Heilbronn VS Bietigheim


Heilbronn

Bietigheim

Heilbronn (T1) VS Bietigheim (T2)

Heilbronn

Bietigheim

Zaujímavé

Heilbronn

  • Až 42 zápasov tímu Heilbronn skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 52 zápasov, to je až 81%.
  • Heilbronn ťahá aktuálne sériu 9 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Bietigheim

  • Bietigheim už 13 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 59% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 17 zápasov.
  • 82% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 14 z 17 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2019/2020
28.02.2020 19:30 Bietigheim Heilbronn over 5:2 1:0,0:0,4:2
19.01.2020 17:00 Heilbronn Bietigheim over 2:5 0:2,1:1,1:2
26.11.2019 20:00 Bietigheim Heilbronn over 4:7 0:4,1:1,3:2
27.10.2019 17:00 Heilbronn Bietigheim under 4:1 2:1,2:0,0:0
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
08.02.2019 20:00 Bietigheim Heilbronn over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
04.01.2019 20:00 Heilbronn Bietigheim over 4:3ppsn 1:0,2:1,0:2,0:0,2:0
25.11.2018 17:00 Bietigheim Heilbronn over 6:1 1:1,4:0,1:0
07.10.2018 17:00 Heilbronn Bietigheim over 3:5 0:2,2:2,1:1
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
23.03.2018 19:30 Bietigheim Heilbronn over 5:2 1:0,2:0,2:2
20.03.2018 20:00 Heilbronn Bietigheim over 4:5 1:2,2:0,1:2
18.03.2018 17:00 Bietigheim Heilbronn over 5:3 2:1,2:1,1:1
16.03.2018 20:00 Heilbronn Bietigheim under 2:1 1:0,0:0,1:1
13.03.2018 19:30 Bietigheim Heilbronn over 5:4 1:1,2:2,1:1
11.02.2018 17:00 Bietigheim Heilbronn under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
07.01.2018 17:00 Heilbronn Bietigheim over 6:5ppsn 1:2,3:1,1:2,0:0,2:0
26.11.2017 17:00 Bietigheim Heilbronn over 4:3 2:0,2:1,0:2
08.10.2017 17:00 Heilbronn Bietigheim over 3:6 1:0,1:1,1:5

Heilbronn

3 - 4 - 10

Bietigheim

Heilbronn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 18:30 Heilbronn Frankfurt over 7:6sn 1:1,4:5,1:0,0:0,2:1
28.02.20 19:30 Bietigheim Heilbronn over 5:2 1:0,0:0,4:2
23.02.20 18:30 Heilbronn Lausitzer Füchse over 4:3 0:0,2:3,2:0
21.02.20 19:30 Dresden Heilbronn over 5:4 1:1,3:2,1:1
16.02.20 18:30 Ravensburg Heilbronn over 5:3 3:0,2:1,0:2
14.02.20 20:00 Heilbronn Ravensburg over 2:5 1:1,1:2,0:2
09.02.20 18:30 Heilbronn Kassel over 4:2 0:0,3:1,1:1
07.02.20 20:00 Bayreuth ESV Heilbronn over 6:5sn 0:2,3:2,2:1,0:0,2:0
04.02.20 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:4 1:0,0:2,1:2
02.02.20 18:30 Heilbronn Bad Tölz under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
31.01.20 19:30 Freiburg Heilbronn over 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
26.01.20 17:00 Kaufbeuren Heilbronn under 3:2 1:1,2:0,0:1
24.01.20 20:00 Heilbronn Kaufbeuren over 6:3 1:1,1:1,4:1
19.01.20 17:00 Heilbronn Bietigheim over 2:5 0:2,1:1,1:2
17.01.20 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 4:2 2:1,1:1,1:0
12.01.20 17:00 Lausitzer Füchse Heilbronn over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
10.01.20 20:00 Heilbronn Dresden over 9:2 1:0,7:1,1:1
05.01.20 18:30 Heilbronn Bad Nauheim under 1:4 0:0,1:2,0:2
03.01.20 19:30 Bad Nauheim Heilbronn under 1:2 0:2,0:0,1:0
30.12.19 19:30 Frankfurt Heilbronn over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
28.12.19 14:00 Kassel Heilbronn over 2:5 0:2,0:0,2:3
26.12.19 18:30 Heilbronn Bayreuth ESV over 5:3 5:2,0:1,0:0
22.12.19 16:00 Bad Tölz Heilbronn over 8:6 3:1,3:4,2:1
20.12.19 20:00 Heilbronn Freiburg over 6:3 2:1,3:1,1:1
15.12.19 17:00 Landshut Heilbronn over 6:3 1:0,2:3,3:0
13.12.19 20:00 Heilbronn Landshut over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:1
08.12.19 17:00 Heilbronn Lausitzer Füchse over 7:1 5:0,1:1,1:0
06.12.19 19:30 Dresden Heilbronn over 8:5 1:2,5:0,2:3
01.12.19 18:30 Ravensburg Heilbronn under 3:2 1:1,2:1,0:0
29.11.19 20:00 Heilbronn Bad Nauheim over 5:3 3:1,1:0,1:2
26.11.19 20:00 Bietigheim Heilbronn over 4:7 0:4,1:1,3:2
24.11.19 18:30 Heilbronn Kassel over 4:3 1:1,2:2,1:0
22.11.19 20:00 Bayreuth ESV Heilbronn over 2:4 0:2,2:2,0:0
17.11.19 18:30 Heilbronn Bad Tölz over 4:5 1:1,2:1,1:3
15.11.19 19:30 Freiburg Heilbronn over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
03.11.19 18:30 Heilbronn Kaufbeuren over 3:5 1:2,2:1,0:2
01.11.19 19:30 Landshut Heilbronn over 4:3 2:1,2:2,0:0
27.10.19 17:00 Heilbronn Bietigheim under 4:1 2:1,2:0,0:0
25.10.19 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:4 0:0,2:1,0:3
20.10.19 17:00 Lausitzer Füchse Heilbronn under 2:1 1:0,0:1,1:0
18.10.19 20:00 Heilbronn Dresden under 3:2 0:0,1:2,2:0
13.10.19 18:30 Heilbronn Ravensburg over 5:2 2:0,2:2,1:0
11.10.19 19:30 Bad Nauheim Heilbronn over 1:7 1:3,0:2,0:2
06.10.19 18:30 Kassel Heilbronn over 7:1 3:0,2:0,2:1
04.10.19 20:00 Heilbronn Bayreuth ESV over 4:3 3:2,1:0,0:1
02.10.19 20:00 Heilbronn Frankfurt under 4:1 0:0,3:0,1:1
29.09.19 18:30 Bad Tölz Heilbronn over 5:6pp 2:1,2:2,1:2,0:1
27.09.19 20:00 Heilbronn Freiburg over 6:3 2:2,3:0,1:1
22.09.19 18:30 Kaufbeuren Heilbronn over 2:8 1:1,1:3,0:4
20.09.19 20:00 Heilbronn Landshut under 3:1 3:0,0:0,0:1
15.09.19 16:00 Frankfurt Heilbronn over 5:3 2:0,1:3,2:0
13.09.19 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:6 1:1,0:3,1:2

Bietigheim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.20 17:00 Kaufbeuren Bietigheim under 3:2 1:0,1:2,1:0
06.03.20 20:00 Bietigheim Kaufbeuren over 3:4 2:1,0:2,1:1
01.03.20 18:30 Kassel Bietigheim under 4:0 1:0,2:0,1:0
28.02.20 19:30 Bietigheim Heilbronn over 5:2 1:0,0:0,4:2
23.02.20 17:00 Kaufbeuren Bietigheim over 6:4 0:2,3:1,3:1
21.02.20 20:00 Bietigheim Frankfurt under 1:4 0:0,1:3,0:1
16.02.20 17:00 Bietigheim Crimmitschau over 1:5 0:3,0:1,1:1
14.02.20 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 3:5 2:2,0:0,1:3
09.02.20 17:00 Bietigheim Lausitzer Füchse over 4:2 2:0,0:0,2:2
02.02.20 17:00 Bietigheim Freiburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
31.01.20 19:30 Landshut Bietigheim over 3:4 0:1,0:3,3:0
26.01.20 17:00 Bietigheim Bayreuth ESV under 5:0 0:0,1:0,4:0
24.01.20 20:00 Bayreuth ESV Bietigheim over 4:2 2:0,0:1,2:1
21.01.20 19:30 Bad Nauheim Bietigheim under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
19.01.20 17:00 Heilbronn Bietigheim over 2:5 0:2,1:1,1:2
17.01.20 20:00 Bietigheim Bad Nauheim over 7:0 2:0,0:0,5:0
12.01.20 17:00 Bietigheim Kaufbeuren over 5:6 2:2,1:3,2:1
10.01.20 19:30 Frankfurt Bietigheim under 5:0 1:0,2:0,2:0
05.01.20 18:30 Bad Tölz Bietigheim under 2:0 1:0,1:0,0:0
03.01.20 20:00 Bietigheim Bad Tölz under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
30.12.19 20:00 Bietigheim Kassel over 1:7 0:4,1:1,0:2
28.12.19 17:00 Lausitzer Füchse Bietigheim over 2:4 0:1,1:2,1:1
26.12.19 18:00 Bietigheim Dresden under 1:2 0:1,0:1,1:0
22.12.19 18:30 Freiburg Bietigheim over 5:1 1:1,0:0,4:0
20.12.19 20:00 Bietigheim Landshut under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.12.19 19:30 Dresden Bietigheim over 4:3sn 0:1,3:1,0:1,0:0,1:0
15.12.19 17:00 Bietigheim Ravensburg over 5:3 1:1,2:2,2:0
13.12.19 20:00 Ravensburg Bietigheim over 6:5pp 1:2,1:2,3:1,1:0
08.12.19 17:00 Kaufbeuren Bietigheim over 5:1 2:0,0:1,3:0
06.12.19 20:00 Bietigheim Frankfurt under 3:0 2:0,1:0,0:0
01.12.19 17:00 Bietigheim Crimmitschau under 4:0 2:0,1:0,1:0
29.11.19 19:30 Bad Tölz Bietigheim under 0:5 0:4,0:0,0:1
26.11.19 20:00 Bietigheim Heilbronn over 4:7 0:4,1:1,3:2
24.11.19 17:00 Bietigheim Lausitzer Füchse under 1:4 1:2,0:0,0:2
22.11.19 19:30 Dresden Bietigheim over 7:5 1:1,0:3,6:1
17.11.19 17:00 Bietigheim Freiburg under 0:3 0:0,0:2,0:1
15.11.19 19:30 Landshut Bietigheim under 2:3 0:1,0:0,2:2
03.11.19 17:00 Bayreuth ESV Bietigheim under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
01.11.19 17:00 Bietigheim Ravensburg under 4:1 1:0,2:1,1:0
27.10.19 17:00 Heilbronn Bietigheim under 4:1 2:1,2:0,0:0
25.10.19 20:00 Bietigheim Bad Nauheim under 0:2 0:1,0:1,0:0
20.10.19 17:00 Bietigheim Kaufbeuren under 3:2 1:2,2:0,0:0
18.10.19 19:30 Frankfurt Bietigheim over 6:1 1:1,4:0,1:0
13.10.19 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.10.19 20:00 Bietigheim Bad Tölz over 9:5 3:2,1:1,5:2
06.10.19 17:00 Lausitzer Füchse Bietigheim under 3:2 1:1,2:1,0:0
04.10.19 20:00 Bietigheim Dresden under 4:1 1:0,3:1,0:0
02.10.19 19:30 Kassel Bietigheim over 10:2 1:1,4:0,5:1
29.09.19 18:30 Freiburg Bietigheim under 2:3 0:0,1:1,1:2
27.09.19 20:00 Bietigheim Landshut over 4:3sn 0:0,1:3,2:0,0:0,1:0
22.09.19 17:00 Bietigheim Bayreuth ESV under 4:1 0:0,2:1,2:0
20.09.19 20:00 Ravensburg Bietigheim under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
15.09.19 17:00 Bietigheim Kassel over 4:2 1:1,2:0,1:1
13.09.19 19:30 Bad Nauheim Bietigheim under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0

Heilbronn


nenájdený žiadny zápas

Bietigheim


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 52 13 10 6 7 40 195 155 95
2. Kassel 52 24 3 5 12 44 191 147 92
3. Freiburg 52 25 2 7 9 19 162 143 92
4. Heilbronn 52 17 6 3 17 23 209 186 84
5. Bad Tölz 52 9 9 9 7 10 176 166 81
6. Ravensburg 52 11 8 7 11 16 171 155 80
7. Bad Nauheim 52 10 8 6 14 -23 141 164 76
8. Bietigheim 52 19 2 7 15 -16 147 163 74
9. Kaufbeuren 52 19 3 2 23 -18 169 187 74
10. Dresden 52 14 5 7 14 -20 188 208 74
11. Lausitzer Füchse 52 17 3 7 15 -11 168 179 73
12. Bayreuth ESV 52 10 7 5 18 0 183 183 70
13. Crimmitschau 52 10 6 5 20 -41 153 194 65
14. Landshut 52 0 11 7 16 -23 160 183 62
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 26 10 6 2 0 50 109 59 62
2. Freiburg 26 16 2 3 0 39 99 60 61
3. Kassel 26 17 1 2 3 40 107 67 58
4. Heilbronn 26 14 2 1 6 26 108 82 53
5. Dresden 26 9 4 3 3 16 104 88 50
6. Kaufbeuren 26 14 1 1 8 12 89 77 48
7. Bad Nauheim 26 4 6 5 0 11 85 74 47
8. Lausitzer Füchse 26 13 1 2 7 17 92 75 46
9. Bietigheim 26 13 1 1 9 16 83 67 45
10. Ravensburg 26 5 5 5 1 17 98 81 45
11. Bad Tölz 26 10 2 5 2 14 95 81 45
12. Bayreuth ESV 26 4 6 3 4 13 102 89 45
13. Landshut 26 6 4 2 8 3 91 88 40
14. Crimmitschau 26 3 4 3 9 -23 70 93 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bad Tölz 26 -1 7 4 5 -4 81 85 36
2. Ravensburg 26 6 3 2 10 -1 73 74 35
3. Kassel 26 7 2 3 9 4 84 80 34
4. Frankfurt 26 3 4 4 7 -10 86 96 33
5. Crimmitschau 26 7 2 2 11 -18 83 101 33
6. Freiburg 26 9 0 4 9 -20 63 83 31
7. Heilbronn 26 3 4 2 11 -3 101 104 31
8. Bad Nauheim 26 6 2 1 14 -34 56 90 29
9. Bietigheim 26 6 1 6 6 -32 64 96 29
10. Lausitzer Füchse 26 4 2 5 8 -28 76 104 27
11. Kaufbeuren 26 5 2 1 15 -30 80 110 26
12. Bayreuth ESV 26 6 1 2 14 -13 81 94 25
13. Dresden 26 5 1 4 11 -36 84 120 24
14. Landshut 26 -6 7 5 8 -26 69 95 22