Unia Osvětim VS Polsko 20


Unia Osvětim

Polsko 20

Unia Osvětim (T1) VS Polsko 20 (T2)

Unia Osvětim

Polsko 20

Zaujímavé

Unia Osvětim

  • 6 víťazstiev z celkového počtu 10 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Unia Osvětim. 60% úspešnosť výhier.
  • Až 6 zápasov tímu Unia Osvětim skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 10 zápasov, to je až 60%.
  • Unia Osvětim už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Unia Osvětim už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Unia Osvětim už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Polsko 20

  • Mužsvo Polsko 20 prehralo až 100% svojích zápasov (9 prehier z 9).
  • Tím Polsko 20 odohral až 9 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 9 zápasov.
  • Polsko 20 už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Polsko 20 ťahá aktuálne sériu 9 prehier v rade.
  • Polsko 20 už 9 zápasov v rade nevyhrali.
  • Polsko 20 ťahá aktuálne sériu 9 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 3 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 100%.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 2 z 3 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Poľsko / Extraliga / 2019/2020
09.10.2019 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 8:0 2:0,4:0,2:0
Poľsko / Extraliga / 2018/2019
13.11.2018 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 12:1 3:0,6:1,3:0
26.09.2018 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 under 4:0 1:0,0:0,3:0

Unia Osvětim

3 - 0 - 0

Polsko 20

Unia Osvětim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.10.19 17:00 Unia Osvětim Podhale Nowy Targ under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
11.10.19 18:30 Katowice Unia Osvětim under 0:1 0:0,0:1,0:0
09.10.19 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 8:0 2:0,4:0,2:0
08.10.19 18:00 Unia Osvětim Kraków over 9:1 2:0,2:1,5:0
06.10.19 17:00 Tychy Unia Osvětim under 4:0 1:0,1:0,2:0
01.10.19 18:30 Kraków Unia Osvětim under 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
29.09.19 19:00 Janów Unia Osvětim over 2:10 0:2,1:3,1:5
27.09.19 18:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec under 4:1 1:0,0:1,3:0
17.09.19 18:00 Unia Osvětim Toruň under 3:2 2:0,1:1,0:1
15.09.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Unia Osvětim over 4:2 0:1,2:0,2:1

Polsko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.10.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Polsko 20 over 4:3 1:0,1:1,2:2
09.10.19 18:00 Unia Osvětim Polsko 20 over 8:0 2:0,4:0,2:0
02.10.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Polsko 20 over 6:1 3:1,1:0,2:0
01.10.19 18:30 Toruň Polsko 20 over 7:4 2:1,4:1,1:2
25.09.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Polsko 20 over 10:1 1:1,5:0,4:0
24.09.19 18:00 Podhale Nowy Targ Polsko 20 over 6:2 3:0,2:0,1:2
18.09.19 18:00 Katowice Polsko 20 over 7:3 1:2,3:1,3:0
12.09.19 17:30 Kraków Polsko 20 over 7:1 1:0,1:1,5:0
11.09.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Polsko 20 over 9:1 0:0,5:1,4:0

Unia Osvětim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.10.2019 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim porovnaj tímy
18.10.2019 18:00 Unia Osvětim Jastrzebie JKH GKS porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Toruň Unia Osvětim porovnaj tímy
22.10.2019 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Zagłębie Sosnowiec Unia Osvětim porovnaj tímy
29.10.2019 18:00 Unia Osvětim Janów porovnaj tímy
12.11.2019 19:00 Unia Osvětim Tychy porovnaj tímy
17.11.2019 19:00 Unia Osvětim Katowice porovnaj tímy
19.11.2019 19:00 Podhale Nowy Targ Unia Osvětim porovnaj tímy
22.11.2019 19:00 Katowice Unia Osvětim porovnaj tímy
24.11.2019 19:00 Unia Osvětim Podhale Nowy Targ porovnaj tímy
26.11.2019 19:00 Jastrzebie JKH GKS Unia Osvětim porovnaj tímy
27.11.2019 19:00 Polsko 20 Unia Osvětim porovnaj tímy
29.11.2019 19:00 Unia Osvětim Toruň porovnaj tímy
01.12.2019 19:00 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim porovnaj tímy
03.12.2019 19:00 Janów Unia Osvětim porovnaj tímy
06.12.2019 19:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec porovnaj tímy
08.12.2019 19:00 Tychy Unia Osvětim porovnaj tímy
13.12.2019 19:00 Unia Osvětim Kraków porovnaj tímy
15.12.2019 19:00 Unia Osvětim Katowice porovnaj tímy
20.12.2019 19:00 Podhale Nowy Targ Unia Osvětim porovnaj tímy
22.12.2019 19:00 Unia Osvětim Jastrzebie JKH GKS porovnaj tímy
03.01.2020 19:00 Toruň Unia Osvětim porovnaj tímy
05.01.2020 19:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk porovnaj tímy
10.01.2020 19:00 Unia Osvětim Janów porovnaj tímy
12.01.2020 19:00 Zagłębie Sosnowiec Unia Osvětim porovnaj tímy
14.01.2020 19:00 Unia Osvětim Tychy porovnaj tímy
17.01.2020 19:00 Kraków Unia Osvětim porovnaj tímy
ukáž viac

Polsko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.10.2019 19:00 Janów Polsko 20 porovnaj tímy
17.10.2019 18:00 Tychy Polsko 20 porovnaj tímy
23.10.2019 19:00 Polsko 20 Kraków porovnaj tímy
24.10.2019 19:00 Polsko 20 Katowice porovnaj tímy
30.10.2019 19:00 Polsko 20 Podhale Nowy Targ porovnaj tímy
13.11.2019 19:00 Polsko 20 Jastrzebie JKH GKS porovnaj tímy
20.11.2019 19:00 Polsko 20 Toruň porovnaj tímy
27.11.2019 19:00 Polsko 20 Unia Osvětim porovnaj tímy
28.11.2019 19:00 Zagłębie Sosnowiec Polsko 20 porovnaj tímy
04.12.2019 19:00 Polsko 20 Janów porovnaj tímy
05.12.2019 19:00 Polsko 20 Tychy porovnaj tímy
ukáž viac
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jastrzebie JKH GKS 9 6 1 0 1 22 40 18 23
2. Tychy 9 7 0 0 2 24 43 19 21
3. Katowice 9 5 1 1 0 17 31 14 21
4. Unia Osvětim 10 5 1 1 1 23 41 18 21
5. Zagłębie Sosnowiec 10 4 1 0 4 -1 29 30 17
6. Stoczniowiec Gdaňsk 10 2 2 0 4 21 41 20 16
7. Kraków 11 3 0 4 0 -6 33 39 13
8. Podhale Nowy Targ 9 2 1 1 3 7 33 26 12
9. Toruň 9 2 1 1 3 2 31 29 12
10. Polsko 20 9 0 0 0 9 -48 16 64 0
11. Janów 9 0 0 0 9 -61 8 69 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 5 5 0 0 0 20 27 7 15
2. Katowice 6 5 0 0 1 16 25 9 15
3. Unia Osvětim 5 4 0 1 -1 19 25 6 13
4. Stoczniowiec Gdaňsk 6 4 0 0 2 23 32 9 12
5. Jastrzebie JKH GKS 5 4 0 0 1 13 23 10 12
6. Zagłębie Sosnowiec 6 2 1 0 2 -1 18 19 11
7. Toruň 4 1 1 1 -1 4 19 15 9
8. Podhale Nowy Targ 5 2 0 1 1 3 19 16 7
9. Kraków 6 1 0 3 -1 -2 15 17 6
10. Polsko 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Janów 4 0 0 0 4 -29 3 32 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jastrzebie JKH GKS 4 2 1 0 0 9 17 8 11
2. Unia Osvětim 5 1 1 0 2 4 16 12 8
3. Kraków 5 2 0 1 1 -4 18 22 7
4. Katowice 3 0 1 1 -1 1 6 5 6
5. Zagłębie Sosnowiec 4 2 0 0 2 0 11 11 6
6. Tychy 4 2 0 0 2 4 16 12 6
7. Podhale Nowy Targ 4 0 1 0 2 4 14 10 5
8. Stoczniowiec Gdaňsk 4 -2 2 0 2 -2 9 11 4
9. Toruň 5 1 0 0 4 -2 12 14 3
10. Janów 5 0 0 0 5 -32 5 37 0
11. Polsko 20 9 0 0 0 9 -48 16 64 0