tim***

Chicoutimi Saguenéens VS Gatineau Olympiques



Chicoutimi Saguenéens


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Gatineau Olympiques

Gatineau Olympiques

1316****76956

Hranica u/o: U/O typ:

Chicoutimi Saguenéens (T1) VS Gatineau Olympiques (T2)

Chicoutimi Saguenéens

Gatineau Olympiques

Zaujímavé

Chicoutimi Saguenéens

  • Až 25 zápasov tímu Chicoutimi Saguenéens skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 56%.
  • Chicoutimi Saguenéens už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Chicoutimi Saguenéens už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Chicoutimi Saguenéens už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Gatineau Olympiques

  • 57% prehier (24 zápasov) z celkového počtu 42 tímu Gatineau Olympiques.
  • Gatineau Olympiques už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
  • 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / Tím / 2018/2019
11.01.2019 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques under 2:3 1:1,1:0,0:2
05.01.2019 01:30 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens under 2:3ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:2
02.11.2018 00:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques over 5:2 1:1,3:0,1:1
30.09.2018 01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens under 1:3 0:0,0:3,1:0
Kanada / QMJHL / 2017/2018
10.03.2018 01:30 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens over 3:4pp 2:1,0:0,1:2,0:1
20.01.2018 21:00 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques over 5:1 1:0,3:0,1:1
16.12.2017 01:30 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens over 4:2 1:1,0:1,3:0
27.10.2017 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques over 2:4 0:1,1:2,1:1

Chicoutimi Saguenéens

3 - 2 - 3

Gatineau Olympiques

Chicoutimi Saguenéens


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.2019 01:30 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 1:1,2:1,2:0
13.01.2019 22:00 Chicoutimi Saguenéens Val-d'Or Foreurs over 4:3 1:0,3:2,0:1
12.01.2019 22:00 Chicoutimi Saguenéens Val-d'Or Foreurs over 7:0 1:0,3:0,3:0
11.01.2019 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques under 2:3 1:1,1:0,0:2
06.01.2019 23:00 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar under 1:4 0:0,1:2,0:2
05.01.2019 01:30 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:2
04.01.2019 00:58 Drummondville Voltigeurs Chicoutimi Saguenéens over 5:2 1:0,1:2,3:0
31.12.2018 20:00 Victoriaville Tigres Chicoutimi Saguenéens over 4:6 0:3,4:1,0:2
29.12.2018 22:00 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs over 7:1 2:1,4:0,1:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens Rimouski Océanic over 7:1pp 2:1,4:0,1:1,1:0
15.12.2018 22:00 Quebec Remparts Chicoutimi Saguenéens under 1:2 0:2,0:0,1:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens Victoriaville Tigres under 2:3 1:0,0:2,1:1
13.12.2018 01:30 Chicoutimi Saguenéens Shawinigan Cataractes over 6:5sn 2:1,0:3,3:1,0:0,2:1
09.12.2018 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Chicoutimi Saguenéens under 4:0 2:0,1:0,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Chicoutimi Saguenéens over 6:0 3:0,1:0,2:0
08.12.2018 01:00 Val-d'Or Foreurs Chicoutimi Saguenéens under 2:3 0:1,1:2,1:0
05.12.2018 01:30 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens over 8:3 2:1,5:0,1:2
02.12.2018 22:00 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar over 8:2 2:0,3:1,3:1
01.12.2018 01:30 Chicoutimi Saguenéens Quebec Remparts under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
25.11.2018 22:00 Shawinigan Cataractes Chicoutimi Saguenéens under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,2:0
01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.11.2018 01:30 Chicoutimi Saguenéens Rimouski Océanic under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
18.11.2018 22:00 Chicoutimi Saguenéens Moncton Wildcats over 4:8 2:1,0:5,2:2
17.11.2018 22:00 Chicoutimi Saguenéens Cape Breton Screaming Eagles over 1:7 1:2,0:3,0:2
11.11.2018 00:00 Moncton Wildcats Chicoutimi Saguenéens over 4:3pp 2:1,0:0,1:2,1:0
10.11.2018 00:30 Charlottetown Islanders Chicoutimi Saguenéens over 5:2 3:1,1:0,1:1
08.11.2018 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Chicoutimi Saguenéens under 4:1 2:0,1:1,1:0
04.11.2018 22:00 Chicoutimi Saguenéens Saint John Sea Dogs over 6:3 2:1,2:0,2:2
03.11.2018 21:00 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada under 3:1 1:0,1:1,1:0
02.11.2018 00:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques over 5:2 1:1,3:0,1:1
27.10.2018 22:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens under 4:1 2:0,1:0,1:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar over 3:4sn 1:2,0:1,2:0,0:0,2:3
21.10.2018 22:00 Chicoutimi Saguenéens Rouyn-Noranda Huskies over 3:4sn 0:1,0:1,3:1,0:0,0:1
20.10.2018 22:00 Chicoutimi Saguenéens Victoriaville Tigres under 3:0 0:0,1:0,2:0
19.10.2018 01:30 Chicoutimi Saguenéens Quebec Remparts over 5:2 0:1,3:0,2:1
13.10.2018 22:00 Shawinigan Cataractes Chicoutimi Saguenéens over 4:3 2:1,2:0,0:2
01:00 Sherbrooke Phoenix Chicoutimi Saguenéens under 1:3 0:1,1:1,0:1
11.10.2018 01:30 Rimouski Océanic Chicoutimi Saguenéens over 4:5 0:2,2:1,2:2
06.10.2018 22:00 Chicoutimi Saguenéens Charlottetown Islanders over 3:4 2:2,2:2,0:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens Halifax Mooseheads over 4:5sn 2:2,1:1,1:1,0:1,0:1
04.10.2018 01:30 Chicoutimi Saguenéens Sherbrooke Phoenix under 5:0 1:0,3:0,1:0
30.09.2018 01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens under 1:3 0:0,0:3,1:0
29.09.2018 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens under 1:4 0:2,1:1,0:1
22.09.2018 22:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens over 6:4 3:3,1:1,2:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar over 6:3 0:1,3:2,3:1

Gatineau Olympiques


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.2019 01:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques under 3:2 1:1,1:0,1:1
15.01.2019 01:00 Gatineau Olympiques Quebec Remparts over 2:4 1:0,0:2,1:2
12.01.2019 22:00 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques under 2:1 0:0,2:0,0:1
11.01.2019 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques under 2:3 1:1,1:0,0:2
10.01.2019 01:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques under 2:3 1:0,1:1,0:2
06.01.2019 01:00 Gatineau Olympiques Acadie–Bathurst Titan under 1:4 0:1,1:2,0:1
05.01.2019 01:30 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:2
31.12.2018 20:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques over 5:2 2:0,2:0,1:2
30.12.2018 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques under 2:3 0:1,1:1,1:1
29.12.2018 01:30 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs under 4:1 1:1,0:0,3:0
15.12.2018 21:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques over 6:4 2:2,1:0,3:2
01:30 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 7:4 2:2,2:0,3:2
06.12.2018 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques over 4:2 1:1,2:0,1:1
02.12.2018 01:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes over 10:3 5:1,1:1,4:2
01.12.2018 01:30 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques over 7:3 1:0,4:1,2:2
25.11.2018 22:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres under 2:3 2:0,0:3,0:0
01:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies under 0:3 0:1,0:1,0:1
17.11.2018 22:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques over 7:3 1:0,1:3,5:0
01:30 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs over 7:1 4:0,2:0,1:1
10.11.2018 22:00 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques under 3:2 1:2,2:0,0:0
01:30 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques over 3:4 1:0,0:0,2:4
08.11.2018 01:30 Gatineau Olympiques Saint John Sea Dogs over 6:4 3:2,1:1,2:1
04.11.2018 22:00 Gatineau Olympiques Quebec Remparts over 2:4 1:0,0:2,1:2
00:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies over 3:4 1:2,1:1,1:1
02.11.2018 00:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques over 5:2 1:1,3:0,1:1
01.11.2018 00:30 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques over 5:2 2:1,3:1,0:0
28.10.2018 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques under 1:4 0:1,0:0,1:3
27.10.2018 01:30 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 4:5 0:2,2:1,2:1
25.10.2018 01:30 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres under 4:1 1:1,1:0,2:0
21.10.2018 22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 3:4 0:0,1:1,2:2
20.10.2018 01:30 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs under 0:4 0:0,0:3,0:1
14.10.2018 22:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 1:7 0:2,1:1,0:4
01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada under 1:3 1:0,0:1,0:2
13.10.2018 01:30 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques over 5:3 2:1,2:0,2:2
11.10.2018 01:30 Gatineau Olympiques Moncton Wildcats over 7:3 2:1,3:1,3:0
07.10.2018 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Gatineau Olympiques over 4:7 0:1,2:3,2:3
05.10.2018 00:00 Saint John Sea Dogs Gatineau Olympiques under 1:2 0:0,1:1,0:0
04.10.2018 00:00 Acadie–Bathurst Titan Gatineau Olympiques under 1:4 0:0,1:4,0:0
30.09.2018 01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens under 1:3 0:0,0:3,1:0
29.09.2018 01:30 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar under 2:3 0:1,0:2,2:0
23.09.2018 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques under 1:3 0:1,0:1,1:1
22.09.2018 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 4:10 1:3,1:2,2:5

Chicoutimi Saguenéens


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.01.2019 22:00 Quebec Remparts Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
26.01.2019 00:00 Acadie–Bathurst Titan Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
27.01.2019 00:00 Saint John Sea Dogs Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
20:00 Halifax Mooseheads Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
02.02.2019 01:30 Chicoutimi Saguenéens Rimouski Océanic porovnaj tímy
22:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
07.02.2019 01:30 Rimouski Océanic Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
09.02.2019 01:30 Chicoutimi Saguenéens Victoriaville Tigres porovnaj tímy
15.02.2019 01:00 Shawinigan Cataractes Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
16.02.2019 01:30 Chicoutimi Saguenéens Quebec Remparts porovnaj tímy
22:00 Chicoutimi Saguenéens Acadie–Bathurst Titan porovnaj tímy
22.02.2019 01:30 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
24.02.2019 01:00 Victoriaville Tigres Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
21:00 Drummondville Voltigeurs Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
28.02.2019 01:30 Chicoutimi Saguenéens Shawinigan Cataractes porovnaj tímy
01.03.2019 01:30 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
02.03.2019 22:00 Chicoutimi Saguenéens Sherbrooke Phoenix porovnaj tímy
06.03.2019 01:30 Rimouski Océanic Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
09.03.2019 01:00 Sherbrooke Phoenix Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
10.03.2019 01:00 Victoriaville Tigres Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
14.03.2019 00:30 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
16.03.2019 00:30 Chicoutimi Saguenéens Shawinigan Cataractes porovnaj tímy
21:00 Quebec Remparts Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy

Gatineau Olympiques


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.01.2019 01:00 Gatineau Olympiques Rimouski Océanic porovnaj tímy
22:00 Gatineau Olympiques Rimouski Océanic porovnaj tímy
27.01.2019 01:30 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques porovnaj tímy
21:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques porovnaj tímy
30.01.2019 01:30 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
02.02.2019 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques porovnaj tímy
03.02.2019 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques porovnaj tímy
06.02.2019 01:30 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes porovnaj tímy
10.02.2019 01:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies porovnaj tímy
22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
15.02.2019 00:00 Charlottetown Islanders Gatineau Olympiques porovnaj tímy
16.02.2019 00:00 Halifax Mooseheads Gatineau Olympiques porovnaj tímy
17.02.2019 00:00 Moncton Wildcats Gatineau Olympiques porovnaj tímy
21.02.2019 01:30 Gatineau Olympiques Cape Breton Screaming Eagles porovnaj tímy
23.02.2019 01:30 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix porovnaj tímy
24.02.2019 22:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
01.03.2019 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques porovnaj tímy
02.03.2019 01:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques porovnaj tímy
03.03.2019 22:00 Gatineau Olympiques Charlottetown Islanders porovnaj tímy
06.03.2019 01:30 Gatineau Olympiques Halifax Mooseheads porovnaj tímy
10.03.2019 20:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques porovnaj tímy
14.03.2019 00:30 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada porovnaj tímy
16.03.2019 00:30 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques porovnaj tímy
21:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques porovnaj tímy

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 43 18 6 3 7 72 181 109 63
2. Moncton Wildcats 45 16 5 5 9 35 184 149 57
3. Cape Breton Screaming Eagles 44 16 5 3 12 38 171 133 55
4. Charlottetown Islanders 41 15 5 4 8 21 152 131 54
5. Saint John Sea Dogs 43 3 4 3 26 -110 111 221 25
6. Acadie–Bathurst Titan 43 5 1 2 32 -110 90 200 16

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 43 21 7 1 6 89 183 94 71
2. Drummondville Voltigeurs 43 29 2 1 8 104 224 120 67
3. Sherbrooke Phoenix 42 16 4 2 14 17 159 142 50
4. Blainville-Boisbriand Armada 43 11 3 1 24 -37 122 159 35
5. Gatineau Olympiques 42 13 1 4 19 -17 121 138 34
6. Val-d'Or Foreurs 42 8 3 5 18 -72 110 182 33

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 43 25 3 3 6 69 193 124 65
2. Rimouski Océanic 43 26 0 3 11 67 173 106 55
3. Chicoutimi Saguenéens 45 14 4 7 9 1 144 143 51
4. Quebec Remparts 44 12 4 9 6 -14 134 148 49
5. Victoriaville Tigres 44 9 3 3 23 -47 110 157 33
6. Shawinigan Cataractes 43 5 3 4 24 -106 120 226 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 43 21 7 1 6 89 183 94 71
2. Drummondville Voltigeurs 43 29 2 1 8 104 224 120 67
3. Baie-Comeau Drakkar 43 25 3 3 6 69 193 124 65
4. Halifax Mooseheads 43 18 6 3 7 72 181 109 63
5. Moncton Wildcats 45 16 5 5 9 35 184 149 57
6. Rimouski Océanic 43 26 0 3 11 67 173 106 55
7. Cape Breton Screaming Eagles 44 16 5 3 12 38 171 133 55
8. Charlottetown Islanders 41 15 5 4 8 21 152 131 54
9. Chicoutimi Saguenéens 45 14 4 7 9 1 144 143 51
10. Sherbrooke Phoenix 42 16 4 2 14 17 159 142 50
11. Quebec Remparts 44 12 4 9 6 -14 134 148 49
12. Blainville-Boisbriand Armada 43 11 3 1 24 -37 122 159 35
13. Gatineau Olympiques 42 13 1 4 19 -17 121 138 34
14. Val-d'Or Foreurs 42 8 3 5 18 -72 110 182 33
15. Victoriaville Tigres 44 9 3 3 23 -47 110 157 33
16. Shawinigan Cataractes 43 5 3 4 24 -106 120 226 26
17. Saint John Sea Dogs 43 3 4 3 26 -110 111 221 25
18. Acadie–Bathurst Titan 43 5 1 2 32 -110 90 200 16

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 18 9 1 3 1 41 85 44 25
2. Moncton Wildcats 23 9 2 2 6 10 92 82 28
3. Cape Breton Screaming Eagles 21 7 3 1 6 20 76 56 27
4. Charlottetown Islanders 22 10 3 3 0 22 83 61 35
5. Saint John Sea Dogs 24 1 3 2 13 -56 59 115 16
6. Acadie–Bathurst Titan 23 1 0 2 18 -68 47 115 4

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 20 12 3 0 2 61 99 38 36
2. Drummondville Voltigeurs 22 16 1 1 2 79 128 49 37
3. Sherbrooke Phoenix 22 11 1 1 7 10 79 69 27
4. Blainville-Boisbriand Armada 20 7 1 1 9 -5 60 65 19
5. Gatineau Olympiques 21 5 0 4 8 -13 52 65 14
6. Val-d'Or Foreurs 20 7 1 2 7 -19 66 85 20

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 22 17 0 1 3 52 110 58 35
2. Rimouski Océanic 22 13 0 0 9 34 85 51 26
3. Chicoutimi Saguenéens 25 8 3 5 1 23 94 71 33
4. Quebec Remparts 21 7 1 5 2 -2 68 70 23
5. Victoriaville Tigres 22 7 2 2 7 9 74 65 24
6. Shawinigan Cataractes 20 4 2 1 10 -40 63 103 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Drummondville Voltigeurs 22 16 1 1 2 79 128 49 37
2. Rouyn-Noranda Huskies 20 12 3 0 2 61 99 38 36
3. Baie-Comeau Drakkar 22 17 0 1 3 52 110 58 35
4. Charlottetown Islanders 22 10 3 3 0 22 83 61 35
5. Chicoutimi Saguenéens 25 8 3 5 1 23 94 71 33
6. Moncton Wildcats 23 9 2 2 6 10 92 82 28
7. Cape Breton Screaming Eagles 21 7 3 1 6 20 76 56 27
8. Sherbrooke Phoenix 22 11 1 1 7 10 79 69 27
9. Rimouski Océanic 22 13 0 0 9 34 85 51 26
10. Halifax Mooseheads 18 9 1 3 1 41 85 44 25
11. Victoriaville Tigres 22 7 2 2 7 9 74 65 24
12. Quebec Remparts 21 7 1 5 2 -2 68 70 23
13. Val-d'Or Foreurs 20 7 1 2 7 -19 66 85 20
14. Blainville-Boisbriand Armada 20 7 1 1 9 -5 60 65 19
15. Shawinigan Cataractes 20 4 2 1 10 -40 63 103 17
16. Saint John Sea Dogs 24 1 3 2 13 -56 59 115 16
17. Gatineau Olympiques 21 5 0 4 8 -13 52 65 14
18. Acadie–Bathurst Titan 23 1 0 2 18 -68 47 115 4

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 25 9 5 0 6 31 96 65 38
2. Moncton Wildcats 22 7 3 3 3 25 92 67 29
3. Cape Breton Screaming Eagles 23 9 2 2 6 18 95 77 28
4. Charlottetown Islanders 19 5 2 1 8 -1 69 70 19
5. Saint John Sea Dogs 19 2 1 1 13 -54 52 106 9
6. Acadie–Bathurst Titan 20 4 1 0 14 -42 43 85 12

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 23 9 4 1 4 28 84 56 35
2. Drummondville Voltigeurs 21 13 1 0 6 25 96 71 30
3. Sherbrooke Phoenix 20 5 3 1 7 7 80 73 23
4. Blainville-Boisbriand Armada 23 4 2 0 15 -32 62 94 16
5. Gatineau Olympiques 21 8 1 0 11 -4 69 73 20
6. Val-d'Or Foreurs 22 1 2 3 11 -53 44 97 13

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 21 8 3 2 3 17 83 66 30
2. Rimouski Océanic 21 13 0 3 2 33 88 55 29
3. Chicoutimi Saguenéens 20 6 1 2 8 -22 50 72 18
4. Quebec Remparts 23 5 3 4 4 -12 66 78 26
5. Victoriaville Tigres 22 2 1 1 16 -56 36 92 9
6. Shawinigan Cataractes 23 1 1 3 14 -66 57 123 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 25 9 5 0 6 31 96 65 38
2. Rouyn-Noranda Huskies 23 9 4 1 4 28 84 56 35
3. Baie-Comeau Drakkar 21 8 3 2 3 17 83 66 30
4. Drummondville Voltigeurs 21 13 1 0 6 25 96 71 30
5. Rimouski Océanic 21 13 0 3 2 33 88 55 29
6. Moncton Wildcats 22 7 3 3 3 25 92 67 29
7. Cape Breton Screaming Eagles 23 9 2 2 6 18 95 77 28
8. Quebec Remparts 23 5 3 4 4 -12 66 78 26
9. Sherbrooke Phoenix 20 5 3 1 7 7 80 73 23
10. Gatineau Olympiques 21 8 1 0 11 -4 69 73 20
11. Charlottetown Islanders 19 5 2 1 8 -1 69 70 19
12. Chicoutimi Saguenéens 20 6 1 2 8 -22 50 72 18
13. Blainville-Boisbriand Armada 23 4 2 0 15 -32 62 94 16
14. Val-d'Or Foreurs 22 1 2 3 11 -53 44 97 13
15. Acadie–Bathurst Titan 20 4 1 0 14 -42 43 85 12
16. Victoriaville Tigres 22 2 1 1 16 -56 36 92 9
17. Saint John Sea Dogs 19 2 1 1 13 -54 52 106 9
18. Shawinigan Cataractes 23 1 1 3 14 -66 57 123 9
Detaily zatiaľ nie sú k dispozícii.