Gjovik VS Hasle Loren


Gjovik

Hasle Loren

Gjovik (T1) VS Hasle Loren (T2)

Gjovik

Hasle Loren

Zaujímavé

Gjovik

  • Až 23 zápasov tímu Gjovik skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 36 zápasov, to je až 64%.
  • Gjovik už 8 zápasov v rade neremízovali.

Hasle Loren

  • 57% prehier (21 zápasov) z celkového počtu 37 tímu Hasle Loren.
  • Tím Hasle Loren odohral až 30 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 81% z celkového počtu 37 zápasov.
  • Hasle Loren už 8 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 54% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 13 zápasov.
  • 85% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 11 z 13 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / 2nd League / 2019/2020
26.02.2020 19:00 Hasle Loren Gjovik over 6:1 2:0,2:1,2:0
18.01.2020 15:00 Gjovik Hasle Loren under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
20.11.2019 19:00 Gjovik Hasle Loren over 6:0 2:0,3:0,1:0
16.11.2019 16:00 Hasle Loren Gjovik over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
09.10.2019 19:00 Gjovik Hasle Loren over 6:3 3:1,2:2,1:0
Nórsko / 2nd League / 2018/2019
05.12.2018 19:00 Gjovik Hasle Loren over 7:6pp 1:3,1:3,4:0,1:0
01.12.2018 16:00 Hasle Loren Gjovik over 11:7 4:2,4:2,3:3
27.09.2018 19:00 Gjovik Hasle Loren over 3:4 0:3,1:1,2:0
22.09.2018 16:00 Hasle Loren Gjovik over 1:8 0:0,1:2,0:6
Nórsko / 2nd League / 2017/2018
31.01.2018 19:00 Gjovik Hasle Loren over 2:6 1:4,0:1,1:1
27.01.2018 16:00 Hasle Loren Gjovik over 6:3 3:1,1:0,2:2
01.11.2017 19:00 Hasle Loren Gjovik over 5:3 1:1,3:2,1:0
28.10.2017 16:00 Gjovik Hasle Loren under 0:4 0:1,0:0,0:3

Gjovik

3 - 3 - 7

Hasle Loren

Gjovik


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.20 19:00 Hasle Loren Gjovik over 6:1 2:0,2:1,2:0
15.02.20 17:00 Lorenskog Gjovik under 3:2 0:0,2:1,1:1
12.02.20 19:00 Gjovik Lorenskog over 6:4 2:1,1:1,3:2
02.02.20 17:00 Comet Halden Gjovik over 7:2 2:0,4:1,1:1
29.01.20 19:00 Lorenskog Gjovik over 6:0 2:0,2:0,2:0
26.01.20 14:00 Gjovik Haugesund over 4:6 1:3,2:1,1:2
25.01.20 17:00 Gjovik Haugesund under 2:0 1:0,0:0,1:0
19.01.20 15:45 Furuset Gjovik over 2:7 0:2,2:3,0:2
18.01.20 15:00 Gjovik Hasle Loren under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
15.01.20 19:00 Gjovik Furuset under 5:0 2:0,0:0,3:0
11.01.20 15:00 Gjovik Comet Halden over 4:3 1:0,1:1,2:2
08.01.20 19:00 Comet Halden Gjovik over 7:1 3:1,1:0,3:0
04.01.20 15:00 Gjovik Comet Halden under 3:1 0:1,0:0,3:0
21.12.19 16:00 Ringerike IHK Gjovik over 5:1 0:0,2:1,3:0
18.12.19 19:00 Gjovik Ringerike IHK over 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
15.12.19 15:45 Furuset Gjovik over 4:5 1:2,0:1,3:2
08.12.19 14:00 Gjovik Nidaros under 0:3 0:1,0:0,0:2
07.12.19 17:00 Gjovik Nidaros under 5:0 1:0,2:0,2:0
30.11.19 17:00 Tonsberg og Omegn Gjovik over 5:3 1:1,2:1,2:1
27.11.19 19:00 Gjovik Tonsberg og Omegn under 3:1 2:0,1:0,0:1
20.11.19 19:00 Gjovik Hasle Loren over 6:0 2:0,3:0,1:0
16.11.19 16:00 Hasle Loren Gjovik over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
13.11.19 19:00 Lorenskog Gjovik over 4:2 2:2,1:0,1:0
03.11.19 16:00 Gjovik Lorenskog under 0:3 0:1,0:1,0:1
20.10.19 14:00 Haugesund Gjovik over 5:3 3:1,1:1,1:1
19.10.19 17:00 Haugesund Gjovik under 3:2 0:1,2:1,1:0
16.10.19 19:00 Gjovik Furuset over 6:2 1:0,4:1,1:1
13.10.19 15:45 Furuset Gjovik under 1:3 0:0,1:0,0:3
09.10.19 19:00 Gjovik Hasle Loren over 6:3 3:1,2:2,1:0
05.10.19 15:00 Nidaros Gjovik over 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
02.10.19 19:00 Gjovik Comet Halden over 1:5 0:1,1:3,0:1
28.09.19 15:00 Gjovik Ringerike IHK over 0:8 0:1,0:4,0:3
25.09.19 18:30 Ringerike IHK Gjovik over 4:2 0:0,1:1,3:1
22.09.19 16:00 Gjovik Tonsberg og Omegn under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:0
15.09.19 13:15 Nidaros Gjovik over 3:6 1:3,2:1,0:2
14.09.19 17:45 Nidaros Gjovik under 3:2 0:0,2:2,1:0

Hasle Loren


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.20 19:00 Hasle Loren Gjovik over 6:1 2:0,2:1,2:0
19.02.20 19:00 Hasle Loren Comet Halden over 3:5 1:1,2:1,0:3
15.02.20 16:00 Hasle Loren Tonsberg og Omegn under 4:1 1:1,3:0,0:0
12.02.20 19:00 Tonsberg og Omegn Hasle Loren over 3:5 0:2,1:2,2:1
05.02.20 19:00 Ringerike IHK Hasle Loren over 12:4 4:1,4:2,4:1
29.01.20 19:00 Hasle Loren Ringerike IHK over 4:6 1:2,1:1,2:3
25.01.20 17:00 Lorenskog Hasle Loren over 2:5 1:0,0:2,1:3
22.01.20 19:00 Hasle Loren Lorenskog over 4:6 0:1,2:1,2:4
18.01.20 15:00 Gjovik Hasle Loren under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
11.01.20 16:00 Hasle Loren Haugesund over 5:4pp 0:1,3:2,1:1,1:0
05.01.20 14:30 Hasle Loren Haugesund under 3:2 2:2,1:0,0:0
04.01.20 16:00 Hasle Loren Haugesund over 4:6 0:1,3:2,1:3
22.12.19 15:45 Furuset Hasle Loren over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
18.12.19 19:00 Hasle Loren Furuset over 5:7 2:2,2:2,1:3
15.12.19 14:30 Hasle Loren Nidaros over 2:6 0:2,0:3,2:1
14.12.19 16:00 Hasle Loren Nidaros over 4:7 2:4,1:0,1:3
08.12.19 17:00 Comet Halden Hasle Loren over 10:0 4:0,3:0,3:0
04.12.19 19:00 Hasle Loren Comet Halden over 2:10 1:1,1:4,0:5
27.11.19 19:00 Hasle Loren Lorenskog under 1:3 0:0,0:2,1:1
23.11.19 16:00 Ringerike IHK Hasle Loren over 5:2 1:1,0:1,4:0
20.11.19 19:00 Gjovik Hasle Loren over 6:0 2:0,3:0,1:0
16.11.19 16:00 Hasle Loren Gjovik over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
13.11.19 19:00 Hasle Loren Tonsberg og Omegn under 3:2 0:0,2:1,1:1
09.11.19 17:00 Tonsberg og Omegn Hasle Loren over 3:7 1:2,0:2,2:3
02.11.19 16:00 Hasle Loren Tonsberg og Omegn over 5:6sn 1:1,4:1,0:3,0:0,0:1
30.10.19 19:00 Ringerike IHK Hasle Loren over 5:2 0:0,1:2,4:0
26.10.19 16:00 Hasle Loren Ringerike IHK under 1:2 1:1,0:0,0:1
23.10.19 19:00 Lorenskog Hasle Loren over 6:4 1:0,2:1,3:3
19.10.19 16:00 Hasle Loren Lorenskog under 1:3 0:0,1:3,0:0
09.10.19 19:00 Gjovik Hasle Loren over 6:3 3:1,2:2,1:0
06.10.19 14:00 Haugesund Hasle Loren over 6:7pp 3:2,1:2,2:2,0:1
05.10.19 17:00 Haugesund Hasle Loren over 7:2 3:0,4:0,0:2
28.09.19 16:00 Hasle Loren Furuset over 6:5 4:2,1:2,1:1
25.09.19 19:00 Furuset Hasle Loren over 1:6 1:1,0:2,0:3
21.09.19 15:00 Nidaros Hasle Loren over 5:2 3:1,2:0,0:1
18.09.19 19:00 Comet Halden Hasle Loren over 7:3 1:1,2:1,4:1
14.09.19 16:00 Hasle Loren Comet Halden over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0

Gjovik


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.02.2020 15:00 Gjovik Tonsberg og Omegn porovnaj tímy
01.03.2020 13:30 Gjovik Haugesund porovnaj tímy
04.03.2020 19:00 Tonsberg og Omegn Gjovik porovnaj tímy
07.03.2020 16:00 Ringerike IHK Gjovik porovnaj tímy

Hasle Loren


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.02.2020 15:00 Nidaros Hasle Loren porovnaj tímy
01.03.2020 16:00 Nidaros Hasle Loren porovnaj tímy
07.03.2020 16:00 Furuset Hasle Loren porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lorenskog 39 27 2 2 4 90 171 81 93
2. Comet Halden 36 24 2 1 6 96 183 87 83
3. Ringerike IHK 37 23 2 3 4 83 177 94 82
4. Nidaros 38 15 3 4 9 23 135 112 64
5. Haugesund 36 11 3 3 13 -11 150 161 51
6. Gjovik 36 11 3 2 15 -13 109 122 50
7. Hasle Loren 37 5 4 3 18 -51 128 179 38
8. Tonsberg og Omegn 38 5 1 4 23 -114 108 222 24
9. Furuset 37 0 3 1 29 -103 92 195 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lorenskog 20 14 1 2 0 47 88 41 49
2. Comet Halden 18 13 1 0 3 67 111 44 44
3. Ringerike IHK 19 12 1 1 3 55 101 46 42
4. Gjovik 18 8 2 1 4 13 60 47 35
5. Nidaros 18 7 2 1 5 15 64 49 32
6. Haugesund 18 7 1 2 5 3 80 77 28
7. Hasle Loren 20 3 2 2 9 -19 70 89 21
8. Tonsberg og Omegn 17 4 0 0 13 -47 47 94 12
9. Furuset 19 -2 3 1 13 -35 55 90 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lorenskog 19 13 1 0 4 43 83 40 44
2. Ringerike IHK 18 11 1 2 1 28 76 48 40
3. Comet Halden 18 11 1 1 3 29 72 43 39
4. Nidaros 20 8 1 3 4 8 71 63 32
5. Haugesund 18 4 2 1 8 -14 70 84 23
6. Hasle Loren 17 2 2 1 9 -32 58 90 17
7. Gjovik 18 3 1 1 11 -26 49 75 15
8. Tonsberg og Omegn 21 1 1 4 10 -67 61 128 12
9. Furuset 18 2 0 0 16 -68 37 105 6