Frankfurt VS Bietigheim


Frankfurt

Bietigheim

Frankfurt (T1) VS Bietigheim (T2)

Frankfurt

Bietigheim

Zaujímavé

Frankfurt

  • Frankfurt vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 67 vyhral 35 zápasov).
  • Až 47 zápasov tímu Frankfurt skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 67 zápasov, to je až 70%.
  • Frankfurt už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Frankfurt už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Frankfurt už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Bietigheim

  • Tím Bietigheim odohral až 44 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 75% z celkového počtu 59 zápasov.

H2H

  • 36% vzájomných zápasov (5 z 14) skončilo remízou.
  • 64% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 9 z 14 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
24.02.2019 18:30 Frankfurt Bietigheim over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
20.01.2019 17:00 Bietigheim Frankfurt over 4:3pp 1:1,2:2,0:0,1:0
07.12.2018 19:30 Frankfurt Bietigheim under 2:3 0:0,1:2,1:1
19.10.2018 20:00 Bietigheim Frankfurt over 2:4 0:1,2:1,0:2
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
08.04.2018 17:00 Frankfurt Bietigheim under 2:3 0:1,2:1,0:1
06.04.2018 19:30 Bietigheim Frankfurt over 5:2 2:1,2:1,1:0
04.04.2018 18:30 Frankfurt Bietigheim under 1:4 1:1,0:2,0:1
02.04.2018 17:00 Bietigheim Frankfurt over 4:6 2:1,1:4,1:1
31.03.2018 19:30 Frankfurt Bietigheim under 3:1 1:1,1:0,1:0
29.03.2018 19:30 Bietigheim Frankfurt over 5:2 1:0,2:1,2:1
28.01.2018 17:00 Bietigheim Frankfurt over 3:4ppsn 0:0,2:1,1:2,0:0,0:1
19.12.2017 19:30 Frankfurt Bietigheim over 4:5pp 0:1,3:1,1:2,0:1
03.11.2017 19:30 Bietigheim Frankfurt under 3:2 1:0,0:2,2:0
15.09.2017 19:30 Frankfurt Bietigheim over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0

Frankfurt

3 - 5 - 6

Bietigheim

Frankfurt


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.04.19 17:00 Ravensburg Frankfurt over 5:1 2:0,1:0,2:1
26.04.19 19:30 Frankfurt Ravensburg under 3:1 0:0,2:1,1:0
24.04.19 19:30 Ravensburg Frankfurt over 7:4 1:1,4:1,2:2
22.04.19 18:30 Frankfurt Ravensburg over 5:6 1:0,3:0,1:6
20.04.19 19:30 Ravensburg Frankfurt under 1:3 0:1,0:1,1:1
18.04.19 19:30 Frankfurt Ravensburg over 3:5 1:0,2:3,0:2
09.04.19 19:30 Dresden Frankfurt over 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
07.04.19 17:00 Frankfurt Dresden over 7:4 3:3,2:0,2:1
05.04.19 19:30 Dresden Frankfurt over 1:5 0:0,0:3,1:2
03.04.19 19:30 Frankfurt Dresden under 4:1 0:1,2:0,2:0
26.03.19 19:30 Frankfurt Crimmitschau over 7:4 3:2,2:1,2:1
24.03.19 17:00 Crimmitschau Frankfurt over 5:1 1:1,2:0,2:0
22.03.19 19:30 Frankfurt Crimmitschau under 2:0 0:0,1:0,1:0
17.03.19 17:00 Crimmitschau Frankfurt over 4:5 1:1,2:1,1:3
15.03.19 19:30 Frankfurt Crimmitschau under 3:1 2:0,0:0,1:1
03.03.19 18:30 Crimmitschau Frankfurt over 4:5sn 2:2,2:1,0:1,0:0,1:2
01.03.19 19:30 Frankfurt Deggendorfer over 5:4 0:1,4:2,1:1
24.02.19 18:30 Frankfurt Bietigheim over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
22.02.19 20:00 Bayreuth ESV Frankfurt over 5:2 2:1,1:0,2:1
17.02.19 18:30 Ravensburg Frankfurt under 3:1 1:0,0:1,2:0
15.02.19 19:30 Frankfurt Tölzer Löwen over 4:3 2:1,2:1,0:1
10.02.19 18:30 Bad Nauheim Frankfurt over 5:4sn 0:1,2:3,2:0,0:0,2:1
08.02.19 19:30 Frankfurt Lausitzer Füchse over 5:1 0:1,2:0,3:0
03.02.19 16:00 Heilbronn Frankfurt over 3:6 0:2,2:3,1:1
01.02.19 19:30 Frankfurt Freiburg under 4:1 1:1,2:0,1:0
27.01.19 16:00 Frankfurt Crimmitschau over 9:1 2:0,3:0,4:1
25.01.19 19:30 Kaufbeuren Frankfurt over 6:3 3:0,2:1,1:2
22.01.19 19:30 Kassel Frankfurt under 4:1 3:0,0:0,1:1
20.01.19 17:00 Bietigheim Frankfurt over 4:3pp 1:1,2:2,0:0,1:0
18.01.19 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV over 3:4 0:1,1:1,2:2
13.01.19 18:30 Frankfurt Ravensburg over 8:1 3:0,2:0,3:1
11.01.19 19:30 Tölzer Löwen Frankfurt over 4:3sn 1:0,1:3,1:0,0:0,2:1
06.01.19 18:30 Frankfurt Bad Nauheim over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
04.01.19 19:30 Lausitzer Füchse Frankfurt under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
02.01.19 19:30 Frankfurt Dresden over 6:1 1:0,2:1,3:0
30.12.18 18:30 Frankfurt Heilbronn over 6:2 3:1,1:1,2:0
28.12.18 19:30 Freiburg Frankfurt over 4:6 2:2,0:2,2:2
26.12.18 17:00 Crimmitschau Frankfurt under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
23.12.18 18:30 Frankfurt Kassel under 1:2 0:0,1:2,0:0
21.12.18 19:30 Dresden Frankfurt over 6:3 2:0,1:3,3:0
16.12.18 18:30 Frankfurt Kaufbeuren under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
14.12.18 20:00 Deggendorfer Frankfurt over 4:5 1:1,1:1,2:3
09.12.18 16:00 Bayreuth ESV Frankfurt under 1:2 1:1,0:0,0:1
07.12.18 19:30 Frankfurt Bietigheim under 2:3 0:0,1:2,1:1
30.11.18 20:00 Ravensburg Frankfurt under 1:2 0:0,1:1,0:1
27.11.18 19:30 Frankfurt Deggendorfer under 1:4 0:0,0:1,1:3
25.11.18 16:00 Frankfurt Lausitzer Füchse over 5:4pp 0:1,0:2,4:1,1:0
23.11.18 19:30 Bad Nauheim Frankfurt over 3:4pp 2:0,1:2,0:1,0:1
18.11.18 18:30 Frankfurt Freiburg under 5:0 1:0,3:0,1:0
16.11.18 20:00 Heilbronn Frankfurt over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
04.11.18 18:30 Frankfurt Dresden under 3:1 1:0,0:1,2:0
02.11.18 19:30 Kassel Frankfurt under 0:4 0:1,0:2,0:1
28.10.18 17:00 Kaufbeuren Frankfurt over 4:3 2:1,0:1,2:1
26.10.18 19:30 Frankfurt Crimmitschau over 4:3 0:3,1:0,3:0
21.10.18 16:00 Frankfurt Bayreuth ESV over 10:4 2:1,4:0,4:3
19.10.18 20:00 Bietigheim Frankfurt over 2:4 0:1,2:1,0:2
14.10.18 18:30 Tölzer Löwen Frankfurt over 6:2 3:0,0:1,3:1
12.10.18 19:30 Frankfurt Ravensburg over 4:7 2:3,0:2,2:2
07.10.18 17:00 Lausitzer Füchse Frankfurt over 2:6 0:2,1:3,1:1
05.10.18 19:30 Frankfurt Bad Nauheim over 3:4 0:3,1:0,2:1
03.10.18 16:00 Frankfurt Tölzer Löwen over 9:2 3:0,2:1,4:1
30.09.18 18:30 Frankfurt Heilbronn over 5:3 2:0,2:1,1:2
28.09.18 19:30 Freiburg Frankfurt under 3:1 0:0,2:1,1:0
23.09.18 16:00 Dresden Frankfurt over 2:5 0:1,1:2,1:2
21.09.18 19:30 Frankfurt Kassel over 5:2 1:1,4:1,0:0
16.09.18 18:30 Deggendorfer Frankfurt over 1:5 0:1,1:2,0:2
14.09.18 19:30 Frankfurt Kaufbeuren over 5:2 2:2,1:0,2:0

Bietigheim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
31.03.19 17:00 Bietigheim Dresden under 2:3 1:1,0:2,1:0
29.03.19 19:30 Dresden Bietigheim over 7:6pp 1:2,3:2,2:2,1:0
26.03.19 20:00 Bietigheim Dresden under 4:1 2:0,1:1,1:0
24.03.19 17:00 Dresden Bietigheim under 0:4 0:1,0:1,0:2
22.03.19 20:00 Bietigheim Dresden over 1:5 0:1,1:1,0:3
17.03.19 17:00 Dresden Bietigheim over 5:2 0:1,1:1,4:0
15.03.19 20:00 Bietigheim Dresden over 9:6 3:1,2:3,4:2
03.03.19 18:30 Freiburg Bietigheim under 2:0 0:0,1:0,1:0
01.03.19 19:30 Bietigheim Bayreuth ESV over 6:3 1:0,2:1,3:2
24.02.19 18:30 Frankfurt Bietigheim over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
22.02.19 20:00 Bietigheim Lausitzer Füchse over 5:1 2:0,3:0,0:1
17.02.19 18:30 Bad Nauheim Bietigheim over 3:5 1:1,1:2,1:2
15.02.19 20:00 Bietigheim Ravensburg under 4:1 2:1,2:0,0:0
12.02.19 19:30 Tölzer Löwen Bietigheim over 4:7 2:1,1:1,1:5
08.02.19 20:00 Bietigheim Heilbronn over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
03.02.19 18:30 Kassel Bietigheim over 4:2 1:1,2:1,1:0
01.02.19 20:00 Bietigheim Dresden over 6:3 3:2,1:0,2:1
27.01.19 17:00 Bietigheim Freiburg over 5:1 1:0,3:0,1:1
25.01.19 20:00 Deggendorfer Bietigheim under 2:0 0:0,1:0,1:0
22.01.19 19:30 Kaufbeuren Bietigheim over 4:3 0:0,3:2,1:1
20.01.19 17:00 Bietigheim Frankfurt over 4:3pp 1:1,2:2,0:0,1:0
18.01.19 19:30 Lausitzer Füchse Bietigheim under 3:2 0:1,2:1,1:0
13.01.19 17:00 Bietigheim Bad Nauheim under 3:0 0:0,1:0,2:0
11.01.19 20:00 Ravensburg Bietigheim over 2:4 0:2,1:2,1:0
06.01.19 18:30 Bietigheim Tölzer Löwen under 5:0 -:-,-:-,-:-
04.01.19 20:00 Heilbronn Bietigheim over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,2:0
02.01.19 20:00 Bietigheim Crimmitschau over 6:7pp 2:1,3:3,1:2,0:1
30.12.18 17:00 Bietigheim Kassel under 3:0 2:0,0:0,1:0
28.12.18 19:30 Dresden Bietigheim over 2:5 0:1,2:3,0:1
26.12.18 18:30 Freiburg Bietigheim over 2:4 0:1,1:0,1:3
23.12.18 17:00 Bietigheim Kaufbeuren over 3:5 2:1,1:3,0:1
21.12.18 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 4:7 0:2,1:4,3:1
16.12.18 17:00 Bietigheim Deggendorfer over 4:5pp 0:3,1:0,3:1,0:1
14.12.18 20:00 Bayreuth ESV Bietigheim over 4:3 1:0,2:1,1:2
07.12.18 19:30 Frankfurt Bietigheim under 2:3 0:0,1:2,1:1
02.12.18 17:00 Bietigheim Ravensburg over 4:5sn 0:1,2:0,2:3,0:0,0:1
30.11.18 19:30 Bad Nauheim Bietigheim over 5:3 2:0,0:3,3:0
27.11.18 20:00 Bietigheim Bayreuth ESV under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
25.11.18 17:00 Bietigheim Heilbronn over 6:1 1:1,4:0,1:0
23.11.18 19:30 Tölzer Löwen Bietigheim over 3:4pp 1:2,0:1,2:0,0:1
20.11.18 20:00 Ravensburg Bietigheim over 8:5 1:0,5:3,2:2
18.11.18 17:00 Bietigheim Dresden over 3:4pp 0:1,1:2,2:0,0:1
16.11.18 19:30 Kassel Bietigheim over 1:6 0:1,1:1,0:4
04.11.18 17:00 Bietigheim Crimmitschau over 6:3 3:1,1:1,2:1
02.11.18 19:30 Kaufbeuren Bietigheim over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
28.10.18 18:30 Deggendorfer Bietigheim over 1:9 1:3,0:3,0:3
26.10.18 20:00 Bietigheim Freiburg over 2:4 0:1,1:0,1:3
21.10.18 17:00 Lausitzer Füchse Bietigheim under 0:3 0:1,0:1,0:1
19.10.18 20:00 Bietigheim Frankfurt over 2:4 0:1,2:1,0:2
12.10.18 20:00 Bietigheim Bad Nauheim over 5:3 1:0,3:2,1:1
07.10.18 17:00 Heilbronn Bietigheim over 3:5 0:2,2:2,1:1
05.10.18 20:00 Bietigheim Tölzer Löwen over 6:3 3:1,0:1,3:1
03.10.18 17:00 Bietigheim Lausitzer Füchse over 2:5 0:2,2:1,0:2
30.09.18 17:00 Bietigheim Kassel over 3:8 0:4,1:2,2:2
28.09.18 19:30 Dresden Bietigheim over 6:5 1:1,1:2,4:2
23.09.18 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 3:2 1:1,0:0,2:1
21.09.18 20:00 Bietigheim Kaufbeuren over 4:2 3:0,0:2,1:0
16.09.18 18:30 Bayreuth ESV Bietigheim under 2:3 1:1,1:1,0:1
14.09.18 20:00 Bietigheim Deggendorfer over 4:2 2:0,1:0,1:2

Frankfurt


nenájdený žiadny zápas

Bietigheim


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 52 19 7 5 9 58 211 153 97
2. Bietigheim 52 22 4 7 8 47 208 161 93
3. Ravensburg 52 20 6 3 14 46 209 163 93
4. Kaufbeuren 52 23 4 3 15 25 178 153 92
5. Lausitzer Füchse 52 20 5 7 8 19 174 155 92
6. Bad Nauheim 52 23 3 6 11 22 187 165 90
7. Kassel 52 19 3 3 21 1 146 145 75
8. Heilbronn 52 13 6 5 17 -2 204 206 74
9. Dresden 52 15 5 3 21 -26 165 191 73
10. Crimmitschau 52 17 3 5 19 -26 186 212 71
11. Bayreuth ESV 52 12 6 2 24 -26 170 196 68
12. Tölzer Löwen 52 9 6 6 19 -44 152 196 63
13. Freiburg 52 15 1 7 21 -37 134 171 57
14. Deggendorfer 52 9 5 2 29 -57 161 218 54
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bad Nauheim 26 16 1 3 2 36 111 75 56
2. Frankfurt 26 13 3 1 5 54 123 69 55
3. Lausitzer Füchse 26 15 1 4 1 25 88 63 54
4. Ravensburg 26 10 4 3 2 46 115 69 53
5. Bietigheim 26 12 2 5 0 28 107 79 51
6. Dresden 26 14 1 3 4 14 94 80 50
7. Kaufbeuren 26 12 2 2 6 27 104 77 48
8. Heilbronn 26 7 5 2 5 23 108 85 48
9. Tölzer Löwen 26 7 4 3 5 9 89 80 44
10. Crimmitschau 26 14 0 2 8 10 102 92 44
11. Kassel 26 12 1 2 8 13 87 74 43
12. Freiburg 26 12 0 3 8 7 73 66 39
13. Bayreuth ESV 26 11 1 1 11 0 92 92 39
14. Deggendorfer 26 4 4 1 12 -13 89 102 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kaufbeuren 26 11 2 1 9 -2 74 76 44
2. Bietigheim 26 10 2 2 8 19 101 82 42
3. Frankfurt 26 6 4 4 4 4 88 84 42
4. Ravensburg 26 10 2 0 12 0 94 94 40
5. Lausitzer Füchse 26 5 4 3 7 -6 86 92 38
6. Bad Nauheim 26 7 2 3 9 -14 76 90 34
7. Kassel 26 7 2 1 13 -12 59 71 32
8. Bayreuth ESV 26 1 5 1 13 -26 78 104 29
9. Crimmitschau 26 3 3 3 11 -36 84 120 27
10. Heilbronn 26 6 1 3 12 -25 96 121 26
11. Dresden 26 1 4 0 17 -40 71 111 23
12. Deggendorfer 26 5 1 1 17 -44 72 116 21
13. Tölzer Löwen 26 2 2 3 14 -53 63 116 19
14. Freiburg 26 3 1 4 13 -44 61 105 18