Kaufbeuren VS Crimmitschau


Kaufbeuren

Crimmitschau

Kaufbeuren (T1) VS Crimmitschau (T2)

Kaufbeuren

Crimmitschau

Zaujímavé

Kaufbeuren

  • Až 38 zápasov tímu Kaufbeuren skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 64 zápasov, to je až 59%.
  • Kaufbeuren už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Kaufbeuren už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Kaufbeuren už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Crimmitschau

  • Tím Crimmitschau odohral až 43 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 72% z celkového počtu 60 zápasov.
  • Crimmitschau už 8 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 63%.
  • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
17.02.2019 17:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 2:1 1:0,0:1,1:0
13.01.2019 17:00 Kaufbeuren Crimmitschau over 9:1 2:0,4:1,3:0
30.11.2018 20:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 2:3 0:2,0:1,2:0
12.10.2018 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 6:2 0:0,3:0,3:2
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
23.01.2018 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 4:3 3:0,1:1,0:2
28.12.2017 20:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
17.11.2017 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
29.09.2017 20:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 0:4 0:2,0:1,0:1

Kaufbeuren

5 - 2 - 1

Crimmitschau

Kaufbeuren


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.04.19 19:30 Ravensburg Kaufbeuren under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
09.04.19 19:30 Kaufbeuren Ravensburg under 0:3 0:0,0:1,0:2
07.04.19 18:30 Ravensburg Kaufbeuren over 3:6 1:1,1:4,1:1
05.04.19 19:30 Kaufbeuren Ravensburg over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
03.04.19 19:30 Ravensburg Kaufbeuren under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
31.03.19 18:30 Kaufbeuren Lausitzer Füchse under 4:1 2:0,1:0,1:1
29.03.19 19:30 Lausitzer Füchse Kaufbeuren under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
26.03.19 19:30 Kaufbeuren Lausitzer Füchse over 6:3 1:1,3:0,2:2
24.03.19 17:00 Lausitzer Füchse Kaufbeuren over 6:5pp 3:2,1:1,1:2,1:0
22.03.19 19:30 Kaufbeuren Lausitzer Füchse under 2:3 1:0,0:3,1:0
17.03.19 17:00 Lausitzer Füchse Kaufbeuren under 3:1 0:0,2:0,1:1
15.03.19 19:30 Kaufbeuren Lausitzer Füchse over 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
03.03.19 18:30 Kaufbeuren Ravensburg under 3:2 2:1,1:0,0:1
01.03.19 19:30 Bad Nauheim Kaufbeuren under 0:3 0:0,0:2,0:1
24.02.19 17:00 Kaufbeuren Kassel under 2:1 0:0,0:0,2:1
22.02.19 20:00 Deggendorfer Kaufbeuren over 4:5 2:0,1:2,1:3
17.02.19 17:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 2:1 1:0,0:1,1:0
15.02.19 19:30 Kaufbeuren Dresden over 3:5 0:1,1:1,2:3
10.02.19 17:00 Lausitzer Füchse Kaufbeuren over 6:3 3:0,2:3,1:0
08.02.19 19:30 Kaufbeuren Tölzer Löwen over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
03.02.19 18:30 Freiburg Kaufbeuren under 4:1 1:0,1:0,2:1
01.02.19 19:30 Kaufbeuren Bayreuth ESV over 3:4 1:0,1:3,1:1
27.01.19 18:30 Ravensburg Kaufbeuren over 6:1 2:0,1:1,3:0
25.01.19 19:30 Kaufbeuren Frankfurt over 6:3 3:0,2:1,1:2
22.01.19 19:30 Kaufbeuren Bietigheim over 4:3 0:0,3:2,1:1
20.01.19 18:30 Kassel Kaufbeuren under 2:3 0:2,1:0,1:1
18.01.19 19:30 Kaufbeuren Deggendorfer over 6:3 5:1,0:1,1:1
13.01.19 17:00 Kaufbeuren Crimmitschau over 9:1 2:0,4:1,3:0
11.01.19 19:30 Dresden Kaufbeuren over 6:3 3:1,1:2,2:0
06.01.19 17:00 Kaufbeuren Lausitzer Füchse over 2:5 2:3,0:1,0:1
04.01.19 19:30 Tölzer Löwen Kaufbeuren under 1:2 0:1,1:0,0:1
02.01.19 20:00 Heilbronn Kaufbeuren over 3:4 1:2,1:2,1:0
30.12.18 17:00 Kaufbeuren Freiburg over 3:4 1:2,1:1,1:1
28.12.18 20:00 Bayreuth ESV Kaufbeuren over 4:2 1:1,1:1,2:0
26.12.18 17:00 Kaufbeuren Ravensburg under 1:4 0:0,0:0,1:4
23.12.18 17:00 Bietigheim Kaufbeuren over 3:5 2:1,1:3,0:1
21.12.18 19:30 Kaufbeuren Heilbronn over 1:5 0:2,0:1,1:2
16.12.18 18:30 Frankfurt Kaufbeuren under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
14.12.18 19:30 Kaufbeuren Bad Nauheim over 4:3 0:2,3:1,1:0
09.12.18 18:30 Deggendorfer Kaufbeuren under 1:4 1:2,0:1,0:1
07.12.18 19:30 Kaufbeuren Kassel under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
02.12.18 17:00 Kaufbeuren Dresden under 1:4 0:1,1:2,0:1
30.11.18 20:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 2:3 0:2,0:1,2:0
25.11.18 17:00 Kaufbeuren Tölzer Löwen over 7:1 4:0,1:1,2:0
23.11.18 19:30 Lausitzer Füchse Kaufbeuren over 2:4 1:0,0:2,1:2
18.11.18 17:00 Kaufbeuren Bayreuth ESV under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
16.11.18 19:30 Freiburg Kaufbeuren under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
04.11.18 18:30 Heilbronn Kaufbeuren under 2:3 0:1,2:1,0:1
02.11.18 19:30 Kaufbeuren Bietigheim over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
28.10.18 17:00 Kaufbeuren Frankfurt over 4:3 2:1,0:1,2:1
26.10.18 20:00 Ravensburg Kaufbeuren over 4:3 1:1,3:2,0:0
21.10.18 18:30 Kaufbeuren Deggendorfer over 9:2 2:1,4:0,3:1
19.10.18 19:30 Kassel Kaufbeuren under 0:1 0:1,0:0,0:0
14.10.18 17:00 Dresden Kaufbeuren under 2:1 1:1,0:0,1:0
12.10.18 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 6:2 0:0,3:0,3:2
07.10.18 18:30 Tölzer Löwen Kaufbeuren over 2:4 0:1,1:1,1:2
05.10.18 19:30 Kaufbeuren Lausitzer Füchse over 4:6 2:3,2:0,0:3
02.10.18 19:30 Bad Nauheim Kaufbeuren over 3:5 2:1,0:3,1:1
30.09.18 18:30 Kaufbeuren Freiburg under 1:0 1:0,0:0,0:0
28.09.18 20:00 Bayreuth ESV Kaufbeuren over 5:6pp 1:2,2:1,2:2,0:1
23.09.18 18:30 Kaufbeuren Heilbronn over 7:2 1:1,3:0,3:1
21.09.18 20:00 Bietigheim Kaufbeuren over 4:2 3:0,0:2,1:0
16.09.18 18:30 Kaufbeuren Bad Nauheim over 7:3 0:1,2:2,5:0
14.09.18 19:30 Frankfurt Kaufbeuren over 5:2 2:2,1:0,2:0

Crimmitschau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.03.19 19:30 Frankfurt Crimmitschau over 7:4 3:2,2:1,2:1
24.03.19 17:00 Crimmitschau Frankfurt over 5:1 1:1,2:0,2:0
22.03.19 19:30 Frankfurt Crimmitschau under 2:0 0:0,1:0,1:0
17.03.19 17:00 Crimmitschau Frankfurt over 4:5 1:1,2:1,1:3
15.03.19 19:30 Frankfurt Crimmitschau under 3:1 2:0,0:0,1:1
12.03.19 19:30 Kassel Crimmitschau under 1:2 1:0,0:1,0:1
10.03.19 17:00 Crimmitschau Kassel over 1:6 1:3,0:3,0:0
08.03.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 4:5 1:1,1:3,2:1
03.03.19 18:30 Crimmitschau Frankfurt over 4:5sn 2:2,2:1,0:1,0:0,1:2
01.03.19 19:30 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 3:4 0:2,3:0,0:2
24.02.19 17:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 2:6 0:3,2:2,0:1
22.02.19 19:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 6:3 1:1,0:1,5:1
17.02.19 17:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 2:1 1:0,0:1,1:0
15.02.19 19:30 Freiburg Crimmitschau under 4:1 1:0,0:1,3:0
10.02.19 17:00 Crimmitschau Dresden over 6:1 3:0,1:0,2:1
08.02.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 4:8 1:2,1:3,2:3
03.02.19 17:00 Crimmitschau Deggendorfer over 6:3 0:1,2:2,4:0
01.02.19 20:00 Ravensburg Crimmitschau over 5:6pp 0:2,5:1,0:2,0:1
27.01.19 16:00 Frankfurt Crimmitschau over 9:1 2:0,3:0,4:1
25.01.19 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 6:3 3:0,3:1,0:2
22.01.19 20:00 Crimmitschau Tölzer Löwen over 6:3 0:1,2:2,4:0
20.01.19 16:00 Bayreuth ESV Crimmitschau over 5:2 1:0,1:1,3:1
18.01.19 20:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 3:4 1:2,1:2,1:0
13.01.19 17:00 Kaufbeuren Crimmitschau over 9:1 2:0,4:1,3:0
11.01.19 20:00 Crimmitschau Freiburg over 5:4 1:0,1:3,3:1
06.01.19 17:00 Dresden Crimmitschau under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
04.01.19 20:00 Crimmitschau Kassel over 1:5 0:1,0:1,1:3
02.01.19 20:00 Bietigheim Crimmitschau over 6:7pp 2:1,3:3,1:2,0:1
30.12.18 17:00 Deggendorfer Crimmitschau over 5:6sn 3:1,1:2,1:2,0:0,0:2
28.12.18 20:00 Crimmitschau Ravensburg under 4:1 1:1,1:0,2:0
26.12.18 17:00 Crimmitschau Frankfurt under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
23.12.18 18:30 Tölzer Löwen Crimmitschau under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
21.12.18 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 4:7 0:2,1:4,3:1
16.12.18 17:00 Heilbronn Crimmitschau over 7:4 4:1,1:3,2:0
14.12.18 20:00 Crimmitschau Lausitzer Füchse over 4:3 0:2,3:0,1:1
09.12.18 18:30 Bad Nauheim Crimmitschau under 5:0 0:0,3:0,2:0
07.12.18 20:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 1:6 0:2,0:1,1:3
02.12.18 18:30 Freiburg Crimmitschau over 5:2 2:1,1:1,2:0
30.11.18 20:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 2:3 0:2,0:1,2:0
27.11.18 19:30 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 5:4 1:2,2:1,2:1
25.11.18 18:30 Kassel Crimmitschau under 1:2 0:0,1:1,0:1
23.11.18 20:00 Crimmitschau Dresden over 11:4 3:1,5:2,3:1
18.11.18 18:30 Ravensburg Crimmitschau over 7:2 0:2,3:0,4:0
16.11.18 20:00 Crimmitschau Deggendorfer over 3:4 2:1,0:3,1:0
04.11.18 17:00 Bietigheim Crimmitschau over 6:3 3:1,1:1,2:1
02.11.18 20:00 Crimmitschau Tölzer Löwen over 6:3 2:0,2:3,2:0
28.10.18 17:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:5 0:3,2:0,0:2
26.10.18 19:30 Frankfurt Crimmitschau over 4:3 0:3,1:0,3:0
21.10.18 17:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 6:3 1:0,3:1,2:2
19.10.18 20:00 Bayreuth ESV Crimmitschau under 0:5 0:2,0:1,0:2
14.10.18 17:00 Crimmitschau Freiburg over 4:2 1:1,1:0,2:1
12.10.18 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 6:2 0:0,3:0,3:2
07.10.18 17:00 Crimmitschau Kassel over 5:2 1:0,1:0,3:2
05.10.18 19:30 Dresden Crimmitschau over 3:4 0:1,2:1,1:2
30.09.18 18:30 Deggendorfer Crimmitschau over 6:5pp 2:1,1:2,2:2,1:0
28.09.18 20:00 Crimmitschau Ravensburg over 3:5 0:2,1:2,2:1
23.09.18 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 3:2 1:1,0:0,2:1
21.09.18 19:30 Tölzer Löwen Crimmitschau under 0:3 0:0,0:1,0:2
16.09.18 17:00 Crimmitschau Lausitzer Füchse under 1:4 1:1,0:1,0:2
14.09.18 20:00 Heilbronn Crimmitschau under 3:2 2:1,1:0,0:1

Kaufbeuren


nenájdený žiadny zápas

Crimmitschau


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 52 19 7 5 9 58 211 153 97
2. Bietigheim 52 22 4 7 8 47 208 161 93
3. Ravensburg 52 20 6 3 14 46 209 163 93
4. Kaufbeuren 52 23 4 3 15 25 178 153 92
5. Lausitzer Füchse 52 20 5 7 8 19 174 155 92
6. Bad Nauheim 52 23 3 6 11 22 187 165 90
7. Kassel 52 19 3 3 21 1 146 145 75
8. Heilbronn 52 13 6 5 17 -2 204 206 74
9. Dresden 52 15 5 3 21 -26 165 191 73
10. Crimmitschau 52 17 3 5 19 -26 186 212 71
11. Bayreuth ESV 52 12 6 2 24 -26 170 196 68
12. Tölzer Löwen 52 9 6 6 19 -44 152 196 63
13. Freiburg 52 15 1 7 21 -37 134 171 57
14. Deggendorfer 52 9 5 2 29 -57 161 218 54
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bad Nauheim 26 16 1 3 2 36 111 75 56
2. Frankfurt 26 13 3 1 5 54 123 69 55
3. Lausitzer Füchse 26 15 1 4 1 25 88 63 54
4. Ravensburg 26 10 4 3 2 46 115 69 53
5. Bietigheim 26 12 2 5 0 28 107 79 51
6. Dresden 26 14 1 3 4 14 94 80 50
7. Kaufbeuren 26 12 2 2 6 27 104 77 48
8. Heilbronn 26 7 5 2 5 23 108 85 48
9. Tölzer Löwen 26 7 4 3 5 9 89 80 44
10. Crimmitschau 26 14 0 2 8 10 102 92 44
11. Kassel 26 12 1 2 8 13 87 74 43
12. Freiburg 26 12 0 3 8 7 73 66 39
13. Bayreuth ESV 26 11 1 1 11 0 92 92 39
14. Deggendorfer 26 4 4 1 12 -13 89 102 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kaufbeuren 26 11 2 1 9 -2 74 76 44
2. Bietigheim 26 10 2 2 8 19 101 82 42
3. Frankfurt 26 6 4 4 4 4 88 84 42
4. Ravensburg 26 10 2 0 12 0 94 94 40
5. Lausitzer Füchse 26 5 4 3 7 -6 86 92 38
6. Bad Nauheim 26 7 2 3 9 -14 76 90 34
7. Kassel 26 7 2 1 13 -12 59 71 32
8. Bayreuth ESV 26 1 5 1 13 -26 78 104 29
9. Crimmitschau 26 3 3 3 11 -36 84 120 27
10. Heilbronn 26 6 1 3 12 -25 96 121 26
11. Dresden 26 1 4 0 17 -40 71 111 23
12. Deggendorfer 26 5 1 1 17 -44 72 116 21
13. Tölzer Löwen 26 2 2 3 14 -53 63 116 19
14. Freiburg 26 3 1 4 13 -44 61 105 18