:30 | Salzburg II | Lustenau | 4:1 | 2:0,1:0,1:1 |
Lustenau |
2 - 2 - 3 |
Salzburg II |
Lustenau
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.03.19 | 19:15 | Salzburg II | Lustenau | 6:4 | 2:2,3:1,1:1 | |
20.03.19 | 19:30 | Lustenau | Salzburg II | 4:3pp | 2:2,1:1,0:0,1:0 | |
18.03.19 | 19:15 | Salzburg II | Lustenau | 3:2 | 2:2,0:0,1:0 | |
14.03.19 | 20:30 | Gherdeina Selva | Lustenau | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
12.03.19 | 19:30 | Lustenau | Gherdeina Selva | 6:3 | 1:2,2:1,3:0 | |
09.03.19 | 19:00 | Lustenau | Val Pusteria | 5:3 | 2:1,2:2,1:0 | |
06.03.19 | 20:00 | Lustenau | Gherdeina Selva | 4:1 | 2:1,2:0,0:0 | |
23.02.19 | 18:00 | Jesenice | Lustenau | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
22.02.19 | 19:15 | Olimpia Ljublana | Lustenau | 5:2 | 2:1,0:1,3:0 | |
16.02.19 | 17:30 | Lustenau | Asiago | 3:5 | 1:1,1:3,1:1 | |
14.02.19 | 19:30 | Lustenau | Fassa | 5:1 | 1:1,1:0,3:0 | |
09.02.19 | 17:30 | Lustenau | Kitzbühel | 5:3 | 2:0,2:0,1:3 | |
06.02.19 | 19:30 | Bregenzerwald | Lustenau | 1:4 | 0:0,0:1,1:3 | |
31.01.19 | 20:30 | Milano 24 | Lustenau | 4:6 | 1:2,2:2,1:2 | |
19.01.19 | 20:00 | Ritten Collalbo | Lustenau | 7:3 | 3:1,3:1,1:1 | |
17.01.19 | 19:30 | Lustenau | Bregenzerwald | 1:4 | 0:1,1:0,0:3 | |
12.01.19 | 20:00 | Kitzbühel | Lustenau | 6:4 | 3:2,0:1,3:1 | |
05.01.19 | 19:30 | Feldkirch | Lustenau | 2:3sn | 2:0,0:1,0:1,0:0,0:1 | |
03.01.19 | 19:30 | Lustenau | Bregenzerwald | 7:3 | 1:2,2:1,4:0 | |
30.12.18 | 20:00 | Kitzbühel | Lustenau | 3:5 | 1:3,0:1,2:1 | |
26.12.18 | 19:30 | Lustenau | Feldkirch | 2:3 | 0:3,2:0,0:0 | |
22.12.18 | 16:45 | Salzburg II | Lustenau | 3:4pp | 1:1,1:1,1:1,0:1 | |
18.12.18 | 19:30 | Lustenau | Vipiteno | 3:2 | 2:0,0:2,1:0 | |
15.12.18 | 17:30 | Lustenau | Feldkirch | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
08.12.18 | 17:30 | Lustenau | Zell Am See | 5:2 | 2:1,1:1,2:0 | |
06.12.18 | 20:00 | Vipiteno | Lustenau | 1:4 | 0:1,1:2,0:1 | |
02.12.18 | 17:00 | Cortina | Lustenau | 5:3 | 1:1,2:2,2:0 | |
24.11.18 | 17:30 | Lustenau | Klagenfurt II | 4:3 | 2:0,0:3,2:0 | |
22.11.18 | 20:00 | Vipiteno | Lustenau | 2:1pp | 1:1,0:0,0:0,1:0 | |
17.11.18 | 17:30 | Lustenau | Olimpia Ljublana | 3:0 | 1:0,2:0,0:0 | |
13.11.18 | 19:30 | Lustenau | Jesenice | 3:5 | 2:2,0:1,1:2 | |
03.11.18 | 19:30 | Bregenzerwald | Lustenau | 3:6 | 0:3,1:3,2:0 | |
01.11.18 | 19:30 | Lustenau | Kitzbühel | 4:1 | 1:0,3:1,0:0 | |
27.10.18 | 19:30 | Lustenau | Cortina | 2:3sn | 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1 | |
20.10.18 | 19:30 | Zell Am See | Lustenau | 2:5 | 0:2,1:1,1:2 | |
13.10.18 | 19:30 | Lustenau | Salzburg II | 4:2 | 3:1,0:1,1:0 | |
11.10.18 | 20:00 | Val Pusteria | Lustenau | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
06.10.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Lustenau | 0:5 | 0:1,0:2,0:2 | |
02.10.18 | 19:30 | Lustenau | Milano 24 | 5:3 | 0:1,3:2,2:0 | |
29.09.18 | 20:30 | Gherdeina Selva | Lustenau | 2:7 | 1:2,1:3,0:2 | |
25.09.18 | 19:30 | Lustenau | Vipiteno | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
22.09.18 | 20:00 | Fassa | Lustenau | 4:9 | 0:3,2:4,2:2 | |
21.09.18 | 20:30 | Asiago | Lustenau | 4:3 | 2:1,1:1,1:1 | |
15.09.18 | 19:30 | Lustenau | Ritten Collalbo | 7:3 | 1:1,6:0,0:2 |
Salzburg II
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.03.19 | 19:15 | Salzburg II | Lustenau | 6:4 | 2:2,3:1,1:1 | |
20.03.19 | 19:30 | Lustenau | Salzburg II | 4:3pp | 2:2,1:1,0:0,1:0 | |
18.03.19 | 19:15 | Salzburg II | Lustenau | 3:2 | 2:2,0:0,1:0 | |
09.03.19 | 19:00 | Salzburg II | Gherdeina Selva | 6:2 | 1:0,4:2,1:0 | |
06.03.19 | 20:00 | Cortina | Salzburg II | 2:9 | 0:3,2:4,0:2 | |
02.03.19 | 19:15 | Salzburg II | Zell Am See | 11:1 | 2:0,5:0,4:1 | |
28.02.19 | 19:15 | Salzburg II | Ritten Collalbo | 3:2 | 3:1,0:1,0:0 | |
23.02.19 | 20:00 | Ritten Collalbo | Salzburg II | 2:6 | 0:1,0:2,2:3 | |
16.02.19 | 19:15 | Salzburg II | Milano 24 | 7:4 | 3:1,2:1,2:2 | |
14.02.19 | 20:30 | Asiago | Salzburg II | 6:7 | 1:1,2:4,3:2 | |
03.02.19 | 18:30 | Salzburg II | Klagenfurt II | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
20.01.19 | 19:30 | Klagenfurt II | Salzburg II | 3:4 | 2:1,0:1,1:2 | |
19.01.19 | 18:00 | Jesenice | Salzburg II | 5:6 | 0:0,2:4,3:2 | |
15.01.19 | 19:15 | Salzburg II | Jesenice | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
12.01.19 | 19:30 | Feldkirch | Salzburg II | 0:7 | 0:1,0:2,0:4 | |
10.01.19 | 19:15 | Salzburg II | Kitzbühel | 5:1 | 1:0,3:0,1:1 | |
06.01.19 | 17:00 | Jesenice | Salzburg II | 3:4 | 0:2,1:0,2:2 | |
05.01.19 | 17:30 | Olimpia Ljublana | Salzburg II | 4:3pp | 1:2,0:1,2:0,1:0 | |
30.12.18 | 17:30 | Salzburg II | Olimpia Ljublana | 1:2sn | 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1 | |
28.12.18 | 20:00 | Kitzbühel | Salzburg II | 0:7 | 0:3,0:4,0:0 | |
26.12.18 | 19:30 | Zell Am See | Salzburg II | 2:3pp | 0:1,2:0,0:1,0:1 | |
22.12.18 | 16:45 | Salzburg II | Lustenau | 3:4pp | 1:1,1:1,1:1,0:1 | |
19.12.18 | 19:15 | Olimpia Ljublana | Salzburg II | 4:2 | 1:0,1:2,2:0 | |
01.12.18 | 19:15 | Salzburg II | Fassa | 7:0 | 2:0,4:0,1:0 | |
29.11.18 | 19:15 | Salzburg II | Vipiteno | 4:3pp | 0:0,1:1,2:2,1:0 | |
24.11.18 | 19:30 | Zell Am See | Salzburg II | 2:3sn | 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1 | |
22.11.18 | 20:00 | Val Pusteria | Salzburg II | 5:2 | 1:1,1:0,3:1 | |
17.11.18 | 20:00 | Fassa | Salzburg II | 2:4 | 1:1,1:1,0:2 | |
15.11.18 | 19:15 | Salzburg II | Klagenfurt II | 3:1 | 0:0,2:0,1:1 | |
03.11.18 | 20:30 | Gherdeina Selva | Salzburg II | 3:2sn | 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0 | |
01.11.18 | 17:30 | Salzburg II | Olimpia Ljublana | 3:2 | 2:2,1:0,0:0 | |
27.10.18 | 19:30 | Bregenzerwald | Salzburg II | 3:4sn | 0:2,3:1,0:0,0:0,0:1 | |
25.10.18 | 19:15 | Salzburg II | Jesenice | 5:4 | 3:1,1:2,1:1 | |
20.10.18 | 19:15 | Salzburg II | Bregenzerwald | 4:2 | 2:2,2:0,0:0 | |
14.10.18 | 19:00 | Milano 24 | Salzburg II | 2:4 | 0:0,1:1,1:3 | |
13.10.18 | 19:30 | Lustenau | Salzburg II | 4:2 | 3:1,0:1,1:0 | |
09.10.18 | 19:15 | Salzburg II | Feldkirch | 3:2 | 1:2,1:0,1:0 | |
06.10.18 | 19:15 | Salzburg II | Zell Am See | 6:2 | 2:2,3:0,1:0 | |
04.10.18 | 20:00 | Vipiteno | Salzburg II | 4:1 | 3:0,1:1,0:0 | |
29.09.18 | 16:00 | Salzburg II | Cortina | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
27.09.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Salzburg II | 0:7 | 0:2,0:3,0:2 | |
20.09.18 | 19:15 | Salzburg II | Val Pusteria | 1:5 | 0:2,1:3,0:0 | |
15.09.18 | 19:15 | Salzburg II | Asiago | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 |
Lustenau
nenájdený žiadny zápas
Salzburg II
nenájdený žiadny zápas
Regular Season
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritten Collalbo | 40 | 24 | 4 | 2 | 4 | 70 | 165 | 95 | 94 | |
2. | Cortina | 40 | 16 | 4 | 7 | 2 | 33 | 138 | 105 | 75 | |
3. | Salzburg II | 40 | 18 | 3 | 2 | 12 | 39 | 144 | 105 | 71 | |
4. | Zell Am See | 40 | 12 | 6 | 4 | 8 | 12 | 132 | 120 | 70 | |
5. | Vipiteno | 40 | 19 | 1 | 6 | 7 | 22 | 143 | 121 | 68 | |
6. | Bregenzerwald | 40 | 14 | 3 | 6 | 8 | 9 | 139 | 130 | 63 | |
7. | Kitzbühel | 38 | 13 | 4 | 4 | 9 | 9 | 134 | 125 | 63 | |
8. | Jesenice | 38 | 14 | 3 | 5 | 8 | 22 | 134 | 112 | 62 | |
9. | Gherdeina Selva | 38 | 12 | 4 | 2 | 14 | -6 | 135 | 141 | 58 | |
10. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Unterland Cavaliers | 38 | 12 | 3 | 6 | 8 | 2 | 132 | 130 | 57 | |
12. | Merano Junior | 38 | 15 | 2 | 1 | 17 | -18 | 137 | 155 | 56 | |
13. | Lustenau | 38 | 12 | 3 | 2 | 16 | -3 | 147 | 150 | 53 | |
14. | Fassa | 38 | 2 | 7 | 2 | 18 | -24 | 127 | 151 | 43 | |
15. | Linz II | 38 | 1 | 6 | 5 | 15 | -36 | 97 | 133 | 38 | |
16. | Celje | 38 | 6 | 3 | 1 | 24 | -46 | 104 | 150 | 34 | |
17. | Klagenfurt II | 38 | 6 | 1 | 2 | 26 | -85 | 84 | 169 | 25 |
Regular Season
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritten Collalbo | 20 | 15 | 2 | 0 | 1 | 40 | 81 | 41 | 55 | |
2. | Vipiteno | 20 | 13 | 1 | 1 | 3 | 34 | 89 | 55 | 45 | |
3. | Bregenzerwald | 20 | 8 | 3 | 3 | 0 | 25 | 75 | 50 | 42 | |
4. | Cortina | 20 | 12 | 1 | 1 | 4 | 28 | 81 | 53 | 42 | |
5. | Kitzbühel | 19 | 8 | 3 | 2 | 1 | 32 | 78 | 46 | 41 | |
6. | Jesenice | 19 | 9 | 2 | 2 | 2 | 32 | 81 | 49 | 39 | |
7. | Salzburg II | 20 | 9 | 2 | 1 | 5 | 25 | 69 | 44 | 38 | |
8. | Unterland Cavaliers | 19 | 7 | 2 | 2 | 4 | 21 | 80 | 59 | 33 | |
9. | Zell Am See | 20 | 5 | 3 | 3 | 3 | 0 | 63 | 63 | 33 | |
10. | Lustenau | 19 | 7 | 2 | 1 | 6 | 14 | 81 | 67 | 32 | |
11. | Merano Junior | 19 | 7 | 2 | 0 | 8 | 3 | 72 | 69 | 31 | |
12. | Fassa | 19 | 3 | 4 | 0 | 8 | 4 | 71 | 67 | 29 | |
13. | Gherdeina Selva | 19 | 5 | 2 | 1 | 8 | -10 | 68 | 78 | 26 | |
14. | Klagenfurt II | 19 | 6 | 1 | 1 | 9 | -17 | 55 | 72 | 24 | |
15. | Linz II | 19 | 2 | 3 | 2 | 7 | -11 | 53 | 64 | 23 | |
16. | Celje | 19 | 1 | 3 | 1 | 10 | -14 | 52 | 66 | 19 | |
17. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Regular Season
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritten Collalbo | 20 | 9 | 2 | 2 | 3 | 30 | 84 | 54 | 39 | |
2. | Zell Am See | 20 | 7 | 3 | 1 | 5 | 12 | 69 | 57 | 37 | |
3. | Cortina | 20 | 4 | 3 | 6 | -2 | 5 | 57 | 52 | 33 | |
4. | Salzburg II | 20 | 9 | 1 | 1 | 7 | 14 | 75 | 61 | 33 | |
5. | Gherdeina Selva | 19 | 7 | 2 | 1 | 6 | 4 | 67 | 63 | 32 | |
6. | Merano Junior | 19 | 8 | 0 | 1 | 9 | -21 | 65 | 86 | 25 | |
7. | Unterland Cavaliers | 19 | 5 | 1 | 4 | 4 | -19 | 52 | 71 | 24 | |
8. | Jesenice | 19 | 5 | 1 | 3 | 6 | -10 | 53 | 63 | 23 | |
9. | Vipiteno | 20 | 6 | 0 | 5 | 4 | -12 | 54 | 66 | 23 | |
10. | Kitzbühel | 19 | 5 | 1 | 2 | 8 | -23 | 56 | 79 | 22 | |
11. | Bregenzerwald | 20 | 6 | 0 | 3 | 8 | -16 | 64 | 80 | 21 | |
12. | Lustenau | 19 | 5 | 1 | 1 | 10 | -17 | 66 | 83 | 21 | |
13. | Linz II | 19 | -1 | 3 | 3 | 8 | -25 | 44 | 69 | 15 | |
14. | Celje | 19 | 5 | 0 | 0 | 14 | -32 | 52 | 84 | 15 | |
15. | Fassa | 19 | -1 | 3 | 2 | 10 | -28 | 56 | 84 | 14 | |
16. | Klagenfurt II | 19 | 0 | 0 | 1 | 17 | -68 | 29 | 97 | 1 | |
17. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |