Val-d'Or Foreurs VS Baie-Comeau Drakkar


Val-d'Or Foreurs

Baie-Comeau Drakkar

Val-d'Or Foreurs (T1) VS Baie-Comeau Drakkar (T2)

Val-d'Or Foreurs

Baie-Comeau Drakkar

Zaujímavé

Val-d'Or Foreurs

  • Až 13 zápasov tímu Val-d'Or Foreurs skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 23 zápasov, to je až 57%.
  • Val-d'Or Foreurs už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Val-d'Or Foreurs už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Val-d'Or Foreurs už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Baie-Comeau Drakkar

  • 29% zápasov tímu Baie-Comeau Drakkar skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 7 z celkového počtu 24 zápasov.
  • Tím Baie-Comeau Drakkar odohral až 14 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 58% z celkového počtu 24 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 86% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 7 zápasov.
  • 86% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 7 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2019/2020
08.11.2019 01:00 Val-d'Or Foreurs Baie-Comeau Drakkar under 2:3 0:0,0:1,2:2
Kanada / QMJHL / 2018/2019
11.01.2019 01:30 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs over 8:1 0:1,4:0,4:0
11.11.2018 00:00 Val-d'Or Foreurs Baie-Comeau Drakkar over 1:11 1:5,0:3,0:3
10.11.2018 01:00 Val-d'Or Foreurs Baie-Comeau Drakkar over 3:4 3:2,0:1,0:1
Kanada / QMJHL / 2017/2018
25.02.2018 22:00 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs over 7:1 3:1,3:0,1:0
24.02.2018 22:00 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs over 5:4 2:2,1:1,2:1
06.10.2017 01:30 Val-d'Or Foreurs Baie-Comeau Drakkar over 6:2 1:0,3:1,2:1

Val-d'Or Foreurs

1 - 0 - 6

Baie-Comeau Drakkar

Val-d'Or Foreurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.11.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Halifax Mooseheads under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
15.11.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Saint John Sea Dogs over 7:3 2:0,3:1,2:2
10.11.19 21:00 Quebec Remparts Val-d'Or Foreurs under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:2
00:00 Sherbrooke Phoenix Val-d'Or Foreurs over 7:0 3:0,3:0,1:0
08.11.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Baie-Comeau Drakkar under 2:3 0:0,0:1,2:2
03.11.19 00:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs under 3:2 1:1,0:1,2:0
02.11.19 00:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 6:2 3:0,2:0,1:2
31.10.19 00:00 Val-d'Or Foreurs Quebec Remparts over 1:5 0:3,0:1,1:1
27.10.19 20:00 Val-d'Or Foreurs Charlottetown Islanders under 4:1 1:1,3:0,0:0
26.10.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Acadie–Bathurst Titan over 10:0 4:0,2:0,4:0
23.10.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 5:3 1:2,1:0,3:1
19.10.19 22:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies over 5:2 1:0,3:1,1:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs over 2:4 1:1,0:3,1:0
13.10.19 20:00 Halifax Mooseheads Val-d'Or Foreurs over 6:2 0:1,3:0,3:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Val-d'Or Foreurs under 1:2 1:1,0:1,0:0
12.10.19 00:00 Saint John Sea Dogs Val-d'Or Foreurs over 5:7 0:2,4:2,1:3
05.10.19 22:00 Val-d'Or Foreurs Moncton Wildcats under 1:2 0:0,0:2,1:0
01:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs over 3:9 1:3,1:2,1:4
02.10.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Sherbrooke Phoenix over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
28.09.19 22:00 Shawinigan Cataractes Val-d'Or Foreurs under 3:1 0:0,1:0,2:1
01:30 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
22.09.19 21:00 Val-d'Or Foreurs Shawinigan Cataractes under 0:2 0:1,0:0,0:1
21.09.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada over 7:2 1:0,3:1,3:1

Baie-Comeau Drakkar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.11.19 22:00 Baie-Comeau Drakkar Sherbrooke Phoenix under 0:3 0:1,0:1,0:1
16.11.19 22:00 Baie-Comeau Drakkar Quebec Remparts over 9:3 2:2,1:0,6:1
15.11.19 01:30 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens over 4:5pp 1:1,0:1,3:2,0:1
10.11.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Baie-Comeau Drakkar under 3:1 1:0,2:1,0:0
09.11.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Baie-Comeau Drakkar under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
08.11.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Baie-Comeau Drakkar under 2:3 0:0,0:1,2:2
02.11.19 21:00 Shawinigan Cataractes Baie-Comeau Drakkar over 4:5 1:2,1:2,2:1
00:00 Victoriaville Tigres Baie-Comeau Drakkar under 0:5 0:3,0:0,0:2
27.10.19 21:00 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs under 4:1 1:0,1:0,2:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 4:5pp 2:0,1:2,1:2,0:1
24.10.19 01:00 Quebec Remparts Baie-Comeau Drakkar over 1:5 0:0,1:2,0:3
19.10.19 22:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens under 1:3 0:2,1:0,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar over 4:2 2:0,2:1,0:1
17.10.19 01:30 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar over 9:2 1:0,3:1,5:1
12.10.19 22:00 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar over 5:3 0:1,1:1,4:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 2:4 1:1,1:2,0:1
10.10.19 01:30 Baie-Comeau Drakkar Shawinigan Cataractes over 2:4 1:3,1:1,0:0
05.10.19 22:00 Baie-Comeau Drakkar Halifax Mooseheads over 3:4pp 0:1,1:0,2:2,0:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar Cape Breton Screaming Eagles over 2:7 0:3,2:2,0:2
03.10.19 01:30 Baie-Comeau Drakkar Victoriaville Tigres over 2:6 0:1,2:4,0:1
29.09.19 21:00 Sherbrooke Phoenix Baie-Comeau Drakkar under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.09.19 01:30 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
21.09.19 22:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic over 3:5 1:1,0:3,2:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0

Val-d'Or Foreurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.11.2019 01:00 Val-d'Or Foreurs Victoriaville Tigres porovnaj tímy
24.11.2019 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
29.11.2019 00:00 Moncton Wildcats Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
30.11.2019 00:30 Charlottetown Islanders Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
01.12.2019 00:00 Acadie–Bathurst Titan Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
07.12.2019 01:00 Val-d'Or Foreurs Rimouski Océanic porovnaj tímy
08.12.2019 21:00 Val-d'Or Foreurs Rimouski Océanic porovnaj tímy
14.12.2019 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
22:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies porovnaj tímy
29.12.2019 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
21:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies porovnaj tímy
31.12.2019 20:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
04.01.2020 01:00 Val-d'Or Foreurs Sherbrooke Phoenix porovnaj tímy
22:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
09.01.2020 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada porovnaj tímy
11.01.2020 01:00 Sherbrooke Phoenix Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
22:00 Quebec Remparts Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
18.01.2020 01:30 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
19.01.2020 21:00 Val-d'Or Foreurs Quebec Remparts porovnaj tímy
23.01.2020 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
25.01.2020 01:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
26.01.2020 21:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies porovnaj tímy
30.01.2020 01:00 Victoriaville Tigres Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
01.02.2020 01:30 Rimouski Océanic Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
22:00 Rimouski Océanic Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
05.02.2020 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques porovnaj tímy
08.02.2020 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
13.02.2020 01:00 Val-d'Or Foreurs Cape Breton Screaming Eagles porovnaj tímy
15.02.2020 01:00 Val-d'Or Foreurs Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
16.02.2020 21:00 Val-d'Or Foreurs Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
22.02.2020 01:30 Chicoutimi Saguenéens Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
22:00 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
23.02.2020 22:00 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
29.02.2020 01:00 Val-d'Or Foreurs Victoriaville Tigres porovnaj tímy
22:00 Val-d'Or Foreurs Sherbrooke Phoenix porovnaj tímy
04.03.2020 01:00 Val-d'Or Foreurs Shawinigan Cataractes porovnaj tímy
07.03.2020 01:00 Sherbrooke Phoenix Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
22:00 Victoriaville Tigres Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
11.03.2020 00:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies porovnaj tímy
14.03.2020 00:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada porovnaj tímy
21:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques porovnaj tímy
19.03.2020 00:00 Shawinigan Cataractes Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
21.03.2020 00:30 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
ukáž viac

Baie-Comeau Drakkar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.11.2019 15:00 Charlottetown Islanders Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
22.11.2019 00:00 Halifax Mooseheads Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
24.11.2019 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
30.11.2019 01:30 Baie-Comeau Drakkar Rouyn-Noranda Huskies porovnaj tímy
22:00 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques porovnaj tímy
05.12.2019 01:30 Baie-Comeau Drakkar Acadie–Bathurst Titan porovnaj tímy
07.12.2019 01:30 Baie-Comeau Drakkar Charlottetown Islanders porovnaj tímy
14.12.2019 01:30 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
22:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
28.12.2019 22:00 Shawinigan Cataractes Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
29.12.2019 21:00 Sherbrooke Phoenix Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
31.12.2019 19:00 Baie-Comeau Drakkar Quebec Remparts porovnaj tímy
04.01.2020 01:30 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic porovnaj tímy
22:00 Baie-Comeau Drakkar Victoriaville Tigres porovnaj tímy
11.01.2020 00:00 Acadie–Bathurst Titan Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
12.01.2020 00:00 Moncton Wildcats Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
20:00 Saint John Sea Dogs Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
18.01.2020 22:00 Baie-Comeau Drakkar Shawinigan Cataractes porovnaj tímy
19.01.2020 22:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
23.01.2020 01:30 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
25.01.2020 01:00 Quebec Remparts Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
26.01.2020 01:00 Victoriaville Tigres Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
01.02.2020 01:30 Baie-Comeau Drakkar Sherbrooke Phoenix porovnaj tímy
22:00 Baie-Comeau Drakkar Saint John Sea Dogs porovnaj tímy
06.02.2020 01:30 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
08.02.2020 01:30 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
12.02.2020 01:30 Baie-Comeau Drakkar Shawinigan Cataractes porovnaj tímy
15.02.2020 01:30 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
22:00 Shawinigan Cataractes Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
16.02.2020 22:00 Victoriaville Tigres Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
21.02.2020 01:30 Baie-Comeau Drakkar Quebec Remparts porovnaj tímy
22.02.2020 22:00 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
23.02.2020 22:00 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
27.02.2020 01:30 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques porovnaj tímy
29.02.2020 01:30 Baie-Comeau Drakkar Moncton Wildcats porovnaj tímy
01.03.2020 21:00 Quebec Remparts Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
04.03.2020 01:30 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada porovnaj tímy
07.03.2020 01:30 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
22:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
12.03.2020 00:30 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
14.03.2020 21:00 Baie-Comeau Drakkar Victoriaville Tigres porovnaj tímy
15.03.2020 21:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
21.03.2020 00:30 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
21:00 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
ukáž viac

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 23 11 4 2 0 51 103 52 40
2. Drummondville Voltigeurs 24 8 3 0 10 1 89 88 28
3. Rouyn-Noranda Huskies 23 9 1 3 6 -4 73 77 25
4. Blainville-Boisbriand Armada 23 7 2 2 8 -17 72 89 24
5. Val-d'Or Foreurs 23 7 2 2 8 0 75 75 24
6. Shawinigan Cataractes 22 9 1 0 11 -5 82 87 22
7. Gatineau Olympiques 23 3 2 3 10 -23 63 86 17
8. Victoriaville Tigres 24 6 0 4 10 -20 65 85 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 22 7 5 0 5 35 95 60 34
2. Chicoutimi Saguenéens 22 6 5 2 2 24 87 63 34
3. Rimouski Océanic 23 12 1 4 1 37 100 63 32
4. Charlottetown Islanders 24 9 2 4 3 5 73 68 30
5. Cape Breton Screaming Eagles 23 12 1 1 7 19 101 82 29
6. Baie-Comeau Drakkar 24 4 3 4 6 -10 72 82 24
7. Halifax Mooseheads 23 7 2 1 10 -8 69 77 23
8. Quebec Remparts 23 5 3 1 10 -15 73 88 23
9. Saint John Sea Dogs 23 4 2 1 13 -34 78 112 17
10. Acadie–Bathurst Titan 22 1 1 6 7 -36 53 89 12

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 23 11 4 2 0 51 103 52 40
2. Drummondville Voltigeurs 24 8 3 0 10 1 89 88 28
3. Shawinigan Cataractes 22 9 1 0 11 -5 82 87 22
4. Victoriaville Tigres 24 6 0 4 10 -20 65 85 16

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 22 6 5 2 2 24 87 63 34
2. Rimouski Océanic 23 12 1 4 1 37 100 63 32
3. Baie-Comeau Drakkar 24 4 3 4 6 -10 72 82 24
4. Quebec Remparts 23 5 3 1 10 -15 73 88 23

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 23 9 1 3 6 -4 73 77 25
2. Blainville-Boisbriand Armada 23 7 2 2 8 -17 72 89 24
3. Val-d'Or Foreurs 23 7 2 2 8 0 75 75 24
4. Gatineau Olympiques 23 3 2 3 10 -23 63 86 17

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 22 7 5 0 5 35 95 60 34
2. Charlottetown Islanders 24 9 2 4 3 5 73 68 30
3. Cape Breton Screaming Eagles 23 12 1 1 7 19 101 82 29
4. Halifax Mooseheads 23 7 2 1 10 -8 69 77 23
5. Saint John Sea Dogs 23 4 2 1 13 -34 78 112 17
6. Acadie–Bathurst Titan 22 1 1 6 7 -36 53 89 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 23 11 4 2 0 51 103 52 40
2. Moncton Wildcats 22 7 5 0 5 35 95 60 34
3. Chicoutimi Saguenéens 22 6 5 2 2 24 87 63 34
4. Rimouski Océanic 23 12 1 4 1 37 100 63 32
5. Charlottetown Islanders 24 9 2 4 3 5 73 68 30
6. Cape Breton Screaming Eagles 23 12 1 1 7 19 101 82 29
7. Drummondville Voltigeurs 24 8 3 0 10 1 89 88 28
8. Rouyn-Noranda Huskies 23 9 1 3 6 -4 73 77 25
9. Blainville-Boisbriand Armada 23 7 2 2 8 -17 72 89 24
10. Val-d'Or Foreurs 23 7 2 2 8 0 75 75 24
11. Baie-Comeau Drakkar 24 4 3 4 6 -10 72 82 24
12. Halifax Mooseheads 23 7 2 1 10 -8 69 77 23
13. Quebec Remparts 23 5 3 1 10 -15 73 88 23
14. Shawinigan Cataractes 22 9 1 0 11 -5 82 87 22
15. Saint John Sea Dogs 23 4 2 1 13 -34 78 112 17
16. Gatineau Olympiques 23 3 2 3 10 -23 63 86 17
17. Victoriaville Tigres 24 6 0 4 10 -20 65 85 16
18. Acadie–Bathurst Titan 22 1 1 6 7 -36 53 89 12

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 11 5 3 0 0 36 54 18 22
2. Drummondville Voltigeurs 12 3 2 0 5 -3 42 45 14
3. Rouyn-Noranda Huskies 13 6 0 2 3 4 47 43 14
4. Blainville-Boisbriand Armada 12 6 0 1 4 -4 39 43 13
5. Val-d'Or Foreurs 13 5 1 1 4 13 50 37 15
6. Shawinigan Cataractes 11 7 0 0 4 8 48 40 14
7. Gatineau Olympiques 10 1 1 3 1 -8 25 33 9
8. Victoriaville Tigres 13 3 0 3 4 -11 35 46 9

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 12 4 3 0 2 24 52 28 20
2. Chicoutimi Saguenéens 11 6 1 1 1 20 49 29 17
3. Rimouski Océanic 11 5 1 2 0 23 58 35 16
4. Charlottetown Islanders 12 2 2 2 2 2 38 36 14
5. Cape Breton Screaming Eagles 11 5 1 0 4 10 51 41 14
6. Baie-Comeau Drakkar 12 1 1 3 3 -11 36 47 9
7. Halifax Mooseheads 10 2 1 0 6 -12 30 42 8
8. Quebec Remparts 11 3 0 1 6 -13 23 36 7
9. Saint John Sea Dogs 10 4 0 0 6 -10 32 42 8
10. Acadie–Bathurst Titan 12 1 1 3 3 -9 32 41 9

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 11 5 3 0 0 36 54 18 22
2. Drummondville Voltigeurs 12 3 2 0 5 -3 42 45 14
3. Shawinigan Cataractes 11 7 0 0 4 8 48 40 14
4. Victoriaville Tigres 13 3 0 3 4 -11 35 46 9

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 11 6 1 1 1 20 49 29 17
2. Rimouski Océanic 11 5 1 2 0 23 58 35 16
3. Baie-Comeau Drakkar 12 1 1 3 3 -11 36 47 9
4. Quebec Remparts 11 3 0 1 6 -13 23 36 7

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 13 6 0 2 3 4 47 43 14
2. Blainville-Boisbriand Armada 12 6 0 1 4 -4 39 43 13
3. Val-d'Or Foreurs 13 5 1 1 4 13 50 37 15
4. Gatineau Olympiques 10 1 1 3 1 -8 25 33 9

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 12 4 3 0 2 24 52 28 20
2. Charlottetown Islanders 12 2 2 2 2 2 38 36 14
3. Cape Breton Screaming Eagles 11 5 1 0 4 10 51 41 14
4. Halifax Mooseheads 10 2 1 0 6 -12 30 42 8
5. Saint John Sea Dogs 10 4 0 0 6 -10 32 42 8
6. Acadie–Bathurst Titan 12 1 1 3 3 -9 32 41 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 11 5 3 0 0 36 54 18 22
2. Moncton Wildcats 12 4 3 0 2 24 52 28 20
3. Chicoutimi Saguenéens 11 6 1 1 1 20 49 29 17
4. Rimouski Océanic 11 5 1 2 0 23 58 35 16
5. Val-d'Or Foreurs 13 5 1 1 4 13 50 37 15
6. Charlottetown Islanders 12 2 2 2 2 2 38 36 14
7. Shawinigan Cataractes 11 7 0 0 4 8 48 40 14
8. Cape Breton Screaming Eagles 11 5 1 0 4 10 51 41 14
9. Rouyn-Noranda Huskies 13 6 0 2 3 4 47 43 14
10. Drummondville Voltigeurs 12 3 2 0 5 -3 42 45 14
11. Blainville-Boisbriand Armada 12 6 0 1 4 -4 39 43 13
12. Gatineau Olympiques 10 1 1 3 1 -8 25 33 9
13. Acadie–Bathurst Titan 12 1 1 3 3 -9 32 41 9
14. Victoriaville Tigres 13 3 0 3 4 -11 35 46 9
15. Baie-Comeau Drakkar 12 1 1 3 3 -11 36 47 9
16. Saint John Sea Dogs 10 4 0 0 6 -10 32 42 8
17. Halifax Mooseheads 10 2 1 0 6 -12 30 42 8
18. Quebec Remparts 11 3 0 1 6 -13 23 36 7

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 12 6 1 2 0 15 49 34 18
2. Drummondville Voltigeurs 12 5 1 0 5 4 47 43 14
3. Rouyn-Noranda Huskies 10 3 1 1 3 -8 26 34 11
4. Blainville-Boisbriand Armada 11 1 2 1 4 -13 33 46 11
5. Val-d'Or Foreurs 10 2 1 1 4 -13 25 38 9
6. Shawinigan Cataractes 11 2 1 0 7 -13 34 47 8
7. Gatineau Olympiques 13 2 1 0 9 -15 38 53 8
8. Victoriaville Tigres 11 3 0 1 6 -9 30 39 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 10 3 2 0 3 11 43 32 14
2. Chicoutimi Saguenéens 11 0 4 1 1 4 38 34 17
3. Rimouski Océanic 12 7 0 2 1 14 42 28 16
4. Charlottetown Islanders 12 7 0 2 1 3 35 32 16
5. Cape Breton Screaming Eagles 12 7 0 1 3 9 50 41 15
6. Baie-Comeau Drakkar 12 3 2 1 3 1 36 35 15
7. Halifax Mooseheads 13 5 1 1 4 4 39 35 15
8. Quebec Remparts 12 2 3 0 4 -2 50 52 16
9. Saint John Sea Dogs 13 0 2 1 7 -24 46 70 9
10. Acadie–Bathurst Titan 10 0 0 3 4 -27 21 48 3

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 12 6 1 2 0 15 49 34 18
2. Drummondville Voltigeurs 12 5 1 0 5 4 47 43 14
3. Shawinigan Cataractes 11 2 1 0 7 -13 34 47 8
4. Victoriaville Tigres 11 3 0 1 6 -9 30 39 7

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 11 0 4 1 1 4 38 34 17
2. Rimouski Océanic 12 7 0 2 1 14 42 28 16
3. Baie-Comeau Drakkar 12 3 2 1 3 1 36 35 15
4. Quebec Remparts 12 2 3 0 4 -2 50 52 16

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 10 3 1 1 3 -8 26 34 11
2. Blainville-Boisbriand Armada 11 1 2 1 4 -13 33 46 11
3. Val-d'Or Foreurs 10 2 1 1 4 -13 25 38 9
4. Gatineau Olympiques 13 2 1 0 9 -15 38 53 8

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 10 3 2 0 3 11 43 32 14
2. Charlottetown Islanders 12 7 0 2 1 3 35 32 16
3. Cape Breton Screaming Eagles 12 7 0 1 3 9 50 41 15
4. Halifax Mooseheads 13 5 1 1 4 4 39 35 15
5. Saint John Sea Dogs 13 0 2 1 7 -24 46 70 9
6. Acadie–Bathurst Titan 10 0 0 3 4 -27 21 48 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 12 6 1 2 0 15 49 34 18
2. Chicoutimi Saguenéens 11 0 4 1 1 4 38 34 17
3. Rimouski Océanic 12 7 0 2 1 14 42 28 16
4. Charlottetown Islanders 12 7 0 2 1 3 35 32 16
5. Quebec Remparts 12 2 3 0 4 -2 50 52 16
6. Halifax Mooseheads 13 5 1 1 4 4 39 35 15
7. Baie-Comeau Drakkar 12 3 2 1 3 1 36 35 15
8. Cape Breton Screaming Eagles 12 7 0 1 3 9 50 41 15
9. Moncton Wildcats 10 3 2 0 3 11 43 32 14
10. Drummondville Voltigeurs 12 5 1 0 5 4 47 43 14
11. Rouyn-Noranda Huskies 10 3 1 1 3 -8 26 34 11
12. Blainville-Boisbriand Armada 11 1 2 1 4 -13 33 46 11
13. Val-d'Or Foreurs 10 2 1 1 4 -13 25 38 9
14. Saint John Sea Dogs 13 0 2 1 7 -24 46 70 9
15. Shawinigan Cataractes 11 2 1 0 7 -13 34 47 8
16. Gatineau Olympiques 13 2 1 0 9 -15 38 53 8
17. Victoriaville Tigres 11 3 0 1 6 -9 30 39 7
18. Acadie–Bathurst Titan 10 0 0 3 4 -27 21 48 3