Unia Osvětim VS Polsko 20


Unia Osvětim

Polsko 20

Unia Osvětim (T1) VS Polsko 20 (T2)

Unia Osvětim

Polsko 20

Zaujímavé

Unia Osvětim

  • 28 víťazstiev z celkového počtu 47 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Unia Osvětim. 60% úspešnosť výhier.
  • Unia Osvětim už 10 zápasov v rade neremízovali.

Polsko 20

  • Mužsvo Polsko 20 prehralo až 95% svojích zápasov (19 prehier z 20).
  • Tím Polsko 20 odohral až 20 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 20 zápasov.
  • Polsko 20 už 20 zápasov v rade neremízovali.
  • Polsko 20 ťahá aktuálne sériu 10 prehier v rade.
  • Polsko 20 už 10 zápasov v rade nevyhrali.
  • Polsko 20 ťahá aktuálne sériu 20 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 4 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 4, čo je 100%.
  • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 4 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Poľsko / Extraliga / 2019/2020
27.11.2019 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 7:0 2:0,1:0,4:0
09.10.2019 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 8:0 2:0,4:0,2:0
Poľsko / Extraliga / 2018/2019
13.11.2018 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 12:1 3:0,6:1,3:0
26.09.2018 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 under 4:0 1:0,0:0,3:0

Unia Osvětim

4 - 0 - 0

Polsko 20

Unia Osvětim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.02.20 17:00 Toruň Unia Osvětim over 4:2 1:2,2:0,1:0
14.02.20 18:00 Unia Osvětim Kraków over 5:3 1:2,2:1,2:0
02.02.20 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 1:2 0:0,1:0,0:2
31.01.20 18:00 Unia Osvětim Katowice under 2:1 0:0,2:0,0:1
28.01.20 18:00 Podhale Nowy Targ Unia Osvětim over 5:2 0:1,4:1,1:0
26.01.20 17:00 Unia Osvětim Jastrzebie JKH GKS under 4:1 2:0,1:0,1:1
24.01.20 18:00 Unia Osvětim Janów under 5:0 1:0,1:0,3:0
21.01.20 18:00 Tychy Unia Osvětim under 3:0 0:0,1:0,2:0
19.01.20 17:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.01.20 18:30 Kraków Unia Osvětim over 5:3 1:1,2:1,2:1
14.01.20 18:00 Unia Osvětim Tychy over 4:3sn 2:0,0:2,1:1,0:0,4:2
12.01.20 17:00 Zagłębie Sosnowiec Unia Osvětim under 1:4 0:1,0:0,1:3
10.01.20 18:00 Unia Osvětim Janów over 8:4 2:1,4:2,2:1
05.01.20 17:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 0:1,1:0,2:0
03.01.20 18:30 Toruň Unia Osvětim under 1:2 1:1,0:0,0:1
22.12.19 17:00 Unia Osvětim Jastrzebie JKH GKS over 4:2 0:0,3:1,1:1
20.12.19 18:00 Podhale Nowy Targ Unia Osvětim under 3:2 0:0,0:2,3:0
15.12.19 17:00 Unia Osvětim Katowice over 5:3 1:0,4:1,0:2
13.12.19 18:00 Unia Osvětim Kraków over 6:1 1:0,3:0,2:1
08.12.19 17:00 Tychy Unia Osvětim under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.12.19 18:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec over 4:5 2:2,2:2,0:1
03.12.19 19:00 Janów Unia Osvětim over 2:7 0:4,1:2,1:1
01.12.19 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 6:3 2:0,2:1,2:2
29.11.19 18:00 Unia Osvětim Toruň over 4:3 3:2,0:0,1:1
27.11.19 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 7:0 2:0,1:0,4:0
26.11.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Unia Osvětim under 1:3 0:0,0:0,1:3
24.11.19 17:00 Unia Osvětim Podhale Nowy Targ over 4:3 1:0,2:1,1:2
22.11.19 18:30 Katowice Unia Osvětim under 2:1 0:1,0:0,2:0
19.11.19 18:00 Podhale Nowy Targ Unia Osvětim over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
17.11.19 17:00 Unia Osvětim Katowice under 0:1 0:0,0:0,0:1
12.11.19 18:00 Unia Osvětim Tychy under 4:1 1:1,2:0,1:0
29.10.19 18:00 Unia Osvětim Janów under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.10.19 17:00 Zagłębie Sosnowiec Unia Osvětim over 3:6 1:2,1:1,1:3
22.10.19 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 3:4 0:1,3:2,0:1
20.10.19 17:00 Toruň Unia Osvětim under 1:4 1:1,0:2,0:1
18.10.19 18:00 Unia Osvětim Jastrzebie JKH GKS under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
15.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
13.10.19 17:00 Unia Osvětim Podhale Nowy Targ under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
11.10.19 18:30 Katowice Unia Osvětim under 0:1 0:0,0:1,0:0
09.10.19 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 8:0 2:0,4:0,2:0
08.10.19 18:00 Unia Osvětim Kraków over 9:1 2:0,2:1,5:0
06.10.19 17:00 Tychy Unia Osvětim under 4:0 1:0,1:0,2:0
01.10.19 18:30 Kraków Unia Osvětim under 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
29.09.19 19:00 Janów Unia Osvětim over 2:10 0:2,1:3,1:5
27.09.19 18:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec under 4:1 1:0,0:1,3:0
17.09.19 18:00 Unia Osvětim Toruň under 3:2 2:0,1:1,0:1
15.09.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Unia Osvětim over 4:2 0:1,2:0,2:1

Polsko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.12.19 11:00 Tychy Polsko 20 over 5:1 1:0,2:0,2:1
04.12.19 19:00 Janów Polsko 20 over 6:4 1:1,2:1,3:2
28.11.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Polsko 20 over 6:4 0:2,2:1,4:1
27.11.19 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 7:0 2:0,1:0,4:0
20.11.19 18:30 Toruň Polsko 20 over 10:0 3:0,4:0,3:0
14.11.19 18:00 Podhale Nowy Targ Polsko 20 over 11:0 2:0,4:0,5:0
13.11.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Polsko 20 over 12:1 2:1,5:0,5:0
24.10.19 18:30 Katowice Polsko 20 over 8:0 2:0,2:0,4:0
23.10.19 17:00 Kraków Polsko 20 over 6:0 2:0,2:0,2:0
17.10.19 18:00 Tychy Polsko 20 over 14:1 4:1,6:0,4:0
16.10.19 19:00 Janów Polsko 20 over 2:4 2:2,0:1,0:1
10.10.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Polsko 20 over 4:3 1:0,1:1,2:2
09.10.19 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 8:0 2:0,4:0,2:0
02.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Polsko 20 over 6:1 3:1,1:0,2:0
01.10.19 18:30 Toruň Polsko 20 over 7:4 2:1,4:1,1:2
25.09.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Polsko 20 over 10:1 1:1,5:0,4:0
24.09.19 18:00 Podhale Nowy Targ Polsko 20 over 6:2 3:0,2:0,1:2
18.09.19 18:00 Katowice Polsko 20 over 7:3 1:2,3:1,3:0
12.09.19 17:30 Kraków Polsko 20 over 7:1 1:0,1:1,5:0
11.09.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Polsko 20 over 9:1 0:0,5:1,4:0

Unia Osvětim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.02.2020 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk porovnaj tímy
22.02.2020 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk porovnaj tímy
25.02.2020 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim porovnaj tímy
26.02.2020 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim porovnaj tímy

Polsko 20


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 47 31 1 3 8 110 200 90 101
2. Unia Osvětim 47 25 3 3 10 65 166 101 93
3. Podhale Nowy Targ 47 19 5 5 8 77 183 106 87
4. Jastrzebie JKH GKS 47 20 5 1 15 78 188 110 86
5. Kraków 47 20 3 10 1 39 160 121 85
6. Katowice 47 24 2 3 13 64 147 83 85
7. Stoczniowiec Gdaňsk 47 11 8 4 12 43 143 100 77
8. Toruň 47 10 6 3 19 0 152 152 63
9. Zagłębie Sosnowiec 47 13 2 3 24 -42 133 175 52
10. Polsko 20 20 1 0 0 19 -120 31 151 3
11. Janów 47 1 0 0 46 -314 49 363 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 26 21 1 1 1 86 117 31 69
2. Unia Osvětim 25 18 1 2 1 59 104 45 61
3. Katowice 25 16 1 2 3 50 90 40 55
4. Jastrzebie JKH GKS 25 16 1 1 5 65 116 51 54
5. Podhale Nowy Targ 25 15 1 2 4 56 109 53 52
6. Kraków 24 12 1 5 0 29 84 55 46
7. Stoczniowiec Gdaňsk 24 6 4 3 4 32 80 48 41
8. Toruň 23 7 3 2 6 10 83 73 38
9. Zagłębie Sosnowiec 24 6 2 2 10 -19 66 85 30
10. Janów 24 1 0 0 23 -162 30 192 3
11. Polsko 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kraków 23 8 2 5 1 10 76 66 39
2. Stoczniowiec Gdaňsk 23 5 4 1 8 11 63 52 36
3. Podhale Nowy Targ 22 4 4 3 4 21 74 53 35
4. Unia Osvětim 22 7 2 1 9 6 62 56 32
5. Tychy 21 10 0 2 7 24 83 59 32
6. Jastrzebie JKH GKS 22 4 4 0 10 13 72 59 32
7. Katowice 22 8 1 1 10 14 57 43 30
8. Toruň 24 3 3 1 13 -10 69 79 25
9. Zagłębie Sosnowiec 23 7 0 1 14 -23 67 90 22
10. Polsko 20 20 1 0 0 19 -120 31 151 3
11. Janów 23 0 0 0 23 -152 19 171 0