Zaglebie Sosnowiec VS Stoczniowiec Gdaňsk


Zaglebie Sosnowiec

Stoczniowiec Gdaňsk

Zaglebie Sosnowiec (T1) VS Stoczniowiec Gdaňsk (T2)

Zaglebie Sosnowiec

Stoczniowiec Gdaňsk

Zaujímavé

Zaglebie Sosnowiec

  • 57% prehier (27 zápasov) z celkového počtu 47 tímu Zaglebie Sosnowiec.
  • Až 26 zápasov tímu Zaglebie Sosnowiec skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 47 zápasov, to je až 55%.
  • Zaglebie Sosnowiec už 7 zápasov v rade neremízovali.

Stoczniowiec Gdaňsk

  • 36 z celkového počtu 52 zápasov tímu Stoczniowiec Gdaňsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Stoczniowiec Gdaňsk už 10 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 29% vzájomných zápasov (7 z 24) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Poľsko / Extraliga / 2019/2020
28.01.2020 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 4:1 2:0,1:0,1:1
10.01.2020 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec over 4:3pp 1:0,1:0,1:3,1:0
03.12.2019 19:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk under 1:4 1:3,0:1,0:0
25.10.2019 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 4:1 1:0,1:1,2:0
22.09.2019 17:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk over 4:3 3:0,0:2,1:1
Poľsko / Extraliga / 2018/2019
11.01.2019 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 3:2 3:1,0:1,0:0
02.01.2019 18:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk over 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
26.10.2018 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec over 3:5 1:3,2:1,0:1
02.10.2018 19:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk under 4:1 1:1,2:0,1:0
Poľsko / Ekstraliga / 2009/2010
15.11.2009 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec over 5:7 3:1,0:2,2:4
09.10.2009 18:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk over 7:5 3:3,2:2,2:0
Poľsko / Ekstraliga / 2008/2009
20.02.2009 19:15 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 3:2ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
18.02.2009 18:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.02.2009 18:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk over 4:3pp 1:3,1:0,1:0,1:0
14.02.2009 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 2:0 1:0,0:0,1:0
13.02.2009 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec over 3:4ppsn 1:1,1:1,1:1,0:0,-:-
27.01.2009 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec over 6:2 1:0,3:2,2:0
16.01.2009 18:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk under 1:2 1:0,0:0,0:2
Poľsko / Ekstraliga / 2005/2006
10.03.2006 00:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
05.03.2006 00:00 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
03.03.2006 00:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk under 3:2 2:0,1:2,0:0
26.02.2006 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec over 4:6 1:1,0:3,3:2
03.02.2006 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec over 6:5pp 2:0,1:4,2:1,1:0
13.01.2006 19:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk under 3:2 0:0,2:1,1:1

Zaglebie Sosnowiec

9 - 7 - 8

Stoczniowiec Gdaňsk

Zaglebie Sosnowiec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.02.20 17:00 Zagłębie Sosnowiec Tychy over 3:4 1:2,1:2,1:0
14.02.20 18:00 Janów Zagłębie Sosnowiec under 0:5 -:-,-:-,-:-
02.02.20 17:00 Toruň Zagłębie Sosnowiec over 6:5 4:0,1:3,1:2
31.01.20 19:00 Zagłębie Sosnowiec Kraków over 2:4 0:1,0:2,2:1
28.01.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 4:1 2:0,1:0,1:1
26.01.20 17:00 Zagłębie Sosnowiec Katowice over 1:6 1:1,0:3,0:2
24.01.20 18:00 Podhale Nowy Targ Zagłębie Sosnowiec over 3:4 1:2,2:2,0:0
21.01.20 19:00 Zagłębie Sosnowiec Jastrzebie JKH GKS under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
19.01.20 17:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.01.20 18:00 Tychy Zagłębie Sosnowiec over 5:2 1:1,0:1,4:0
14.01.20 19:00 Zagłębie Sosnowiec Janów over 9:1 5:0,2:0,2:1
12.01.20 17:00 Zagłębie Sosnowiec Unia Osvětim under 1:4 0:1,0:0,1:3
10.01.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec over 4:3pp 1:0,1:0,1:3,1:0
05.01.20 17:00 Zagłębie Sosnowiec Toruň over 2:6 0:0,2:5,0:1
03.01.20 18:00 Jastrzebie JKH GKS Zagłębie Sosnowiec over 7:3 1:1,4:1,2:1
22.12.19 17:00 Zagłębie Sosnowiec Podhale Nowy Targ under 1:4 0:0,1:3,0:1
20.12.19 18:30 Katowice Zagłębie Sosnowiec under 3:1 1:0,1:0,1:1
15.12.19 17:00 Zagłębie Sosnowiec Kraków over 1:5 0:1,0:0,1:4
13.12.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Tychy under 0:5 0:0,0:1,0:4
08.12.19 17:00 Janów Zagłębie Sosnowiec over 1:9 1:1,0:3,0:5
06.12.19 18:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec over 4:5 2:2,2:2,0:1
03.12.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk under 1:4 1:3,0:1,0:0
01.12.19 17:00 Toruň Zagłębie Sosnowiec under 3:2 1:0,0:2,2:0
29.11.19 20:00 Zagłębie Sosnowiec Jastrzebie JKH GKS under 3:2 3:1,0:0,0:1
28.11.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Polsko 20 over 6:4 0:2,2:1,4:1
26.11.19 18:00 Podhale Nowy Targ Zagłębie Sosnowiec over 6:2 1:1,4:1,1:0
24.11.19 17:00 Zagłębie Sosnowiec Katowice under 3:2 1:1,1:1,1:0
22.11.19 18:30 Kraków Zagłębie Sosnowiec over 5:3 2:1,0:2,3:0
19.11.19 18:30 Katowice Zagłębie Sosnowiec over 5:3 2:1,3:0,0:2
15.11.19 18:00 Tychy Zagłębie Sosnowiec over 6:2 6:0,0:0,0:2
03.11.19 17:00 Janów Zagłębie Sosnowiec over 3:4 1:0,2:2,0:2
27.10.19 17:00 Zagłębie Sosnowiec Unia Osvětim over 3:6 1:2,1:1,1:3
25.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 4:1 1:0,1:1,2:0
22.10.19 18:00 Zagłębie Sosnowiec Toruň over 5:1 0:1,4:0,1:0
20.10.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Zagłębie Sosnowiec over 7:0 1:0,2:0,4:0
18.10.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Podhale Nowy Targ under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
15.10.19 18:00 Zagłębie Sosnowiec Kraków under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,3:2
13.10.19 17:00 Zagłębie Sosnowiec Katowice under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
11.10.19 18:30 Kraków Zagłębie Sosnowiec under 0:3 0:0,0:1,0:2
10.10.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Polsko 20 over 4:3 1:0,1:1,2:2
04.10.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Janów over 6:2 3:1,2:0,1:1
01.10.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Tychy under 1:4 0:2,0:0,1:2
27.09.19 18:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec under 4:1 1:0,0:1,3:0
22.09.19 17:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk over 4:3 3:0,0:2,1:1
20.09.19 18:30 Toruň Zagłębie Sosnowiec over 5:4 1:2,2:0,2:2
17.09.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Jastrzebie JKH GKS under 0:5 0:1,0:3,0:1
15.09.19 18:00 Podhale Nowy Targ Zagłębie Sosnowiec under 2:3 0:1,1:1,1:1

Stoczniowiec Gdaňsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
29.02.20 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
26.02.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 1:4 0:3,0:0,1:1
25.02.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 2:1 1:0,1:0,0:1
22.02.20 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 7:2 3:0,1:1,3:1
21.02.20 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
16.02.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Podhale Nowy Targ under 1:3 0:1,0:2,1:0
14.02.20 18:00 Jastrzebie JKH GKS Stoczniowiec Gdaňsk under 1:2 1:0,0:0,0:2
02.02.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 1:2 0:0,1:0,0:2
31.01.20 18:00 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 0:0,0:0,3:1
28.01.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 4:1 2:0,1:0,1:1
26.01.20 17:00 Toruň Stoczniowiec Gdaňsk under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
24.01.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków under 1:3 0:2,1:0,0:1
20.01.20 19:00 Janów Stoczniowiec Gdaňsk over 1:7 0:4,1:1,0:2
19.01.20 17:00 Katowice Stoczniowiec Gdaňsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
17.01.20 18:30 Katowice Stoczniowiec Gdaňsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
15.01.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:0
12.01.20 17:00 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
10.01.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec over 4:3pp 1:0,1:0,1:3,1:0
05.01.20 17:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 0:1,1:0,2:0
03.01.20 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Janów over 6:0 2:0,2:0,2:0
22.12.19 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Toruň under 3:2 1:1,1:1,1:0
20.12.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Stoczniowiec Gdaňsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
15.12.19 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Podhale Nowy Targ under 1:3 0:1,1:0,0:2
13.12.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Katowice under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.12.19 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk over 6:2 2:0,3:0,1:2
06.12.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,2:1
03.12.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk under 1:4 1:3,0:1,0:0
01.12.19 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 6:3 2:0,2:1,2:2
29.11.19 19:00 Janów Stoczniowiec Gdaňsk over 2:10 0:7,1:1,1:2
26.11.19 18:30 Toruň Stoczniowiec Gdaňsk under 3:2 0:1,1:1,2:0
24.11.19 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Jastrzebie JKH GKS over 5:6sn 3:1,1:3,1:1,0:0,1:3
22.11.19 18:00 Podhale Nowy Targ Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 1:1,0:0,2:0
19.11.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Stoczniowiec Gdaňsk over 3:4 0:0,2:0,1:4
17.11.19 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Podhale Nowy Targ under 1:3 0:2,1:1,0:0
15.11.19 18:30 Katowice Stoczniowiec Gdaňsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:2
12.11.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:2
03.11.19 17:30 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
27.10.19 17:00 Janów Stoczniowiec Gdaňsk over 2:5 0:2,2:0,0:3
25.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 4:1 1:0,1:1,2:0
22.10.19 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 3:4 0:1,3:2,0:1
18.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Toruň under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:2
15.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
13.10.19 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Jastrzebie JKH GKS under 1:2 1:1,0:0,0:1
11.10.19 18:00 Podhale Nowy Targ Stoczniowiec Gdaňsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
08.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Katowice under 0:1 0:0,0:1,0:0
06.10.19 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
04.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy over 5:3 1:0,2:1,2:2
02.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Polsko 20 over 6:1 3:1,1:0,2:0
27.09.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Janów over 11:1 3:0,4:0,4:1
22.09.19 17:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk over 4:3 3:0,0:2,1:1
15.09.19 17:00 Toruň Stoczniowiec Gdaňsk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
11.09.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Polsko 20 over 9:1 0:0,5:1,4:0

Zaglebie Sosnowiec


nenájdený žiadny zápas

Stoczniowiec Gdaňsk


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 47 31 1 3 8 110 200 90 101
2. Unia Osvětim 47 25 3 3 10 65 166 101 93
3. Podhale Nowy Targ 47 19 5 5 8 77 183 106 87
4. Jastrzebie JKH GKS 47 20 5 1 15 78 188 110 86
5. Kraków 47 20 3 10 1 39 160 121 85
6. Katowice 47 24 2 3 13 64 147 83 85
7. Stoczniowiec Gdaňsk 47 11 8 4 12 43 143 100 77
8. Toruň 47 10 6 3 19 0 152 152 63
9. Zagłębie Sosnowiec 47 13 2 3 24 -42 133 175 52
10. Polsko 20 20 1 0 0 19 -120 31 151 3
11. Janów 47 1 0 0 46 -314 49 363 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 26 21 1 1 1 86 117 31 69
2. Unia Osvětim 25 18 1 2 1 59 104 45 61
3. Katowice 25 16 1 2 3 50 90 40 55
4. Jastrzebie JKH GKS 25 16 1 1 5 65 116 51 54
5. Podhale Nowy Targ 25 15 1 2 4 56 109 53 52
6. Kraków 24 12 1 5 0 29 84 55 46
7. Stoczniowiec Gdaňsk 24 6 4 3 4 32 80 48 41
8. Toruň 23 7 3 2 6 10 83 73 38
9. Zagłębie Sosnowiec 24 6 2 2 10 -19 66 85 30
10. Janów 24 1 0 0 23 -162 30 192 3
11. Polsko 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kraków 23 8 2 5 1 10 76 66 39
2. Stoczniowiec Gdaňsk 23 5 4 1 8 11 63 52 36
3. Podhale Nowy Targ 22 4 4 3 4 21 74 53 35
4. Unia Osvětim 22 7 2 1 9 6 62 56 32
5. Tychy 21 10 0 2 7 24 83 59 32
6. Jastrzebie JKH GKS 22 4 4 0 10 13 72 59 32
7. Katowice 22 8 1 1 10 14 57 43 30
8. Toruň 24 3 3 1 13 -10 69 79 25
9. Zagłębie Sosnowiec 23 7 0 1 14 -23 67 90 22
10. Polsko 20 20 1 0 0 19 -120 31 151 3
11. Janów 23 0 0 0 23 -152 19 171 0