Memmingen VS Sonthofen


Memmingen

Sonthofen

Memmingen (T1) VS Sonthofen (T2)

Memmingen

Sonthofen

Zaujímavé

Memmingen

  • Až 30 zápasov tímu Memmingen skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 53 zápasov, to je až 57%.
  • Memmingen už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Memmingen už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Memmingen už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Sonthofen

  • Mužsvo Sonthofen prehralo až 68% svojích zápasov (34 prehier z 50).
  • Tím Sonthofen odohral až 38 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 76% z celkového počtu 50 zápasov.
  • Sonthofen už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Sonthofen ťahá aktuálne sériu 8 prehier v rade.
  • Sonthofen už 9 zápasov v rade nevyhrali.
  • Sonthofen ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 40% vzájomných zápasov (4 z 10) skončilo remízou.
  • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 10 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / Oberliga / 2018/2019
03.03.2019 18:45 Memmingen Sonthofen over 5:3 2:0,3:0,0:3
10.02.2019 18:00 Sonthofen Memmingen over 6:7pp 0:4,3:1,3:1,0:1
16.12.2018 18:00 Memmingen Sonthofen over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
14.12.2018 20:00 Sonthofen Memmingen over 3:4 2:2,0:1,1:1
16.11.2018 20:00 Sonthofen Memmingen under 2:3 1:1,0:2,1:0
12.10.2018 20:00 Memmingen Sonthofen under 4:0 2:0,2:0,0:0
Nemecko / Oberliga / 2017/2018
17.12.2017 18:00 Sonthofen Memmingen over 5:3 3:1,2:2,0:0
03.12.2017 18:30 Memmingen Sonthofen under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
20.10.2017 20:00 Sonthofen Memmingen under 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
06.10.2017 20:00 Memmingen Sonthofen over 4:2 1:2,1:0,2:0

Memmingen

5 - 4 - 1

Sonthofen

Memmingen


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.03.19 19:00 Halle MEC Memmingen over 6:2 1:1,4:1,1:0
17.03.19 20:00 Memmingen Halle MEC over 3:4pp 0:2,1:0,2:1,0:1
15.03.19 20:00 Halle MEC Memmingen under 3:2 1:1,1:0,1:1
10.03.19 18:00 Hochstadter Memmingen over 3:5 1:0,0:4,2:1
08.03.19 20:00 Memmingen Selb under 4:0 1:0,2:0,1:0
03.03.19 18:45 Memmingen Sonthofen over 5:3 2:0,3:0,0:3
01.03.19 20:00 Regensburg Memmingen over 8:2 4:1,2:1,2:0
24.02.19 18:00 Landshut Memmingen under 4:1 0:0,1:0,3:1
22.02.19 20:00 Memmingen Peiting over 6:1 2:0,2:1,2:0
17.02.19 18:45 Memmingen Rosenheim over 3:6 1:0,2:4,0:2
15.02.19 19:30 Lindau Memmingen under 0:3 0:1,0:1,0:1
10.02.19 18:00 Sonthofen Memmingen over 6:7pp 0:4,3:1,3:1,0:1
08.02.19 20:00 Memmingen Regensburg under 3:2 1:1,1:0,1:1
03.02.19 17:00 Rosenheim Memmingen over 7:0 3:0,3:0,1:0
01.02.19 20:00 Memmingen Lindau under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
27.01.19 18:45 Memmingen Landshut over 5:2 2:1,0:1,3:0
25.01.19 19:30 Peiting Memmingen under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
20.01.19 18:45 Memmingen Weiden under 3:2 0:0,2:0,1:2
18.01.19 20:00 Selb Memmingen over 5:2 0:0,4:0,1:2
13.01.19 18:30 Weiden Memmingen under 3:1 1:0,2:1,0:0
11.01.19 20:00 Memmingen Hochstadter under 4:1 2:0,1:0,1:1
06.01.19 17:00 Rosenheim Memmingen over 7:1 1:0,4:0,2:1
04.01.19 20:00 Memmingen Peiting under 3:0 0:0,0:0,3:0
02.01.19 19:30 Lindau Memmingen over 4:5sn 1:2,2:2,1:0,0:0,0:1
30.12.18 18:00 Memmingen Riessersee over 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
28.12.18 20:00 Riessersee Memmingen over 4:2 2:0,1:1,1:1
26.12.18 18:00 Memmingen Lindau under 4:0 2:0,2:0,0:0
23.12.18 18:00 Memmingen Rosenheim under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
21.12.18 19:30 Peiting Memmingen over 5:2 3:0,1:2,1:0
16.12.18 18:00 Memmingen Sonthofen over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
14.12.18 20:00 Sonthofen Memmingen over 3:4 2:2,0:1,1:1
09.12.18 18:00 Selb Memmingen under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
07.12.18 20:00 Memmingen Weiden under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
02.12.18 18:00 Lindau Memmingen under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.11.18 20:00 Memmingen Waldkraiburg under 5:0 2:0,3:0,0:0
25.11.18 18:45 Memmingen Landshut under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
23.11.18 20:00 Regensburg Memmingen under 1:4 0:2,0:1,1:1
18.11.18 18:45 Memmingen Hochstadter over 7:2 2:1,2:1,3:0
16.11.18 20:00 Sonthofen Memmingen under 2:3 1:1,0:2,1:0
04.11.18 18:45 Memmingen Peiting over 1:6 1:2,0:3,0:1
02.11.18 20:00 Riessersee Memmingen over 4:2 1:1,3:1,0:0
31.10.18 20:00 Memmingen Rosenheim under 4:1 2:1,1:0,1:0
28.10.18 18:45 Memmingen Lindau under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
26.10.18 20:00 Waldkraiburg Memmingen over 1:6 0:1,1:3,0:2
21.10.18 18:00 Landshut Memmingen over 5:2 2:2,1:0,2:0
19.10.18 20:00 Memmingen Regensburg over 2:8 1:4,0:4,1:0
14.10.18 18:00 Hochstadter Memmingen over 5:2 1:0,2:1,2:1
12.10.18 20:00 Memmingen Sonthofen under 4:0 2:0,2:0,0:0
07.10.18 18:30 Weiden Memmingen over 3:5 0:0,3:2,0:3
05.10.18 20:00 Memmingen Riessersee over 2:4 1:0,0:3,1:1
03.10.18 18:00 Peiting Memmingen over 7:1 5:0,1:0,1:1
30.09.18 18:45 Memmingen Selb over 3:11 0:4,2:3,1:4
28.09.18 19:30 Rosenheim Memmingen over 6:4 2:1,0:2,4:1

Sonthofen


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.03.19 18:00 Regensburg Sonthofen over 6:4 3:1,0:2,3:1
08.03.19 20:00 Sonthofen Weiden over 4:9 2:4,1:3,1:2
03.03.19 18:45 Memmingen Sonthofen over 5:3 2:0,3:0,0:3
01.03.19 20:00 Sonthofen Rosenheim over 3:8 1:4,2:1,0:3
24.02.19 18:00 Sonthofen Selb over 3:6 1:1,1:3,1:2
22.02.19 19:30 Lindau Sonthofen over 8:0 1:0,5:0,2:0
17.02.19 18:00 Peiting Sonthofen over 7:3 1:2,4:0,2:1
15.02.19 20:00 Sonthofen Landshut under 2:3 1:1,1:1,0:1
10.02.19 18:00 Sonthofen Memmingen over 6:7pp 0:4,3:1,3:1,0:1
08.02.19 19:30 Rosenheim Sonthofen over 8:4 2:0,3:3,3:1
03.02.19 18:00 Sonthofen Peiting over 1:8 0:1,0:5,1:2
01.02.19 19:30 Landshut Sonthofen over 12:2 4:1,6:1,2:0
27.01.19 18:00 Selb Sonthofen over 8:5 3:2,3:0,2:3
25.01.19 20:00 Sonthofen Lindau under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
20.01.19 18:00 Sonthofen Hochstadter under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.01.19 20:00 Weiden Sonthofen under 2:3 1:2,0:1,1:0
13.01.19 18:00 Hochstadter Sonthofen over 7:3 3:0,3:3,1:0
11.01.19 20:00 Sonthofen Regensburg over 2:4 2:2,0:1,0:1
06.01.19 18:00 Riessersee Sonthofen over 7:0 2:0,4:0,1:0
04.01.19 20:00 Sonthofen Rosenheim under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
02.01.19 19:30 Peiting Sonthofen over 6:2 1:0,4:2,1:0
30.12.18 18:00 Sonthofen Lindau over 5:2 0:0,1:1,4:1
28.12.18 19:30 Lindau Sonthofen over 4:3sn 3:0,0:1,0:2,0:0,-:-
26.12.18 18:00 Sonthofen Peiting over 4:7 2:5,1:1,1:1
23.12.18 18:00 Sonthofen Riessersee over 3:6 1:2,1:3,1:1
21.12.18 19:30 Rosenheim Sonthofen over 7:2 4:0,1:1,2:1
16.12.18 18:00 Memmingen Sonthofen over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
14.12.18 20:00 Sonthofen Memmingen over 3:4 2:2,0:1,1:1
09.12.18 18:00 Landshut Sonthofen over 8:1 3:0,5:0,0:1
07.12.18 20:00 Sonthofen Rosenheim over 5:8 0:2,3:4,2:2
02.12.18 18:00 Regensburg Sonthofen over 6:3 2:2,3:0,1:1
30.11.18 20:00 Sonthofen Peiting under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
25.11.18 17:15 Waldkraiburg Sonthofen over 4:5sn 2:3,1:1,1:0,0:0,0:1
23.11.18 20:00 Sonthofen Hochstadter over 11:3 4:1,3:1,4:1
18.11.18 18:00 Lindau Sonthofen under 2:1 1:1,0:0,1:0
16.11.18 20:00 Sonthofen Memmingen under 2:3 1:1,0:2,1:0
04.11.18 16:30 Sonthofen Selb over 4:5pp 1:3,2:1,1:0,0:1
02.11.18 20:00 Weiden Sonthofen under 1:2 0:1,1:0,0:1
31.10.18 20:00 Sonthofen Riessersee over 2:5 0:0,0:4,2:1
28.10.18 18:00 Sonthofen Regensburg over 2:4 0:1,1:0,1:3
26.10.18 19:30 Peiting Sonthofen over 5:2 1:1,4:0,0:1
21.10.18 18:00 Sonthofen Waldkraiburg over 5:4sn 2:2,1:0,1:2,0:0,1:0
19.10.18 20:00 Hochstadter Sonthofen over 5:4 1:0,4:2,0:2
14.10.18 18:00 Sonthofen Lindau over 5:2 1:1,1:1,3:0
12.10.18 20:00 Memmingen Sonthofen under 4:0 2:0,2:0,0:0
07.10.18 17:00 Rosenheim Sonthofen under 2:1 0:1,2:0,0:0
05.10.18 20:00 Sonthofen Weiden over 5:4pp 1:1,1:2,2:1,1:0
03.10.18 18:00 Selb Sonthofen over 5:3 1:2,2:0,2:1
30.09.18 18:00 Sonthofen Landshut over 3:8 1:2,1:5,1:1
28.09.18 20:00 Riessersee Sonthofen under 3:2 3:1,0:1,0:0

Memmingen


nenájdený žiadny zápas

Sonthofen


nenájdený žiadny zápas

Oberliga Süd

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 48 31 4 5 -1 129 256 127 118
2. Hannover 48 30 2 2 10 95 237 142 102
3. Hannover Indians 48 24 5 3 8 49 188 139 100
4. Halle MEC 48 23 3 4 11 75 220 145 88
5. Essen 48 23 3 2 15 69 198 129 86
6. Herner EV 48 18 5 3 14 35 204 169 82
7. Rostock Piranhas 48 18 3 2 20 -23 148 171 71
8. Crocodiles Hamburg 48 16 4 2 20 6 184 178 70
9. Leipzig 48 21 1 2 21 17 174 157 70
10. Duisburg 48 13 5 0 25 -7 160 167 64
11. Erfurt EHC 48 9 3 7 19 -56 137 193 49
12. Harzer Falken 48 3 1 6 31 -170 107 277 20
13. Preussen Berlin 48 3 1 2 39 -219 103 322 16

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Peiting 50 29 5 1 9 92 227 135 113
2. Landshut 50 26 5 6 2 100 218 118 109
3. Regensburg 50 31 2 4 7 103 240 137 107
4. Rosenheim 50 26 2 7 6 50 197 147 95
5. Memmingen 50 16 5 6 12 -12 154 166 79
6. Selb 50 12 8 1 20 -1 186 187 77
7. Weiden 50 8 7 3 22 -31 165 196 62
8. Lindau 50 5 6 6 21 -48 115 163 51
9. Hochstadter 50 6 4 4 28 -84 136 220 42
10. Sonthofen 50 2 4 6 28 -105 148 253 32

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Füssen EV 18 10 1 1 4 27 91 64 36
2. Miesbach TEV 18 11 0 0 7 27 83 56 33
3. Landsberg 2000 18 6 3 0 6 4 71 67 33
4. Klostersee 18 9 0 1 7 16 74 58 28
5. Bad Kissingen 18 6 1 2 6 -3 72 75 25
6. Konigsbrunn 18 6 0 1 10 -35 49 84 19
7. Erding 18 6 0 0 12 -21 69 90 18
8. Peissenberg 18 4 0 0 14 -34 52 86 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 48 31 4 5 -1 129 256 127 118
2. Peiting 50 29 5 1 9 92 227 135 113
3. Riessersee 50 22 8 5 2 83 199 116 111
4. Hannover Indians 48 24 5 3 8 49 188 139 100
5. Landshut 50 26 5 6 2 100 218 118 109
6. Regensburg 50 31 2 4 7 103 240 137 107
7. Hannover 48 30 2 2 10 95 237 142 102
8. Rosenheim 50 26 2 7 6 50 197 147 95
9. Halle MEC 48 23 3 4 11 75 220 145 88
10. Leipzig 48 21 1 2 21 17 174 157 70
11. Essen 48 23 3 2 15 69 198 129 86
12. Herner EV 48 18 5 3 14 35 204 169 82
13. Memmingen 50 16 5 6 12 -12 154 166 79
14. Selb 50 12 8 1 20 -1 186 187 77
15. Rostock Piranhas 48 18 3 2 20 -23 148 171 71
16. Crocodiles Hamburg 48 16 4 2 20 6 184 178 70
17. Duisburg 48 13 5 0 25 -7 160 167 64
18. Weiden 50 8 7 3 22 -31 165 196 62
19. Lindau 50 5 6 6 21 -48 115 163 51
20. Erfurt EHC 48 9 3 7 19 -56 137 193 49
21. Hochstadter 50 6 4 4 28 -84 136 220 42
22. Füssen EV 18 10 1 1 4 27 91 64 36
23. Waldkraiburg 50 7 1 8 25 -128 128 256 34
24. Miesbach TEV 18 11 0 0 7 27 83 56 33
25. Landsberg 2000 18 6 3 0 6 4 71 67 33
26. Sonthofen 50 2 4 6 28 -105 148 253 32
27. Klostersee 18 9 0 1 7 16 74 58 28
28. Bad Kissingen 18 6 1 2 6 -3 72 75 25
29. Harzer Falken 48 3 1 6 31 -170 107 277 20
30. Konigsbrunn 18 6 0 1 10 -35 49 84 19
31. Erding 18 6 0 0 12 -21 69 90 18
32. Preussen Berlin 48 3 1 2 39 -219 103 322 16
33. Peissenberg 18 4 0 0 14 -34 52 86 12

Oberliga Süd

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 24 17 3 0 1 87 145 58 66
2. Hannover 24 16 2 2 0 69 130 61 60
3. Hannover Indians 24 13 3 1 3 34 94 60 55
4. Halle MEC 24 11 2 2 5 47 123 76 45
5. Essen 24 17 1 0 5 63 116 53 56
6. Herner EV 24 10 3 1 6 25 98 73 46
7. Rostock Piranhas 24 12 1 1 8 4 81 77 42
8. Crocodiles Hamburg 24 7 2 1 11 -2 97 99 32
9. Leipzig 24 11 1 1 9 5 90 85 39
10. Duisburg 24 7 3 0 11 15 81 66 36
11. Erfurt EHC 24 6 0 5 8 -26 68 94 23
12. Harzer Falken 24 2 1 4 12 -68 65 133 15
13. Preussen Berlin 24 3 0 0 21 -93 50 143 9

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Peiting 25 19 1 0 4 69 125 56 62
2. Landshut 25 18 1 3 -1 76 129 53 62
3. Regensburg 25 19 0 2 2 68 134 66 59
4. Rosenheim 25 14 1 3 3 41 111 70 50
5. Memmingen 25 10 3 4 1 18 85 67 49
6. Selb 25 6 6 1 5 32 104 72 49
7. Weiden 25 3 5 1 10 3 88 85 35
8. Lindau 25 7 2 3 8 -8 65 73 34
9. Hochstadter 25 6 2 2 11 -11 75 86 30
10. Sonthofen 25 1 3 4 10 -30 87 117 22

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Füssen EV 9 4 1 1 1 14 44 30 18
2. Miesbach TEV 9 7 0 0 2 29 52 23 21
3. Landsberg 2000 9 3 3 0 0 16 36 20 24
4. Klostersee 9 5 0 0 4 12 36 24 15
5. Bad Kissingen 9 5 1 0 2 20 48 28 20
6. Konigsbrunn 9 2 0 0 7 -27 27 54 6
7. Erding 9 4 0 0 5 0 45 45 12
8. Peissenberg 9 3 0 0 6 -6 26 32 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 24 17 3 0 1 87 145 58 66
2. Landshut 25 18 1 3 -1 76 129 53 62
3. Peiting 25 19 1 0 4 69 125 56 62
4. Hannover 24 16 2 2 0 69 130 61 60
5. Riessersee 25 14 3 2 1 57 116 59 59
6. Regensburg 25 19 0 2 2 68 134 66 59
7. Essen 24 17 1 0 5 63 116 53 56
8. Hannover Indians 24 13 3 1 3 34 94 60 55
9. Rosenheim 25 14 1 3 3 41 111 70 50
10. Memmingen 25 10 3 4 1 18 85 67 49
11. Selb 25 6 6 1 5 32 104 72 49
12. Herner EV 24 10 3 1 6 25 98 73 46
13. Halle MEC 24 11 2 2 5 47 123 76 45
14. Rostock Piranhas 24 12 1 1 8 4 81 77 42
15. Leipzig 24 11 1 1 9 5 90 85 39
16. Duisburg 24 7 3 0 11 15 81 66 36
17. Weiden 25 3 5 1 10 3 88 85 35
18. Lindau 25 7 2 3 8 -8 65 73 34
19. Crocodiles Hamburg 24 7 2 1 11 -2 97 99 32
20. Hochstadter 25 6 2 2 11 -11 75 86 30
21. Landsberg 2000 9 3 3 0 0 16 36 20 24
22. Erfurt EHC 24 6 0 5 8 -26 68 94 23
23. Sonthofen 25 1 3 4 10 -30 87 117 22
24. Miesbach TEV 9 7 0 0 2 29 52 23 21
25. Bad Kissingen 9 5 1 0 2 20 48 28 20
26. Füssen EV 9 4 1 1 1 14 44 30 18
27. Waldkraiburg 25 4 0 4 13 -53 64 117 16
28. Klostersee 9 5 0 0 4 12 36 24 15
29. Harzer Falken 24 2 1 4 12 -68 65 133 15
30. Erding 9 4 0 0 5 0 45 45 12
31. Peissenberg 9 3 0 0 6 -6 26 32 9
32. Preussen Berlin 24 3 0 0 21 -93 50 143 9
33. Konigsbrunn 9 2 0 0 7 -27 27 54 6

Oberliga Süd

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 24 14 1 5 -2 42 111 69 52
2. Hannover 24 14 0 0 10 26 107 81 42
3. Hannover Indians 24 11 2 2 5 15 94 79 45
4. Halle MEC 24 12 1 2 6 28 97 69 43
5. Essen 24 6 2 2 10 6 82 76 30
6. Herner EV 24 8 2 2 8 10 106 96 36
7. Rostock Piranhas 24 6 2 1 12 -27 67 94 29
8. Crocodiles Hamburg 24 9 2 1 9 8 87 79 38
9. Leipzig 24 10 0 1 12 12 84 72 31
10. Duisburg 24 6 2 0 14 -22 79 101 28
11. Erfurt EHC 24 3 3 2 11 -30 69 99 26
12. Harzer Falken 24 1 0 2 19 -102 42 144 5
13. Preussen Berlin 24 0 1 2 18 -126 53 179 7

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Peiting 25 10 4 1 5 23 102 79 51
2. Landshut 25 8 4 3 3 24 89 65 47
3. Regensburg 25 12 2 2 5 35 106 71 48
4. Rosenheim 25 12 1 4 3 9 86 77 45
5. Memmingen 25 6 2 2 11 -30 69 99 30
6. Selb 25 6 2 0 15 -33 82 115 28
7. Weiden 25 5 2 2 12 -34 77 111 27
8. Lindau 25 -2 4 3 13 -40 50 90 17
9. Hochstadter 25 0 2 2 17 -73 61 134 12
10. Sonthofen 25 1 1 2 18 -75 61 136 10

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Füssen EV 9 6 0 0 3 13 47 34 18
2. Miesbach TEV 9 4 0 0 5 -2 31 33 12
3. Landsberg 2000 9 3 0 0 6 -12 35 47 9
4. Klostersee 9 4 0 1 3 4 38 34 13
5. Bad Kissingen 9 1 0 2 4 -23 24 47 5
6. Konigsbrunn 9 4 0 1 3 -8 22 30 13
7. Erding 9 2 0 0 7 -21 24 45 6
8. Peissenberg 9 1 0 0 8 -28 26 54 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Riessersee 25 8 5 3 1 26 83 57 52
2. Tilburg Trappers 24 14 1 5 -2 42 111 69 52
3. Peiting 25 10 4 1 5 23 102 79 51
4. Regensburg 25 12 2 2 5 35 106 71 48
5. Landshut 25 8 4 3 3 24 89 65 47
6. Rosenheim 25 12 1 4 3 9 86 77 45
7. Hannover Indians 24 11 2 2 5 15 94 79 45
8. Halle MEC 24 12 1 2 6 28 97 69 43
9. Hannover 24 14 0 0 10 26 107 81 42
10. Crocodiles Hamburg 24 9 2 1 9 8 87 79 38
11. Herner EV 24 8 2 2 8 10 106 96 36
12. Leipzig 24 10 0 1 12 12 84 72 31
13. Essen 24 6 2 2 10 6 82 76 30
14. Memmingen 25 6 2 2 11 -30 69 99 30
15. Rostock Piranhas 24 6 2 1 12 -27 67 94 29
16. Duisburg 24 6 2 0 14 -22 79 101 28
17. Selb 25 6 2 0 15 -33 82 115 28
18. Weiden 25 5 2 2 12 -34 77 111 27
19. Erfurt EHC 24 3 3 2 11 -30 69 99 26
20. Füssen EV 9 6 0 0 3 13 47 34 18
21. Waldkraiburg 25 3 1 4 12 -75 64 139 18
22. Lindau 25 -2 4 3 13 -40 50 90 17
23. Konigsbrunn 9 4 0 1 3 -8 22 30 13
24. Klostersee 9 4 0 1 3 4 38 34 13
25. Miesbach TEV 9 4 0 0 5 -2 31 33 12
26. Hochstadter 25 0 2 2 17 -73 61 134 12
27. Sonthofen 25 1 1 2 18 -75 61 136 10
28. Landsberg 2000 9 3 0 0 6 -12 35 47 9
29. Preussen Berlin 24 0 1 2 18 -126 53 179 7
30. Erding 9 2 0 0 7 -21 24 45 6
31. Bad Kissingen 9 1 0 2 4 -23 24 47 5
32. Harzer Falken 24 1 0 2 19 -102 42 144 5
33. Peissenberg 9 1 0 0 8 -28 26 54 3