Tilburg Trappers VS Rostock Piranhas


Tilburg Trappers

Rostock Piranhas

Tilburg Trappers (T1) VS Rostock Piranhas (T2)

Tilburg Trappers

Rostock Piranhas

Zaujímavé

Tilburg Trappers

  • 70% (30 z 43) výhier mužstva Tilburg Trappers.
  • Až 35 zápasov tímu Tilburg Trappers skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 43 zápasov, to je až 81%.
  • Tilburg Trappers už 11 zápasov v rade neremízovali.

Rostock Piranhas

  • Tím Rostock Piranhas odohral až 25 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 58% z celkového počtu 43 zápasov.

H2H

  • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 90%.
  • 80% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 10 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / Oberliga / 2019/2020
07.02.2020 20:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers over 4:3 0:1,1:1,3:1
20.12.2019 20:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 7:3 4:1,3:1,0:1
17.11.2019 19:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers under 0:4 0:1,0:1,0:2
13.10.2019 15:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 9:5 4:1,3:2,2:2
Nemecko / Oberliga / 2018/2019
10.02.2019 19:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers over 2:5 1:2,0:1,1:2
04.01.2019 20:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 6:1 1:1,3:0,2:0
02.12.2018 19:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers over 2:7 1:1,0:3,1:3
07.10.2018 17:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 5:2 1:0,3:0,1:2
Nemecko / Oberliga / 2017/2018
17.12.2017 15:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 5:1 2:1,1:0,2:0
31.10.2017 19:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers under 1:3 0:2,1:0,0:1

Tilburg Trappers

9 - 0 - 1

Rostock Piranhas

Tilburg Trappers


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.02.20 20:00 Crocodiles Hamburg Tilburg Trappers under 3:1 1:0,1:1,1:0
23.02.20 15:00 Tilburg Trappers Hannover Scorpions under 0:5 0:1,0:2,0:2
21.02.20 20:00 Hannover Indians Tilburg Trappers over 4:7 0:3,1:1,3:3
18.02.20 20:00 Tilburg Trappers Herner EV over 7:1 4:0,1:0,2:1
16.02.20 15:00 Tilburg Trappers Krefelder EV over 9:0 4:0,3:0,2:0
14.02.20 20:00 Halle MEC Tilburg Trappers over 3:5 2:0,1:0,0:5
07.02.20 20:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers over 4:3 0:1,1:1,3:1
02.02.20 16:00 Erfurt EHC Tilburg Trappers over 2:4 0:2,1:1,1:1
31.01.20 20:00 Tilburg Trappers Duisburg over 4:3 0:0,3:2,1:1
26.01.20 17:15 Krefelder EV Tilburg Trappers over 1:5 1:3,0:0,0:2
24.01.20 20:00 Tilburg Trappers Duisburg over 5:2 3:1,2:0,0:1
19.01.20 15:00 Tilburg Trappers Halle MEC over 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
17.01.20 20:00 Essen Tilburg Trappers over 3:5 2:0,1:4,0:1
12.01.20 18:00 Leipzig Tilburg Trappers over 1:5 0:1,0:2,1:2
10.01.20 20:00 Tilburg Trappers Crocodiles Hamburg over 5:4pp 1:0,2:2,1:2,1:0
05.01.20 18:00 Hannover Scorpions Tilburg Trappers under 1:4 0:1,0:1,1:2
03.01.20 20:00 Tilburg Trappers Hannover Indians under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
30.12.19 20:00 Tilburg Trappers Erfurt EHC over 6:0 4:0,1:0,1:0
28.12.19 18:30 Duisburg Tilburg Trappers over 4:7 0:3,2:2,2:2
26.12.19 15:00 Tilburg Trappers Essen over 7:4 3:1,2:3,2:0
22.12.19 18:30 Herner EV Tilburg Trappers over 7:2 1:0,1:1,5:1
20.12.19 20:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 7:3 4:1,3:1,0:1
08.12.19 16:00 Crocodiles Hamburg Tilburg Trappers over 4:2 3:0,1:2,0:0
06.12.19 20:00 Tilburg Trappers Leipzig under 2:0 0:0,1:0,1:0
01.12.19 15:00 Tilburg Trappers Krefelder EV over 6:2 5:0,1:0,0:2
29.11.19 20:00 Halle MEC Tilburg Trappers over 3:4 0:1,2:1,1:2
24.11.19 19:00 Hannover Indians Tilburg Trappers under 1:2 0:0,0:0,1:2
22.11.19 20:00 Tilburg Trappers Hannover Scorpions over 7:1 1:0,2:1,4:0
17.11.19 19:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers under 0:4 0:1,0:1,0:2
15.11.19 20:00 Tilburg Trappers Herner EV over 5:3 2:0,1:1,2:2
08.11.19 20:00 Erfurt EHC Tilburg Trappers under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
03.11.19 18:30 Essen Tilburg Trappers over 3:6 0:0,2:3,1:3
01.11.19 20:00 Tilburg Trappers Halle MEC over 6:3 2:1,0:0,4:2
27.10.19 15:00 Tilburg Trappers Crocodiles Hamburg over 5:4pp 1:2,1:1,2:1,1:0
25.10.19 20:00 Leipzig Tilburg Trappers over 6:9 3:2,0:5,3:2
20.10.19 15:00 Tilburg Trappers Hannover Indians over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
18.10.19 20:00 Hannover Scorpions Tilburg Trappers over 3:4pp 3:0,0:1,0:2,0:1
13.10.19 15:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 9:5 4:1,3:2,2:2
11.10.19 20:00 Herner EV Tilburg Trappers over 4:3 0:1,3:0,1:2
06.10.19 18:30 Duisburg Tilburg Trappers over 2:4 1:2,0:1,1:1
04.10.19 20:00 Tilburg Trappers Erfurt EHC over 6:0 3:0,1:0,2:0
29.09.19 17:15 Krefelder EV Tilburg Trappers over 2:4 0:0,2:3,0:1
27.09.19 20:00 Tilburg Trappers Essen over 4:3 2:2,1:1,1:0

Rostock Piranhas


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.02.20 20:00 Leipzig Rostock Piranhas under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.02.20 19:00 Rostock Piranhas Essen under 3:1 1:0,2:1,0:0
21.02.20 20:00 Crocodiles Hamburg Rostock Piranhas over 8:3 3:0,4:2,1:1
16.02.20 19:00 Rostock Piranhas Halle MEC over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
14.02.20 20:00 Erfurt EHC Rostock Piranhas over 3:6 0:2,1:1,2:3
09.02.20 18:00 Hannover Scorpions Rostock Piranhas over 5:7 2:0,2:2,1:5
07.02.20 20:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers over 4:3 0:1,1:1,3:1
02.02.20 18:30 Duisburg Rostock Piranhas under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
31.01.20 20:00 Rostock Piranhas Hannover Indians over 3:7 1:2,2:0,0:5
19.01.20 19:00 Rostock Piranhas Erfurt EHC over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
17.01.20 19:30 Krefelder EV Rostock Piranhas over 3:8 1:3,1:2,1:3
12.01.20 18:30 Herner EV Rostock Piranhas over 4:3 1:1,3:1,0:1
10.01.20 20:00 Rostock Piranhas Leipzig under 2:3 1:1,0:2,1:0
05.01.20 18:30 Essen Rostock Piranhas under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
03.01.20 20:00 Rostock Piranhas Crocodiles Hamburg over 2:4 2:0,0:2,0:2
30.12.19 20:00 Rostock Piranhas Duisburg under 1:4 0:1,0:1,1:2
28.12.19 19:00 Hannover Indians Rostock Piranhas over 4:2 1:0,1:2,2:0
26.12.19 19:00 Rostock Piranhas Krefelder EV under 3:2 1:0,1:1,1:1
22.12.19 19:00 Rostock Piranhas Hannover Scorpions under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
20.12.19 20:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 7:3 4:1,3:1,0:1
15.12.19 18:15 Halle MEC Rostock Piranhas over 4:3 2:3,0:0,2:0
13.12.19 20:00 Rostock Piranhas Hannover Indians under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
08.12.19 18:00 Leipzig Rostock Piranhas under 2:3 1:0,0:1,1:2
06.12.19 20:00 Rostock Piranhas Herner EV under 1:4 1:0,0:1,0:3
01.12.19 19:00 Rostock Piranhas Halle MEC under 1:4 0:1,1:3,0:0
29.11.19 20:00 Erfurt EHC Rostock Piranhas over 3:4 1:2,1:1,1:1
24.11.19 16:00 Crocodiles Hamburg Rostock Piranhas over 6:3 1:1,1:0,4:2
22.11.19 20:00 Rostock Piranhas Essen over 3:6 2:1,1:4,0:1
17.11.19 19:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers under 0:4 0:1,0:1,0:2
15.11.19 20:00 Hannover Scorpions Rostock Piranhas over 9:3 5:2,2:1,2:0
08.11.19 19:30 Duisburg Rostock Piranhas under 3:1 0:0,2:1,1:0
03.11.19 17:15 Krefelder EV Rostock Piranhas over 5:4sn 1:2,2:0,1:2,0:0,1:0
01.11.19 20:00 Rostock Piranhas Erfurt EHC under 2:1 0:0,1:1,1:0
27.10.19 19:00 Rostock Piranhas Leipzig over 2:5 0:1,0:3,2:1
25.10.19 20:00 Herner EV Rostock Piranhas over 6:3 3:2,3:1,0:0
20.10.19 19:00 Rostock Piranhas Crocodiles Hamburg over 5:3 1:1,2:1,2:1
18.10.19 20:00 Essen Rostock Piranhas under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
13.10.19 15:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 9:5 4:1,3:2,2:2
11.10.19 20:00 Rostock Piranhas Hannover Scorpions over 2:4 1:1,0:3,1:0
06.10.19 19:00 Hannover Indians Rostock Piranhas under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
04.10.19 20:00 Rostock Piranhas Duisburg over 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
29.09.19 18:15 Halle MEC Rostock Piranhas over 2:4 0:2,1:0,1:2
27.09.19 20:00 Rostock Piranhas Krefelder EV under 3:2 1:0,1:1,1:1

Tilburg Trappers


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.03.2020 15:00 Tilburg Trappers Leipzig porovnaj tímy

Rostock Piranhas


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.03.2020 19:00 Rostock Piranhas Herner EV porovnaj tímy

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 43 24 6 1 5 88 202 114 103
2. Herner EV 43 29 1 2 8 55 193 138 94
3. Crocodiles Hamburg 43 22 2 5 7 55 180 125 81
4. Hannover Indians 43 16 4 7 5 22 135 113 75
5. Leipzig 43 19 3 3 12 38 163 125 75
6. Hannover Scorpions 43 15 5 2 14 24 169 145 72
7. Halle MEC 43 14 4 3 15 12 163 151 65
8. Duisburg 43 14 3 3 17 -9 147 156 60
9. Rostock Piranhas 43 9 4 6 14 -36 127 163 53
10. Essen 43 8 3 4 21 -54 141 195 43
11. Erfurt EHC 42 5 3 2 27 -73 110 183 32
12. Krefelder EV 42 4 1 1 34 -122 109 231 18

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Miesbach TEV 13 5 1 2 2 15 51 36 22
2. Passau Black Hawks 13 7 0 0 6 4 46 42 21
3. Erding 13 4 1 1 5 -12 52 64 18
4. Landsberg 2000 13 5 0 1 6 7 59 52 16
5. Waldkraiburg 13 1 2 0 8 -16 44 60 13
6. Klostersee 13 1 1 1 8 -38 35 73 9

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 47 10 11 4 7 39 175 136 89
2. Regensburg 47 24 2 5 9 52 203 151 87
3. Deggendorfer 47 14 8 2 13 40 214 174 84
4. Rosenheim 47 21 3 5 10 46 192 146 83
5. Riessersee 47 10 9 8 3 48 181 133 83
6. Peiting 47 14 5 8 7 14 162 148 75
7. Füssen EV 47 22 0 8 9 -5 160 165 74
8. Selb 47 7 8 3 18 -5 170 175 64
9. Weiden 47 8 5 7 15 -53 154 207 56
10. Lindau 47 10 4 4 21 -67 135 202 54
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 43 24 6 1 5 88 202 114 103
2. Herner EV 43 29 1 2 8 55 193 138 94
3. Memmingen 47 10 11 4 7 39 175 136 89
4. Regensburg 47 24 2 5 9 52 203 151 87
5. Deggendorfer 47 14 8 2 13 40 214 174 84
6. Rosenheim 47 21 3 5 10 46 192 146 83
7. Riessersee 47 10 9 8 3 48 181 133 83
8. Crocodiles Hamburg 43 22 2 5 7 55 180 125 81
9. Hannover Indians 43 16 4 7 5 22 135 113 75
10. Peiting 47 14 5 8 7 14 162 148 75
11. Sonthofen 45 19 3 3 14 24 183 159 75
12. Leipzig 43 19 3 3 12 38 163 125 75
13. Füssen EV 47 22 0 8 9 -5 160 165 74
14. Hannover Scorpions 43 15 5 2 14 24 169 145 72
15. Halle MEC 43 14 4 3 15 12 163 151 65
16. Selb 47 7 8 3 18 -5 170 175 64
17. Duisburg 43 14 3 3 17 -9 147 156 60
18. Weiden 47 8 5 7 15 -53 154 207 56
19. Lindau 47 10 4 4 21 -67 135 202 54
20. Rostock Piranhas 43 9 4 6 14 -36 127 163 53
21. Essen 43 8 3 4 21 -54 141 195 43
22. Hochstadter 45 7 2 3 28 -93 117 210 34
23. Erfurt EHC 42 5 3 2 27 -73 110 183 32
24. Miesbach TEV 13 5 1 2 2 15 51 36 22
25. Passau Black Hawks 13 7 0 0 6 4 46 42 21
26. Erding 13 4 1 1 5 -12 52 64 18
27. Krefelder EV 42 4 1 1 34 -122 109 231 18
28. Landsberg 2000 13 5 0 1 6 7 59 52 16
29. Waldkraiburg 13 1 2 0 8 -16 44 60 13
30. Klostersee 13 1 1 1 8 -38 35 73 9

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 21 10 5 0 1 60 110 50 55
2. Herner EV 22 17 1 0 3 42 100 58 56
3. Crocodiles Hamburg 22 15 1 2 1 44 99 55 52
4. Hannover Indians 21 7 4 0 6 17 71 54 41
5. Leipzig 22 11 1 1 7 12 82 70 39
6. Hannover Scorpions 21 8 3 1 5 26 92 66 40
7. Halle MEC 22 7 2 1 9 8 84 76 32
8. Duisburg 22 7 3 1 7 5 84 79 37
9. Rostock Piranhas 21 3 3 2 8 -19 52 71 26
10. Essen 22 3 3 3 7 -22 76 98 27
11. Erfurt EHC 20 5 1 0 13 -23 55 78 20
12. Krefelder EV 21 1 1 0 18 -67 56 123 8

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Miesbach TEV 7 3 1 1 0 15 38 23 15
2. Passau Black Hawks 6 3 0 0 3 2 21 19 9
3. Erding 6 1 1 0 3 -6 24 30 8
4. Landsberg 2000 6 2 0 0 4 2 29 27 6
5. Waldkraiburg 7 0 2 0 3 -3 20 23 10
6. Klostersee 7 0 1 0 5 -15 21 36 5

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 24 10 4 0 6 24 94 70 50
2. Regensburg 24 12 2 3 2 26 93 67 49
3. Deggendorfer 24 10 3 2 4 21 113 92 47
4. Rosenheim 23 16 1 3 -1 58 105 47 56
5. Riessersee 24 5 6 4 -1 37 97 60 49
6. Peiting 23 9 3 5 -2 23 91 68 47
7. Füssen EV 24 13 0 2 7 6 92 86 41
8. Selb 23 1 6 1 8 -1 77 78 34
9. Weiden 23 2 4 2 9 -25 80 105 28
10. Lindau 23 8 2 1 9 -20 67 87 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rosenheim 23 16 1 3 -1 58 105 47 56
2. Herner EV 22 17 1 0 3 42 100 58 56
3. Tilburg Trappers 21 10 5 0 1 60 110 50 55
4. Crocodiles Hamburg 22 15 1 2 1 44 99 55 52
5. Memmingen 24 10 4 0 6 24 94 70 50
6. Riessersee 24 5 6 4 -1 37 97 60 49
7. Regensburg 24 12 2 3 2 26 93 67 49
8. Peiting 23 9 3 5 -2 23 91 68 47
9. Deggendorfer 24 10 3 2 4 21 113 92 47
10. Sonthofen 22 12 1 2 4 21 97 76 43
11. Hannover Indians 21 7 4 0 6 17 71 54 41
12. Füssen EV 24 13 0 2 7 6 92 86 41
13. Hannover Scorpions 21 8 3 1 5 26 92 66 40
14. Leipzig 22 11 1 1 7 12 82 70 39
15. Duisburg 22 7 3 1 7 5 84 79 37
16. Lindau 23 8 2 1 9 -20 67 87 35
17. Selb 23 1 6 1 8 -1 77 78 34
18. Halle MEC 22 7 2 1 9 8 84 76 32
19. Weiden 23 2 4 2 9 -25 80 105 28
20. Essen 22 3 3 3 7 -22 76 98 27
21. Rostock Piranhas 21 3 3 2 8 -19 52 71 26
22. Hochstadter 23 7 0 2 12 -40 70 110 23
23. Erfurt EHC 20 5 1 0 13 -23 55 78 20
24. Miesbach TEV 7 3 1 1 0 15 38 23 15
25. Waldkraiburg 7 0 2 0 3 -3 20 23 10
26. Passau Black Hawks 6 3 0 0 3 2 21 19 9
27. Erding 6 1 1 0 3 -6 24 30 8
28. Krefelder EV 21 1 1 0 18 -67 56 123 8
29. Landsberg 2000 6 2 0 0 4 2 29 27 6
30. Klostersee 7 0 1 0 5 -15 21 36 5

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 22 14 1 1 4 28 92 64 48
2. Herner EV 21 12 0 2 5 13 93 80 38
3. Crocodiles Hamburg 21 7 1 3 6 11 81 70 29
4. Hannover Indians 22 9 0 7 -1 5 64 59 34
5. Leipzig 21 8 2 2 5 26 81 55 36
6. Hannover Scorpions 22 7 2 1 9 -2 77 79 32
7. Halle MEC 21 7 2 2 6 4 79 75 33
8. Duisburg 21 7 0 2 10 -14 63 77 23
9. Rostock Piranhas 22 6 1 4 6 -17 75 92 27
10. Essen 21 5 0 1 14 -32 65 97 16
11. Erfurt EHC 22 0 2 2 14 -50 55 105 12
12. Krefelder EV 21 3 0 1 16 -55 53 108 10

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Miesbach TEV 6 2 0 1 2 0 13 13 7
2. Passau Black Hawks 7 4 0 0 3 2 25 23 12
3. Erding 7 3 0 1 2 -6 28 34 10
4. Landsberg 2000 7 3 0 1 2 5 30 25 10
5. Waldkraiburg 6 1 0 0 5 -13 24 37 3
6. Klostersee 6 1 0 1 3 -23 14 37 4

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 23 0 7 4 1 15 81 66 39
2. Regensburg 23 12 0 2 7 26 110 84 38
3. Deggendorfer 23 4 5 0 9 19 101 82 37
4. Rosenheim 24 5 2 2 11 -12 87 99 27
5. Riessersee 23 5 3 4 4 11 84 73 34
6. Peiting 24 5 2 3 9 -9 71 80 28
7. Füssen EV 23 9 0 6 2 -11 68 79 33
8. Selb 24 6 2 2 10 -4 93 97 30
9. Weiden 24 6 1 5 6 -28 74 102 28
10. Lindau 24 2 2 3 12 -47 68 115 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 22 14 1 1 4 28 92 64 48
2. Memmingen 23 0 7 4 1 15 81 66 39
3. Herner EV 21 12 0 2 5 13 93 80 38
4. Regensburg 23 12 0 2 7 26 110 84 38
5. Deggendorfer 23 4 5 0 9 19 101 82 37
6. Leipzig 21 8 2 2 5 26 81 55 36
7. Hannover Indians 22 9 0 7 -1 5 64 59 34
8. Riessersee 23 5 3 4 4 11 84 73 34
9. Halle MEC 21 7 2 2 6 4 79 75 33
10. Füssen EV 23 9 0 6 2 -11 68 79 33
11. Hannover Scorpions 22 7 2 1 9 -2 77 79 32
12. Sonthofen 23 7 2 1 10 3 86 83 32
13. Selb 24 6 2 2 10 -4 93 97 30
14. Crocodiles Hamburg 21 7 1 3 6 11 81 70 29
15. Peiting 24 5 2 3 9 -9 71 80 28
16. Weiden 24 6 1 5 6 -28 74 102 28
17. Rostock Piranhas 22 6 1 4 6 -17 75 92 27
18. Rosenheim 24 5 2 2 11 -12 87 99 27
19. Duisburg 21 7 0 2 10 -14 63 77 23
20. Lindau 24 2 2 3 12 -47 68 115 19
21. Essen 21 5 0 1 14 -32 65 97 16
22. Passau Black Hawks 7 4 0 0 3 2 25 23 12
23. Erfurt EHC 22 0 2 2 14 -50 55 105 12
24. Hochstadter 22 0 2 1 16 -53 47 100 11
25. Landsberg 2000 7 3 0 1 2 5 30 25 10
26. Erding 7 3 0 1 2 -6 28 34 10
27. Krefelder EV 21 3 0 1 16 -55 53 108 10
28. Miesbach TEV 6 2 0 1 2 0 13 13 7
29. Klostersee 6 1 0 1 3 -23 14 37 4
30. Waldkraiburg 6 1 0 0 5 -13 24 37 3