Lillehammer VS Grüner


Lillehammer

Grüner

Lillehammer (T1) VS Grüner (T2)

Lillehammer

Grüner

Zaujímavé

Lillehammer

  • Až 25 zápasov tímu Lillehammer skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 56%.
  • Lillehammer už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • Lillehammer ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Grüner

  • Mužsvo Grüner prehralo až 87% svojích zápasov (39 prehier z 45).
  • Tím Grüner odohral až 34 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 76% z celkového počtu 45 zápasov.
  • Grüner už 36 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 5 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 100%.
  • 80% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / Elite Series / 2019/2020
16.02.2020 17:00 Lillehammer Grüner over 9:0 3:0,3:0,3:0
11.01.2020 16:00 Grüner Lillehammer over 3:5 1:1,2:2,0:2
28.11.2019 18:30 Lillehammer Grüner over 6:2 3:1,1:0,2:1
19.10.2019 16:00 Grüner Lillehammer under 1:3 1:0,0:0,0:3
20.09.2019 19:00 Lillehammer Grüner over 8:2 4:0,2:0,2:2

Lillehammer

5 - 0 - 0

Grüner

Lillehammer


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 16:00 Stavanger Lillehammer under 3:1 1:0,1:1,1:0
05.03.20 18:30 Frisk/Asker Lillehammer under 2:1 0:0,2:0,0:1
27.02.20 18:30 Sapsborg Sparta Lillehammer under 1:4 1:1,0:1,0:2
23.02.20 17:00 Lillehammer Valerenga Oslo under 1:3 0:1,1:1,0:1
20.02.20 19:00 Stjernen Lillehammer under 1:2 0:1,0:1,1:0
16.02.20 17:00 Lillehammer Grüner over 9:0 3:0,3:0,3:0
13.02.20 18:30 Lillehammer Manglerud under 4:0 1:0,2:0,1:0
02.02.20 16:00 Lillehammer Stavanger under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
30.01.20 18:30 Lillehammer Frisk/Asker over 6:1 0:1,5:0,1:0
26.01.20 14:00 Lillehammer Narvik over 7:1 0:1,4:0,3:0
21.01.20 19:00 Lillehammer Sapsborg Sparta over 0:6 0:2,0:3,0:1
18.01.20 16:00 Valerenga Oslo Lillehammer under 3:2 1:1,2:1,0:0
16.01.20 18:30 Lillehammer Stjernen over 4:2 0:1,2:1,2:0
11.01.20 16:00 Grüner Lillehammer over 3:5 1:1,2:2,0:2
09.01.20 18:30 Lillehammer Manglerud over 3:4 0:2,2:1,1:1
04.01.20 18:00 Stavanger Lillehammer over 9:2 2:1,6:0,1:1
30.12.19 18:30 Lillehammer Storhamar under 1:4 0:3,0:0,1:1
28.12.19 16:00 Storhamar Lillehammer over 5:2 1:1,1:0,3:1
21.12.19 16:00 Frisk/Asker Lillehammer over 4:6 3:1,1:1,0:4
19.12.19 18:30 Lillehammer Narvik over 7:4 2:0,2:2,3:2
18.12.19 19:00 Lillehammer Narvik over 7:3 1:1,2:2,4:0
08.12.19 16:30 Sapsborg Sparta Lillehammer under 3:2 1:0,1:2,1:0
05.12.19 18:30 Lillehammer Valerenga Oslo over 4:3 0:1,2:1,2:1
01.12.19 17:00 Stjernen Lillehammer over 4:3pp 2:3,0:0,1:0,1:0
28.11.19 18:30 Lillehammer Grüner over 6:2 3:1,1:0,2:1
24.11.19 16:30 Manglerud Lillehammer under 3:2 1:0,0:1,2:1
19.11.19 19:00 Lillehammer Stavanger over 5:2 1:1,3:0,1:1
16.11.19 18:00 Lillehammer Storhamar under 3:2 2:0,0:0,1:2
14.11.19 18:30 Frisk/Asker Lillehammer over 5:1 1:0,2:1,2:0
31.10.19 18:30 Lillehammer Sapsborg Sparta under 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:2
29.10.19 18:30 Lillehammer Manglerud under 3:1 0:0,3:0,0:1
26.10.19 16:00 Valerenga Oslo Lillehammer under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,2:1
24.10.19 18:30 Lillehammer Stjernen over 4:5sn 1:2,2:1,1:1,0:0,0:1
19.10.19 16:00 Grüner Lillehammer under 1:3 1:0,0:0,0:3
17.10.19 18:30 Manglerud Lillehammer over 3:5 1:2,1:2,1:1
12.10.19 16:00 Lillehammer Storhamar over 3:6 0:2,3:1,0:3
10.10.19 19:00 Stavanger Lillehammer over 7:3 2:0,3:1,2:2
04.10.19 19:00 Narvik Lillehammer over 1:5 0:0,1:2,0:3
03.10.19 18:30 Narvik Lillehammer over 2:5 1:0,1:1,0:4
01.10.19 19:00 Sapsborg Sparta Lillehammer under 1:4 1:2,0:0,0:2
26.09.19 18:30 Lillehammer Valerenga Oslo under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
24.09.19 19:00 Lillehammer Frisk/Asker under 2:3 1:1,1:1,0:1
21.09.19 16:00 Stjernen Lillehammer over 2:4 0:1,2:0,0:3
20.09.19 19:00 Lillehammer Grüner over 8:2 4:0,2:0,2:2
14.09.19 16:00 Storhamar Lillehammer under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0

Grüner


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 16:00 Grüner Valerenga Oslo over 5:1 1:0,2:0,2:1
05.03.20 18:30 Stjernen Grüner over 8:2 2:0,3:1,3:1
29.02.20 16:00 Grüner Frisk/Asker under 1:2 1:2,0:0,0:0
27.02.20 18:30 Grüner Storhamar over 3:7 0:2,2:2,1:3
23.02.20 17:00 Manglerud Grüner over 4:2 1:0,1:1,2:1
20.02.20 18:30 Grüner Stavanger over 4:3 0:1,2:1,2:1
16.02.20 17:00 Lillehammer Grüner over 9:0 3:0,3:0,3:0
13.02.20 18:30 Sapsborg Sparta Grüner over 6:1 2:0,2:1,2:0
02.02.20 17:00 Valerenga Oslo Grüner over 5:1 2:1,2:0,1:0
30.01.20 18:30 Grüner Stjernen over 2:9 2:1,0:4,0:4
26.01.20 16:30 Frisk/Asker Grüner under 3:2 1:1,2:0,0:1
23.01.20 18:30 Storhamar Grüner over 6:3 4:0,1:2,1:1
19.01.20 16:30 Grüner Manglerud over 2:5 1:1,1:3,0:1
16.01.20 18:00 Stavanger Grüner over 9:2 2:0,3:0,4:2
11.01.20 16:00 Grüner Lillehammer over 3:5 1:1,2:2,0:2
09.01.20 18:30 Grüner Sapsborg Sparta under 1:2 1:1,0:1,0:0
05.01.20 17:00 Grüner Valerenga Oslo over 2:8 1:4,1:4,0:0
29.12.19 14:00 Narvik Grüner over 5:2 1:1,1:1,3:0
28.12.19 16:00 Narvik Grüner under 2:1 0:0,1:0,1:1
21.12.19 16:00 Stjernen Grüner over 7:2 0:0,2:1,5:1
19.12.19 18:30 Grüner Frisk/Asker over 6:3 0:1,4:0,2:2
07.12.19 16:00 Grüner Storhamar over 2:9 1:4,1:3,0:2
05.12.19 18:30 Manglerud Grüner over 7:1 1:0,5:1,1:0
30.11.19 16:00 Grüner Stavanger over 2:9 1:3,0:3,1:3
28.11.19 18:30 Lillehammer Grüner over 6:2 3:1,1:0,2:1
23.11.19 16:00 Sapsborg Sparta Grüner over 9:3 3:1,3:0,3:2
21.11.19 18:30 Valerenga Oslo Grüner over 5:2 1:1,2:1,2:0
17.11.19 14:00 Grüner Narvik over 1:5 0:0,1:1,0:4
14.11.19 18:30 Grüner Stjernen over 2:4 2:0,0:4,0:0
03.11.19 17:00 Frisk/Asker Grüner over 7:2 1:0,3:1,3:1
31.10.19 18:30 Storhamar Grüner over 7:5 4:0,2:4,1:1
29.10.19 18:30 Grüner Sapsborg Sparta under 1:4 0:0,0:3,1:1
26.10.19 16:00 Grüner Manglerud under 3:2 1:0,1:0,1:2
24.10.19 18:00 Stavanger Grüner over 6:4 4:0,1:0,1:4
19.10.19 16:00 Grüner Lillehammer under 1:3 1:0,0:0,0:3
17.10.19 19:00 Sapsborg Sparta Grüner under 5:0 1:0,2:0,2:0
12.10.19 16:00 Grüner Narvik over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
10.10.19 18:30 Grüner Valerenga Oslo over 2:6 1:1,1:4,0:1
05.10.19 16:00 Stjernen Grüner under 3:0 2:0,0:0,1:0
03.10.19 18:30 Grüner Frisk/Asker under 2:3 0:1,2:1,0:1
28.09.19 16:00 Grüner Storhamar over 0:9 0:2,0:5,0:2
26.09.19 18:30 Manglerud Grüner under 3:1 0:0,1:1,2:0
22.09.19 17:00 Grüner Stavanger over 1:7 0:3,1:2,0:2
20.09.19 19:00 Lillehammer Grüner over 8:2 4:0,2:0,2:2
14.09.19 18:00 Grüner Narvik over 5:1 0:1,3:0,2:0

Lillehammer


nenájdený žiadny zápas

Grüner


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 45 30 4 3 1 104 194 90 113
2. Storhamar 45 22 4 4 7 68 179 111 90
3. Valerenga Oslo 45 18 4 3 13 18 125 107 77
4. Frisk/Asker 45 23 1 2 16 10 135 125 76
5. Lillehammer 45 23 0 7 8 27 158 131 76
6. Sapsborg Sparta 45 13 5 2 18 14 144 130 66
7. Stjernen 45 16 3 1 21 2 150 148 61
8. Manglerud 45 12 3 1 25 -36 112 148 49
9. Narvik 45 7 4 4 22 -60 123 183 45
10. Grüner 45 5 0 1 38 -147 94 241 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 23 19 1 2 -2 69 114 45 64
2. Storhamar 22 13 2 1 3 36 86 50 50
3. Valerenga Oslo 22 10 3 1 4 22 65 43 46
4. Frisk/Asker 22 12 1 2 4 19 77 58 43
5. Lillehammer 23 13 0 4 2 30 92 62 43
6. Stjernen 23 11 1 0 10 15 89 74 38
7. Narvik 22 9 1 3 5 -7 65 72 35
8. Manglerud 23 8 2 0 11 -5 67 72 34
9. Sapsborg Sparta 22 7 2 1 9 16 67 51 32
10. Grüner 23 5 0 1 16 -57 54 111 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 22 11 3 1 3 35 80 45 49
2. Storhamar 23 9 2 3 4 32 93 61 40
3. Sapsborg Sparta 23 6 3 1 9 -2 77 79 34
4. Frisk/Asker 23 11 0 0 12 -9 58 67 33
5. Lillehammer 22 10 0 3 6 -3 66 69 33
6. Valerenga Oslo 23 8 1 2 9 -4 60 64 31
7. Stjernen 22 5 2 1 11 -13 61 74 26
8. Manglerud 22 4 1 1 14 -31 45 76 18
9. Narvik 23 -2 3 1 17 -53 58 111 10
10. Grüner 22 0 0 0 22 -90 40 130 0