Landshut VS Crimmitschau


Landshut

Crimmitschau

Landshut (T1) VS Crimmitschau (T2)

Landshut

Crimmitschau

Zaujímavé

Landshut

  • Počet remíz tímu Landshut je až 18 z celkového počtu 52 zápasov, čo je až 35%.
  • Až 32 zápasov tímu Landshut skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 52 zápasov, to je až 62%.
  • Landshut už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Landshut ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Landshut už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Landshut ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Crimmitschau

  • Tím Crimmitschau odohral až 35 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 52 zápasov.
  • Crimmitschau už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 75% vzájomných zápasov (3 z 4) skončilo remízou.

Pravdepodobnosť výsledku

33.80%
63.40%
2.80%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2019/2020
21.02.2020 20:00 Crimmitschau Landshut under 2:1 1:0,1:1,0:0
10.01.2020 19:30 Landshut Crimmitschau under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
06.12.2019 20:00 Crimmitschau Landshut over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
18.10.2019 19:30 Landshut Crimmitschau over 4:5ppsn 0:1,2:1,2:2,0:0,0:1

Landshut

0 - 3 - 1

Crimmitschau

Landshut


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 18:30 Lausitzer Füchse Landshut under 3:0 0:0,2:0,1:0
28.02.20 19:30 Landshut Ravensburg under 1:4 0:0,0:1,1:3
23.02.20 17:00 Landshut Bayreuth ESV under 1:3 0:1,1:1,0:1
21.02.20 20:00 Crimmitschau Landshut under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.02.20 17:00 Landshut Bad Tölz under 3:2 1:1,0:0,2:1
14.02.20 19:30 Bad Tölz Landshut over 4:5sn 2:3,1:0,1:1,0:0,0:1
09.02.20 17:00 Kaufbeuren Landshut over 3:7 1:3,2:1,0:3
07.02.20 19:30 Landshut Frankfurt over 2:6 1:4,1:0,0:2
02.02.20 18:30 Bad Nauheim Landshut over 4:3sn 0:0,3:0,0:3,0:0,1:0
31.01.20 19:30 Landshut Bietigheim over 3:4 0:1,0:3,3:0
26.01.20 17:00 Landshut Kassel over 5:6pp 1:1,4:2,0:2,0:1
24.01.20 19:30 Kassel Landshut under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
21.01.20 19:30 Dresden Landshut under 3:1 2:0,0:0,1:1
19.01.20 18:30 Ravensburg Landshut over 4:3pp 2:3,1:0,0:0,1:0
17.01.20 19:30 Landshut Dresden over 4:3pp 0:0,0:3,3:0,1:0
14.01.20 19:30 Landshut Freiburg under 3:1 0:0,1:1,2:0
12.01.20 17:00 Bayreuth ESV Landshut over 5:3 2:2,1:1,2:0
10.01.20 19:30 Landshut Crimmitschau under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
05.01.20 18:30 Freiburg Landshut over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
03.01.20 19:30 Landshut Freiburg under 1:4 0:1,0:3,1:0
30.12.19 19:30 Landshut Lausitzer Füchse over 5:4pp 1:1,3:2,0:1,1:0
28.12.19 17:00 Landshut Kaufbeuren under 2:1 0:1,1:0,1:0
26.12.19 18:30 Frankfurt Landshut over 5:2 4:0,1:0,0:2
22.12.19 17:00 Landshut Bad Nauheim under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
20.12.19 20:00 Bietigheim Landshut under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.12.19 19:30 Landshut Kaufbeuren over 5:8 1:1,3:5,1:2
15.12.19 17:00 Landshut Heilbronn over 6:3 1:0,2:3,3:0
13.12.19 20:00 Heilbronn Landshut over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:1
08.12.19 17:00 Landshut Bayreuth ESV over 4:3 3:2,0:0,1:1
06.12.19 20:00 Crimmitschau Landshut over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
03.12.19 19:30 Landshut Bad Nauheim over 6:1 2:0,2:1,2:0
01.12.19 17:00 Landshut Bad Tölz over 4:3 2:1,0:1,2:1
29.11.19 19:30 Freiburg Landshut under 5:0 1:0,2:0,2:0
26.11.19 19:30 Landshut Ravensburg under 1:3 0:1,0:1,1:1
24.11.19 17:00 Kaufbeuren Landshut over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
22.11.19 19:30 Landshut Frankfurt over 5:2 0:0,3:2,2:0
19.11.19 19:30 Landshut Kassel over 3:4 3:1,0:2,0:1
17.11.19 18:30 Bad Nauheim Landshut under 2:1 0:0,1:0,1:1
15.11.19 19:30 Landshut Bietigheim under 2:3 0:1,0:0,2:2
03.11.19 18:30 Kassel Landshut over 5:4 2:0,2:2,1:2
01.11.19 19:30 Landshut Heilbronn over 4:3 2:1,2:2,0:0
27.10.19 18:30 Ravensburg Landshut over 4:2 2:1,2:1,0:0
25.10.19 19:30 Landshut Dresden over 4:7 2:1,0:3,2:3
20.10.19 17:00 Bayreuth ESV Landshut under 3:2 0:0,2:1,1:1
18.10.19 19:30 Landshut Crimmitschau over 4:5sn 0:1,2:1,2:2,0:0,0:1
13.10.19 18:30 Bad Tölz Landshut over 5:6pp 3:1,1:2,1:2,0:1
04.10.19 19:30 Frankfurt Landshut over 8:0 3:0,4:0,1:0
02.10.19 19:30 Lausitzer Füchse Landshut over 4:5pp 1:1,0:1,3:2,0:1
27.09.19 20:00 Bietigheim Landshut over 4:3sn 0:0,1:3,2:0,0:0,1:0
20.09.19 20:00 Heilbronn Landshut under 3:1 3:0,0:0,0:1
13.09.19 19:30 Dresden Landshut under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
22.10.19 19:30 Landshut Lausitzer Füchse over 7:1 2:0,3:0,2:1

Crimmitschau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 18:30 Bayreuth ESV Crimmitschau over 2:4 1:0,1:3,0:1
28.02.20 19:30 Crimmitschau Lausitzer Füchse over 2:7 2:3,0:2,0:2
23.02.20 18:30 Frankfurt Crimmitschau over 7:1 0:0,3:1,4:0
21.02.20 20:00 Crimmitschau Landshut under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.02.20 17:00 Bietigheim Crimmitschau over 1:5 0:3,0:1,1:1
14.02.20 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 3:5 2:2,0:0,1:3
09.02.20 17:00 Crimmitschau Freiburg under 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,3:2
07.02.20 19:30 Bad Tölz Crimmitschau over 4:2 2:2,2:0,0:0
04.02.20 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:4 1:0,0:2,1:2
02.02.20 18:30 Ravensburg Crimmitschau over 4:2 0:1,2:0,2:1
31.01.20 20:00 Crimmitschau Dresden over 7:5 2:2,2:1,3:2
26.01.20 15:00 Crimmitschau Bad Nauheim under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
24.01.20 19:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 4:6 2:2,2:3,0:1
19.01.20 17:00 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 4:7 2:2,0:2,2:3
17.01.20 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 4:2 2:1,1:1,1:0
12.01.20 17:00 Crimmitschau Frankfurt over 5:2 2:1,1:1,2:0
10.01.20 19:30 Landshut Crimmitschau under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
05.01.20 17:00 Crimmitschau Kaufbeuren over 2:4 0:3,1:0,1:1
03.01.20 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 5:2 3:0,0:2,2:0
30.12.19 20:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 0:6 0:1,0:3,0:2
28.12.19 19:30 Freiburg Crimmitschau under 5:0 1:0,3:0,1:0
26.12.19 20:00 Crimmitschau Bad Tölz over 3:5 2:3,0:2,1:0
22.12.19 17:00 Crimmitschau Ravensburg under 1:4 1:1,0:1,0:2
20.12.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 3:1,1:1,1:1
15.12.19 17:00 Crimmitschau Kassel under 1:4 0:1,1:0,0:3
13.12.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 2:6 1:1,1:1,0:4
08.12.19 18:30 Frankfurt Crimmitschau under 1:4 1:1,0:2,0:1
06.12.19 20:00 Crimmitschau Landshut over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
01.12.19 17:00 Bietigheim Crimmitschau under 4:0 2:0,1:0,1:0
29.11.19 20:00 Crimmitschau Kaufbeuren over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,2:1
26.11.19 20:00 Crimmitschau Lausitzer Füchse over 6:3 1:1,4:2,1:0
24.11.19 17:00 Crimmitschau Freiburg under 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
22.11.19 19:30 Bad Tölz Crimmitschau under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
17.11.19 18:30 Ravensburg Crimmitschau over 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,0:1
15.11.19 20:00 Crimmitschau Dresden under 3:2 2:0,0:2,1:0
03.11.19 18:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 8:3 1:1,3:1,4:1
01.11.19 20:00 Crimmitschau Kassel under 1:4 0:2,1:1,0:1
27.10.19 17:00 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 6:2 2:1,2:1,2:0
25.10.19 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:4 0:0,2:1,0:3
20.10.19 17:00 Crimmitschau Frankfurt under 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
18.10.19 19:30 Landshut Crimmitschau over 4:5sn 0:1,2:1,2:2,0:0,0:1
13.10.19 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.10.19 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 5:2 3:0,0:0,2:2
06.10.19 18:30 Freiburg Crimmitschau under 4:1 0:0,2:0,2:1
04.10.19 20:00 Crimmitschau Bad Tölz over 4:3 2:2,1:0,1:1
02.10.19 20:00 Bayreuth ESV Crimmitschau over 4:5 1:1,0:2,3:2
29.09.19 17:00 Crimmitschau Ravensburg under 0:5 0:0,0:2,0:3
27.09.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 2:1,2:1,1:1
22.09.19 17:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 3:4 2:2,0:1,1:1
20.09.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 4:2 2:1,1:1,1:0
15.09.19 17:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 3:6 2:2,0:0,1:4
13.09.19 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:6 1:1,0:3,1:2

Landshut


nenájdený žiadny zápas

Crimmitschau


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 52 13 10 6 7 40 195 155 95
2. Kassel 52 24 3 5 12 44 191 147 92
3. Freiburg 52 25 2 7 9 19 162 143 92
4. Heilbronn 52 17 6 3 17 23 209 186 84
5. Bad Tölz 52 9 9 9 7 10 176 166 81
6. Ravensburg 52 11 8 7 11 16 171 155 80
7. Bad Nauheim 52 10 8 6 14 -23 141 164 76
8. Bietigheim 52 19 2 7 15 -16 147 163 74
9. Kaufbeuren 52 19 3 2 23 -18 169 187 74
10. Dresden 52 14 5 7 14 -20 188 208 74
11. Lausitzer Füchse 52 17 3 7 15 -11 168 179 73
12. Bayreuth ESV 52 10 7 5 18 0 183 183 70
13. Crimmitschau 52 10 6 5 20 -41 153 194 65
14. Landshut 52 0 11 7 16 -23 160 183 62
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 26 10 6 2 0 50 109 59 62
2. Freiburg 26 16 2 3 0 39 99 60 61
3. Kassel 26 17 1 2 3 40 107 67 58
4. Heilbronn 26 14 2 1 6 26 108 82 53
5. Dresden 26 9 4 3 3 16 104 88 50
6. Kaufbeuren 26 14 1 1 8 12 89 77 48
7. Bad Nauheim 26 4 6 5 0 11 85 74 47
8. Lausitzer Füchse 26 13 1 2 7 17 92 75 46
9. Bietigheim 26 13 1 1 9 16 83 67 45
10. Ravensburg 26 5 5 5 1 17 98 81 45
11. Bad Tölz 26 10 2 5 2 14 95 81 45
12. Bayreuth ESV 26 4 6 3 4 13 102 89 45
13. Landshut 26 6 4 2 8 3 91 88 40
14. Crimmitschau 26 3 4 3 9 -23 70 93 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bad Tölz 26 -1 7 4 5 -4 81 85 36
2. Ravensburg 26 6 3 2 10 -1 73 74 35
3. Kassel 26 7 2 3 9 4 84 80 34
4. Frankfurt 26 3 4 4 7 -10 86 96 33
5. Crimmitschau 26 7 2 2 11 -18 83 101 33
6. Freiburg 26 9 0 4 9 -20 63 83 31
7. Heilbronn 26 3 4 2 11 -3 101 104 31
8. Bad Nauheim 26 6 2 1 14 -34 56 90 29
9. Bietigheim 26 6 1 6 6 -32 64 96 29
10. Lausitzer Füchse 26 4 2 5 8 -28 76 104 27
11. Kaufbeuren 26 5 2 1 15 -30 80 110 26
12. Bayreuth ESV 26 6 1 2 14 -13 81 94 25
13. Dresden 26 5 1 4 11 -36 84 120 24
14. Landshut 26 -6 7 5 8 -26 69 95 22