Unia Osvětim VS Tychy


Unia Osvětim

Tychy

Unia Osvětim (T1) VS Tychy (T2)

Unia Osvětim

Tychy

Zaujímavé

Unia Osvětim

  • 25 víťazstiev z celkového počtu 42 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Unia Osvětim. 60% úspešnosť výhier.
  • Až 23 zápasov tímu Unia Osvětim skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 55%.
  • Unia Osvětim už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Unia Osvětim ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Tychy

  • 69% (29 z 42) výhier mužstva Tychy.
  • Tím Tychy odohral až 24 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 57% z celkového počtu 42 zápasov.
  • Tychy ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
  • Tychy už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Tychy už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 57% vzájomných zápasov, čo je 20 výhier z 35 zápasov.

Pravdepodobnosť výsledku

37.40%
34.20%
28.40%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Poľsko / Extraliga / 2019/2020
21.01.2020 18:00 Tychy Unia Osvětim under 3:0 0:0,1:0,2:0
14.01.2020 18:00 Unia Osvětim Tychy over 4:3ppsn 2:0,0:2,1:1,0:0,4:2
27.12.2019 17:45 Tychy Unia Osvětim under 2:3ppsn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:2
08.12.2019 17:00 Tychy Unia Osvětim under 1:0 0:0,0:0,1:0
12.11.2019 18:00 Unia Osvětim Tychy under 4:1 1:1,2:0,1:0
06.10.2019 17:00 Tychy Unia Osvětim under 4:0 1:0,1:0,2:0
Poľsko / Extraliga / 2018/2019
15.01.2019 18:00 Unia Osvětim Tychy under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
04.12.2018 18:00 Tychy Unia Osvětim over 4:2 0:0,2:1,2:1
30.10.2018 18:00 Unia Osvětim Tychy under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
28.09.2018 18:00 Tychy Unia Osvětim over 6:2 4:1,1:0,1:1
Poľsko / Ekstraliga / 2017/2018
09.02.2018 18:00 Unia Osvětim Tychy over 2:4 1:0,1:2,0:2
12.01.2018 18:00 Tychy Unia Osvětim under 2:3ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:2
17.11.2017 18:00 Unia Osvětim Tychy over 3:6 2:1,1:3,0:2
06.10.2017 18:00 Tychy Unia Osvětim under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
Poľsko / Ekstraliga / 2015/2016
22.01.2016 18:00 Tychy Unia Osvětim over 8:2 4:1,2:0,2:1
19.01.2016 18:00 Unia Osvětim Tychy under 3:2 0:1,1:0,2:1
08.12.2015 18:00 Unia Osvětim Tychy over 3:5 1:4,2:0,0:1
06.12.2015 18:00 Tychy Unia Osvětim over 9:3 2:1,3:2,4:0
20.09.2015 17:00 Tychy Unia Osvětim over 7:0 2:0,2:0,3:0
08.09.2015 18:00 Unia Osvětim Tychy over 6:2 3:0,2:0,1:2
Poľsko / Ekstraliga / 2014/2015
05.03.2015 18:30 Unia Osvětim Tychy under 2:3 0:1,2:1,0:1
04.03.2015 18:00 Unia Osvětim Tychy under 3:2ppsn 2:0,0:0,0:2,0:0,-:-
01.03.2015 19:00 Tychy Unia Osvětim over 5:1 1:0,2:0,2:1
28.02.2015 17:00 Tychy Unia Osvětim under 3:1 0:0,2:1,1:0
15.02.2015 18:00 Unia Osvětim Tychy under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
20.01.2015 18:00 Tychy Unia Osvětim over 8:3 3:1,4:1,1:1
06.01.2015 17:00 Tychy Unia Osvětim over 5:2 0:0,4:0,1:2
Poľsko / Ekstraliga / 2009/2010
18.10.2009 17:00 Unia Osvětim Tychy under 3:2 1:0,1:0,1:2
18.09.2009 18:00 Tychy Unia Osvětim under 3:2 2:0,0:2,1:0
Poľsko / Ekstraliga / 2005/2006
05.03.2006 00:00 Tychy Unia Osvětim over 3:7 0:3,0:3,3:1
03.03.2006 00:00 Unia Osvětim Tychy over 2:5 0:0,1:2,1:3
28.02.2006 00:00 Tychy Unia Osvětim under 5:0 1:0,3:0,1:0
26.02.2006 17:00 Unia Osvětim Tychy under 0:1 0:1,0:0,0:0
27.01.2006 18:00 Unia Osvětim Tychy under 3:0 1:0,0:0,2:0
06.01.2006 19:00 Tychy Unia Osvětim over 2:4 2:2,0:0,0:2

Unia Osvětim

7 - 8 - 20

Tychy

Unia Osvětim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 17:00 Unia Osvětim Jastrzebie JKH GKS under 4:1 2:0,1:0,1:1
24.01.20 18:00 Unia Osvětim Janów under 5:0 1:0,1:0,3:0
21.01.20 18:00 Tychy Unia Osvětim under 3:0 0:0,1:0,2:0
19.01.20 17:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.01.20 18:30 Kraków Unia Osvětim over 5:3 1:1,2:1,2:1
14.01.20 18:00 Unia Osvětim Tychy over 4:3sn 2:0,0:2,1:1,0:0,4:2
12.01.20 17:00 Zagłębie Sosnowiec Unia Osvětim under 1:4 0:1,0:0,1:3
10.01.20 18:00 Unia Osvětim Janów over 8:4 2:1,4:2,2:1
05.01.20 17:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 0:1,1:0,2:0
03.01.20 18:30 Toruň Unia Osvětim under 1:2 1:1,0:0,0:1
22.12.19 17:00 Unia Osvětim Jastrzebie JKH GKS over 4:2 0:0,3:1,1:1
20.12.19 18:00 Podhale Nowy Targ Unia Osvětim under 3:2 0:0,0:2,3:0
15.12.19 17:00 Unia Osvětim Katowice over 5:3 1:0,4:1,0:2
13.12.19 18:00 Unia Osvětim Kraków over 6:1 1:0,3:0,2:1
08.12.19 17:00 Tychy Unia Osvětim under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.12.19 18:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec over 4:5 2:2,2:2,0:1
03.12.19 19:00 Janów Unia Osvětim over 2:7 0:4,1:2,1:1
01.12.19 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 6:3 2:0,2:1,2:2
29.11.19 18:00 Unia Osvětim Toruň over 4:3 3:2,0:0,1:1
27.11.19 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 7:0 2:0,1:0,4:0
26.11.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Unia Osvětim under 1:3 0:0,0:0,1:3
24.11.19 17:00 Unia Osvětim Podhale Nowy Targ over 4:3 1:0,2:1,1:2
22.11.19 18:30 Katowice Unia Osvětim under 2:1 0:1,0:0,2:0
19.11.19 18:00 Podhale Nowy Targ Unia Osvětim over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
17.11.19 17:00 Unia Osvětim Katowice under 0:1 0:0,0:0,0:1
12.11.19 18:00 Unia Osvětim Tychy under 4:1 1:1,2:0,1:0
29.10.19 18:00 Unia Osvětim Janów under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.10.19 17:00 Zagłębie Sosnowiec Unia Osvětim over 3:6 1:2,1:1,1:3
22.10.19 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 3:4 0:1,3:2,0:1
20.10.19 17:00 Toruň Unia Osvětim under 1:4 1:1,0:2,0:1
18.10.19 18:00 Unia Osvětim Jastrzebie JKH GKS under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
15.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
13.10.19 17:00 Unia Osvětim Podhale Nowy Targ under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
11.10.19 18:30 Katowice Unia Osvětim under 0:1 0:0,0:1,0:0
09.10.19 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 8:0 2:0,4:0,2:0
08.10.19 18:00 Unia Osvětim Kraków over 9:1 2:0,2:1,5:0
06.10.19 17:00 Tychy Unia Osvětim under 4:0 1:0,1:0,2:0
01.10.19 18:30 Kraków Unia Osvětim under 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
29.09.19 19:00 Janów Unia Osvětim over 2:10 0:2,1:3,1:5
27.09.19 18:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec under 4:1 1:0,0:1,3:0
17.09.19 18:00 Unia Osvětim Toruň under 3:2 2:0,1:1,0:1
15.09.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Unia Osvětim over 4:2 0:1,2:0,2:1

Tychy


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 17:00 Tychy Podhale Nowy Targ over 6:1 1:0,2:0,3:1
24.01.20 18:00 Jastrzebie JKH GKS Tychy over 3:5 1:2,1:1,1:2
21.01.20 18:00 Tychy Unia Osvětim under 3:0 0:0,1:0,2:0
19.01.20 17:00 Tychy Janów over 6:1 1:1,5:0,0:0
17.01.20 18:00 Tychy Zagłębie Sosnowiec over 5:2 1:1,0:1,4:0
14.01.20 18:00 Unia Osvětim Tychy over 4:3sn 2:0,0:2,1:1,0:0,4:2
12.01.20 17:00 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
10.01.20 18:30 Tychy Toruň under 0:1 0:0,0:0,0:1
05.01.20 17:00 Tychy Jastrzebie JKH GKS over 4:2 2:1,0:1,2:0
03.01.20 18:00 Podhale Nowy Targ Tychy under 0:5 0:2,0:0,0:3
22.12.19 17:00 Tychy Katowice under 2:1 1:0,1:0,0:1
20.12.19 20:30 Kraków Tychy under 3:2 1:0,0:0,2:2
15.12.19 17:00 Janów Tychy over 0:7 0:2,0:2,0:3
13.12.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Tychy under 0:5 0:0,0:1,0:4
08.12.19 17:00 Tychy Unia Osvětim under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.12.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,2:1
05.12.19 11:00 Tychy Polsko 20 over 5:1 1:0,2:0,2:1
03.12.19 18:00 Tychy Toruň over 3:4sn 0:2,2:1,1:0,0:0,1:2
01.12.19 17:00 Jastrzebie JKH GKS Tychy under 4:1 1:1,0:0,3:0
29.11.19 18:00 Tychy Podhale Nowy Targ under 4:0 1:0,0:0,3:0
26.11.19 18:30 Katowice Tychy over 4:3 0:1,3:1,1:1
24.11.19 17:00 Tychy Kraków under 3:1 2:0,0:1,1:0
22.11.19 18:00 Tychy Janów over 11:0 2:0,5:0,4:0
17.11.19 17:00 Janów Tychy over 0:12 0:3,0:4,0:5
15.11.19 18:00 Tychy Zagłębie Sosnowiec over 6:2 6:0,0:0,0:2
12.11.19 18:00 Unia Osvětim Tychy under 4:1 1:1,2:0,1:0
03.11.19 17:30 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
29.10.19 18:30 Toruň Tychy over 3:6 2:1,1:3,0:2
27.10.19 17:00 Tychy Jastrzebie JKH GKS over 4:2 1:0,1:0,2:2
25.10.19 18:00 Podhale Nowy Targ Tychy under 4:1 0:0,3:0,1:1
22.10.19 20:00 Tychy Katowice under 2:1 0:0,1:0,1:1
20.10.19 18:30 Kraków Tychy over 2:5 2:3,0:1,0:1
17.10.19 18:00 Tychy Polsko 20 over 14:1 4:1,6:0,4:0
11.10.19 18:00 Tychy Janów over 7:1 2:1,3:0,2:0
06.10.19 17:00 Tychy Unia Osvětim under 4:0 1:0,1:0,2:0
04.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy over 5:3 1:0,2:1,2:2
01.10.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Tychy under 1:4 0:2,0:0,1:2
29.09.19 17:00 Tychy Toruň over 6:1 3:0,2:0,1:1
27.09.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Tychy over 2:6 1:1,0:2,1:3
22.09.19 17:00 Tychy Podhale Nowy Targ over 5:3 0:1,3:1,2:1
20.09.19 18:30 Katowice Tychy over 4:3 0:1,4:1,0:1
17.09.19 18:00 Tychy Kraków over 5:2 1:2,2:0,2:0

Unia Osvětim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.01.2020 18:00 Podhale Nowy Targ Unia Osvětim porovnaj tímy
31.01.2020 18:00 Unia Osvětim Katowice porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim porovnaj tímy
14.02.2020 18:00 Unia Osvětim Kraków porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Toruň Unia Osvětim porovnaj tímy

Tychy


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.01.2020 18:00 Katowice Tychy porovnaj tímy
31.01.2020 18:00 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk porovnaj tímy
02.02.2020 18:30 Kraków Tychy porovnaj tímy
14.02.2020 18:00 Tychy Toruň porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Zagłębie Sosnowiec Tychy porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 42 28 1 3 6 107 183 76 92
2. Unia Osvětim 42 22 3 3 8 66 153 87 84
3. Jastrzebie JKH GKS 41 17 5 1 12 80 171 91 77
4. Katowice 42 21 2 3 11 56 131 75 76
5. Podhale Nowy Targ 42 15 5 5 7 60 157 97 75
6. Kraków 42 16 3 10 0 30 138 108 73
7. Stoczniowiec Gdaňsk 42 9 8 4 9 44 134 90 71
8. Toruň 41 7 6 3 16 3 134 131 54
9. Zagłębie Sosnowiec 42 12 2 3 20 -40 117 157 49
10. Polsko 20 20 1 0 0 19 -120 31 151 3
11. Janów 42 1 0 0 41 -286 44 330 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 24 19 1 1 1 79 109 30 63
2. Unia Osvětim 23 16 1 2 1 56 97 41 55
3. Katowice 22 13 1 2 3 40 76 36 46
4. Jastrzebie JKH GKS 21 13 1 1 4 62 103 41 45
5. Podhale Nowy Targ 22 12 1 2 4 40 89 49 43
6. Stoczniowiec Gdaňsk 21 5 4 3 2 32 74 42 38
7. Kraków 21 9 1 5 0 20 69 49 37
8. Toruň 21 5 3 2 6 7 73 66 32
9. Zagłębie Sosnowiec 22 6 2 2 8 -16 61 77 30
10. Janów 22 1 0 0 21 -153 29 182 3
11. Polsko 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kraków 21 7 2 5 0 10 69 59 36
2. Stoczniowiec Gdaňsk 21 4 4 1 7 12 60 48 33
3. Podhale Nowy Targ 20 3 4 3 3 20 68 48 32
4. Jastrzebie JKH GKS 20 4 4 0 8 18 68 50 32
5. Katowice 20 8 1 1 8 16 55 39 30
6. Tychy 18 9 0 2 5 28 74 46 29
7. Unia Osvětim 19 6 2 1 7 10 56 46 29
8. Toruň 20 2 3 1 10 -4 61 65 22
9. Zagłębie Sosnowiec 20 6 0 1 12 -24 56 80 19
10. Polsko 20 20 1 0 0 19 -120 31 151 3
11. Janów 20 0 0 0 20 -133 15 148 0