Fassa VS Asiago


Fassa

Asiago

Fassa (T1) VS Asiago (T2)

Fassa

Asiago

Zaujímavé

Fassa

  • Mužsvo Fassa prehralo až 83% svojích zápasov. 33 prehier z 40 odohraných zápasov.
  • Až 31 zápasov tímu Fassa skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 40 zápasov, to je až 78%.
  • Fassa už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Fassa už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Fassa už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Fassa ťahá aktuálne sériu 13 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Asiago

  • Tím Asiago odohral až 27 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 61% z celkového počtu 44 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 6 zápasov.
  • 33% vzájomných zápasov (2 z 6) skončilo remízou.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 6 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
17.01.2019 20:30 Asiago Fassa over 8:0 3:0,2:0,3:0
01.01.2019 20:30 Asiago Fassa under 2:1 1:1,0:0,1:0
23.12.2018 20:45 Fassa Asiago over 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
06.12.2018 20:30 Fassa Asiago over 4:3ppsn 1:1,2:2,0:0,0:0,-:-
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
03.03.2018 19:00 Asiago Fassa over 5:4 0:1,3:2,2:1
07.10.2017 20:00 Fassa Asiago under 0:3 0:0,0:2,0:1

Fassa

0 - 2 - 4

Asiago

Fassa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.03.19 20:00 Fassa Kitzbühel over 5:3 1:0,0:2,4:1
02.03.19 20:30 Fassa Jesenice over 0:10 0:5,0:1,0:4
28.02.19 20:30 Milano 24 Fassa over 6:5pp 2:1,2:3,1:1,1:0
23.02.19 19:30 Zell Am See Fassa over 5:3 2:3,2:0,1:0
22.02.19 20:30 Fassa Klagenfurt II over 3:6 1:2,1:3,1:1
16.02.19 19:30 Feldkirch Fassa over 6:5 2:0,4:4,0:1
14.02.19 19:30 Lustenau Fassa over 5:1 1:1,1:0,3:0
12.02.19 20:30 Fassa Gherdeina Selva over 1:5 1:0,0:4,0:1
31.01.19 20:30 Gherdeina Selva Fassa over 10:1 4:1,3:0,3:0
17.01.19 20:30 Asiago Fassa over 8:0 3:0,2:0,3:0
13.01.19 18:00 Vipiteno Fassa over 6:0 1:0,1:0,4:0
12.01.19 20:30 Fassa Ritten Collalbo over 0:10 0:2,0:5,0:3
09.01.19 19:15 Olimpia Ljublana Fassa over 7:3 2:1,2:1,3:1
05.01.19 20:00 Ritten Collalbo Fassa under 4:1 1:0,2:1,1:0
03.01.19 20:45 Fassa Milano 24 over 2:6 1:1,0:2,1:3
01.01.19 20:30 Asiago Fassa under 2:1 1:1,0:0,1:0
30.12.18 20:30 Gherdeina Selva Fassa over 4:3 2:1,1:1,1:1
28.12.18 20:45 Fassa Ritten Collalbo under 0:4 0:1,0:3,0:0
26.12.18 20:00 Ritten Collalbo Fassa over 5:1 2:0,1:1,2:0
23.12.18 20:45 Fassa Asiago over 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
15.12.18 20:30 Fassa Milano 24 over 7:3 0:1,3:0,4:2
08.12.18 20:30 Fassa Val Pusteria under 0:3 0:1,0:1,0:1
06.12.18 20:30 Fassa Asiago over 4:3sn 1:1,2:2,0:0,0:0,-:-
01.12.18 19:15 Salzburg II Fassa over 7:0 2:0,4:0,1:0
29.11.18 20:00 Fassa Cortina over 3:4 0:2,2:1,1:1
24.11.18 20:00 Fassa Vipiteno over 1:6 0:1,0:4,1:1
21.11.18 19:30 Bregenzerwald Fassa over 6:2 2:1,1:1,3:0
17.11.18 20:00 Fassa Salzburg II over 2:4 1:1,1:1,0:2
15.11.18 20:00 Fassa Zell Am See under 2:3 0:0,1:1,1:2
03.11.18 19:30 Klagenfurt II Fassa under 2:3 1:1,1:2,0:0
27.10.18 19:00 Milano 24 Fassa over 4:3 0:1,2:2,2:0
20.10.18 19:30 Kitzbühel Fassa over 4:3 1:1,2:0,1:2
18.10.18 20:00 Fassa Gherdeina Selva under 2:3 0:1,0:2,2:0
13.10.18 18:00 Jesenice Fassa over 8:5 2:2,4:1,2:2
06.10.18 20:00 Fassa Feldkirch over 4:7 0:0,3:5,1:2
27.09.18 20:00 Val Pusteria Fassa over 4:2 0:1,2:0,2:1
26.09.18 20:00 Fassa Bregenzerwald over 4:3sn 1:3,1:0,1:0,0:0,1:0
22.09.18 20:00 Fassa Lustenau over 4:9 0:3,2:4,2:2
20.09.18 20:30 Cortina Fassa under 3:1 3:1,0:0,0:0
15.09.18 20:00 Fassa Olimpia Ljublana under 1:4 0:1,0:2,1:1

Asiago


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.03.19 18:00 Jesenice Asiago over 6:0 1:0,2:0,3:0
22.03.19 20:30 Asiago Jesenice under 1:3 0:0,1:2,0:1
20.03.19 19:00 Jesenice Asiago under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
18.03.19 20:30 Asiago Jesenice under 1:2 0:1,1:0,0:1
09.03.19 19:00 Kitzbühel Asiago over 1:6 0:0,1:3,0:3
06.03.19 20:00 Asiago Olimpia Ljublana over 4:5sn 1:2,2:1,1:1,0:0,0:1
02.03.19 20:00 Ritten Collalbo Asiago over 4:5 0:2,3:2,1:1
27.02.19 19:30 Bregenzerwald Asiago over 0:6 0:3,0:1,0:2
23.02.19 19:30 Bregenzerwald Asiago under 2:3 1:0,1:1,0:2
21.02.19 20:30 Asiago Jesenice under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
16.02.19 17:30 Lustenau Asiago over 3:5 1:1,1:3,1:1
14.02.19 20:30 Asiago Salzburg II over 6:7 1:1,2:4,3:2
12.02.19 20:30 Asiago Ritten Collalbo over 4:3 0:0,3:0,1:3
29.01.19 19:30 Feldkirch Asiago over 4:5sn 1:1,3:2,0:1,0:0,0:1
19.01.19 20:30 Asiago Bregenzerwald over 6:1 3:0,1:1,2:0
17.01.19 20:30 Asiago Fassa over 8:0 3:0,2:0,3:0
12.01.19 20:30 Asiago Zell Am See over 5:3 3:0,1:2,1:1
10.01.19 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.01.19 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 1:0 0:0,0:0,1:0
03.01.19 20:30 Asiago Val Pusteria over 4:7 2:0,1:4,1:3
01.01.19 20:30 Asiago Fassa under 2:1 1:1,0:0,1:0
30.12.18 16:30 Ritten Collalbo Asiago over 5:2 1:0,3:1,1:1
28.12.18 20:30 Asiago Vipiteno over 5:4sn 1:0,2:3,1:1,0:0,1:0
26.12.18 20:45 Asiago Gherdeina Selva under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
23.12.18 20:45 Fassa Asiago over 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
15.12.18 20:30 Asiago Cortina under 4:1 1:0,2:1,1:0
06.12.18 20:30 Fassa Asiago over 4:3sn 1:1,2:2,0:0,0:0,-:-
01.12.18 20:00 Val Pusteria Asiago under 4:0 1:0,1:0,2:0
28.11.18 19:30 Klagenfurt II Asiago over 4:6 1:2,3:3,0:1
24.11.18 20:30 Asiago Milano 24 under 3:1 0:1,1:0,2:0
17.11.18 20:30 Asiago Klagenfurt II over 6:1 1:0,5:1,0:0
15.11.18 20:30 Cortina Asiago over 4:2 1:1,0:0,3:1
27.10.18 20:30 Asiago Kitzbühel over 3:4 2:0,1:1,0:2
20.10.18 17:30 Olimpia Ljublana Asiago over 6:2 1:1,3:0,2:1
18.10.18 20:00 Vipiteno Asiago over 4:5sn 1:2,2:1,1:1,0:0,-:-
13.10.18 20:30 Asiago Ritten Collalbo under 3:2 2:0,0:1,1:1
11.10.18 20:30 Asiago Gherdeina Selva over 7:3 3:1,3:2,1:0
06.10.18 19:00 Milano 24 Asiago under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.10.18 20:30 Asiago Feldkirch over 5:4 2:0,0:3,2:1
29.09.18 19:30 Zell Am See Asiago under 1:4 0:1,0:0,1:3
27.09.18 20:30 Asiago Bregenzerwald over 6:2 3:1,2:1,1:0
22.09.18 18:00 Jesenice Asiago under 2:1 1:0,0:1,0:0
21.09.18 20:30 Asiago Lustenau over 4:3 2:1,1:1,1:1
15.09.18 19:15 Salzburg II Asiago under 0:3 0:1,0:1,0:1

Fassa


nenájdený žiadny zápas

Asiago


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 40 26 5 1 2 97 156 59 104
2. Olimpia Ljublana 40 26 3 1 6 75 160 85 94
3. Salzburg II 40 22 4 4 2 72 169 97 90
4. Asiago 40 15 7 4 3 49 158 109 84
5. Ritten Collalbo 40 26 1 0 12 67 165 98 83
6. Lustenau 40 23 2 2 9 46 158 112 81
7. Feldkirch 40 19 2 5 7 23 137 114 72
8. Jesenice 40 20 1 3 12 58 173 115 68
9. Vipiteno 40 9 7 6 5 30 130 100 68
10. Cortina 40 10 4 5 12 -19 111 130 55
11. Gherdeina Selva 40 13 1 2 21 -35 105 140 46
12. Kitzbühel 40 8 3 3 20 -53 101 154 42
13. Zell Am See 40 6 3 4 20 -65 106 171 37
14. Bregenzerwald 40 7 1 4 23 -64 99 163 30
15. Klagenfurt II 40 8 1 0 30 -76 109 185 29
16. Milano 24 40 5 1 2 29 -90 99 189 22
17. Fassa 40 1 2 2 31 -115 91 206 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 20 17 1 1 -1 56 82 26 57
2. Olimpia Ljublana 20 15 1 1 1 45 88 43 51
3. Salzburg II 20 14 1 2 0 41 82 41 49
4. Ritten Collalbo 20 16 0 0 4 43 92 49 48
5. Lustenau 20 15 0 1 3 30 79 49 46
6. Asiago 20 8 4 2 0 35 91 56 46
7. Vipiteno 20 4 5 2 2 28 73 45 39
8. Jesenice 20 10 1 0 8 32 84 52 35
9. Feldkirch 20 11 0 2 5 11 70 59 35
10. Cortina 20 8 1 4 2 -4 56 60 33
11. Gherdeina Selva 20 7 1 1 9 -8 56 64 27
12. Kitzbühel 20 6 1 2 8 -22 54 76 25
13. Zell Am See 20 3 2 3 7 -24 48 72 22
14. Klagenfurt II 20 4 1 0 14 -30 59 89 17
15. Bregenzerwald 20 3 1 2 11 -28 51 79 16
16. Milano 24 20 3 1 1 13 -32 61 93 15
17. Fassa 20 0 2 1 14 -52 48 100 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 20 9 4 0 3 41 74 33 47
2. Olimpia Ljublana 20 11 2 0 5 30 72 42 43
3. Salzburg II 20 8 3 2 2 31 87 56 41
4. Asiago 20 7 3 2 3 14 67 53 38
5. Feldkirch 20 8 2 3 2 12 67 55 37
6. Ritten Collalbo 20 10 1 0 8 24 73 49 35
7. Lustenau 20 8 2 1 6 16 79 63 35
8. Jesenice 20 10 0 3 4 26 89 63 33
9. Vipiteno 20 5 2 4 3 2 57 55 29
10. Cortina 20 2 3 1 10 -15 55 70 22
11. Gherdeina Selva 20 6 0 1 12 -27 49 76 19
12. Kitzbühel 20 2 2 1 12 -31 47 78 17
13. Zell Am See 20 3 1 1 13 -41 58 99 15
14. Bregenzerwald 20 4 0 2 12 -36 48 84 14
15. Klagenfurt II 20 4 0 0 16 -46 50 96 12
16. Milano 24 20 2 0 1 16 -58 38 96 7
17. Fassa 20 1 0 1 17 -63 43 106 4