Frisk/Asker VS Manglerud


Frisk/Asker

Manglerud

Frisk/Asker (T1) VS Manglerud (T2)

Frisk/Asker

Manglerud

Zaujímavé

Frisk/Asker

  • Frisk/Asker vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 45 vyhral 24 zápasov).
  • Frisk/Asker už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Frisk/Asker ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Manglerud

  • 57% prehier (25 zápasov) z celkového počtu 44 tímu Manglerud.
  • Manglerud už 9 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 48 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 31, čo je 65%.

Pravdepodobnosť výsledku

65.20%
14.60%
20.20%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / Elite Series / 2019/2020
16.02.2020 16:30 Manglerud Frisk/Asker under 3:2 0:1,2:1,1:0
14.01.2020 19:00 Frisk/Asker Manglerud over 4:2 0:0,3:0,1:2
28.11.2019 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 2:4 0:1,1:2,1:1
20.10.2019 17:00 Frisk/Asker Manglerud under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
19.09.2019 18:30 Manglerud Frisk/Asker under 1:2 0:0,1:2,0:0
Nórsko / Elite Series / 2018/2019
28.02.2019 18:30 Frisk/Asker Manglerud over 4:2 1:0,2:1,1:1
27.01.2019 17:00 Manglerud Frisk/Asker over 4:2 2:0,1:0,1:2
30.12.2018 17:00 Frisk/Asker Manglerud over 5:2 2:0,1:0,2:2
25.11.2018 17:00 Frisk/Asker Manglerud under 3:0 0:0,2:0,1:0
23.10.2018 18:30 Manglerud Frisk/Asker under 1:4 0:2,0:1,1:1
27.09.2018 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 1:5 0:0,0:3,1:2
Nórsko / Eliteserien / 2017/2018
04.02.2018 17:00 Frisk/Asker Manglerud under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.01.2018 17:00 Manglerud Frisk/Asker under 3:1 0:0,1:1,2:0
02.12.2017 16:00 Frisk/Asker Manglerud under 4:1 1:0,1:0,2:1
26.10.2017 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 3:7 0:3,0:1,3:3
28.09.2017 18:30 Frisk/Asker Manglerud under 4:1 1:0,0:1,3:0
Nórsko / Eliteserien / 2016/2017
26.02.2017 17:00 Manglerud Frisk/Asker over 2:6 1:2,0:3,1:1
02.02.2017 18:30 Frisk/Asker Manglerud under 0:1 0:0,0:1,0:0
08.12.2016 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 2:4 0:1,1:1,1:2
08.11.2016 18:30 Frisk/Asker Manglerud over 4:2 0:1,1:1,3:0
02.10.2016 17:00 Manglerud Frisk/Asker under 0:3 0:1,0:2,0:0
Nórsko / Eliteserien / 2015/2016
03.03.2016 18:30 Manglerud Frisk/Asker under 1:3 0:0,1:1,0:2
24.01.2016 17:00 Frisk/Asker Manglerud over 6:3 1:2,3:1,2:0
13.12.2015 17:00 Manglerud Frisk/Asker under 1:3 0:1,0:1,1:1
12.11.2015 18:30 Frisk/Asker Manglerud under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
04.10.2015 17:00 Manglerud Frisk/Asker under 1:3 0:0,0:0,1:3
Nórsko / Eliteserien / 2014/2015
26.02.2015 18:30 Frisk/Asker Manglerud over 5:2 2:0,1:0,2:2
18.01.2015 17:00 Manglerud Frisk/Asker under 0:3 0:1,0:1,0:1
Nórsko / Eliteserien / 2011/2012
18.02.2012 16:00 Manglerud Frisk/Asker over 2:4 1:2,0:0,1:2
14.01.2012 16:00 Frisk/Asker Manglerud under 0:1 0:0,0:1,0:0
03.12.2011 16:00 Manglerud Frisk/Asker over 2:5 0:4,2:0,0:1
29.10.2011 16:00 Frisk/Asker Manglerud over 3:5 1:0,2:3,0:2
29.09.2011 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 4:2 2:1,0:1,2:0
Nórsko / Eliteserien / 2010/2011
06.02.2011 17:00 Frisk/Asker Manglerud over 3:4ppsn 1:1,2:2,0:0,0:0,-:-
11.01.2011 18:30 Manglerud Frisk/Asker under 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
02.12.2010 18:30 Frisk/Asker Manglerud under 3:2 1:1,1:1,1:0
28.10.2010 18:30 Manglerud Frisk/Asker under 2:1 1:0,1:0,0:1
30.09.2010 18:30 Frisk/Asker Manglerud under 4:1 1:0,3:1,0:0
Nórsko / Eliteserien / 2009/2010
26.02.2010 18:30 Manglerud Frisk/Asker under 2:3 2:0,0:3,0:0
14.01.2010 18:30 Frisk/Asker Manglerud over 6:3 1:1,1:0,4:2
12.01.2010 18:30 Frisk/Asker Manglerud over 3:5 1:2,0:2,2:1
10.12.2009 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 5:2 1:0,2:1,2:1
03.11.2009 19:00 Frisk/Asker Manglerud under 1:4 1:2,0:1,0:1
04.10.2009 17:00 Manglerud Frisk/Asker under 4:1 0:0,2:0,2:1
Nórsko / Eliteserien / 2005/2006
29.01.2006 17:00 Frisk/Asker Manglerud over 10:2 2:1,3:0,5:1
08.12.2005 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 5:4pp 0:1,1:0,3:3,1:0
30.10.2005 17:00 Frisk/Asker Manglerud under 3:1 2:0,1:1,0:0
29.09.2005 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 3:6 0:2,2:2,1:2

Frisk/Asker

31 - 5 - 12

Manglerud

Frisk/Asker


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 16:00 Stjernen Frisk/Asker under 3:2 0:0,2:0,1:2
05.03.20 18:30 Frisk/Asker Lillehammer under 2:1 0:0,2:0,0:1
29.02.20 16:00 Grüner Frisk/Asker under 1:2 1:2,0:0,0:0
27.02.20 19:00 Narvik Frisk/Asker under 1:4 1:1,0:2,0:1
23.02.20 16:30 Storhamar Frisk/Asker under 4:1 0:0,2:1,2:0
18.02.20 19:00 Frisk/Asker Sapsborg Sparta over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:3
16.02.20 16:30 Manglerud Frisk/Asker under 3:2 0:1,2:1,1:0
13.02.20 19:00 Stavanger Frisk/Asker under 3:1 0:0,1:0,2:1
02.02.20 17:00 Frisk/Asker Stjernen over 5:2 1:1,1:0,3:1
30.01.20 18:30 Lillehammer Frisk/Asker over 6:1 0:1,5:0,1:0
26.01.20 16:30 Frisk/Asker Grüner under 3:2 1:1,2:0,0:1
24.01.20 19:00 Frisk/Asker Narvik over 4:5sn 3:0,1:3,0:1,0:0,1:2
18.01.20 18:00 Frisk/Asker Storhamar over 4:2 1:1,1:1,2:0
16.01.20 18:30 Sapsborg Sparta Frisk/Asker under 2:3 0:2,0:1,2:0
14.01.20 19:00 Frisk/Asker Manglerud over 4:2 0:0,3:0,1:2
07.01.20 19:00 Frisk/Asker Stavanger under 2:3 0:0,0:2,2:1
04.01.20 16:30 Stjernen Frisk/Asker over 3:4 1:0,0:2,2:2
30.12.19 19:00 Frisk/Asker Valerenga Oslo under 4:0 2:0,2:0,0:0
28.12.19 16:00 Valerenga Oslo Frisk/Asker under 0:3 0:0,0:1,0:2
21.12.19 16:00 Frisk/Asker Lillehammer over 4:6 3:1,1:1,0:4
19.12.19 18:30 Grüner Frisk/Asker over 6:3 0:1,4:0,2:2
08.12.19 14:00 Frisk/Asker Narvik over 4:3 1:1,2:2,1:0
05.12.19 19:00 Storhamar Frisk/Asker under 4:1 0:1,1:0,3:0
03.12.19 19:00 Frisk/Asker Stavanger under 1:3 0:1,1:1,0:1
01.12.19 17:00 Frisk/Asker Sapsborg Sparta over 2:4 1:2,1:2,0:0
28.11.19 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 2:4 0:1,1:2,1:1
23.11.19 16:00 Stavanger Frisk/Asker over 4:2 2:1,0:1,2:0
21.11.19 18:30 Frisk/Asker Stjernen over 3:7 2:3,0:3,1:1
16.11.19 15:00 Frisk/Asker Valerenga Oslo under 2:0 1:0,0:0,1:0
14.11.19 18:30 Frisk/Asker Lillehammer over 5:1 1:0,2:1,2:0
03.11.19 17:00 Frisk/Asker Grüner over 7:2 1:0,3:1,3:1
31.10.19 18:30 Narvik Frisk/Asker over 5:3 3:2,0:1,2:0
29.10.19 18:00 Stavanger Frisk/Asker over 5:2 2:1,2:0,1:1
26.10.19 16:00 Frisk/Asker Storhamar over 2:4 2:1,0:1,0:2
24.10.19 18:30 Sapsborg Sparta Frisk/Asker under 3:1 1:0,1:0,1:1
20.10.19 17:00 Frisk/Asker Manglerud under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
12.10.19 16:00 Valerenga Oslo Frisk/Asker under 3:2 1:0,2:1,0:1
10.10.19 18:30 Stjernen Frisk/Asker over 3:6 0:1,2:3,1:2
03.10.19 18:30 Grüner Frisk/Asker under 2:3 0:1,2:1,0:1
29.09.19 14:00 Frisk/Asker Narvik over 6:4 2:2,3:0,1:2
26.09.19 18:00 Storhamar Frisk/Asker under 1:3 0:1,1:0,0:2
24.09.19 19:00 Lillehammer Frisk/Asker under 2:3 1:1,1:1,0:1
22.09.19 17:00 Frisk/Asker Sapsborg Sparta under 4:1 3:0,1:0,0:1
19.09.19 18:30 Manglerud Frisk/Asker under 1:2 0:0,1:2,0:0
14.09.19 18:00 Frisk/Asker Valerenga Oslo under 3:0 1:0,1:0,1:0

Manglerud


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 16:00 Manglerud Narvik under 2:1 0:1,1:0,1:0
05.03.20 18:30 Sapsborg Sparta Manglerud under 4:0 1:0,1:0,2:0
29.02.20 18:00 Manglerud Valerenga Oslo over 3:5 2:1,0:3,1:1
27.02.20 18:30 Stjernen Manglerud over 1:6 0:3,0:1,1:2
23.02.20 17:00 Manglerud Grüner over 4:2 1:0,1:1,2:1
20.02.20 18:30 Storhamar Manglerud over 4:2 0:0,0:0,4:2
16.02.20 16:30 Manglerud Frisk/Asker under 3:2 0:1,2:1,1:0
13.02.20 18:30 Lillehammer Manglerud under 4:0 1:0,2:0,1:0
02.02.20 14:00 Narvik Manglerud under 4:1 2:1,1:0,1:0
30.01.20 18:30 Manglerud Sapsborg Sparta under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
26.01.20 17:00 Valerenga Oslo Manglerud over 2:4 1:1,1:1,0:2
23.01.20 19:00 Manglerud Stjernen under 0:3 0:0,0:0,0:3
19.01.20 16:30 Grüner Manglerud over 2:5 1:1,1:3,0:1
16.01.20 18:30 Manglerud Storhamar over 4:2 1:0,2:1,1:1
14.01.20 19:00 Frisk/Asker Manglerud over 4:2 0:0,3:0,1:2
09.01.20 18:30 Lillehammer Manglerud over 3:4 0:2,2:1,1:1
04.01.20 18:00 Manglerud Narvik over 6:2 0:1,5:0,1:1
28.12.19 16:00 Stavanger Manglerud over 6:1 1:0,4:1,1:0
21.12.19 16:00 Sapsborg Sparta Manglerud under 1:4 1:0,0:2,0:2
17.12.19 19:00 Manglerud Valerenga Oslo over 6:2 2:1,2:1,2:0
07.12.19 16:00 Stjernen Manglerud over 5:2 3:1,0:0,2:1
05.12.19 18:30 Manglerud Grüner over 7:1 1:0,5:1,1:0
01.12.19 17:00 Storhamar Manglerud under 5:0 0:0,2:0,3:0
28.11.19 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 2:4 0:1,1:2,1:1
24.11.19 16:30 Manglerud Lillehammer under 3:2 1:0,0:1,2:1
21.11.19 18:30 Narvik Manglerud under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
17.11.19 16:00 Manglerud Stavanger under 2:3 1:1,1:2,0:0
14.11.19 18:30 Manglerud Sapsborg Sparta over 2:6 0:3,2:2,0:1
02.11.19 16:00 Valerenga Oslo Manglerud under 2:0 0:0,1:0,1:0
31.10.19 18:30 Manglerud Stjernen over 4:6 1:1,1:1,2:4
29.10.19 18:30 Lillehammer Manglerud under 3:1 0:0,3:0,0:1
26.10.19 16:00 Grüner Manglerud under 3:2 1:0,1:0,1:2
22.10.19 19:00 Manglerud Storhamar under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
20.10.19 17:00 Frisk/Asker Manglerud under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
17.10.19 18:30 Manglerud Lillehammer over 3:5 1:2,1:2,1:1
12.10.19 16:00 Stavanger Manglerud under 4:0 0:0,3:0,1:0
10.10.19 18:30 Manglerud Narvik under 3:2 1:2,1:0,1:0
06.10.19 17:00 Sapsborg Sparta Manglerud under 4:1 1:0,2:1,1:0
03.10.19 18:30 Manglerud Valerenga Oslo over 1:5 0:3,1:2,0:0
28.09.19 16:00 Stjernen Manglerud over 4:2 0:1,2:0,2:1
26.09.19 18:30 Manglerud Grüner under 3:1 0:0,1:1,2:0
22.09.19 18:00 Storhamar Manglerud over 7:4 3:0,3:2,1:2
19.09.19 18:30 Manglerud Frisk/Asker under 1:2 0:0,1:2,0:0
14.09.19 15:30 Manglerud Stavanger over 1:8 0:2,1:3,0:3

Frisk/Asker


nenájdený žiadny zápas

Manglerud


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 45 30 4 3 1 104 194 90 113
2. Storhamar 45 22 4 4 7 68 179 111 90
3. Valerenga Oslo 45 18 4 3 13 18 125 107 77
4. Frisk/Asker 45 23 1 2 16 10 135 125 76
5. Lillehammer 45 23 0 7 8 27 158 131 76
6. Sapsborg Sparta 45 13 5 2 18 14 144 130 66
7. Stjernen 45 16 3 1 21 2 150 148 61
8. Manglerud 45 12 3 1 25 -36 112 148 49
9. Narvik 45 7 4 4 22 -60 123 183 45
10. Grüner 45 5 0 1 38 -147 94 241 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 23 19 1 2 -2 69 114 45 64
2. Storhamar 22 13 2 1 3 36 86 50 50
3. Valerenga Oslo 22 10 3 1 4 22 65 43 46
4. Frisk/Asker 22 12 1 2 4 19 77 58 43
5. Lillehammer 23 13 0 4 2 30 92 62 43
6. Stjernen 23 11 1 0 10 15 89 74 38
7. Narvik 22 9 1 3 5 -7 65 72 35
8. Manglerud 23 8 2 0 11 -5 67 72 34
9. Sapsborg Sparta 22 7 2 1 9 16 67 51 32
10. Grüner 23 5 0 1 16 -57 54 111 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 22 11 3 1 3 35 80 45 49
2. Storhamar 23 9 2 3 4 32 93 61 40
3. Sapsborg Sparta 23 6 3 1 9 -2 77 79 34
4. Frisk/Asker 23 11 0 0 12 -9 58 67 33
5. Lillehammer 22 10 0 3 6 -3 66 69 33
6. Valerenga Oslo 23 8 1 2 9 -4 60 64 31
7. Stjernen 22 5 2 1 11 -13 61 74 26
8. Manglerud 22 4 1 1 14 -31 45 76 18
9. Narvik 23 -2 3 1 17 -53 58 111 10
10. Grüner 22 0 0 0 22 -90 40 130 0