Dresden VS Landshut


Dresden

Landshut

Dresden (T1) VS Landshut (T2)

Dresden

Landshut

Zaujímavé

Dresden

  • Až 38 zápasov tímu Dresden skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 54 zápasov, to je až 70%.
  • Dresden už 6 zápasov v rade neprehrali.

Landshut

  • 35% zápasov tímu Landshut skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 18 z celkového počtu 52 zápasov.
  • Tím Landshut odohral až 32 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 62% z celkového počtu 52 zápasov.
  • Landshut už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Landshut ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Landshut už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Landshut ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 12 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2019/2020
21.01.2020 19:30 Dresden Landshut under 3:1 2:0,0:0,1:1
17.01.2020 19:30 Landshut Dresden over 4:3pp 0:0,0:3,3:0,1:0
25.10.2019 19:30 Landshut Dresden over 4:7 2:1,0:3,2:3
13.09.2019 19:30 Dresden Landshut under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
Nemecko / DEL 2 / 2005/2006
24.03.2006 19:30 Landshut Dresden under 1:4 1:0,0:3,0:1
21.03.2006 20:00 Dresden Landshut under 3:2 2:0,1:2,0:0
19.03.2006 18:30 Landshut Dresden under 4:1 0:0,2:1,2:0
17.03.2006 20:00 Dresden Landshut under 4:1 0:0,0:1,4:0
14.03.2006 19:30 Landshut Dresden over 7:1 1:1,5:0,1:0
12.03.2006 18:00 Dresden Landshut under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
10.03.2006 19:30 Landshut Dresden over 7:1 4:0,3:1,0:0
12.02.2006 18:00 Dresden Landshut under 1:3 0:2,0:0,1:1

Dresden

5 - 3 - 4

Landshut

Dresden


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.20 17:00 Dresden Bad Nauheim over 8:3 2:1,3:1,3:1
06.03.20 19:30 Bad Nauheim Dresden over 4:5 0:2,1:2,3:1
01.03.20 18:30 Dresden Bad Tölz under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
28.02.20 19:30 Frankfurt Dresden over 6:5sn 1:1,2:2,2:2,0:0,1:0
23.02.20 18:30 Ravensburg Dresden over 4:5 4:0,0:4,0:1
21.02.20 19:30 Dresden Heilbronn over 5:4 1:1,3:2,1:1
16.02.20 16:00 Dresden Bayreuth ESV over 2:4 0:0,1:1,1:3
14.02.20 20:00 Bayreuth ESV Dresden over 6:3 4:1,1:1,1:1
09.02.20 18:30 Bad Nauheim Dresden over 6:5pp 3:2,2:2,0:1,1:0
31.01.20 20:00 Crimmitschau Dresden over 7:5 2:2,2:1,3:2
26.01.20 17:00 Dresden Freiburg over 5:2 1:1,2:1,2:0
24.01.20 19:30 Freiburg Dresden over 6:3 2:0,2:2,2:1
21.01.20 19:30 Dresden Landshut under 3:1 2:0,0:0,1:1
19.01.20 16:00 Dresden Frankfurt over 4:3 2:0,1:2,1:1
17.01.20 19:30 Landshut Dresden over 4:3pp 0:0,0:3,3:0,1:0
14.01.20 19:30 Dresden Kassel over 6:5pp 3:0,0:3,2:2,1:0
12.01.20 17:00 Dresden Ravensburg over 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
10.01.20 20:00 Heilbronn Dresden over 9:2 1:0,7:1,1:1
04.01.20 16:00 Dresden Lausitzer Füchse over 5:3 1:2,2:1,2:0
30.12.19 18:30 Bad Tölz Dresden under 1:2 1:2,0:0,0:0
28.12.19 16:00 Dresden Bad Nauheim under 4:1 0:1,3:0,1:0
26.12.19 18:00 Bietigheim Dresden under 1:2 0:1,0:1,1:0
22.12.19 18:30 Kassel Dresden over 7:3 5:1,2:1,0:1
20.12.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 3:1,1:1,1:1
17.12.19 19:30 Dresden Bietigheim over 4:3sn 0:1,3:1,0:1,0:0,1:0
15.12.19 17:00 Kaufbeuren Dresden over 6:1 2:0,2:0,2:1
13.12.19 19:30 Dresden Kaufbeuren over 5:1 3:1,0:0,2:0
08.12.19 18:30 Ravensburg Dresden over 4:3 2:0,1:3,1:0
06.12.19 19:30 Dresden Heilbronn over 8:5 1:2,5:0,2:3
01.12.19 16:00 Dresden Bayreuth ESV over 6:5 3:3,3:0,0:2
29.11.19 19:30 Lausitzer Füchse Dresden over 3:7 0:1,1:2,2:4
26.11.19 19:30 Frankfurt Dresden under 3:2 1:0,2:2,0:0
24.11.19 18:30 Bad Nauheim Dresden under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
22.11.19 19:30 Dresden Bietigheim over 7:5 1:1,0:3,6:1
17.11.19 17:00 Dresden Kassel under 1:4 1:0,0:1,0:3
15.11.19 20:00 Crimmitschau Dresden under 3:2 2:0,0:2,1:0
03.11.19 17:00 Dresden Freiburg under 2:3 0:1,1:2,1:0
01.11.19 18:00 Kaufbeuren Dresden under 4:1 2:0,1:1,1:0
30.10.19 19:30 Lausitzer Füchse Dresden over 5:6 2:0,2:3,1:3
27.10.19 16:00 Dresden Frankfurt over 5:4pp 3:3,0:1,1:0,1:0
25.10.19 19:30 Landshut Dresden over 4:7 2:1,0:3,2:3
20.10.19 17:00 Dresden Ravensburg over 3:6 0:1,0:4,3:1
18.10.19 20:00 Heilbronn Dresden under 3:2 0:0,1:2,2:0
13.10.19 17:00 Bayreuth ESV Dresden over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
11.10.19 19:30 Dresden Lausitzer Füchse over 4:6 1:2,2:1,1:3
06.10.19 17:00 Dresden Bad Nauheim over 6:2 2:1,1:1,3:0
04.10.19 20:00 Bietigheim Dresden under 4:1 1:0,3:1,0:0
02.10.19 19:30 Dresden Bad Tölz under 0:4 0:1,0:1,0:2
29.09.19 18:30 Kassel Dresden over 6:3 1:1,1:1,4:1
27.09.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 2:1,2:1,1:1
22.09.19 17:00 Freiburg Dresden over 7:1 1:1,1:0,5:0
20.09.19 19:30 Dresden Kaufbeuren under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
15.09.19 18:30 Bad Tölz Dresden over 5:4 1:0,2:0,2:4
13.09.19 19:30 Dresden Landshut under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1

Landshut


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 18:30 Lausitzer Füchse Landshut under 3:0 0:0,2:0,1:0
28.02.20 19:30 Landshut Ravensburg under 1:4 0:0,0:1,1:3
23.02.20 17:00 Landshut Bayreuth ESV under 1:3 0:1,1:1,0:1
21.02.20 20:00 Crimmitschau Landshut under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.02.20 17:00 Landshut Bad Tölz under 3:2 1:1,0:0,2:1
14.02.20 19:30 Bad Tölz Landshut over 4:5sn 2:3,1:0,1:1,0:0,0:1
09.02.20 17:00 Kaufbeuren Landshut over 3:7 1:3,2:1,0:3
07.02.20 19:30 Landshut Frankfurt over 2:6 1:4,1:0,0:2
02.02.20 18:30 Bad Nauheim Landshut over 4:3sn 0:0,3:0,0:3,0:0,1:0
31.01.20 19:30 Landshut Bietigheim over 3:4 0:1,0:3,3:0
26.01.20 17:00 Landshut Kassel over 5:6pp 1:1,4:2,0:2,0:1
24.01.20 19:30 Kassel Landshut under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
21.01.20 19:30 Dresden Landshut under 3:1 2:0,0:0,1:1
19.01.20 18:30 Ravensburg Landshut over 4:3pp 2:3,1:0,0:0,1:0
17.01.20 19:30 Landshut Dresden over 4:3pp 0:0,0:3,3:0,1:0
14.01.20 19:30 Landshut Freiburg under 3:1 0:0,1:1,2:0
12.01.20 17:00 Bayreuth ESV Landshut over 5:3 2:2,1:1,2:0
10.01.20 19:30 Landshut Crimmitschau under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
05.01.20 18:30 Freiburg Landshut over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
03.01.20 19:30 Landshut Freiburg under 1:4 0:1,0:3,1:0
30.12.19 19:30 Landshut Lausitzer Füchse over 5:4pp 1:1,3:2,0:1,1:0
28.12.19 17:00 Landshut Kaufbeuren under 2:1 0:1,1:0,1:0
26.12.19 18:30 Frankfurt Landshut over 5:2 4:0,1:0,0:2
22.12.19 17:00 Landshut Bad Nauheim under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
20.12.19 20:00 Bietigheim Landshut under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.12.19 19:30 Landshut Kaufbeuren over 5:8 1:1,3:5,1:2
15.12.19 17:00 Landshut Heilbronn over 6:3 1:0,2:3,3:0
13.12.19 20:00 Heilbronn Landshut over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:1
08.12.19 17:00 Landshut Bayreuth ESV over 4:3 3:2,0:0,1:1
06.12.19 20:00 Crimmitschau Landshut over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
03.12.19 19:30 Landshut Bad Nauheim over 6:1 2:0,2:1,2:0
01.12.19 17:00 Landshut Bad Tölz over 4:3 2:1,0:1,2:1
29.11.19 19:30 Freiburg Landshut under 5:0 1:0,2:0,2:0
26.11.19 19:30 Landshut Ravensburg under 1:3 0:1,0:1,1:1
24.11.19 17:00 Kaufbeuren Landshut over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
22.11.19 19:30 Landshut Frankfurt over 5:2 0:0,3:2,2:0
19.11.19 19:30 Landshut Kassel over 3:4 3:1,0:2,0:1
17.11.19 18:30 Bad Nauheim Landshut under 2:1 0:0,1:0,1:1
15.11.19 19:30 Landshut Bietigheim under 2:3 0:1,0:0,2:2
03.11.19 18:30 Kassel Landshut over 5:4 2:0,2:2,1:2
01.11.19 19:30 Landshut Heilbronn over 4:3 2:1,2:2,0:0
27.10.19 18:30 Ravensburg Landshut over 4:2 2:1,2:1,0:0
25.10.19 19:30 Landshut Dresden over 4:7 2:1,0:3,2:3
20.10.19 17:00 Bayreuth ESV Landshut under 3:2 0:0,2:1,1:1
18.10.19 19:30 Landshut Crimmitschau over 4:5sn 0:1,2:1,2:2,0:0,0:1
13.10.19 18:30 Bad Tölz Landshut over 5:6pp 3:1,1:2,1:2,0:1
04.10.19 19:30 Frankfurt Landshut over 8:0 3:0,4:0,1:0
02.10.19 19:30 Lausitzer Füchse Landshut over 4:5pp 1:1,0:1,3:2,0:1
27.09.19 20:00 Bietigheim Landshut over 4:3sn 0:0,1:3,2:0,0:0,1:0
20.09.19 20:00 Heilbronn Landshut under 3:1 3:0,0:0,0:1
13.09.19 19:30 Dresden Landshut under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
22.10.19 19:30 Landshut Lausitzer Füchse over 7:1 2:0,3:0,2:1

Dresden


nenájdený žiadny zápas

Landshut


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 52 13 10 6 7 40 195 155 95
2. Kassel 52 24 3 5 12 44 191 147 92
3. Freiburg 52 25 2 7 9 19 162 143 92
4. Heilbronn 52 17 6 3 17 23 209 186 84
5. Bad Tölz 52 9 9 9 7 10 176 166 81
6. Ravensburg 52 11 8 7 11 16 171 155 80
7. Bad Nauheim 52 10 8 6 14 -23 141 164 76
8. Bietigheim 52 19 2 7 15 -16 147 163 74
9. Kaufbeuren 52 19 3 2 23 -18 169 187 74
10. Dresden 52 14 5 7 14 -20 188 208 74
11. Lausitzer Füchse 52 17 3 7 15 -11 168 179 73
12. Bayreuth ESV 52 10 7 5 18 0 183 183 70
13. Crimmitschau 52 10 6 5 20 -41 153 194 65
14. Landshut 52 0 11 7 16 -23 160 183 62
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 26 10 6 2 0 50 109 59 62
2. Freiburg 26 16 2 3 0 39 99 60 61
3. Kassel 26 17 1 2 3 40 107 67 58
4. Heilbronn 26 14 2 1 6 26 108 82 53
5. Dresden 26 9 4 3 3 16 104 88 50
6. Kaufbeuren 26 14 1 1 8 12 89 77 48
7. Bad Nauheim 26 4 6 5 0 11 85 74 47
8. Lausitzer Füchse 26 13 1 2 7 17 92 75 46
9. Bietigheim 26 13 1 1 9 16 83 67 45
10. Ravensburg 26 5 5 5 1 17 98 81 45
11. Bad Tölz 26 10 2 5 2 14 95 81 45
12. Bayreuth ESV 26 4 6 3 4 13 102 89 45
13. Landshut 26 6 4 2 8 3 91 88 40
14. Crimmitschau 26 3 4 3 9 -23 70 93 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bad Tölz 26 -1 7 4 5 -4 81 85 36
2. Ravensburg 26 6 3 2 10 -1 73 74 35
3. Kassel 26 7 2 3 9 4 84 80 34
4. Frankfurt 26 3 4 4 7 -10 86 96 33
5. Crimmitschau 26 7 2 2 11 -18 83 101 33
6. Freiburg 26 9 0 4 9 -20 63 83 31
7. Heilbronn 26 3 4 2 11 -3 101 104 31
8. Bad Nauheim 26 6 2 1 14 -34 56 90 29
9. Bietigheim 26 6 1 6 6 -32 64 96 29
10. Lausitzer Füchse 26 4 2 5 8 -28 76 104 27
11. Kaufbeuren 26 5 2 1 15 -30 80 110 26
12. Bayreuth ESV 26 6 1 2 14 -13 81 94 25
13. Dresden 26 5 1 4 11 -36 84 120 24
14. Landshut 26 -6 7 5 8 -26 69 95 22