Asiago VS Gherdeina Selva


Asiago

Gherdeina Selva

Asiago (T1) VS Gherdeina Selva (T2)

Asiago

Gherdeina Selva

Zaujímavé

Asiago

  • Asiago vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 44 vyhral 23 zápasov).
  • Až 27 zápasov tímu Asiago skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 44 zápasov, to je až 61%.
  • Asiago už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Asiago už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Asiago už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Gherdeina Selva

  • 60% prehier (25 zápasov) z celkového počtu 42 tímu Gherdeina Selva.
  • Gherdeina Selva už 17 zápasov v rade neremízovali.
  • Gherdeina Selva ťahá aktuálne sériu 7 prehier v rade.
  • Gherdeina Selva už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 75%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
10.01.2019 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.01.2019 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 1:0 0:0,0:0,1:0
26.12.2018 20:45 Asiago Gherdeina Selva under 3:2ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
11.10.2018 20:30 Asiago Gherdeina Selva over 7:3 3:1,3:2,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
04.01.2018 20:30 Asiago Gherdeina Selva under 3:2 0:0,1:1,2:1
28.12.2017 20:30 Gherdeina Selva Asiago over 5:6 3:3,1:3,1:0
18.11.2017 20:30 Gherdeina Selva Asiago over 3:4 2:2,0:0,1:2
25.10.2017 20:30 Asiago Gherdeina Selva under 3:2 1:1,1:1,1:0

Asiago

6 - 1 - 1

Gherdeina Selva

Asiago


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.03.19 18:00 Jesenice Asiago over 6:0 1:0,2:0,3:0
22.03.19 20:30 Asiago Jesenice under 1:3 0:0,1:2,0:1
20.03.19 19:00 Jesenice Asiago under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
18.03.19 20:30 Asiago Jesenice under 1:2 0:1,1:0,0:1
09.03.19 19:00 Kitzbühel Asiago over 1:6 0:0,1:3,0:3
06.03.19 20:00 Asiago Olimpia Ljublana over 4:5sn 1:2,2:1,1:1,0:0,0:1
02.03.19 20:00 Ritten Collalbo Asiago over 4:5 0:2,3:2,1:1
27.02.19 19:30 Bregenzerwald Asiago over 0:6 0:3,0:1,0:2
23.02.19 19:30 Bregenzerwald Asiago under 2:3 1:0,1:1,0:2
21.02.19 20:30 Asiago Jesenice under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
16.02.19 17:30 Lustenau Asiago over 3:5 1:1,1:3,1:1
14.02.19 20:30 Asiago Salzburg II over 6:7 1:1,2:4,3:2
12.02.19 20:30 Asiago Ritten Collalbo over 4:3 0:0,3:0,1:3
29.01.19 19:30 Feldkirch Asiago over 4:5sn 1:1,3:2,0:1,0:0,0:1
19.01.19 20:30 Asiago Bregenzerwald over 6:1 3:0,1:1,2:0
17.01.19 20:30 Asiago Fassa over 8:0 3:0,2:0,3:0
12.01.19 20:30 Asiago Zell Am See over 5:3 3:0,1:2,1:1
10.01.19 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.01.19 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 1:0 0:0,0:0,1:0
03.01.19 20:30 Asiago Val Pusteria over 4:7 2:0,1:4,1:3
01.01.19 20:30 Asiago Fassa under 2:1 1:1,0:0,1:0
30.12.18 16:30 Ritten Collalbo Asiago over 5:2 1:0,3:1,1:1
28.12.18 20:30 Asiago Vipiteno over 5:4sn 1:0,2:3,1:1,0:0,1:0
26.12.18 20:45 Asiago Gherdeina Selva under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
23.12.18 20:45 Fassa Asiago over 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
15.12.18 20:30 Asiago Cortina under 4:1 1:0,2:1,1:0
06.12.18 20:30 Fassa Asiago over 4:3sn 1:1,2:2,0:0,0:0,-:-
01.12.18 20:00 Val Pusteria Asiago under 4:0 1:0,1:0,2:0
28.11.18 19:30 Klagenfurt II Asiago over 4:6 1:2,3:3,0:1
24.11.18 20:30 Asiago Milano 24 under 3:1 0:1,1:0,2:0
17.11.18 20:30 Asiago Klagenfurt II over 6:1 1:0,5:1,0:0
15.11.18 20:30 Cortina Asiago over 4:2 1:1,0:0,3:1
27.10.18 20:30 Asiago Kitzbühel over 3:4 2:0,1:1,0:2
20.10.18 17:30 Olimpia Ljublana Asiago over 6:2 1:1,3:0,2:1
18.10.18 20:00 Vipiteno Asiago over 4:5sn 1:2,2:1,1:1,0:0,-:-
13.10.18 20:30 Asiago Ritten Collalbo under 3:2 2:0,0:1,1:1
11.10.18 20:30 Asiago Gherdeina Selva over 7:3 3:1,3:2,1:0
06.10.18 19:00 Milano 24 Asiago under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.10.18 20:30 Asiago Feldkirch over 5:4 2:0,0:3,2:1
29.09.18 19:30 Zell Am See Asiago under 1:4 0:1,0:0,1:3
27.09.18 20:30 Asiago Bregenzerwald over 6:2 3:1,2:1,1:0
22.09.18 18:00 Jesenice Asiago under 2:1 1:0,0:1,0:0
21.09.18 20:30 Asiago Lustenau over 4:3 2:1,1:1,1:1
15.09.18 19:15 Salzburg II Asiago under 0:3 0:1,0:1,0:1

Gherdeina Selva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.03.19 20:30 Gherdeina Selva Lustenau under 1:2 0:1,0:1,1:0
12.03.19 19:30 Lustenau Gherdeina Selva over 6:3 1:2,2:1,3:0
09.03.19 19:00 Salzburg II Gherdeina Selva over 6:2 1:0,4:2,1:0
06.03.19 20:00 Lustenau Gherdeina Selva under 4:1 2:1,2:0,0:0
27.02.19 20:30 Gherdeina Selva Kitzbühel over 1:5 1:2,0:1,0:2
19.02.19 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 2:3 0:1,2:0,0:2
16.02.19 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 4:2 1:1,2:1,1:0
14.02.19 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 2:4 0:1,2:1,0:2
12.02.19 20:30 Fassa Gherdeina Selva over 1:5 1:0,0:4,0:1
02.02.19 17:30 Olimpia Ljublana Gherdeina Selva over 5:2 0:0,2:1,3:1
31.01.19 20:30 Gherdeina Selva Fassa over 10:1 4:1,3:0,3:0
17.01.19 19:30 Klagenfurt II Gherdeina Selva over 4:3 2:2,1:1,1:0
12.01.19 20:30 Gherdeina Selva Jesenice over 5:6 1:2,2:4,2:0
10.01.19 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.01.19 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 1:0 0:0,0:0,1:0
01.01.19 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo under 1:4 0:0,0:2,1:2
30.12.18 20:30 Gherdeina Selva Fassa over 4:3 2:1,1:1,1:1
26.12.18 20:45 Asiago Gherdeina Selva under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
22.12.18 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo under 0:4 0:1,0:1,0:2
15.12.18 19:30 Vipiteno Gherdeina Selva under 4:1 2:1,0:0,2:0
08.12.18 20:30 Cortina Gherdeina Selva over 5:4 2:0,2:2,1:2
04.12.18 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva under 3:1 1:0,1:1,1:0
01.12.18 20:30 Gherdeina Selva Bregenzerwald under 3:2 2:0,1:2,0:0
29.11.18 20:30 Gherdeina Selva Milano 24 under 4:0 2:0,1:0,1:0
24.11.18 20:00 Val Pusteria Gherdeina Selva over 8:0 3:0,2:0,3:0
22.11.18 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 1:4 0:1,1:1,0:2
17.11.18 20:30 Gherdeina Selva Cortina over 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
15.11.18 20:30 Milano 24 Gherdeina Selva over 2:4 1:1,1:2,0:1
03.11.18 20:30 Gherdeina Selva Salzburg II under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
01.11.18 17:00 Jesenice Gherdeina Selva under 1:3 0:0,0:1,1:2
30.10.18 20:30 Gherdeina Selva Klagenfurt II over 4:2 1:0,1:2,2:0
20.10.18 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 6:2 0:1,3:0,3:1
18.10.18 20:00 Fassa Gherdeina Selva under 2:3 0:1,0:2,2:0
13.10.18 20:30 Gherdeina Selva Zell Am See over 6:3 2:0,1:2,3:1
11.10.18 20:30 Asiago Gherdeina Selva over 7:3 3:1,3:2,1:0
06.10.18 20:30 Gherdeina Selva Val Pusteria under 0:5 0:1,0:1,0:3
03.10.18 19:30 Bregenzerwald Gherdeina Selva under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.09.18 20:30 Gherdeina Selva Lustenau over 2:7 1:2,1:3,0:2
27.09.18 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 5:3 0:0,2:1,3:2
22.09.18 20:30 Gherdeina Selva Olimpia Ljublana over 4:3 3:0,0:1,1:2
19.09.18 19:30 Kitzbühel Gherdeina Selva under 3:0 0:0,2:0,1:0
15.09.18 20:30 Gherdeina Selva Vipiteno under 1:4 1:0,0:1,0:3

Asiago


nenájdený žiadny zápas

Gherdeina Selva


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 40 26 5 1 2 97 156 59 104
2. Olimpia Ljublana 40 26 3 1 6 75 160 85 94
3. Salzburg II 40 22 4 4 2 72 169 97 90
4. Asiago 40 15 7 4 3 49 158 109 84
5. Ritten Collalbo 40 26 1 0 12 67 165 98 83
6. Lustenau 40 23 2 2 9 46 158 112 81
7. Feldkirch 40 19 2 5 7 23 137 114 72
8. Jesenice 40 20 1 3 12 58 173 115 68
9. Vipiteno 40 9 7 6 5 30 130 100 68
10. Cortina 40 10 4 5 12 -19 111 130 55
11. Gherdeina Selva 40 13 1 2 21 -35 105 140 46
12. Kitzbühel 40 8 3 3 20 -53 101 154 42
13. Zell Am See 40 6 3 4 20 -65 106 171 37
14. Bregenzerwald 40 7 1 4 23 -64 99 163 30
15. Klagenfurt II 40 8 1 0 30 -76 109 185 29
16. Milano 24 40 5 1 2 29 -90 99 189 22
17. Fassa 40 1 2 2 31 -115 91 206 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 20 17 1 1 -1 56 82 26 57
2. Olimpia Ljublana 20 15 1 1 1 45 88 43 51
3. Salzburg II 20 14 1 2 0 41 82 41 49
4. Ritten Collalbo 20 16 0 0 4 43 92 49 48
5. Lustenau 20 15 0 1 3 30 79 49 46
6. Asiago 20 8 4 2 0 35 91 56 46
7. Vipiteno 20 4 5 2 2 28 73 45 39
8. Jesenice 20 10 1 0 8 32 84 52 35
9. Feldkirch 20 11 0 2 5 11 70 59 35
10. Cortina 20 8 1 4 2 -4 56 60 33
11. Gherdeina Selva 20 7 1 1 9 -8 56 64 27
12. Kitzbühel 20 6 1 2 8 -22 54 76 25
13. Zell Am See 20 3 2 3 7 -24 48 72 22
14. Klagenfurt II 20 4 1 0 14 -30 59 89 17
15. Bregenzerwald 20 3 1 2 11 -28 51 79 16
16. Milano 24 20 3 1 1 13 -32 61 93 15
17. Fassa 20 0 2 1 14 -52 48 100 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 20 9 4 0 3 41 74 33 47
2. Olimpia Ljublana 20 11 2 0 5 30 72 42 43
3. Salzburg II 20 8 3 2 2 31 87 56 41
4. Asiago 20 7 3 2 3 14 67 53 38
5. Feldkirch 20 8 2 3 2 12 67 55 37
6. Ritten Collalbo 20 10 1 0 8 24 73 49 35
7. Lustenau 20 8 2 1 6 16 79 63 35
8. Jesenice 20 10 0 3 4 26 89 63 33
9. Vipiteno 20 5 2 4 3 2 57 55 29
10. Cortina 20 2 3 1 10 -15 55 70 22
11. Gherdeina Selva 20 6 0 1 12 -27 49 76 19
12. Kitzbühel 20 2 2 1 12 -31 47 78 17
13. Zell Am See 20 3 1 1 13 -41 58 99 15
14. Bregenzerwald 20 4 0 2 12 -36 48 84 14
15. Klagenfurt II 20 4 0 0 16 -46 50 96 12
16. Milano 24 20 2 0 1 16 -58 38 96 7
17. Fassa 20 1 0 1 17 -63 43 106 4