Selb VS Weiden


Selb

Weiden

Selb (T1) VS Weiden (T2)

Selb

Weiden

Zaujímavé

Selb

  • Až 35 zápasov tímu Selb skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 46 zápasov, to je až 76%.

Weiden

  • 26% zápasov tímu Weiden skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 12 z celkového počtu 46 zápasov.
  • Tím Weiden odohral až 37 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 80% z celkového počtu 46 zápasov.
  • Weiden už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 78% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 14 z 18 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / Oberliga / 2019/2020
14.02.2020 20:00 Selb Weiden under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
10.01.2020 20:00 Weiden Selb over 1:5 0:2,1:1,0:2
22.12.2019 18:00 Selb Weiden over 6:2 1:0,2:0,3:2
20.12.2019 20:00 Weiden Selb over 5:4 2:2,1:1,2:1
08.11.2019 20:00 Weiden Selb over 4:2 1:0,0:2,3:0
11.10.2019 20:00 Selb Weiden under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
Nemecko / Oberliga / 2018/2019
15.02.2019 20:00 Weiden Selb over 9:3 2:0,6:1,1:2
01.02.2019 20:00 Selb Weiden over 6:1 1:0,1:1,4:0
06.01.2019 18:00 Selb Weiden under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
23.12.2018 18:00 Weiden Selb over 4:2 2:0,1:2,1:0
04.12.2018 19:30 Selb Weiden over 5:8 1:3,2:2,2:3
26.10.2018 20:00 Weiden Selb under 2:1 2:0,0:1,0:0
Nemecko / Oberliga / 2017/2018
25.02.2018 18:30 Weiden Selb over 4:6 2:1,1:1,1:4
28.01.2018 18:00 Selb Weiden over 5:4 1:0,1:2,3:2
14.01.2018 18:30 Weiden Selb over 5:10 1:2,3:4,1:4
26.11.2017 18:00 Selb Weiden over 6:4 2:0,3:1,1:3
20.10.2017 20:00 Weiden Selb over 4:3 1:1,1:1,2:1
06.10.2017 20:00 Selb Weiden over 3:4 1:2,1:2,1:0

Selb

7 - 3 - 8

Weiden

Selb


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.20 18:00 Selb Lindau over 5:1 2:0,3:1,0:0
21.02.20 19:30 Peiting Selb over 5:3 3:0,1:2,1:1
16.02.20 17:00 Rosenheim Selb over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
14.02.20 20:00 Selb Weiden under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
09.02.20 18:00 Riessersee Selb over 7:3 2:0,4:3,1:0
07.02.20 20:00 Selb Riessersee under 1:4 0:1,0:3,1:0
02.02.20 18:00 Selb Memmingen under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
31.01.20 20:00 Deggendorfer Selb over 3:7 0:1,0:4,3:2
26.01.20 18:00 Selb Füssen EV over 3:5 0:1,2:2,1:2
24.01.20 20:00 Regensburg Selb over 5:2 1:0,3:1,1:1
19.01.20 18:00 Lindau Selb under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
17.01.20 19:30 Selb Peiting over 5:4pp 1:1,1:2,2:1,1:0
12.01.20 18:00 Selb Rosenheim over 4:3 1:0,2:2,1:1
10.01.20 20:00 Weiden Selb over 1:5 0:2,1:1,0:2
07.01.20 20:00 Hochstadter Selb over 3:8 1:4,0:3,2:1
05.01.20 18:00 Selb Regensburg over 1:6 0:2,1:2,0:2
03.01.20 19:30 Rosenheim Selb under 3:1 0:0,1:1,2:0
30.12.19 19:30 Selb Deggendorfer over 6:3 2:1,2:0,2:2
28.12.19 18:30 Deggendorfer Selb over 5:4 1:0,2:2,2:2
26.12.19 18:00 Selb Hochstadter under 4:1 2:0,0:1,2:0
22.12.19 18:00 Selb Weiden over 6:2 1:0,2:0,3:2
20.12.19 20:00 Weiden Selb over 5:4 2:2,1:1,2:1
15.12.19 18:00 Regensburg Selb over 7:0 4:0,2:0,1:0
13.12.19 20:00 Selb Rosenheim over 4:6 2:3,1:2,1:1
08.12.19 18:00 Peiting Selb under 3:2 0:1,2:0,1:1
06.12.19 20:00 Selb Lindau over 3:5 0:1,2:3,1:1
01.12.19 16:00 Sonthofen Selb over 7:3 3:0,2:2,2:1
29.11.19 20:00 Selb Regensburg over 3:7 2:2,0:2,1:3
24.11.19 18:00 Selb Memmingen under 0:4 0:0,0:1,0:3
22.11.19 20:00 Hochstadter Selb over 3:6 1:2,2:2,0:2
17.11.19 18:00 Riessersee Selb over 5:6sn 0:2,1:1,4:2,0:0,0:1
15.11.19 20:00 Selb Rosenheim over 2:4 2:2,0:1,0:1
08.11.19 20:00 Weiden Selb over 4:2 1:0,0:2,3:0
03.11.19 18:30 Deggendorfer Selb over 3:4pp 0:1,2:2,1:0,0:1
01.11.19 20:00 Selb Füssen EV over 4:3pp 1:2,2:1,0:0,1:0
27.10.19 18:00 Selb Peiting under 3:1 0:0,2:0,1:1
25.10.19 19:30 Lindau Selb under 1:4 0:1,1:1,0:2
20.10.19 18:00 Selb Sonthofen over 4:3sn 2:0,0:0,1:3,0:0,1:0
18.10.19 20:00 Regensburg Selb over 3:5 0:1,1:1,2:3
13.10.19 18:45 Memmingen Selb over 5:4 1:1,1:2,3:1
11.10.19 20:00 Selb Weiden under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
06.10.19 18:00 Selb Hochstadter over 6:1 3:0,1:1,2:0
04.10.19 19:30 Rosenheim Selb over 5:7 1:2,1:2,3:3
02.10.19 19:30 Selb Riessersee over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
29.09.19 18:00 Selb Deggendorfer over 1:5 1:1,0:2,0:2
27.09.19 19:30 Füssen EV Selb over 4:3 1:2,2:1,1:0

Weiden


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.20 18:00 Regensburg Weiden over 7:1 4:0,2:0,1:1
21.02.20 20:00 Weiden Memmingen over 5:4pp 0:1,3:2,1:1,1:0
16.02.20 18:30 Weiden Füssen EV over 4:6 2:0,0:1,2:5
14.02.20 20:00 Selb Weiden under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
09.02.20 18:30 Weiden Lindau over 6:7pp 0:1,1:1,5:4,0:1
07.02.20 19:30 Lindau Weiden over 4:3pp 2:1,0:0,1:2,1:0
02.02.20 18:00 Peiting Weiden over 5:2 2:0,1:2,2:0
31.01.20 20:00 Weiden Rosenheim over 5:2 1:1,2:1,2:0
26.01.20 18:30 Weiden Deggendorfer over 4:3 2:1,1:1,1:1
24.01.20 20:00 Riessersee Weiden over 5:4sn 2:1,2:2,0:1,0:0,1:0
19.01.20 18:00 Weiden Regensburg over 2:11 0:5,1:2,1:4
17.01.20 20:00 Memmingen Weiden under 2:0 1:0,0:0,1:0
12.01.20 18:00 Füssen EV Weiden over 6:7 3:2,2:2,1:3
10.01.20 20:00 Weiden Selb over 1:5 0:2,1:1,0:2
07.01.20 20:00 Regensburg Weiden over 4:8 2:3,1:3,1:2
05.01.20 18:30 Weiden Rosenheim over 1:5 1:3,0:1,0:1
03.01.20 20:00 Deggendorfer Weiden over 8:3 2:1,4:0,2:2
30.12.19 20:00 Weiden Hochstadter over 6:2 2:1,2:1,2:0
28.12.19 18:00 Hochstadter Weiden over 3:5 1:1,1:1,1:3
26.12.19 18:30 Weiden Regensburg over 3:6 0:1,1:5,2:0
22.12.19 18:00 Selb Weiden over 6:2 1:0,2:0,3:2
20.12.19 20:00 Weiden Selb over 5:4 2:2,1:1,2:1
15.12.19 17:00 Rosenheim Weiden over 6:0 2:0,2:0,2:0
13.12.19 20:00 Weiden Deggendorfer over 4:5pp 2:2,2:0,0:2,0:1
08.12.19 18:30 Weiden Sonthofen over 4:6 1:0,0:4,3:2
06.12.19 20:00 Memmingen Weiden under 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
01.12.19 18:30 Weiden Riessersee over 4:8 1:2,0:4,3:2
29.11.19 20:00 Deggendorfer Weiden over 3:4 0:3,1:0,2:1
24.11.19 18:00 Lindau Weiden over 4:2 0:0,3:1,1:1
22.11.19 20:00 Weiden Füssen EV under 1:4 0:2,1:1,0:1
17.11.19 16:00 Weiden Regensburg over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
15.11.19 19:30 Peiting Weiden under 3:0 0:0,1:0,2:0
08.11.19 20:00 Weiden Selb over 4:2 1:0,0:2,3:0
03.11.19 18:00 Hochstadter Weiden over 2:5 2:1,0:4,0:0
01.11.19 18:30 Weiden Rosenheim under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
27.10.19 18:00 Sonthofen Weiden over 4:2 1:1,1:0,2:1
25.10.19 20:00 Weiden Memmingen over 2:4 1:3,1:0,0:1
20.10.19 18:00 Riessersee Weiden under 1:2 0:1,0:1,1:0
18.10.19 20:00 Weiden Deggendorfer over 0:6 0:1,0:3,0:2
13.10.19 18:30 Weiden Lindau over 5:4sn 4:0,0:3,0:1,0:0,1:0
11.10.19 20:00 Selb Weiden under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
06.10.19 18:00 Füssen EV Weiden over 4:8 1:5,1:1,2:2
04.10.19 20:00 Weiden Peiting over 3:4 0:2,1:1,2:1
02.10.19 20:00 Regensburg Weiden over 6:7sn 2:3,3:3,1:0,0:0,0:1
29.09.19 18:30 Weiden Hochstadter over 4:2 3:0,0:1,1:1
27.09.19 19:30 Rosenheim Weiden under 5:0 3:0,1:0,1:0

Selb


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 19:30 Füssen EV Selb porovnaj tímy
01.03.2020 18:00 Selb Regensburg porovnaj tímy
06.03.2020 20:00 Memmingen Selb porovnaj tímy
08.03.2020 18:00 Selb Deggendorfer porovnaj tímy

Weiden


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 20:00 Deggendorfer Weiden porovnaj tímy
01.03.2020 18:30 Weiden Riessersee porovnaj tímy
06.03.2020 20:00 Weiden Peiting porovnaj tímy
08.03.2020 18:00 Rosenheim Weiden porovnaj tímy

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 42 24 6 1 4 90 201 111 103
2. Herner EV 42 28 1 2 8 54 189 135 91
3. Crocodiles Hamburg 42 21 2 5 7 53 177 124 78
4. Leipzig 42 19 3 3 11 41 163 122 75
5. Hannover Indians 42 16 4 6 6 23 133 110 74
6. Hannover Scorpions 42 15 5 2 13 25 166 141 72
7. Halle MEC 42 14 4 2 16 13 158 145 64
8. Duisburg 42 15 2 3 17 -10 141 151 58
9. Rostock Piranhas 42 8 4 6 14 -39 124 163 50
10. Essen 42 9 2 4 21 -55 138 193 41
11. Erfurt EHC 41 6 2 2 27 -74 104 178 30
12. Krefelder EV 41 4 1 0 35 -121 104 225 17

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Miesbach TEV 13 5 1 2 2 15 51 36 22
2. Passau Black Hawks 12 7 0 0 5 7 46 39 21
3. Erding 13 4 1 1 5 -12 52 64 18
4. Landsberg 2000 13 5 0 1 6 7 59 52 16
5. Waldkraiburg 13 1 2 0 8 -16 44 60 13
6. Klostersee 13 1 1 1 8 -38 35 73 9

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 46 9 11 4 7 37 170 133 86
2. Regensburg 46 23 2 5 9 50 199 149 84
3. Rosenheim 46 21 3 5 9 48 189 141 83
4. Deggendorfer 46 13 8 2 13 38 209 171 81
5. Riessersee 46 9 9 8 3 44 176 132 80
6. Peiting 46 14 5 8 6 18 161 143 75
7. Füssen EV 46 22 0 8 8 -3 157 160 74
8. Selb 46 6 8 3 18 -7 165 172 61
9. Weiden 46 8 5 7 14 -51 151 202 56
10. Lindau 46 10 4 4 20 -65 133 198 54
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 42 24 6 1 4 90 201 111 103
2. Herner EV 42 28 1 2 8 54 189 135 91
3. Memmingen 46 9 11 4 7 37 170 133 86
4. Regensburg 46 23 2 5 9 50 199 149 84
5. Rosenheim 46 21 3 5 9 48 189 141 83
6. Deggendorfer 46 13 8 2 13 38 209 171 81
7. Riessersee 46 9 9 8 3 44 176 132 80
8. Crocodiles Hamburg 42 21 2 5 7 53 177 124 78
9. Leipzig 42 19 3 3 11 41 163 122 75
10. Peiting 46 14 5 8 6 18 161 143 75
11. Hannover Indians 42 16 4 6 6 23 133 110 74
12. Füssen EV 46 22 0 8 8 -3 157 160 74
13. Hannover Scorpions 42 15 5 2 13 25 166 141 72
14. Sonthofen 44 18 3 3 14 21 180 159 72
15. Halle MEC 42 14 4 2 16 13 158 145 64
16. Selb 46 6 8 3 18 -7 165 172 61
17. Duisburg 42 15 2 3 17 -10 141 151 58
18. Weiden 46 8 5 7 14 -51 151 202 56
19. Lindau 46 10 4 4 20 -65 133 198 54
20. Rostock Piranhas 42 8 4 6 14 -39 124 163 50
21. Essen 42 9 2 4 21 -55 138 193 41
22. Hochstadter 45 7 2 3 28 -93 117 210 34
23. Erfurt EHC 41 6 2 2 27 -74 104 178 30
24. Miesbach TEV 13 5 1 2 2 15 51 36 22
25. Passau Black Hawks 12 7 0 0 5 7 46 39 21
26. Erding 13 4 1 1 5 -12 52 64 18
27. Krefelder EV 41 4 1 0 35 -121 104 225 17
28. Landsberg 2000 13 5 0 1 6 7 59 52 16
29. Waldkraiburg 13 1 2 0 8 -16 44 60 13
30. Klostersee 13 1 1 1 8 -38 35 73 9

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 21 10 5 0 1 60 110 50 55
2. Herner EV 21 16 1 0 3 41 96 55 53
3. Crocodiles Hamburg 21 14 1 2 1 42 96 54 49
4. Leipzig 21 11 1 1 6 15 82 67 39
5. Hannover Indians 21 7 4 0 6 17 71 54 41
6. Hannover Scorpions 21 8 3 1 5 26 92 66 40
7. Halle MEC 21 7 2 0 10 9 79 70 31
8. Duisburg 21 8 2 1 7 4 78 74 35
9. Rostock Piranhas 21 3 3 2 8 -19 52 71 26
10. Essen 21 4 2 3 7 -23 73 96 25
11. Erfurt EHC 20 5 1 0 13 -23 55 78 20
12. Krefelder EV 21 1 1 0 18 -67 56 123 8

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Miesbach TEV 7 3 1 1 0 15 38 23 15
2. Passau Black Hawks 6 3 0 0 3 2 21 19 9
3. Erding 6 1 1 0 3 -6 24 30 8
4. Landsberg 2000 6 2 0 0 4 2 29 27 6
5. Waldkraiburg 7 0 2 0 3 -3 20 23 10
6. Klostersee 7 0 1 0 5 -15 21 36 5

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 23 9 4 0 6 22 89 67 47
2. Regensburg 23 11 2 3 2 24 89 65 46
3. Rosenheim 23 16 1 3 -1 58 105 47 56
4. Deggendorfer 23 9 3 2 4 19 108 89 44
5. Riessersee 23 4 6 4 -1 33 92 59 46
6. Peiting 23 9 3 5 -2 23 91 68 47
7. Füssen EV 23 13 0 2 6 8 89 81 41
8. Selb 23 1 6 1 8 -1 77 78 34
9. Weiden 23 2 4 2 9 -25 80 105 28
10. Lindau 23 8 2 1 9 -20 67 87 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rosenheim 23 16 1 3 -1 58 105 47 56
2. Tilburg Trappers 21 10 5 0 1 60 110 50 55
3. Herner EV 21 16 1 0 3 41 96 55 53
4. Crocodiles Hamburg 21 14 1 2 1 42 96 54 49
5. Memmingen 23 9 4 0 6 22 89 67 47
6. Peiting 23 9 3 5 -2 23 91 68 47
7. Riessersee 23 4 6 4 -1 33 92 59 46
8. Regensburg 23 11 2 3 2 24 89 65 46
9. Deggendorfer 23 9 3 2 4 19 108 89 44
10. Hannover Indians 21 7 4 0 6 17 71 54 41
11. Füssen EV 23 13 0 2 6 8 89 81 41
12. Hannover Scorpions 21 8 3 1 5 26 92 66 40
13. Sonthofen 21 11 1 2 4 18 94 76 40
14. Leipzig 21 11 1 1 6 15 82 67 39
15. Duisburg 21 8 2 1 7 4 78 74 35
16. Lindau 23 8 2 1 9 -20 67 87 35
17. Selb 23 1 6 1 8 -1 77 78 34
18. Halle MEC 21 7 2 0 10 9 79 70 31
19. Weiden 23 2 4 2 9 -25 80 105 28
20. Rostock Piranhas 21 3 3 2 8 -19 52 71 26
21. Essen 21 4 2 3 7 -23 73 96 25
22. Hochstadter 23 7 0 2 12 -40 70 110 23
23. Erfurt EHC 20 5 1 0 13 -23 55 78 20
24. Miesbach TEV 7 3 1 1 0 15 38 23 15
25. Waldkraiburg 7 0 2 0 3 -3 20 23 10
26. Passau Black Hawks 6 3 0 0 3 2 21 19 9
27. Erding 6 1 1 0 3 -6 24 30 8
28. Krefelder EV 21 1 1 0 18 -67 56 123 8
29. Landsberg 2000 6 2 0 0 4 2 29 27 6
30. Klostersee 7 0 1 0 5 -15 21 36 5

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 21 14 1 1 3 30 91 61 48
2. Herner EV 21 12 0 2 5 13 93 80 38
3. Crocodiles Hamburg 21 7 1 3 6 11 81 70 29
4. Leipzig 21 8 2 2 5 26 81 55 36
5. Hannover Indians 21 9 0 6 0 6 62 56 33
6. Hannover Scorpions 21 7 2 1 8 -1 74 75 32
7. Halle MEC 21 7 2 2 6 4 79 75 33
8. Duisburg 21 7 0 2 10 -14 63 77 23
9. Rostock Piranhas 21 5 1 4 6 -20 72 92 24
10. Essen 21 5 0 1 14 -32 65 97 16
11. Erfurt EHC 21 1 1 2 14 -51 49 100 10
12. Krefelder EV 20 3 0 0 17 -54 48 102 9

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Miesbach TEV 6 2 0 1 2 0 13 13 7
2. Passau Black Hawks 6 4 0 0 2 5 25 20 12
3. Erding 7 3 0 1 2 -6 28 34 10
4. Landsberg 2000 7 3 0 1 2 5 30 25 10
5. Waldkraiburg 6 1 0 0 5 -13 24 37 3
6. Klostersee 6 1 0 1 3 -23 14 37 4

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 23 0 7 4 1 15 81 66 39
2. Regensburg 23 12 0 2 7 26 110 84 38
3. Rosenheim 23 5 2 2 10 -10 84 94 27
4. Deggendorfer 23 4 5 0 9 19 101 82 37
5. Riessersee 23 5 3 4 4 11 84 73 34
6. Peiting 23 5 2 3 8 -5 70 75 28
7. Füssen EV 23 9 0 6 2 -11 68 79 33
8. Selb 23 5 2 2 10 -6 88 94 27
9. Weiden 23 6 1 5 5 -26 71 97 28
10. Lindau 23 2 2 3 11 -45 66 111 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 21 14 1 1 3 30 91 61 48
2. Memmingen 23 0 7 4 1 15 81 66 39
3. Herner EV 21 12 0 2 5 13 93 80 38
4. Regensburg 23 12 0 2 7 26 110 84 38
5. Deggendorfer 23 4 5 0 9 19 101 82 37
6. Leipzig 21 8 2 2 5 26 81 55 36
7. Riessersee 23 5 3 4 4 11 84 73 34
8. Hannover Indians 21 9 0 6 0 6 62 56 33
9. Halle MEC 21 7 2 2 6 4 79 75 33
10. Füssen EV 23 9 0 6 2 -11 68 79 33
11. Hannover Scorpions 21 7 2 1 8 -1 74 75 32
12. Sonthofen 23 7 2 1 10 3 86 83 32
13. Crocodiles Hamburg 21 7 1 3 6 11 81 70 29
14. Peiting 23 5 2 3 8 -5 70 75 28
15. Weiden 23 6 1 5 5 -26 71 97 28
16. Selb 23 5 2 2 10 -6 88 94 27
17. Rosenheim 23 5 2 2 10 -10 84 94 27
18. Rostock Piranhas 21 5 1 4 6 -20 72 92 24
19. Duisburg 21 7 0 2 10 -14 63 77 23
20. Lindau 23 2 2 3 11 -45 66 111 19
21. Essen 21 5 0 1 14 -32 65 97 16
22. Passau Black Hawks 6 4 0 0 2 5 25 20 12
23. Hochstadter 22 0 2 1 16 -53 47 100 11
24. Landsberg 2000 7 3 0 1 2 5 30 25 10
25. Erding 7 3 0 1 2 -6 28 34 10
26. Erfurt EHC 21 1 1 2 14 -51 49 100 10
27. Krefelder EV 20 3 0 0 17 -54 48 102 9
28. Miesbach TEV 6 2 0 1 2 0 13 13 7
29. Klostersee 6 1 0 1 3 -23 14 37 4
30. Waldkraiburg 6 1 0 0 5 -13 24 37 3