Torun VS Katowice


Torun

Katowice

Torun (T1) VS Katowice (T2)

Torun

Katowice

Zaujímavé

Torun

  • Torun už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Torun už 13 zápasov v rade neremízovali.
  • Torun už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Katowice

  • 71% (41 z 58) výhier mužstva Katowice.
  • Katowice ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 3 výhier z 4 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Poľsko / Extraliga / 2018/2019
05.01.2019 18:45 Toruň Katowice over 2:6 1:1,0:2,1:3
22.12.2018 15:00 Katowice Toruň under 0:3 0:1,0:2,0:0
12.10.2018 18:30 Toruň Katowice under 0:3 0:0,0:2,0:1
11.10.2018 18:30 Toruň Katowice over 2:6 0:3,2:2,0:1

Torun

1 - 0 - 3

Katowice

Torun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.03.19 17:00 Toruň Podhale Nowy Targ under 1:4 1:1,0:1,0:2
28.02.19 18:00 Podhale Nowy Targ Toruň over 4:2 1:0,1:1,2:1
25.02.19 18:30 Toruň Podhale Nowy Targ under 1:3 0:2,1:1,0:0
22.02.19 18:00 Podhale Nowy Targ Toruň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.02.19 18:30 Toruň Podhale Nowy Targ under 2:1 1:0,0:1,1:0
16.02.19 18:00 Podhale Nowy Targ Toruň over 5:2 1:0,3:2,1:0
27.01.19 17:00 Toruň Podhale Nowy Targ under 0:3 0:1,0:1,0:1
25.01.19 18:30 Kraków Toruň under 3:1 1:0,2:0,0:1
22.01.19 18:30 Toruň Jastrzebie JKH GKS over 2:5 0:1,2:3,0:1
20.01.19 17:00 Unia Osvětim Toruň under 0:5 0:1,0:3,0:1
18.01.19 18:30 Toruň Orlik Opole over 10:1 2:0,5:0,3:1
16.01.19 18:00 Bytom Toruň over 2:5 1:1,0:2,1:2
14.01.19 18:30 Toruň Stoczniowiec Gdaňsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
08.01.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Toruň under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:0
06.01.19 17:00 Toruň Tychy over 3:5 1:0,1:5,1:0
05.01.19 18:45 Toruň Katowice over 2:6 1:1,0:2,1:3
22.12.18 15:00 Katowice Toruň under 0:3 0:1,0:2,0:0
20.12.18 18:30 Toruň Tychy over 1:5 0:0,1:2,0:3
18.12.18 18:30 Toruň Zagłębie Sosnowiec under 3:0 1:0,0:0,2:0
07.12.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Toruň under 3:1 0:0,1:0,2:1
05.12.18 18:30 Toruň Bytom over 8:3 1:0,5:2,2:1
02.12.18 17:00 Orlik Opole Toruň under 2:3 0:3,2:0,0:0
30.11.18 18:30 Toruň Unia Osvětim under 3:1 1:0,0:0,2:1
27.11.18 18:00 Jastrzebie JKH GKS Toruň under 2:0 1:0,1:0,0:0
25.11.18 17:00 Toruň Kraków under 1:3 0:1,1:1,0:1
23.11.18 18:00 Podhale Nowy Targ Toruň over 5:3 1:1,2:2,2:0
22.11.18 18:00 Podhale Nowy Targ Toruň under 4:1 1:0,1:0,2:1
20.11.18 18:30 Toruň Podhale Nowy Targ over 6:7pp 3:1,1:1,2:4,0:1
18.11.18 18:30 Kraków Toruň under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
16.11.18 18:30 Toruň Jastrzebie JKH GKS under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
04.11.18 17:00 Unia Osvětim Toruň over 2:4 1:2,0:1,1:1
02.11.18 18:30 Toruň Orlik Opole over 2:4 0:0,1:1,1:3
30.10.18 18:00 Bytom Toruň over 3:6 2:1,0:1,1:4
28.10.18 17:00 Toruň Stoczniowiec Gdaňsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
21.10.18 17:00 Zagłębie Sosnowiec Toruň over 2:6 0:3,0:1,2:2
19.10.18 18:00 Tychy Toruň under 3:1 1:0,1:1,1:0
17.10.18 18:30 Toruň Polsko 20 over 8:2 1:1,4:0,3:1
12.10.18 18:30 Toruň Katowice under 0:3 0:0,0:2,0:1
11.10.18 18:30 Toruň Katowice over 2:6 0:3,2:2,0:1
07.10.18 17:00 Tychy Toruň under 0:2 0:0,0:2,0:0
05.10.18 18:30 Toruň Zagłębie Sosnowiec over 4:5sn 0:0,2:2,2:2,0:0,1:2
30.09.18 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Toruň over 5:2 3:0,1:1,1:1
28.09.18 18:30 Toruň Bytom under 4:0 1:0,1:0,2:0
25.09.18 18:30 Orlik Opole Toruň over 2:4 1:1,1:1,0:2
23.09.18 17:00 Toruň Unia Osvětim over 4:3 2:1,0:0,2:2
21.09.18 17:00 Jastrzebie JKH GKS Toruň over 5:2 0:1,3:1,2:0
16.09.18 17:00 Toruň Kraków under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
04.09.18 18:30 Toruň Polsko 20 over 12:1 2:0,5:1,5:0

Katowice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.04.19 16:00 Katowice Podhale Nowy Targ under 2:1 1:0,1:1,0:0
04.04.19 18:00 Podhale Nowy Targ Katowice under 1:4 1:1,0:2,0:1
02.04.19 18:30 Katowice Podhale Nowy Targ under 2:3 0:1,0:2,2:0
26.03.19 18:30 Kraków Katowice under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
23.03.19 15:15 Katowice Kraków over 5:3 3:0,2:1,0:2
20.03.19 20:00 Kraków Katowice under 2:3 0:1,1:2,1:0
17.03.19 18:30 Katowice Kraków under 2:3 1:1,0:2,1:0
14.03.19 20:00 Kraków Katowice under 3:1 1:0,1:0,1:1
11.03.19 18:00 Katowice Kraków under 2:3 0:0,2:1,0:2
05.03.19 18:30 Katowice Unia Osvětim under 3:1 2:0,1:1,0:0
02.03.19 18:00 Unia Osvětim Katowice over 2:4 1:0,0:3,1:1
27.02.19 18:30 Katowice Unia Osvětim under 0:3 0:0,0:1,0:2
24.02.19 18:00 Unia Osvětim Katowice over 4:3pp 2:1,1:1,0:1,1:0
21.02.19 20:00 Katowice Unia Osvětim over 6:3 4:1,0:1,2:1
18.02.19 18:00 Unia Osvětim Katowice over 5:2 1:1,3:1,1:0
15.02.19 18:30 Katowice Unia Osvětim over 8:3 4:1,4:0,0:2
29.01.19 18:30 Katowice Unia Osvětim over 5:1 2:0,3:0,0:1
27.01.19 17:00 Katowice Zagłębie Sosnowiec over 3:4 1:2,1:1,1:1
25.01.19 18:30 Katowice Tychy under 2:1 2:0,0:1,0:0
22.01.19 18:30 Orlik Opole Katowice under 0:4 0:1,0:1,0:2
20.01.19 15:00 Katowice Podhale Nowy Targ under 0:2 0:1,0:0,0:1
17.01.19 18:30 Katowice Kraków under 3:2 2:0,1:2,0:0
16.01.19 17:30 Katowice Jastrzebie JKH GKS over 5:3 1:0,1:1,3:2
08.01.19 18:30 Katowice Bytom over 11:2 6:0,2:1,3:1
06.01.19 19:00 Stoczniowiec Gdaňsk Katowice over 4:2 0:1,0:0,4:1
05.01.19 18:45 Toruň Katowice over 2:6 1:1,0:2,1:3
30.12.18 19:00 Katowice Orlik Opole over 8:2 3:0,5:1,0:1
22.12.18 15:00 Katowice Toruň under 0:3 0:1,0:2,0:0
20.12.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Katowice over 4:3 2:3,1:0,1:0
18.12.18 18:00 Bytom Katowice over 2:12 0:4,1:4,1:4
07.12.18 18:00 Unia Osvětim Katowice over 2:4 1:1,0:0,1:3
04.12.18 18:00 Jastrzebie JKH GKS Katowice over 3:4 1:3,1:1,1:0
02.12.18 15:00 Kraków Katowice under 1:3 1:2,0:1,0:0
30.11.18 18:00 Podhale Nowy Targ Katowice under 1:4 0:1,0:2,1:1
25.11.18 17:00 Tychy Katowice over 3:4pp 0:0,1:3,2:0,0:1
23.11.18 19:00 Zagłębie Sosnowiec Katowice under 2:3 2:1,0:2,0:0
04.11.18 18:00 Podhale Nowy Targ Katowice over 2:5 0:2,0:1,2:2
02.11.18 18:30 Kraków Katowice under 1:2 1:0,0:1,0:1
30.10.18 18:00 Jastrzebie JKH GKS Katowice under 0:2 0:0,0:0,0:2
28.10.18 17:00 Unia Osvětim Katowice under 1:4 0:0,0:2,1:2
26.10.18 18:30 Orlik Opole Katowice over 2:5 1:2,0:2,1:1
23.10.18 13:00 Katowice Polsko 20 over 16:1 3:0,6:1,7:0
21.10.18 17:00 Bytom Katowice over 1:8 0:2,0:4,1:2
19.10.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Katowice under 1:2 0:2,1:0,0:0
12.10.18 18:30 Toruň Katowice under 0:3 0:0,0:2,0:1
11.10.18 18:30 Toruň Katowice over 2:6 0:3,2:2,0:1
07.10.18 17:00 Katowice Stoczniowiec Gdaňsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
05.10.18 18:30 Katowice Bytom over 6:0 4:0,1:0,1:0
02.10.18 18:30 Katowice Orlik Opole over 11:3 1:0,4:3,6:0
30.09.18 17:00 Katowice Unia Osvětim under 4:1 2:0,0:0,2:1
28.09.18 18:30 Katowice Jastrzebie JKH GKS under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
25.09.18 18:30 Katowice Kraków over 4:5 1:2,1:0,2:3
23.09.18 18:30 Katowice Podhale Nowy Targ over 6:3 1:0,2:2,3:1
18.09.18 18:30 Katowice Tychy over 5:2 2:0,2:0,1:2
16.09.18 17:00 Tychy Katowice under 3:2 0:0,2:2,1:0
14.09.18 18:30 Katowice Zagłębie Sosnowiec under 3:2 2:0,1:2,0:0
11.09.18 14:00 Katowice Polsko 20 over 12:0 7:0,2:0,3:0
07.09.18 18:30 Zagłębie Sosnowiec Katowice under 1:4 1:1,0:0,0:3

Torun


nenájdený žiadny zápas

Katowice


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Katowice 42 31 2 0 7 124 201 77 103
2. Tychy 42 26 4 4 0 113 199 86 102
3. Podhale Nowy Targ 42 23 4 1 9 72 157 85 90
4. Jastrzebie JKH GKS 42 21 2 5 7 49 125 76 78
5. Kraków 42 20 1 7 6 47 150 103 72
6. Toruň 42 15 3 3 15 23 138 115 63
7. Stoczniowiec Gdaňsk 42 17 1 5 13 7 117 110 61
8. Unia Osvětim 42 8 6 3 16 9 139 130 57
9. Zagłębie Sosnowiec 42 7 5 2 21 -45 108 153 48
10. Orlik Opole 42 1 4 3 27 -116 94 210 26
11. Bytom 42 1 3 0 35 -160 88 248 18
12. Polsko 20 22 2 0 2 16 -123 39 162 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 22 18 1 1 0 74 113 39 60
2. Podhale Nowy Targ 22 14 2 0 4 54 91 37 52
3. Katowice 20 14 1 0 4 70 109 39 47
4. Jastrzebie JKH GKS 22 11 2 1 5 37 75 38 44
5. Kraków 22 11 1 3 3 22 70 48 41
6. Stoczniowiec Gdaňsk 23 11 1 3 4 23 79 56 41
7. Unia Osvětim 22 7 3 1 7 22 79 57 37
8. Toruň 23 7 2 2 8 17 85 68 33
9. Zagłębie Sosnowiec 22 2 4 2 8 -13 67 80 28
10. Orlik Opole 22 -1 3 1 15 -47 49 96 13
11. Bytom 22 2 1 0 18 -72 54 126 11
12. Polsko 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Katowice 22 17 1 0 3 54 92 38 56
2. Tychy 20 8 3 3 0 39 86 47 42
3. Podhale Nowy Targ 20 9 2 1 5 18 66 48 38
4. Jastrzebie JKH GKS 20 10 0 4 2 12 50 38 34
5. Kraków 20 9 0 4 3 25 80 55 31
6. Toruň 19 8 1 1 7 6 53 47 30
7. Stoczniowiec Gdaňsk 19 6 0 2 9 -16 38 54 20
8. Unia Osvětim 20 1 3 2 9 -13 60 73 20
9. Zagłębie Sosnowiec 20 5 1 0 13 -32 41 73 20
10. Orlik Opole 20 2 1 2 12 -69 45 114 13
11. Polsko 20 22 2 0 2 16 -123 39 162 8
12. Bytom 20 -1 2 0 17 -88 34 122 7