Memmingen VS Deggendorfer


Memmingen

Deggendorfer

Memmingen (T1) VS Deggendorfer (T2)

Memmingen

Deggendorfer

Zaujímavé

Memmingen

  • Počet remíz tímu Memmingen je až 15 z celkového počtu 50 zápasov, čo je až 30%.
  • Až 29 zápasov tímu Memmingen skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 50 zápasov, to je až 58%.
  • Memmingen už 5 zápasov v rade neremízovali.

Deggendorfer

  • Tím Deggendorfer odohral až 43 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 86% z celkového počtu 50 zápasov.
  • Deggendorfer už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 38% vzájomných zápasov (3 z 8) skončilo remízou.
  • 88% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / Oberliga / 2019/2020
16.02.2020 18:45 Deggendorfer Memmingen over 5:4ppsn 0:2,3:1,1:1,0:0,1:0
12.01.2020 18:00 Memmingen Deggendorfer over 5:4 2:3,2:0,1:1
08.11.2019 20:00 Memmingen Deggendorfer under 4:0 0:0,2:0,2:0
11.10.2019 20:00 Deggendorfer Memmingen over 5:4ppsn 2:1,1:2,1:1,0:0,1:0
Nemecko / Oberliga / 2017/2018
15.12.2017 20:00 Memmingen Deggendorfer over 2:5 1:2,1:2,0:1
01.12.2017 20:00 Deggendorfer Memmingen over 6:2 1:1,2:0,3:1
29.10.2017 18:30 Memmingen Deggendorfer over 5:6pp 1:1,1:2,3:2,0:1
01.10.2017 18:30 Deggendorfer Memmingen over 6:4 2:2,2:2,2:0

Memmingen

2 - 3 - 3

Deggendorfer

Memmingen


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.20 18:00 Füssen EV Memmingen under 3:2 0:1,2:0,1:1
06.03.20 20:00 Memmingen Selb over 5:3 1:1,2:1,2:1
01.03.20 18:00 Lindau Memmingen over 2:4 0:1,1:3,1:0
28.02.20 20:00 Memmingen Rosenheim over 5:3 2:0,1:0,2:3
23.02.20 18:00 Memmingen Riessersee under 1:4 0:2,0:1,1:1
21.02.20 20:00 Weiden Memmingen over 5:4pp 0:1,3:2,1:1,1:0
16.02.20 18:45 Deggendorfer Memmingen over 5:4sn 0:2,3:1,1:1,0:0,1:0
14.02.20 20:00 Memmingen Peiting over 2:6 0:2,1:1,1:3
09.02.20 18:00 Memmingen Regensburg over 2:4 1:2,0:1,1:1
07.02.20 20:00 Regensburg Memmingen under 2:1 0:1,0:0,2:0
02.02.20 18:00 Selb Memmingen under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
31.01.20 20:00 Memmingen Füssen EV over 7:3 2:2,3:0,2:1
26.01.20 17:00 Rosenheim Memmingen over 5:1 1:0,3:0,1:1
24.01.20 20:00 Memmingen Lindau under 5:0 1:0,2:0,2:0
19.01.20 18:00 Riessersee Memmingen under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
17.01.20 20:00 Memmingen Weiden under 2:0 1:0,0:0,1:0
12.01.20 18:00 Memmingen Deggendorfer over 5:4 2:3,2:0,1:1
10.01.20 19:30 Peiting Memmingen under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,0:1
07.01.20 20:00 Memmingen Lindau over 5:3 1:1,1:1,3:1
05.01.20 18:00 Peiting Memmingen under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
03.01.20 20:00 Memmingen Füssen EV under 2:3 0:1,2:0,0:2
30.12.19 20:00 Riessersee Memmingen over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
28.12.19 18:00 Memmingen Riessersee over 5:4sn 2:2,2:0,0:2,0:0,-:-
26.12.19 18:00 Lindau Memmingen under 2:1 0:0,1:1,1:0
22.12.19 18:00 Sonthofen Memmingen over 2:7 2:4,0:2,0:1
20.12.19 20:00 Memmingen Sonthofen over 6:4 1:1,2:1,3:2
15.12.19 18:00 Memmingen Peiting under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
13.12.19 19:30 Füssen EV Memmingen over 5:7 0:2,2:3,3:2
08.12.19 17:00 Rosenheim Memmingen under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
06.12.19 20:00 Memmingen Weiden under 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
01.12.19 18:00 Memmingen Füssen EV under 4:1 1:0,1:1,2:0
29.11.19 20:00 Hochstadter Memmingen under 0:5 0:2,0:0,0:3
24.11.19 18:00 Selb Memmingen under 0:4 0:0,0:1,0:3
22.11.19 20:00 Memmingen Lindau over 7:6pp 2:3,1:1,3:2,1:0
17.11.19 18:45 Memmingen Peiting over 4:2 0:1,3:1,1:0
14.11.19 20:00 Regensburg Memmingen over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
08.11.19 20:00 Memmingen Deggendorfer under 4:0 0:0,2:0,2:0
03.11.19 18:45 Memmingen Sonthofen over 4:2 1:0,2:1,1:1
01.11.19 18:00 Riessersee Memmingen under 5:0 1:0,3:0,1:0
27.10.19 18:45 Memmingen Rosenheim under 4:0 1:0,3:0,0:0
25.10.19 20:00 Weiden Memmingen over 2:4 1:3,1:0,0:1
20.10.19 18:00 Füssen EV Memmingen under 3:2 2:1,1:1,0:0
18.10.19 20:00 Memmingen Hochstadter over 4:2 1:0,2:1,1:1
13.10.19 18:45 Memmingen Selb over 5:4 1:1,1:2,3:1
11.10.19 20:00 Deggendorfer Memmingen over 5:4sn 2:1,1:2,1:1,0:0,1:0
06.10.19 18:00 Lindau Memmingen over 1:5 0:1,0:3,1:1
04.10.19 20:00 Memmingen Regensburg over 3:6 1:1,0:3,2:2
02.10.19 19:30 Peiting Memmingen over 5:6pp 1:2,3:2,1:1,0:1
29.09.19 18:00 Sonthofen Memmingen over 3:5 1:1,1:0,1:4
27.09.19 20:00 Memmingen Riessersee over 2:5 0:3,0:0,2:2

Deggendorfer


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.20 18:00 Selb Deggendorfer under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
06.03.20 20:00 Deggendorfer Lindau over 5:3 1:1,2:1,2:1
01.03.20 17:00 Rosenheim Deggendorfer over 4:5 0:2,2:0,2:3
28.02.20 20:00 Deggendorfer Weiden over 5:3 2:0,1:3,2:0
23.02.20 18:45 Deggendorfer Peiting over 3:6 2:1,1:1,0:4
21.02.20 20:00 Riessersee Deggendorfer over 7:2 3:0,2:1,2:1
16.02.20 18:45 Deggendorfer Memmingen over 5:4sn 0:2,3:1,1:1,0:0,1:0
14.02.20 20:00 Regensburg Deggendorfer over 4:2 0:0,2:1,2:1
09.02.20 18:45 Deggendorfer Füssen EV over 8:5 2:2,3:2,3:1
07.02.20 19:30 Füssen EV Deggendorfer over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
02.02.20 18:00 Lindau Deggendorfer over 3:7 1:1,0:2,2:4
31.01.20 20:00 Deggendorfer Selb over 3:7 0:1,0:4,3:2
26.01.20 18:30 Weiden Deggendorfer over 4:3 2:1,1:1,1:1
24.01.20 20:00 Deggendorfer Rosenheim under 2:1 0:1,1:0,1:0
19.01.20 18:00 Peiting Deggendorfer under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
17.01.20 20:00 Deggendorfer Riessersee under 2:1 2:0,0:0,0:1
12.01.20 18:00 Memmingen Deggendorfer over 5:4 2:3,2:0,1:1
10.01.20 20:00 Deggendorfer Regensburg over 7:5 2:2,3:1,2:2
07.01.20 20:00 Deggendorfer Rosenheim over 7:4 3:2,2:1,2:1
05.01.20 18:00 Hochstadter Deggendorfer over 6:4 2:1,0:0,4:3
03.01.20 20:00 Deggendorfer Weiden over 8:3 2:1,4:0,2:2
30.12.19 19:30 Selb Deggendorfer over 6:3 2:1,2:0,2:2
28.12.19 18:30 Deggendorfer Selb over 5:4 1:0,2:2,2:2
26.12.19 17:00 Rosenheim Deggendorfer over 8:4 2:1,4:3,2:0
22.12.19 18:30 Deggendorfer Regensburg over 2:4 0:1,1:2,1:1
20.12.19 20:00 Regensburg Deggendorfer over 3:4sn 2:0,0:3,1:0,0:0,0:1
15.12.19 18:30 Deggendorfer Hochstadter under 3:0 2:0,1:0,0:0
13.12.19 20:00 Weiden Deggendorfer over 4:5pp 2:2,2:0,0:2,0:1
08.12.19 18:00 Lindau Deggendorfer over 5:8 2:4,3:3,0:1
06.12.19 20:00 Deggendorfer Füssen EV over 3:6 1:2,1:2,1:2
01.12.19 18:00 Peiting Deggendorfer over 1:6 0:3,0:3,1:0
29.11.19 20:00 Deggendorfer Weiden over 3:4 0:3,1:0,2:1
24.11.19 18:30 Deggendorfer Hochstadter over 8:1 1:0,2:0,5:1
22.11.19 20:00 Riessersee Deggendorfer under 0:2 0:0,0:1,0:1
17.11.19 17:00 Rosenheim Deggendorfer over 5:6pp 2:2,2:2,1:1,0:1
15.11.19 20:00 Deggendorfer Sonthofen over 7:3 4:2,1:1,2:0
08.11.19 20:00 Memmingen Deggendorfer under 4:0 0:0,2:0,2:0
03.11.19 18:30 Deggendorfer Selb over 3:4pp 0:1,2:2,1:0,0:1
01.11.19 18:00 Regensburg Deggendorfer over 3:5 1:1,1:3,1:1
27.10.19 18:30 Deggendorfer Lindau over 3:6 1:3,1:2,1:1
25.10.19 19:30 Füssen EV Deggendorfer over 4:2 2:0,1:2,1:0
20.10.19 18:30 Deggendorfer Peiting over 4:5pp 3:1,1:2,0:1,0:1
18.10.19 20:00 Weiden Deggendorfer over 0:6 0:1,0:3,0:2
13.10.19 18:00 Hochstadter Deggendorfer over 0:8 0:3,0:1,0:4
11.10.19 20:00 Deggendorfer Memmingen over 5:4sn 2:1,1:2,1:1,0:0,1:0
06.10.19 18:30 Deggendorfer Riessersee over 6:5sn 2:1,3:2,0:2,0:0,1:0
04.10.19 20:00 Sonthofen Deggendorfer over 4:8 0:1,3:2,1:5
02.10.19 20:00 Deggendorfer Rosenheim over 6:4 4:0,0:1,2:3
29.09.19 18:00 Selb Deggendorfer over 1:5 1:1,0:2,0:2
27.09.19 20:00 Deggendorfer Regensburg over 5:3 1:0,2:2,2:1

Memmingen


nenájdený žiadny zápas

Deggendorfer


nenájdený žiadny zápas

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 44 25 6 1 5 93 209 116 106
2. Herner EV 44 30 1 2 8 57 197 140 97
3. Crocodiles Hamburg 44 22 2 5 8 53 183 130 81
4. Hannover Indians 44 17 4 7 5 23 140 117 78
5. Leipzig 44 19 3 3 13 33 165 132 75
6. Hannover Scorpions 44 15 5 2 15 22 172 150 72
7. Halle MEC 44 15 4 3 15 14 168 154 68
8. Duisburg 44 14 3 3 18 -10 151 161 60
9. Rostock Piranhas 44 9 4 6 15 -38 129 167 53
10. Essen 44 8 3 4 22 -56 145 201 43
11. Erfurt EHC 43 6 3 2 27 -71 115 186 35
12. Krefelder EV 43 5 1 1 34 -120 115 235 21

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Miesbach TEV 14 6 1 2 2 17 54 37 25
2. Passau Black Hawks 14 7 0 0 7 2 48 46 21
3. Erding 14 4 1 1 6 -15 54 69 18
4. Landsberg 2000 14 5 0 1 7 5 60 55 16
5. Waldkraiburg 14 2 2 0 8 -14 48 62 16
6. Klostersee 14 1 1 1 9 -42 40 82 9

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Regensburg 50 27 2 5 9 60 215 155 96
2. Memmingen 50 12 11 4 8 42 186 144 95
3. Riessersee 50 13 9 8 3 57 195 138 92
4. Deggendorfer 50 16 8 3 12 42 226 184 91
5. Rosenheim 50 22 3 5 12 44 200 156 86
6. Peiting 50 15 5 9 7 11 174 163 79
7. Füssen EV 50 23 0 8 11 -7 168 175 77
8. Selb 50 6 9 3 20 -9 177 186 66
9. Weiden 50 7 6 7 17 -54 164 218 58
10. Lindau 50 10 4 4 24 -77 142 219 54
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 44 25 6 1 5 93 209 116 106
2. Herner EV 44 30 1 2 8 57 197 140 97
3. Regensburg 50 27 2 5 9 60 215 155 96
4. Memmingen 50 12 11 4 8 42 186 144 95
5. Riessersee 50 13 9 8 3 57 195 138 92
6. Deggendorfer 50 16 8 3 12 42 226 184 91
7. Rosenheim 50 22 3 5 12 44 200 156 86
8. Crocodiles Hamburg 44 22 2 5 8 53 183 130 81
9. Peiting 50 15 5 9 7 11 174 163 79
10. Sonthofen 46 20 3 3 14 28 192 164 78
11. Hannover Indians 44 17 4 7 5 23 140 117 78
12. Füssen EV 50 23 0 8 11 -7 168 175 77
13. Leipzig 44 19 3 3 13 33 165 132 75
14. Hannover Scorpions 44 15 5 2 15 22 172 150 72
15. Halle MEC 44 15 4 3 15 14 168 154 68
16. Selb 50 6 9 3 20 -9 177 186 66
17. Duisburg 44 14 3 3 18 -10 151 161 60
18. Weiden 50 7 6 7 17 -54 164 218 58
19. Lindau 50 10 4 4 24 -77 142 219 54
20. Rostock Piranhas 44 9 4 6 15 -38 129 167 53
21. Essen 44 8 3 4 22 -56 145 201 43
22. Hochstadter 46 8 2 3 28 -90 122 212 37
23. Erfurt EHC 43 6 3 2 27 -71 115 186 35
24. Miesbach TEV 14 6 1 2 2 17 54 37 25
25. Passau Black Hawks 14 7 0 0 7 2 48 46 21
26. Krefelder EV 43 5 1 1 34 -120 115 235 21
27. Erding 14 4 1 1 6 -15 54 69 18
28. Landsberg 2000 14 5 0 1 7 5 60 55 16
29. Waldkraiburg 14 2 2 0 8 -14 48 62 16
30. Klostersee 14 1 1 1 9 -42 40 82 9

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 22 11 5 0 1 65 117 52 58
2. Herner EV 22 17 1 0 3 42 100 58 56
3. Crocodiles Hamburg 22 15 1 2 1 44 99 55 52
4. Hannover Indians 22 8 4 0 6 18 76 58 44
5. Leipzig 22 11 1 1 7 12 82 70 39
6. Hannover Scorpions 22 8 3 1 6 24 95 71 40
7. Halle MEC 22 7 2 1 9 8 84 76 32
8. Duisburg 22 7 3 1 7 5 84 79 37
9. Rostock Piranhas 22 3 3 2 9 -21 54 75 26
10. Essen 22 3 3 3 7 -22 76 98 27
11. Erfurt EHC 21 6 1 0 13 -21 60 81 23
12. Krefelder EV 22 2 1 0 18 -65 62 127 11

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Miesbach TEV 7 3 1 1 0 15 38 23 15
2. Passau Black Hawks 7 3 0 0 4 0 23 23 9
3. Erding 7 1 1 0 4 -9 26 35 8
4. Landsberg 2000 7 2 0 0 5 0 30 30 6
5. Waldkraiburg 7 0 2 0 3 -3 20 23 10
6. Klostersee 7 0 1 0 5 -15 21 36 5

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Regensburg 25 13 2 3 2 28 96 68 52
2. Memmingen 25 11 4 0 6 26 99 73 53
3. Riessersee 25 6 6 4 -1 39 100 61 52
4. Deggendorfer 25 11 3 2 4 23 118 95 50
5. Rosenheim 25 17 1 3 0 58 112 54 59
6. Peiting 25 10 3 5 -1 21 98 77 50
7. Füssen EV 25 14 0 2 7 7 95 88 44
8. Selb 25 0 7 1 9 -3 81 84 36
9. Weiden 25 1 5 2 10 -25 88 113 30
10. Lindau 25 8 2 1 11 -28 71 99 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rosenheim 25 17 1 3 0 58 112 54 59
2. Tilburg Trappers 22 11 5 0 1 65 117 52 58
3. Herner EV 22 17 1 0 3 42 100 58 56
4. Memmingen 25 11 4 0 6 26 99 73 53
5. Crocodiles Hamburg 22 15 1 2 1 44 99 55 52
6. Riessersee 25 6 6 4 -1 39 100 61 52
7. Regensburg 25 13 2 3 2 28 96 68 52
8. Peiting 25 10 3 5 -1 21 98 77 50
9. Deggendorfer 25 11 3 2 4 23 118 95 50
10. Sonthofen 23 13 1 2 4 25 106 81 46
11. Hannover Indians 22 8 4 0 6 18 76 58 44
12. Füssen EV 25 14 0 2 7 7 95 88 44
13. Hannover Scorpions 22 8 3 1 6 24 95 71 40
14. Leipzig 22 11 1 1 7 12 82 70 39
15. Duisburg 22 7 3 1 7 5 84 79 37
16. Selb 25 0 7 1 9 -3 81 84 36
17. Lindau 25 8 2 1 11 -28 71 99 35
18. Halle MEC 22 7 2 1 9 8 84 76 32
19. Weiden 25 1 5 2 10 -25 88 113 30
20. Essen 22 3 3 3 7 -22 76 98 27
21. Rostock Piranhas 22 3 3 2 9 -21 54 75 26
22. Erfurt EHC 21 6 1 0 13 -21 60 81 23
23. Hochstadter 23 7 0 2 12 -40 70 110 23
24. Miesbach TEV 7 3 1 1 0 15 38 23 15
25. Krefelder EV 22 2 1 0 18 -65 62 127 11
26. Waldkraiburg 7 0 2 0 3 -3 20 23 10
27. Passau Black Hawks 7 3 0 0 4 0 23 23 9
28. Erding 7 1 1 0 4 -9 26 35 8
29. Landsberg 2000 7 2 0 0 5 0 30 30 6
30. Klostersee 7 0 1 0 5 -15 21 36 5

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 22 14 1 1 4 28 92 64 48
2. Herner EV 22 13 0 2 5 15 97 82 41
3. Crocodiles Hamburg 22 7 1 3 7 9 84 75 29
4. Hannover Indians 22 9 0 7 -1 5 64 59 34
5. Leipzig 22 8 2 2 6 21 83 62 36
6. Hannover Scorpions 22 7 2 1 9 -2 77 79 32
7. Halle MEC 22 8 2 2 6 6 84 78 36
8. Duisburg 22 7 0 2 11 -15 67 82 23
9. Rostock Piranhas 22 6 1 4 6 -17 75 92 27
10. Essen 22 5 0 1 15 -34 69 103 16
11. Erfurt EHC 22 0 2 2 14 -50 55 105 12
12. Krefelder EV 21 3 0 1 16 -55 53 108 10

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Miesbach TEV 7 3 0 1 2 2 16 14 10
2. Passau Black Hawks 7 4 0 0 3 2 25 23 12
3. Erding 7 3 0 1 2 -6 28 34 10
4. Landsberg 2000 7 3 0 1 2 5 30 25 10
5. Waldkraiburg 7 2 0 0 5 -11 28 39 6
6. Klostersee 7 1 0 1 4 -27 19 46 4

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Regensburg 25 14 0 2 7 32 119 87 44
2. Memmingen 25 1 7 4 2 16 87 71 42
3. Riessersee 25 7 3 4 4 18 95 77 40
4. Deggendorfer 25 5 5 1 8 19 108 89 41
5. Rosenheim 25 5 2 2 12 -14 88 102 27
6. Peiting 25 5 2 4 8 -10 76 86 29
7. Füssen EV 25 9 0 6 4 -14 73 87 33
8. Selb 25 6 2 2 11 -6 96 102 30
9. Weiden 25 6 1 5 7 -29 76 105 28
10. Lindau 25 2 2 3 13 -49 71 120 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 22 14 1 1 4 28 92 64 48
2. Regensburg 25 14 0 2 7 32 119 87 44
3. Memmingen 25 1 7 4 2 16 87 71 42
4. Herner EV 22 13 0 2 5 15 97 82 41
5. Deggendorfer 25 5 5 1 8 19 108 89 41
6. Riessersee 25 7 3 4 4 18 95 77 40
7. Leipzig 22 8 2 2 6 21 83 62 36
8. Halle MEC 22 8 2 2 6 6 84 78 36
9. Hannover Indians 22 9 0 7 -1 5 64 59 34
10. Füssen EV 25 9 0 6 4 -14 73 87 33
11. Hannover Scorpions 22 7 2 1 9 -2 77 79 32
12. Sonthofen 23 7 2 1 10 3 86 83 32
13. Selb 25 6 2 2 11 -6 96 102 30
14. Crocodiles Hamburg 22 7 1 3 7 9 84 75 29
15. Peiting 25 5 2 4 8 -10 76 86 29
16. Weiden 25 6 1 5 7 -29 76 105 28
17. Rostock Piranhas 22 6 1 4 6 -17 75 92 27
18. Rosenheim 25 5 2 2 12 -14 88 102 27
19. Duisburg 22 7 0 2 11 -15 67 82 23
20. Lindau 25 2 2 3 13 -49 71 120 19
21. Essen 22 5 0 1 15 -34 69 103 16
22. Hochstadter 23 1 2 1 16 -50 52 102 14
23. Passau Black Hawks 7 4 0 0 3 2 25 23 12
24. Erfurt EHC 22 0 2 2 14 -50 55 105 12
25. Miesbach TEV 7 3 0 1 2 2 16 14 10
26. Landsberg 2000 7 3 0 1 2 5 30 25 10
27. Erding 7 3 0 1 2 -6 28 34 10
28. Krefelder EV 21 3 0 1 16 -55 53 108 10
29. Waldkraiburg 7 2 0 0 5 -11 28 39 6
30. Klostersee 7 1 0 1 4 -27 19 46 4