Leipzig VS Crocodiles Hamburg


Leipzig

Crocodiles Hamburg

Leipzig (T1) VS Crocodiles Hamburg (T2)

Leipzig

Crocodiles Hamburg

Zaujímavé

Leipzig

  • Až 21 zápasov tímu Leipzig skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 33 zápasov, to je až 64%.

Crocodiles Hamburg

  • Tím Crocodiles Hamburg odohral až 25 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 78% z celkového počtu 32 zápasov.
  • Crocodiles Hamburg už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 29% vzájomných zápasov (2 z 7) skončilo remízou.
  • 71% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 7 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / Oberliga / 2019/2020
22.12.2019 16:00 Crocodiles Hamburg Leipzig over 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
15.11.2019 20:00 Leipzig Crocodiles Hamburg over 6:5pp 1:1,3:2,1:2,1:0
11.10.2019 20:00 Crocodiles Hamburg Leipzig under 2:0 0:0,0:0,2:0
Nemecko / Oberliga / 2018/2019
25.01.2019 20:00 Leipzig Crocodiles Hamburg over 4:3 1:1,3:1,0:1
23.12.2018 16:00 Crocodiles Hamburg Leipzig under 2:3 1:2,1:0,0:1
18.11.2018 17:00 Leipzig Crocodiles Hamburg over 2:5 1:1,1:2,0:2
23.09.2018 16:00 Crocodiles Hamburg Leipzig over 4:2 0:0,3:1,1:1

Leipzig

2 - 2 - 3

Crocodiles Hamburg

Leipzig


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.20 20:00 Hannover Indians Leipzig under 3:0 1:0,1:0,1:0
12.01.20 18:00 Leipzig Tilburg Trappers over 1:5 0:1,0:2,1:2
10.01.20 20:00 Rostock Piranhas Leipzig under 2:3 1:1,0:2,1:0
05.01.20 18:30 Duisburg Leipzig under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
03.01.20 20:00 Leipzig Hannover Scorpions over 4:5pp 1:1,2:2,1:1,0:1
30.12.19 20:00 Leipzig Halle MEC under 4:1 1:0,3:1,0:0
28.12.19 20:00 Erfurt EHC Leipzig over 1:6 0:0,0:3,1:3
26.12.19 18:00 Leipzig Hannover Indians over 1:6 1:1,0:5,0:0
22.12.19 16:00 Crocodiles Hamburg Leipzig over 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
20.12.19 20:00 Leipzig Herner EV under 1:4 0:2,0:2,1:0
15.12.19 18:30 Essen Leipzig over 4:5pp 1:2,2:1,1:1,0:1
13.12.19 20:00 Leipzig Erfurt EHC over 6:3 2:1,1:1,3:1
08.12.19 18:00 Leipzig Rostock Piranhas under 2:3 1:0,0:1,1:2
06.12.19 20:00 Tilburg Trappers Leipzig under 2:0 0:0,1:0,1:0
01.12.19 18:00 Leipzig Essen over 6:4 1:0,4:2,1:2
29.11.19 19:30 Krefelder EV Leipzig over 1:10 0:4,1:2,0:4
24.11.19 18:00 Hannover Scorpions Leipzig under 1:2 0:0,0:0,1:2
22.11.19 20:00 Leipzig Duisburg over 4:2 3:2,1:0,0:0
17.11.19 18:30 Herner EV Leipzig under 3:1 1:0,1:0,1:1
15.11.19 20:00 Leipzig Crocodiles Hamburg over 6:5pp 1:1,3:2,1:2,1:0
08.11.19 20:00 Halle MEC Leipzig over 4:3sn 1:0,0:0,2:3,0:0,1:0
03.11.19 19:00 Hannover Indians Leipzig over 5:4 2:1,3:2,0:1
01.11.19 20:00 Leipzig Krefelder EV over 9:2 3:0,3:2,3:0
27.10.19 19:00 Rostock Piranhas Leipzig over 2:5 0:1,0:3,2:1
25.10.19 20:00 Leipzig Tilburg Trappers over 6:9 3:2,0:5,3:2
20.10.19 18:00 Leipzig Hannover Scorpions under 3:2 0:0,2:1,1:1
18.10.19 19:30 Duisburg Leipzig over 5:4 3:1,2:1,0:2
13.10.19 18:00 Leipzig Herner EV over 3:7 0:1,3:2,0:4
11.10.19 20:00 Crocodiles Hamburg Leipzig under 2:0 0:0,0:0,2:0
06.10.19 16:00 Erfurt EHC Leipzig over 1:6 1:2,0:1,0:3
04.10.19 20:00 Leipzig Halle MEC over 6:2 4:0,1:1,1:1
29.09.19 18:30 Essen Leipzig over 3:10 2:2,0:6,1:2
27.09.19 20:00 Leipzig Hannover Indians under 2:1 1:0,0:0,1:1

Crocodiles Hamburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.20 20:00 Halle MEC Crocodiles Hamburg under 4:1 1:0,2:0,1:1
12.01.20 16:00 Crocodiles Hamburg Erfurt EHC over 3:4sn 0:0,2:3,1:0,0:0,0:1
10.01.20 20:00 Tilburg Trappers Crocodiles Hamburg over 5:4pp 1:0,2:2,1:2,1:0
05.01.20 16:00 Crocodiles Hamburg Herner EV over 5:6 1:2,2:1,2:3
03.01.20 20:00 Rostock Piranhas Crocodiles Hamburg over 2:4 2:0,0:2,0:2
30.12.19 20:00 Crocodiles Hamburg Krefelder EV over 7:2 2:1,3:0,2:1
26.12.19 18:00 Crocodiles Hamburg Halle MEC over 6:3 1:2,1:1,4:0
22.12.19 16:00 Crocodiles Hamburg Leipzig over 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
20.12.19 20:00 Hannover Scorpions Crocodiles Hamburg under 3:1 2:0,0:0,1:1
15.12.19 18:30 Duisburg Crocodiles Hamburg over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
13.12.19 20:00 Crocodiles Hamburg Essen over 7:3 2:0,0:1,5:2
08.12.19 16:00 Crocodiles Hamburg Tilburg Trappers over 4:2 3:0,1:2,0:0
06.12.19 20:00 Erfurt EHC Crocodiles Hamburg over 2:5 1:1,1:4,0:0
01.12.19 16:00 Crocodiles Hamburg Duisburg over 6:1 1:0,2:1,3:0
29.11.19 20:00 Hannover Indians Crocodiles Hamburg under 3:1 0:0,1:1,2:0
24.11.19 16:00 Crocodiles Hamburg Rostock Piranhas over 6:3 1:1,1:0,4:2
22.11.19 20:00 Herner EV Crocodiles Hamburg under 2:1 2:0,0:1,0:0
17.11.19 16:00 Crocodiles Hamburg Hannover Scorpions over 6:5 3:1,1:3,2:1
15.11.19 20:00 Leipzig Crocodiles Hamburg over 6:5pp 1:1,3:2,1:2,1:0
08.11.19 19:30 Krefelder EV Crocodiles Hamburg over 1:7 0:0,1:5,0:2
03.11.19 18:15 Halle MEC Crocodiles Hamburg over 1:5 1:2,0:3,0:0
01.11.19 20:00 Crocodiles Hamburg Hannover Indians over 4:3pp 1:2,2:1,0:0,1:0
27.10.19 15:00 Tilburg Trappers Crocodiles Hamburg over 5:4pp 1:2,1:1,2:1,1:0
25.10.19 20:00 Crocodiles Hamburg Erfurt EHC over 5:1 3:1,1:0,1:0
20.10.19 19:00 Rostock Piranhas Crocodiles Hamburg over 5:3 1:1,2:1,2:1
18.10.19 20:00 Crocodiles Hamburg Herner EV under 4:1 0:0,3:1,1:0
13.10.19 19:00 Hannover Scorpions Crocodiles Hamburg over 5:3 1:0,3:2,1:1
11.10.19 20:00 Crocodiles Hamburg Leipzig under 2:0 0:0,0:0,2:0
06.10.19 18:30 Essen Crocodiles Hamburg over 8:4 1:2,5:0,2:2
04.10.19 20:00 Crocodiles Hamburg Krefelder EV over 1:5 0:1,1:3,0:1
29.09.19 18:30 Duisburg Crocodiles Hamburg over 3:7 2:3,0:2,1:2
27.09.19 20:00 Crocodiles Hamburg Halle MEC under 1:3 0:0,1:1,0:2

Leipzig


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.01.2020 18:00 Leipzig Krefelder EV porovnaj tímy
31.01.2020 20:00 Leipzig Erfurt EHC porovnaj tímy
02.02.2020 18:15 Halle MEC Leipzig porovnaj tímy
07.02.2020 20:00 Herner EV Leipzig porovnaj tímy
09.02.2020 18:00 Leipzig Crocodiles Hamburg porovnaj tímy
14.02.2020 19:30 Krefelder EV Leipzig porovnaj tímy
16.02.2020 18:00 Leipzig Essen porovnaj tímy
21.02.2020 20:00 Hannover Scorpions Leipzig porovnaj tímy
23.02.2020 18:00 Leipzig Duisburg porovnaj tímy
28.02.2020 20:00 Leipzig Rostock Piranhas porovnaj tímy
01.03.2020 15:00 Tilburg Trappers Leipzig porovnaj tímy

Crocodiles Hamburg


Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 31 17 5 1 2 65 147 82 77
2. Herner EV 33 22 1 2 5 48 147 99 73
3. Hannover Indians 32 10 4 6 2 20 100 80 56
4. Halle MEC 33 13 3 1 12 15 118 103 55
5. Hannover Scorpions 33 11 4 2 10 14 128 114 55
6. Crocodiles Hamburg 32 13 2 5 5 25 129 104 54
7. Leipzig 33 12 3 3 9 23 128 105 54
8. Duisburg 32 14 1 2 12 2 119 117 49
9. Essen 32 7 2 4 13 -30 104 134 35
10. Rostock Piranhas 33 5 3 4 14 -37 89 126 34
11. Erfurt EHC 32 6 2 1 20 -51 85 136 29
12. Krefelder EV 32 2 1 0 28 -94 82 176 11

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Passau Black Hawks 3 3 0 0 0 9 16 7 9
2. Klostersee 3 1 0 1 0 -1 10 11 4
3. Landsberg 2000 3 1 0 0 2 2 14 12 3
4. Miesbach TEV 3 1 0 0 2 -2 10 12 3
5. Erding 3 -1 1 0 2 -9 6 15 2
6. Waldkraiburg 3 0 0 0 3 -12 7 19 0

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 35 9 9 2 4 42 137 95 74
2. Deggendorfer 35 13 5 2 8 42 167 125 66
3. Rosenheim 35 16 2 5 5 37 147 110 63
4. Füssen EV 35 17 0 7 4 1 113 112 58
5. Regensburg 35 14 2 5 7 24 152 128 57
6. Riessersee 35 3 8 7 2 23 130 107 56
7. Peiting 35 7 5 7 4 11 120 109 53
8. Selb 35 5 7 0 16 1 131 130 50
9. Lindau 35 13 1 4 12 -40 105 145 48
10. Weiden 35 7 4 3 14 -32 113 145 44
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 31 17 5 1 2 65 147 82 77
2. Memmingen 35 9 9 2 4 42 137 95 74
3. Herner EV 33 22 1 2 5 48 147 99 73
4. Deggendorfer 35 13 5 2 8 42 167 125 66
5. Rosenheim 35 16 2 5 5 37 147 110 63
6. Füssen EV 35 17 0 7 4 1 113 112 58
7. Regensburg 35 14 2 5 7 24 152 128 57
8. Riessersee 35 3 8 7 2 23 130 107 56
9. Hannover Indians 32 10 4 6 2 20 100 80 56
10. Halle MEC 33 13 3 1 12 15 118 103 55
11. Hannover Scorpions 33 11 4 2 10 14 128 114 55
12. Crocodiles Hamburg 32 13 2 5 5 25 129 104 54
13. Leipzig 33 12 3 3 9 23 128 105 54
14. Peiting 35 7 5 7 4 11 120 109 53
15. Selb 35 5 7 0 16 1 131 130 50
16. Duisburg 32 14 1 2 12 2 119 117 49
17. Sonthofen 35 12 2 3 13 -1 133 134 49
18. Lindau 35 13 1 4 12 -40 105 145 48
19. Weiden 35 7 4 3 14 -32 113 145 44
20. Essen 32 7 2 4 13 -30 104 134 35
21. Rostock Piranhas 33 5 3 4 14 -37 89 126 34
22. Erfurt EHC 32 6 2 1 20 -51 85 136 29
23. Hochstadter 35 4 1 1 27 -95 78 173 18
24. Krefelder EV 32 2 1 0 28 -94 82 176 11
25. Passau Black Hawks 3 3 0 0 0 9 16 7 9
26. Klostersee 3 1 0 1 0 -1 10 11 4
27. Landsberg 2000 3 1 0 0 2 2 14 12 3
28. Miesbach TEV 3 1 0 0 2 -2 10 12 3
29. Erding 3 -1 1 0 2 -9 6 15 2
30. Waldkraiburg 3 0 0 0 3 -12 7 19 0

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 15 7 4 0 0 45 80 35 41
2. Herner EV 16 12 1 0 2 32 71 39 41
3. Hannover Indians 17 5 4 0 4 18 58 40 35
4. Halle MEC 17 6 2 0 7 9 59 50 28
5. Hannover Scorpions 16 6 2 1 4 18 67 49 29
6. Crocodiles Hamburg 16 9 1 2 1 24 70 46 34
7. Leipzig 16 7 1 1 5 3 64 61 27
8. Duisburg 17 7 1 1 6 4 66 62 27
9. Essen 16 2 2 3 4 -16 54 70 19
10. Rostock Piranhas 16 2 2 1 8 -18 35 53 17
11. Erfurt EHC 16 5 1 0 9 -15 47 62 20
12. Krefelder EV 16 1 1 0 13 -52 43 95 8

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Passau Black Hawks 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. Klostersee 2 1 0 0 1 0 8 8 3
3. Landsberg 2000 1 0 0 0 1 -4 3 7 0
4. Miesbach TEV 1 1 0 0 0 2 6 4 3
5. Erding 2 -1 1 0 1 -3 6 9 2
6. Waldkraiburg 1 0 0 0 1 -8 0 8 0

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 18 7 4 0 3 22 72 50 41
2. Deggendorfer 18 8 2 2 2 21 87 66 36
3. Rosenheim 17 12 0 3 -1 41 79 38 39
4. Füssen EV 18 11 0 1 5 11 70 59 34
5. Regensburg 18 6 2 3 2 11 69 58 31
6. Riessersee 17 1 5 3 0 19 64 45 31
7. Peiting 17 4 3 4 -1 12 66 54 31
8. Selb 18 1 5 0 7 0 63 63 28
9. Lindau 17 10 0 1 5 -7 51 58 31
10. Weiden 17 1 3 1 8 -18 54 72 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 15 7 4 0 0 45 80 35 41
2. Herner EV 16 12 1 0 2 32 71 39 41
3. Memmingen 18 7 4 0 3 22 72 50 41
4. Rosenheim 17 12 0 3 -1 41 79 38 39
5. Deggendorfer 18 8 2 2 2 21 87 66 36
6. Hannover Indians 17 5 4 0 4 18 58 40 35
7. Crocodiles Hamburg 16 9 1 2 1 24 70 46 34
8. Füssen EV 18 11 0 1 5 11 70 59 34
9. Riessersee 17 1 5 3 0 19 64 45 31
10. Peiting 17 4 3 4 -1 12 66 54 31
11. Regensburg 18 6 2 3 2 11 69 58 31
12. Lindau 17 10 0 1 5 -7 51 58 31
13. Sonthofen 18 8 1 2 4 6 73 67 31
14. Hannover Scorpions 16 6 2 1 4 18 67 49 29
15. Halle MEC 17 6 2 0 7 9 59 50 28
16. Selb 18 1 5 0 7 0 63 63 28
17. Leipzig 16 7 1 1 5 3 64 61 27
18. Duisburg 17 7 1 1 6 4 66 62 27
19. Erfurt EHC 16 5 1 0 9 -15 47 62 20
20. Essen 16 2 2 3 4 -16 54 70 19
21. Weiden 17 1 3 1 8 -18 54 72 19
22. Rostock Piranhas 16 2 2 1 8 -18 35 53 17
23. Hochstadter 18 4 0 1 12 -47 50 97 13
24. Krefelder EV 16 1 1 0 13 -52 43 95 8
25. Passau Black Hawks 1 1 0 0 0 3 4 1 3
26. Miesbach TEV 1 1 0 0 0 2 6 4 3
27. Klostersee 2 1 0 0 1 0 8 8 3
28. Erding 2 -1 1 0 1 -3 6 9 2
29. Landsberg 2000 1 0 0 0 1 -4 3 7 0
30. Waldkraiburg 1 0 0 0 1 -8 0 8 0

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 16 10 1 1 2 20 67 47 36
2. Herner EV 17 10 0 2 3 16 76 60 32
3. Hannover Indians 15 5 0 6 -2 2 42 40 21
4. Halle MEC 16 7 1 1 5 6 59 53 27
5. Hannover Scorpions 17 5 2 1 6 -4 61 65 26
6. Crocodiles Hamburg 16 4 1 3 4 1 59 58 20
7. Leipzig 17 5 2 2 4 20 64 44 27
8. Duisburg 15 7 0 1 6 -2 53 55 22
9. Essen 16 5 0 1 9 -14 50 64 16
10. Rostock Piranhas 17 3 1 3 6 -19 54 73 17
11. Erfurt EHC 16 1 1 1 11 -36 38 74 9
12. Krefelder EV 16 1 0 0 15 -42 39 81 3

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Passau Black Hawks 2 2 0 0 0 6 12 6 6
2. Klostersee 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
3. Landsberg 2000 2 1 0 0 1 6 11 5 3
4. Miesbach TEV 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
5. Erding 1 0 0 0 1 -6 0 6 0
6. Waldkraiburg 2 0 0 0 2 -4 7 11 0

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 17 2 5 2 1 20 65 45 33
2. Deggendorfer 17 5 3 0 6 21 80 59 30
3. Rosenheim 18 4 2 2 6 -4 68 72 24
4. Füssen EV 17 6 0 6 -1 -10 43 53 24
5. Regensburg 17 8 0 2 5 13 83 70 26
6. Riessersee 18 2 3 4 2 4 66 62 25
7. Peiting 18 3 2 3 5 -1 54 55 22
8. Selb 17 4 2 0 9 1 68 67 22
9. Lindau 18 3 1 3 7 -33 54 87 17
10. Weiden 18 6 1 2 6 -14 59 73 25
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 16 10 1 1 2 20 67 47 36
2. Memmingen 17 2 5 2 1 20 65 45 33
3. Herner EV 17 10 0 2 3 16 76 60 32
4. Deggendorfer 17 5 3 0 6 21 80 59 30
5. Leipzig 17 5 2 2 4 20 64 44 27
6. Halle MEC 16 7 1 1 5 6 59 53 27
7. Hannover Scorpions 17 5 2 1 6 -4 61 65 26
8. Regensburg 17 8 0 2 5 13 83 70 26
9. Riessersee 18 2 3 4 2 4 66 62 25
10. Weiden 18 6 1 2 6 -14 59 73 25
11. Füssen EV 17 6 0 6 -1 -10 43 53 24
12. Rosenheim 18 4 2 2 6 -4 68 72 24
13. Peiting 18 3 2 3 5 -1 54 55 22
14. Duisburg 15 7 0 1 6 -2 53 55 22
15. Selb 17 4 2 0 9 1 68 67 22
16. Hannover Indians 15 5 0 6 -2 2 42 40 21
17. Crocodiles Hamburg 16 4 1 3 4 1 59 58 20
18. Sonthofen 17 4 1 1 9 -7 60 67 18
19. Rostock Piranhas 17 3 1 3 6 -19 54 73 17
20. Lindau 18 3 1 3 7 -33 54 87 17
21. Essen 16 5 0 1 9 -14 50 64 16
22. Erfurt EHC 16 1 1 1 11 -36 38 74 9
23. Passau Black Hawks 2 2 0 0 0 6 12 6 6
24. Hochstadter 17 0 1 0 15 -48 28 76 5
25. Landsberg 2000 2 1 0 0 1 6 11 5 3
26. Krefelder EV 16 1 0 0 15 -42 39 81 3
27. Klostersee 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
28. Erding 1 0 0 0 1 -6 0 6 0
29. Miesbach TEV 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
30. Waldkraiburg 2 0 0 0 2 -4 7 11 0