Heilbronn VS Bad Nauheim


Heilbronn

Bad Nauheim

Heilbronn (T1) VS Bad Nauheim (T2)

Heilbronn

Bad Nauheim

Zaujímavé

Heilbronn

  • Až 44 zápasov tímu Heilbronn skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 55 zápasov, to je až 80%.
  • Heilbronn už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Heilbronn už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Heilbronn už 2 zápasov v rade nevyhrali.
  • Heilbronn ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Bad Nauheim

  • Tím Bad Nauheim odohral až 38 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 68% z celkového počtu 56 zápasov.

H2H

  • 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
24.02.2019 18:30 Heilbronn Bad Nauheim over 8:3 3:0,2:1,3:2
20.01.2019 16:00 Bad Nauheim Heilbronn over 9:5 2:1,5:2,2:2
07.12.2018 20:00 Heilbronn Bad Nauheim under 3:2 0:0,2:2,1:0
19.10.2018 19:30 Bad Nauheim Heilbronn over 3:4ppsn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
28.01.2018 18:30 Heilbronn Bad Nauheim under 1:2 0:1,0:0,1:1
15.12.2017 19:30 Bad Nauheim Heilbronn over 2:6 2:2,0:1,0:3
03.11.2017 20:00 Heilbronn Bad Nauheim over 7:3 0:2,3:1,4:0
15.09.2017 19:30 Bad Nauheim Heilbronn under 3:0 0:0,1:0,2:0

Heilbronn

4 - 1 - 3

Bad Nauheim

Heilbronn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.03.19 20:00 Heilbronn Dresden over 4:7 1:3,2:1,1:3
10.03.19 17:00 Dresden Heilbronn over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
08.03.19 20:00 Heilbronn Dresden over 8:5 1:2,3:1,4:2
03.03.19 18:30 Deggendorfer Heilbronn over 7:4 2:0,3:3,2:1
01.03.19 19:30 Heilbronn Dresden over 3:4pp 3:2,0:1,0:0,0:1
24.02.19 18:30 Heilbronn Bad Nauheim over 8:3 3:0,2:1,3:2
22.02.19 19:30 Freiburg Heilbronn over 2:5 0:1,1:2,1:2
17.02.19 18:30 Heilbronn Kassel under 3:1 1:0,2:0,0:1
15.02.19 19:30 Lausitzer Füchse Heilbronn under 3:2 1:1,0:0,2:1
10.02.19 18:30 Heilbronn Ravensburg over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,3:4
08.02.19 20:00 Bietigheim Heilbronn over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
03.02.19 16:00 Heilbronn Frankfurt over 3:6 0:2,2:3,1:1
01.02.19 19:30 Tölzer Löwen Heilbronn under 2:1 0:1,2:0,0:0
27.01.19 18:30 Heilbronn Deggendorfer over 9:1 5:0,2:1,2:0
25.01.19 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 6:3 3:0,3:1,0:2
22.01.19 20:00 Bayreuth ESV Heilbronn over 6:3 4:1,1:1,1:1
20.01.19 16:00 Bad Nauheim Heilbronn over 9:5 2:1,5:2,2:2
18.01.19 20:00 Heilbronn Freiburg under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.01.19 18:30 Kassel Heilbronn over 5:4pp 1:2,0:1,3:1,1:0
11.01.19 20:00 Heilbronn Lausitzer Füchse over 5:4 2:1,1:0,2:3
06.01.19 18:30 Ravensburg Heilbronn over 5:3 0:0,3:1,2:2
04.01.19 20:00 Heilbronn Bietigheim over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,2:0
02.01.19 20:00 Heilbronn Kaufbeuren over 3:4 1:2,1:2,1:0
30.12.18 18:30 Frankfurt Heilbronn over 6:2 3:1,1:1,2:0
28.12.18 20:00 Heilbronn Tölzer Löwen under 2:1 1:1,0:0,1:0
26.12.18 18:00 Deggendorfer Heilbronn over 7:5 1:1,3:3,3:1
23.12.18 18:30 Heilbronn Bayreuth ESV over 6:1 3:0,1:0,2:1
21.12.18 19:30 Kaufbeuren Heilbronn over 1:5 0:2,0:1,1:2
16.12.18 17:00 Heilbronn Crimmitschau over 7:4 4:1,1:3,2:0
14.12.18 19:30 Dresden Heilbronn over 2:6 1:2,0:2,1:2
09.12.18 18:30 Freiburg Heilbronn over 4:6 0:1,3:3,1:2
07.12.18 20:00 Heilbronn Bad Nauheim under 3:2 0:0,2:2,1:0
02.12.18 17:00 Lausitzer Füchse Heilbronn over 8:5 4:0,3:4,1:1
30.11.18 20:00 Heilbronn Kassel over 2:4 2:1,0:2,0:1
27.11.18 20:00 Heilbronn Dresden over 5:2 1:0,1:1,3:1
25.11.18 17:00 Bietigheim Heilbronn over 6:1 1:1,4:0,1:0
23.11.18 20:00 Heilbronn Ravensburg over 2:5 0:2,2:2,0:1
18.11.18 18:30 Tölzer Löwen Heilbronn over 7:4 2:1,3:2,2:1
16.11.18 20:00 Heilbronn Frankfurt over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
04.11.18 18:30 Heilbronn Kaufbeuren under 2:3 0:1,2:1,0:1
02.11.18 20:00 Bayreuth ESV Heilbronn over 4:5 1:1,1:3,2:1
28.10.18 17:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:5 0:3,2:0,0:2
26.10.18 20:00 Heilbronn Deggendorfer over 5:7 3:1,1:4,1:2
21.10.18 18:30 Heilbronn Freiburg over 7:6pp 2:2,2:2,2:2,1:0
19.10.18 19:30 Bad Nauheim Heilbronn over 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
14.10.18 18:30 Heilbronn Lausitzer Füchse over 7:6pp 1:1,1:4,4:1,1:0
12.10.18 19:30 Kassel Heilbronn over 4:2 2:0,1:2,1:0
07.10.18 17:00 Heilbronn Bietigheim over 3:5 0:2,2:2,1:1
05.10.18 20:00 Ravensburg Heilbronn under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
30.09.18 18:30 Frankfurt Heilbronn over 5:3 2:0,2:1,1:2
28.09.18 20:00 Heilbronn Tölzer Löwen under 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
23.09.18 18:30 Kaufbeuren Heilbronn over 7:2 1:1,3:0,3:1
21.09.18 20:00 Heilbronn Bayreuth ESV under 3:2 2:0,0:2,1:0
16.09.18 17:00 Dresden Heilbronn over 3:6 0:2,0:1,3:3
14.09.18 20:00 Heilbronn Crimmitschau under 3:2 2:1,1:0,0:1

Bad Nauheim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.03.19 18:30 Bad Nauheim Ravensburg over 4:5pp 2:1,1:1,1:2,0:1
22.03.19 20:00 Ravensburg Bad Nauheim under 3:0 0:0,2:0,1:0
17.03.19 18:30 Bad Nauheim Ravensburg over 1:5 1:2,0:1,0:2
15.03.19 20:00 Ravensburg Bad Nauheim under 3:2 1:2,1:0,1:0
03.03.19 18:30 Bayreuth ESV Bad Nauheim over 4:7 1:4,2:0,1:3
01.03.19 19:30 Bad Nauheim Kaufbeuren under 0:3 0:0,0:2,0:1
24.02.19 18:30 Heilbronn Bad Nauheim over 8:3 3:0,2:1,3:2
22.02.19 19:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 6:3 1:1,0:1,5:1
17.02.19 18:30 Bad Nauheim Bietigheim over 3:5 1:1,1:2,1:2
15.02.19 20:00 Deggendorfer Bad Nauheim under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
10.02.19 18:30 Bad Nauheim Frankfurt over 5:4sn 0:1,2:3,2:0,0:0,2:1
08.02.19 20:00 Ravensburg Bad Nauheim over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
03.02.19 18:30 Bad Nauheim Tölzer Löwen over 6:2 1:1,5:1,0:0
01.02.19 19:30 Lausitzer Füchse Bad Nauheim over 2:4 1:1,0:1,1:2
27.01.19 18:30 Bad Nauheim Bayreuth ESV under 3:2 1:2,1:0,1:0
25.01.19 19:30 Kassel Bad Nauheim over 3:6 0:2,2:2,1:2
22.01.19 19:30 Dresden Bad Nauheim over 4:2 1:0,2:1,1:1
20.01.19 16:00 Bad Nauheim Heilbronn over 9:5 2:1,5:2,2:2
18.01.19 20:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 3:4 1:2,1:2,1:0
13.01.19 17:00 Bietigheim Bad Nauheim under 3:0 0:0,1:0,2:0
11.01.19 19:30 Bad Nauheim Deggendorfer over 5:1 2:0,2:0,1:1
06.01.19 18:30 Frankfurt Bad Nauheim over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
04.01.19 19:30 Bad Nauheim Ravensburg over 6:3 0:2,1:0,5:1
02.01.19 19:30 Bad Nauheim Freiburg under 4:0 1:0,2:0,1:0
30.12.18 18:30 Tölzer Löwen Bad Nauheim under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:1
28.12.18 19:30 Bad Nauheim Lausitzer Füchse over 5:3 4:0,0:2,1:1
26.12.18 18:30 Bayreuth ESV Bad Nauheim under 2:3 2:0,0:1,0:2
23.12.18 18:30 Bad Nauheim Dresden over 6:2 2:1,4:1,0:0
21.12.18 19:30 Freiburg Bad Nauheim under 0:2 0:2,0:0,0:0
16.12.18 18:30 Bad Nauheim Kassel under 1:0 0:0,1:0,0:0
14.12.18 19:30 Kaufbeuren Bad Nauheim over 4:3 0:2,3:1,1:0
09.12.18 18:30 Bad Nauheim Crimmitschau under 5:0 0:0,3:0,2:0
07.12.18 20:00 Heilbronn Bad Nauheim under 3:2 0:0,2:2,1:0
02.12.18 18:30 Deggendorfer Bad Nauheim over 2:5 1:3,0:2,1:0
30.11.18 19:30 Bad Nauheim Bietigheim over 5:3 2:0,0:3,3:0
25.11.18 18:30 Ravensburg Bad Nauheim over 4:2 0:0,0:0,4:2
23.11.18 19:30 Bad Nauheim Frankfurt over 3:4pp 2:0,1:2,0:1,0:1
18.11.18 17:00 Lausitzer Füchse Bad Nauheim under 3:2 2:1,1:0,0:1
16.11.18 19:30 Bad Nauheim Tölzer Löwen over 4:2 1:1,1:1,2:0
04.11.18 18:30 Bad Nauheim Freiburg over 2:5 0:0,1:3,1:2
02.11.18 19:30 Dresden Bad Nauheim under 3:1 1:0,2:0,0:1
28.10.18 18:30 Kassel Bad Nauheim under 2:3 0:1,1:2,1:0
26.10.18 19:30 Bad Nauheim Bayreuth ESV over 5:1 2:1,2:0,1:0
21.10.18 17:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 6:3 1:0,3:1,2:2
19.10.18 19:30 Bad Nauheim Heilbronn over 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
14.10.18 18:30 Bad Nauheim Deggendorfer over 5:2 0:0,1:0,4:2
12.10.18 20:00 Bietigheim Bad Nauheim over 5:3 1:0,3:2,1:1
07.10.18 18:30 Bad Nauheim Ravensburg over 7:5 4:3,2:1,1:1
05.10.18 19:30 Frankfurt Bad Nauheim over 3:4 0:3,1:0,2:1
02.10.18 19:30 Bad Nauheim Kaufbeuren over 3:5 2:1,0:3,1:1
30.09.18 18:30 Tölzer Löwen Bad Nauheim over 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,1:2
28.09.18 19:30 Bad Nauheim Lausitzer Füchse under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
23.09.18 16:00 Freiburg Bad Nauheim under 4:0 1:0,2:0,1:0
21.09.18 19:30 Bad Nauheim Dresden over 5:4 1:1,4:1,0:2
16.09.18 18:30 Kaufbeuren Bad Nauheim over 7:3 0:1,2:2,5:0
14.09.18 19:30 Bad Nauheim Kassel over 3:4 1:2,1:2,1:0

Heilbronn


nenájdený žiadny zápas

Bad Nauheim


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 52 19 7 5 9 58 211 153 97
2. Bietigheim 52 22 4 7 8 47 208 161 93
3. Ravensburg 52 20 6 3 14 46 209 163 93
4. Kaufbeuren 52 23 4 3 15 25 178 153 92
5. Lausitzer Füchse 52 20 5 7 8 19 174 155 92
6. Bad Nauheim 52 23 3 6 11 22 187 165 90
7. Kassel 52 19 3 3 21 1 146 145 75
8. Heilbronn 52 13 6 5 17 -2 204 206 74
9. Dresden 52 15 5 3 21 -26 165 191 73
10. Crimmitschau 52 17 3 5 19 -26 186 212 71
11. Bayreuth ESV 52 12 6 2 24 -26 170 196 68
12. Tölzer Löwen 52 9 6 6 19 -44 152 196 63
13. Freiburg 52 15 1 7 21 -37 134 171 57
14. Deggendorfer 52 9 5 2 29 -57 161 218 54
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bad Nauheim 26 16 1 3 2 36 111 75 56
2. Frankfurt 26 13 3 1 5 54 123 69 55
3. Lausitzer Füchse 26 15 1 4 1 25 88 63 54
4. Ravensburg 26 10 4 3 2 46 115 69 53
5. Bietigheim 26 12 2 5 0 28 107 79 51
6. Dresden 26 14 1 3 4 14 94 80 50
7. Kaufbeuren 26 12 2 2 6 27 104 77 48
8. Heilbronn 26 7 5 2 5 23 108 85 48
9. Tölzer Löwen 26 7 4 3 5 9 89 80 44
10. Crimmitschau 26 14 0 2 8 10 102 92 44
11. Kassel 26 12 1 2 8 13 87 74 43
12. Freiburg 26 12 0 3 8 7 73 66 39
13. Bayreuth ESV 26 11 1 1 11 0 92 92 39
14. Deggendorfer 26 4 4 1 12 -13 89 102 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kaufbeuren 26 11 2 1 9 -2 74 76 44
2. Bietigheim 26 10 2 2 8 19 101 82 42
3. Frankfurt 26 6 4 4 4 4 88 84 42
4. Ravensburg 26 10 2 0 12 0 94 94 40
5. Lausitzer Füchse 26 5 4 3 7 -6 86 92 38
6. Bad Nauheim 26 7 2 3 9 -14 76 90 34
7. Kassel 26 7 2 1 13 -12 59 71 32
8. Bayreuth ESV 26 1 5 1 13 -26 78 104 29
9. Crimmitschau 26 3 3 3 11 -36 84 120 27
10. Heilbronn 26 6 1 3 12 -25 96 121 26
11. Dresden 26 1 4 0 17 -40 71 111 23
12. Deggendorfer 26 5 1 1 17 -44 72 116 21
13. Tölzer Löwen 26 2 2 3 14 -53 63 116 19
14. Freiburg 26 3 1 4 13 -44 61 105 18