Stoczniowiec Gdaňsk VS Unia Osvětim


Stoczniowiec Gdaňsk

Unia Osvětim

Stoczniowiec Gdaňsk (T1) VS Unia Osvětim (T2)

Stoczniowiec Gdaňsk

Unia Osvětim

Zaujímavé

Stoczniowiec Gdaňsk

  • Mužsvo Stoczniowiec Gdaňsk prehralo až 90% svojích zápasov. 18 prehier z 20 odohraných zápasov.
  • Až 14 zápasov tímu Stoczniowiec Gdaňsk skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 20 zápasov, to je až 70%.
  • Stoczniowiec Gdaňsk už 20 zápasov v rade neremízovali.

Unia Osvětim

  • Tím Unia Osvětim odohral až 12 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 57% z celkového počtu 21 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 56% vzájomných zápasov, čo je 15 výhier z 27 zápasov.
  • 56% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 15 z 27 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Poľsko / Extraliga / 2020/2021
22.11.2020 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 4:2 1:2,1:0,2:0
11.10.2020 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 0:6 0:2,0:3,0:1
11.09.2020 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 6:1 3:1,2:0,1:0
Poľsko / Extraliga / 2019/2020
29.02.2020 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
26.02.2020 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 1:4 0:3,0:0,1:1
25.02.2020 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 2:1 1:0,1:0,0:1
22.02.2020 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 7:2 3:0,1:1,3:1
21.02.2020 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
02.02.2020 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 1:2 0:0,1:0,0:2
05.01.2020 17:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 0:1,1:0,2:0
01.12.2019 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 6:3 2:0,2:1,2:2
22.10.2019 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 3:4 0:1,3:2,0:1
15.10.2019 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
Poľsko / Extraliga / 2018/2019
22.01.2019 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 3:1 2:0,1:0,0:1
27.11.2018 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 6:3 3:0,1:1,2:2
16.11.2018 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 2:4 1:2,0:2,1:0
21.09.2018 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 3:6 1:1,1:1,1:4
Poľsko / Ekstraliga / 2017/2018
01.02.2018 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.01.2018 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 2:3 1:1,1:1,0:1
29.10.2017 17:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 3:4 2:2,1:1,0:1
17.09.2017 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
Poľsko / Ekstraliga / 2009/2010
15.12.2009 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 7:5 5:1,1:3,1:1
04.12.2009 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 3:2 1:1,0:1,2:0
22.11.2009 17:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk under 3:2ppsn 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-
11.11.2009 17:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 5:3 1:2,2:0,2:1
02.10.2009 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 6:4 0:0,3:0,3:4
Poľsko / Ekstraliga / 2005/2006
19.02.2006 17:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 5:4 1:3,4:0,0:1
20.01.2006 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 4:4 1:0,2:2,1:2

Stoczniowiec Gdaňsk

9 - 3 - 15

Unia Osvětim

Stoczniowiec Gdaňsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
29.11.20 17:00 Katowice Stoczniowiec Gdaňsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
27.11.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Jastrzebie JKH GKS over 1:5 0:1,0:3,1:1
22.11.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 4:2 1:2,1:0,2:0
20.11.20 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy over 0:8 0:2,0:4,0:2
15.11.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Sanok over 2:4 0:3,1:0,1:1
13.11.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 3:0 2:0,0:0,1:0
10.11.20 18:00 Jastrzebie JKH GKS Stoczniowiec Gdaňsk over 6:0 1:0,1:0,4:0
30.10.20 18:30 Toruň Stoczniowiec Gdaňsk over 6:0 2:0,3:0,1:0
27.10.20 18:00 Podhale Nowy Targ Stoczniowiec Gdaňsk over 5:1 3:1,1:0,1:0
25.10.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 0:8 0:3,0:3,0:2
11.10.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 0:6 0:2,0:3,0:1
09.10.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy over 0:7 0:1,0:3,0:3
04.10.20 18:00 Sanok Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 0:0,1:0,2:1
02.10.20 19:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk over 8:5 2:0,5:0,1:5
27.09.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Toruň under 2:3 1:0,1:2,0:1
25.09.20 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 5:0 0:0,3:0,2:0
20.09.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Podhale Nowy Targ over 2:6 1:1,0:1,1:4
18.09.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Katowice over 2:4 1:0,0:3,1:1
13.09.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Jastrzebie JKH GKS under 1:2 0:0,0:2,1:0
11.09.20 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 6:1 3:1,2:0,1:0

Unia Osvětim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
29.11.20 17:00 Unia Osvětim Sanok under 4:0 1:0,2:0,1:0
27.11.20 18:00 Tychy Unia Osvětim over 5:4sn 2:1,0:0,2:3,0:0,1:0
22.11.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 4:2 1:2,1:0,2:0
20.11.20 18:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec under 3:2 0:1,3:0,0:1
15.11.20 17:00 Toruň Unia Osvětim under 4:0 1:0,2:0,1:0
13.11.20 18:00 Unia Osvětim Kraków over 4:5 1:3,2:0,1:2
30.10.20 18:00 Podhale Nowy Targ Unia Osvětim over 4:2 2:0,1:2,1:0
27.10.20 18:00 Unia Osvětim Toruň under 2:1 2:1,0:0,0:0
25.10.20 17:00 Unia Osvětim Katowice over 3:4sn 2:0,0:0,1:3,0:0,0:2
23.10.20 18:00 Jastrzebie JKH GKS Unia Osvětim over 8:10 3:3,2:3,3:4
18.10.20 18:00 Sanok Unia Osvětim over 3:4 1:1,1:2,1:1
16.10.20 18:00 Unia Osvětim Tychy under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:2
11.10.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 0:6 0:2,0:3,0:1
09.10.20 19:00 Zagłębie Sosnowiec Unia Osvětim over 1:5 1:1,0:3,0:1
02.10.20 18:30 Kraków Unia Osvětim over 5:4pp 0:2,2:1,2:1,1:0
27.09.20 17:00 Unia Osvětim Podhale Nowy Targ over 4:3 1:2,2:0,1:1
25.09.20 19:30 Katowice Unia Osvětim under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
20.09.20 17:00 Unia Osvětim Jastrzebie JKH GKS under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.09.20 18:00 Unia Osvětim Sanok under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.09.20 17:00 Tychy Unia Osvětim under 3:2 1:1,1:0,1:1
11.09.20 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 6:1 3:1,2:0,1:0

Stoczniowiec Gdaňsk


Unia Osvětim


Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 20 13 2 0 3 33 82 49 49
2. Jastrzebie JKH GKS 20 16 0 0 4 47 91 44 48
3. Unia Osvětim 20 10 0 5 0 11 70 59 35
4. Toruň 17 11 0 1 4 24 54 30 34
5. Katowice 19 4 4 0 7 17 58 41 32
6. Podhale Nowy Targ 18 5 3 0 7 5 52 47 30
7. Kraków 19 7 1 3 4 5 58 53 29
8. Sanok 20 5 1 0 13 -22 37 59 20
9. Stoczniowiec Gdaňsk 19 2 0 0 17 -69 25 94 6
10. Zagłębie Sosnowiec 20 1 0 2 15 -51 39 90 5
11. Polsko 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jastrzebie JKH GKS 11 9 0 0 2 30 58 28 27
2. Tychy 8 6 1 0 0 17 35 18 23
3. Podhale Nowy Targ 9 2 3 0 1 13 31 18 21
4. Unia Osvětim 9 6 0 2 -1 10 30 20 20
5. Toruň 8 6 0 0 2 18 27 9 18
6. Katowice 9 2 2 0 3 7 23 16 16
7. Kraków 9 2 1 0 5 -1 23 24 11
8. Sanok 11 2 1 0 7 -13 21 34 11
9. Stoczniowiec Gdaňsk 12 2 0 0 10 -38 17 55 6
10. Zagłębie Sosnowiec 10 1 0 1 7 -23 28 51 4
11. Polsko 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 12 7 1 0 3 16 47 31 26
2. Jastrzebie JKH GKS 9 7 0 0 2 17 33 16 21
3. Kraków 10 5 0 3 -1 6 35 29 18
4. Toruň 9 5 0 1 2 6 27 21 16
5. Katowice 10 2 2 0 4 10 35 25 16
6. Unia Osvětim 11 4 0 3 1 1 40 39 15
7. Sanok 9 3 0 0 6 -9 16 25 9
8. Podhale Nowy Targ 9 3 0 0 6 -8 21 29 9
9. Zagłębie Sosnowiec 10 0 0 1 8 -28 11 39 1
10. Polsko 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Stoczniowiec Gdaňsk 7 0 0 0 7 -31 8 39 0