Rostock Piranhas VS Harzer Falken


Rostock Piranhas

Harzer Falken

Rostock Piranhas (T1) VS Harzer Falken (T2)

Rostock Piranhas

Harzer Falken

Zaujímavé

Rostock Piranhas

  • Až 27 zápasov tímu Rostock Piranhas skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 47 zápasov, to je až 57%.

Harzer Falken

    H2H

    • Z 9 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 67%.
    • 33% vzájomných zápasov (3 z 9) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 9 vzájomných zápasov, čo je 56%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Nemecko / Oberliga / 2018/2019
    17.02.2019 18:00 Harzer Falken Rostock Piranhas under 1:4 0:0,0:1,1:3
    13.01.2019 19:00 Rostock Piranhas Harzer Falken under 4:1 1:0,3:0,0:1
    25.11.2018 18:00 Harzer Falken Rostock Piranhas over 6:5pp 2:2,1:1,2:2,1:0
    14.10.2018 19:00 Rostock Piranhas Harzer Falken under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
    Nemecko / Oberliga / 2017/2018
    02.03.2018 20:00 Harzer Falken Rostock Piranhas over 5:4pp 2:3,1:1,1:0,1:0
    11.02.2018 19:00 Rostock Piranhas Harzer Falken over 5:3 1:0,1:3,3:0
    05.01.2018 20:00 Harzer Falken Rostock Piranhas under 2:3 0:1,0:1,2:1
    03.12.2017 18:00 Harzer Falken Rostock Piranhas under 0:2 0:1,0:1,0:0
    15.10.2017 19:00 Rostock Piranhas Harzer Falken over 8:3 3:0,4:0,1:3

    Rostock Piranhas

    6 - 3 - 0

    Harzer Falken

    Rostock Piranhas


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    10.03.20 20:00 Duisburg Rostock Piranhas under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
    08.03.20 19:00 Rostock Piranhas Duisburg over 4:3 1:0,1:3,2:0
    05.03.20 19:30 Duisburg Rostock Piranhas under 3:2 0:0,3:0,0:2
    01.03.20 19:00 Rostock Piranhas Herner EV over 2:4 2:0,0:1,0:3
    28.02.20 20:00 Leipzig Rostock Piranhas under 0:3 0:1,0:1,0:1
    23.02.20 19:00 Rostock Piranhas Essen under 3:1 1:0,2:1,0:0
    21.02.20 20:00 Crocodiles Hamburg Rostock Piranhas over 8:3 3:0,4:2,1:1
    16.02.20 19:00 Rostock Piranhas Halle MEC over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
    14.02.20 20:00 Erfurt EHC Rostock Piranhas over 3:6 0:2,1:1,2:3
    09.02.20 18:00 Hannover Scorpions Rostock Piranhas over 5:7 2:0,2:2,1:5
    07.02.20 20:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers over 4:3 0:1,1:1,3:1
    02.02.20 18:30 Duisburg Rostock Piranhas under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
    31.01.20 20:00 Rostock Piranhas Hannover Indians over 3:7 1:2,2:0,0:5
    19.01.20 19:00 Rostock Piranhas Erfurt EHC over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
    17.01.20 19:30 Krefelder EV Rostock Piranhas over 3:8 1:3,1:2,1:3
    12.01.20 18:30 Herner EV Rostock Piranhas over 4:3 1:1,3:1,0:1
    10.01.20 20:00 Rostock Piranhas Leipzig under 2:3 1:1,0:2,1:0
    05.01.20 18:30 Essen Rostock Piranhas under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
    03.01.20 20:00 Rostock Piranhas Crocodiles Hamburg over 2:4 2:0,0:2,0:2
    30.12.19 20:00 Rostock Piranhas Duisburg under 1:4 0:1,0:1,1:2
    28.12.19 19:00 Hannover Indians Rostock Piranhas over 4:2 1:0,1:2,2:0
    26.12.19 19:00 Rostock Piranhas Krefelder EV under 3:2 1:0,1:1,1:1
    22.12.19 19:00 Rostock Piranhas Hannover Scorpions under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
    20.12.19 20:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 7:3 4:1,3:1,0:1
    15.12.19 18:15 Halle MEC Rostock Piranhas over 4:3 2:3,0:0,2:0
    13.12.19 20:00 Rostock Piranhas Hannover Indians under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
    08.12.19 18:00 Leipzig Rostock Piranhas under 2:3 1:0,0:1,1:2
    06.12.19 20:00 Rostock Piranhas Herner EV under 1:4 1:0,0:1,0:3
    01.12.19 19:00 Rostock Piranhas Halle MEC under 1:4 0:1,1:3,0:0
    29.11.19 20:00 Erfurt EHC Rostock Piranhas over 3:4 1:2,1:1,1:1
    24.11.19 16:00 Crocodiles Hamburg Rostock Piranhas over 6:3 1:1,1:0,4:2
    22.11.19 20:00 Rostock Piranhas Essen over 3:6 2:1,1:4,0:1
    17.11.19 19:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers under 0:4 0:1,0:1,0:2
    15.11.19 20:00 Hannover Scorpions Rostock Piranhas over 9:3 5:2,2:1,2:0
    08.11.19 19:30 Duisburg Rostock Piranhas under 3:1 0:0,2:1,1:0
    03.11.19 17:15 Krefelder EV Rostock Piranhas over 5:4sn 1:2,2:0,1:2,0:0,1:0
    01.11.19 20:00 Rostock Piranhas Erfurt EHC under 2:1 0:0,1:1,1:0
    27.10.19 19:00 Rostock Piranhas Leipzig over 2:5 0:1,0:3,2:1
    25.10.19 20:00 Herner EV Rostock Piranhas over 6:3 3:2,3:1,0:0
    20.10.19 19:00 Rostock Piranhas Crocodiles Hamburg over 5:3 1:1,2:1,2:1
    18.10.19 20:00 Essen Rostock Piranhas under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
    13.10.19 15:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 9:5 4:1,3:2,2:2
    11.10.19 20:00 Rostock Piranhas Hannover Scorpions over 2:4 1:1,0:3,1:0
    06.10.19 19:00 Hannover Indians Rostock Piranhas under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
    04.10.19 20:00 Rostock Piranhas Duisburg over 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
    29.09.19 18:15 Halle MEC Rostock Piranhas over 2:4 0:2,1:0,1:2
    27.09.19 20:00 Rostock Piranhas Krefelder EV under 3:2 1:0,1:1,1:1

    Harzer Falken


    nenájdený žiadny zápas

    Rostock Piranhas


    nenájdený žiadny zápas

    Harzer Falken


    nenájdený žiadny zápas

    Oberliga Nord

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tilburg Trappers 44 25 6 1 5 93 209 116 106
    2. Herner EV 44 30 1 2 8 57 197 140 97
    3. Crocodiles Hamburg 44 22 2 5 8 53 183 130 81
    4. Hannover Indians 44 17 4 7 5 23 140 117 78
    5. Leipzig 44 19 3 3 13 33 165 132 75
    6. Hannover Scorpions 44 15 5 2 15 22 172 150 72
    7. Halle MEC 44 15 4 3 15 14 168 154 68
    8. Duisburg 44 14 3 3 18 -10 151 161 60
    9. Rostock Piranhas 44 9 4 6 15 -38 129 167 53
    10. Essen 44 8 3 4 22 -56 145 201 43
    11. Erfurt EHC 43 6 3 2 27 -71 115 186 35
    12. Krefelder EV 43 5 1 1 34 -120 115 235 21

    Oberliga Süd - Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Miesbach TEV 14 6 1 2 2 17 54 37 25
    2. Passau Black Hawks 14 7 0 0 7 2 48 46 21
    3. Erding 14 4 1 1 6 -15 54 69 18
    4. Landsberg 2000 14 5 0 1 7 5 60 55 16
    5. Waldkraiburg 14 2 2 0 8 -14 48 62 16
    6. Klostersee 14 1 1 1 9 -42 40 82 9

    Oberliga Süd - Final Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Regensburg 50 27 2 5 9 60 215 155 96
    2. Memmingen 50 12 11 4 8 42 186 144 95
    3. Riessersee 50 13 9 8 3 57 195 138 92
    4. Deggendorfer 50 16 8 3 12 42 226 184 91
    5. Rosenheim 50 22 3 5 12 44 200 156 86
    6. Peiting 50 15 5 9 7 11 174 163 79
    7. Füssen EV 50 23 0 8 11 -7 168 175 77
    8. Selb 50 6 9 3 20 -9 177 186 66
    9. Weiden 50 7 6 7 17 -54 164 218 58
    10. Lindau 50 10 4 4 24 -77 142 219 54
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tilburg Trappers 44 25 6 1 5 93 209 116 106
    2. Herner EV 44 30 1 2 8 57 197 140 97
    3. Regensburg 50 27 2 5 9 60 215 155 96
    4. Memmingen 50 12 11 4 8 42 186 144 95
    5. Riessersee 50 13 9 8 3 57 195 138 92
    6. Deggendorfer 50 16 8 3 12 42 226 184 91
    7. Rosenheim 50 22 3 5 12 44 200 156 86
    8. Crocodiles Hamburg 44 22 2 5 8 53 183 130 81
    9. Peiting 50 15 5 9 7 11 174 163 79
    10. Sonthofen 46 20 3 3 14 28 192 164 78
    11. Hannover Indians 44 17 4 7 5 23 140 117 78
    12. Füssen EV 50 23 0 8 11 -7 168 175 77
    13. Leipzig 44 19 3 3 13 33 165 132 75
    14. Hannover Scorpions 44 15 5 2 15 22 172 150 72
    15. Halle MEC 44 15 4 3 15 14 168 154 68
    16. Selb 50 6 9 3 20 -9 177 186 66
    17. Duisburg 44 14 3 3 18 -10 151 161 60
    18. Weiden 50 7 6 7 17 -54 164 218 58
    19. Lindau 50 10 4 4 24 -77 142 219 54
    20. Rostock Piranhas 44 9 4 6 15 -38 129 167 53
    21. Essen 44 8 3 4 22 -56 145 201 43
    22. Hochstadter 46 8 2 3 28 -90 122 212 37
    23. Erfurt EHC 43 6 3 2 27 -71 115 186 35
    24. Miesbach TEV 14 6 1 2 2 17 54 37 25
    25. Passau Black Hawks 14 7 0 0 7 2 48 46 21
    26. Krefelder EV 43 5 1 1 34 -120 115 235 21
    27. Erding 14 4 1 1 6 -15 54 69 18
    28. Landsberg 2000 14 5 0 1 7 5 60 55 16
    29. Waldkraiburg 14 2 2 0 8 -14 48 62 16
    30. Klostersee 14 1 1 1 9 -42 40 82 9

    Oberliga Nord

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tilburg Trappers 22 11 5 0 1 65 117 52 58
    2. Herner EV 22 17 1 0 3 42 100 58 56
    3. Crocodiles Hamburg 22 15 1 2 1 44 99 55 52
    4. Hannover Indians 22 8 4 0 6 18 76 58 44
    5. Leipzig 22 11 1 1 7 12 82 70 39
    6. Hannover Scorpions 22 8 3 1 6 24 95 71 40
    7. Halle MEC 22 7 2 1 9 8 84 76 32
    8. Duisburg 22 7 3 1 7 5 84 79 37
    9. Rostock Piranhas 22 3 3 2 9 -21 54 75 26
    10. Essen 22 3 3 3 7 -22 76 98 27
    11. Erfurt EHC 21 6 1 0 13 -21 60 81 23
    12. Krefelder EV 22 2 1 0 18 -65 62 127 11

    Oberliga Süd - Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Miesbach TEV 7 3 1 1 0 15 38 23 15
    2. Passau Black Hawks 7 3 0 0 4 0 23 23 9
    3. Erding 7 1 1 0 4 -9 26 35 8
    4. Landsberg 2000 7 2 0 0 5 0 30 30 6
    5. Waldkraiburg 7 0 2 0 3 -3 20 23 10
    6. Klostersee 7 0 1 0 5 -15 21 36 5

    Oberliga Süd - Final Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Regensburg 25 13 2 3 2 28 96 68 52
    2. Memmingen 25 11 4 0 6 26 99 73 53
    3. Riessersee 25 6 6 4 -1 39 100 61 52
    4. Deggendorfer 25 11 3 2 4 23 118 95 50
    5. Rosenheim 25 17 1 3 0 58 112 54 59
    6. Peiting 25 10 3 5 -1 21 98 77 50
    7. Füssen EV 25 14 0 2 7 7 95 88 44
    8. Selb 25 0 7 1 9 -3 81 84 36
    9. Weiden 25 1 5 2 10 -25 88 113 30
    10. Lindau 25 8 2 1 11 -28 71 99 35
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Rosenheim 25 17 1 3 0 58 112 54 59
    2. Tilburg Trappers 22 11 5 0 1 65 117 52 58
    3. Herner EV 22 17 1 0 3 42 100 58 56
    4. Memmingen 25 11 4 0 6 26 99 73 53
    5. Crocodiles Hamburg 22 15 1 2 1 44 99 55 52
    6. Riessersee 25 6 6 4 -1 39 100 61 52
    7. Regensburg 25 13 2 3 2 28 96 68 52
    8. Peiting 25 10 3 5 -1 21 98 77 50
    9. Deggendorfer 25 11 3 2 4 23 118 95 50
    10. Sonthofen 23 13 1 2 4 25 106 81 46
    11. Hannover Indians 22 8 4 0 6 18 76 58 44
    12. Füssen EV 25 14 0 2 7 7 95 88 44
    13. Hannover Scorpions 22 8 3 1 6 24 95 71 40
    14. Leipzig 22 11 1 1 7 12 82 70 39
    15. Duisburg 22 7 3 1 7 5 84 79 37
    16. Selb 25 0 7 1 9 -3 81 84 36
    17. Lindau 25 8 2 1 11 -28 71 99 35
    18. Halle MEC 22 7 2 1 9 8 84 76 32
    19. Weiden 25 1 5 2 10 -25 88 113 30
    20. Essen 22 3 3 3 7 -22 76 98 27
    21. Rostock Piranhas 22 3 3 2 9 -21 54 75 26
    22. Erfurt EHC 21 6 1 0 13 -21 60 81 23
    23. Hochstadter 23 7 0 2 12 -40 70 110 23
    24. Miesbach TEV 7 3 1 1 0 15 38 23 15
    25. Krefelder EV 22 2 1 0 18 -65 62 127 11
    26. Waldkraiburg 7 0 2 0 3 -3 20 23 10
    27. Passau Black Hawks 7 3 0 0 4 0 23 23 9
    28. Erding 7 1 1 0 4 -9 26 35 8
    29. Landsberg 2000 7 2 0 0 5 0 30 30 6
    30. Klostersee 7 0 1 0 5 -15 21 36 5

    Oberliga Nord

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tilburg Trappers 22 14 1 1 4 28 92 64 48
    2. Herner EV 22 13 0 2 5 15 97 82 41
    3. Crocodiles Hamburg 22 7 1 3 7 9 84 75 29
    4. Hannover Indians 22 9 0 7 -1 5 64 59 34
    5. Leipzig 22 8 2 2 6 21 83 62 36
    6. Hannover Scorpions 22 7 2 1 9 -2 77 79 32
    7. Halle MEC 22 8 2 2 6 6 84 78 36
    8. Duisburg 22 7 0 2 11 -15 67 82 23
    9. Rostock Piranhas 22 6 1 4 6 -17 75 92 27
    10. Essen 22 5 0 1 15 -34 69 103 16
    11. Erfurt EHC 22 0 2 2 14 -50 55 105 12
    12. Krefelder EV 21 3 0 1 16 -55 53 108 10

    Oberliga Süd - Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Miesbach TEV 7 3 0 1 2 2 16 14 10
    2. Passau Black Hawks 7 4 0 0 3 2 25 23 12
    3. Erding 7 3 0 1 2 -6 28 34 10
    4. Landsberg 2000 7 3 0 1 2 5 30 25 10
    5. Waldkraiburg 7 2 0 0 5 -11 28 39 6
    6. Klostersee 7 1 0 1 4 -27 19 46 4

    Oberliga Süd - Final Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Regensburg 25 14 0 2 7 32 119 87 44
    2. Memmingen 25 1 7 4 2 16 87 71 42
    3. Riessersee 25 7 3 4 4 18 95 77 40
    4. Deggendorfer 25 5 5 1 8 19 108 89 41
    5. Rosenheim 25 5 2 2 12 -14 88 102 27
    6. Peiting 25 5 2 4 8 -10 76 86 29
    7. Füssen EV 25 9 0 6 4 -14 73 87 33
    8. Selb 25 6 2 2 11 -6 96 102 30
    9. Weiden 25 6 1 5 7 -29 76 105 28
    10. Lindau 25 2 2 3 13 -49 71 120 19
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tilburg Trappers 22 14 1 1 4 28 92 64 48
    2. Regensburg 25 14 0 2 7 32 119 87 44
    3. Memmingen 25 1 7 4 2 16 87 71 42
    4. Herner EV 22 13 0 2 5 15 97 82 41
    5. Deggendorfer 25 5 5 1 8 19 108 89 41
    6. Riessersee 25 7 3 4 4 18 95 77 40
    7. Leipzig 22 8 2 2 6 21 83 62 36
    8. Halle MEC 22 8 2 2 6 6 84 78 36
    9. Hannover Indians 22 9 0 7 -1 5 64 59 34
    10. Füssen EV 25 9 0 6 4 -14 73 87 33
    11. Hannover Scorpions 22 7 2 1 9 -2 77 79 32
    12. Sonthofen 23 7 2 1 10 3 86 83 32
    13. Selb 25 6 2 2 11 -6 96 102 30
    14. Crocodiles Hamburg 22 7 1 3 7 9 84 75 29
    15. Peiting 25 5 2 4 8 -10 76 86 29
    16. Weiden 25 6 1 5 7 -29 76 105 28
    17. Rostock Piranhas 22 6 1 4 6 -17 75 92 27
    18. Rosenheim 25 5 2 2 12 -14 88 102 27
    19. Duisburg 22 7 0 2 11 -15 67 82 23
    20. Lindau 25 2 2 3 13 -49 71 120 19
    21. Essen 22 5 0 1 15 -34 69 103 16
    22. Hochstadter 23 1 2 1 16 -50 52 102 14
    23. Passau Black Hawks 7 4 0 0 3 2 25 23 12
    24. Erfurt EHC 22 0 2 2 14 -50 55 105 12
    25. Miesbach TEV 7 3 0 1 2 2 16 14 10
    26. Landsberg 2000 7 3 0 1 2 5 30 25 10
    27. Erding 7 3 0 1 2 -6 28 34 10
    28. Krefelder EV 21 3 0 1 16 -55 53 108 10
    29. Waldkraiburg 7 2 0 0 5 -11 28 39 6
    30. Klostersee 7 1 0 1 4 -27 19 46 4