Saint John Sea Dogs VS Blainville-Boisbriand Armada


Saint John Sea Dogs

Blainville-Boisbriand Armada

Saint John Sea Dogs (T1) VS Blainville-Boisbriand Armada (T2)

Saint John Sea Dogs

Blainville-Boisbriand Armada

Zaujímavé

Saint John Sea Dogs

  • Z celkového počtu 64 prehralo mužstvo Saint John Sea Dogs až 52% svojích zápasov. 33 prehraných zápasov.
  • Až 49 zápasov tímu Saint John Sea Dogs skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 64 zápasov, to je až 77%.
  • Saint John Sea Dogs už 13 zápasov v rade neremízovali.
  • Saint John Sea Dogs ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Saint John Sea Dogs už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Saint John Sea Dogs ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Blainville-Boisbriand Armada

  • Tím Blainville-Boisbriand Armada odohral až 42 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 63 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 6 zápasov.
  • 83% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 6 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2019/2020
01.12.2019 20:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
09.11.2019 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs over 2:6 1:2,1:1,0:3
Kanada / QMJHL / 2018/2019
03.02.2019 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs over 5:1 2:1,1:0,2:0
07.10.2018 20:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada over 2:7 1:2,1:3,0:2
Kanada / QMJHL / 2017/2018
13.01.2018 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs over 5:1 3:0,0:0,2:1
08.10.2017 00:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada over 1:8 0:3,0:4,1:1

Saint John Sea Dogs

1 - 1 - 4

Blainville-Boisbriand Armada

Saint John Sea Dogs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.20 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 2:8 1:1,0:1,1:6
07.03.20 00:30 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 6:2 2:0,0:1,4:1
06.03.20 00:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 6:2 3:0,2:0,1:2
01.03.20 20:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders over 2:6 0:2,0:2,2:2
00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 5:4 1:0,2:2,2:2
27.02.20 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads under 2:1 1:0,1:1,0:0
23.02.20 20:00 Saint John Sea Dogs Rouyn-Noranda Huskies under 3:2 2:0,1:0,0:2
22.02.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 5:4 1:2,2:0,2:2
17.02.20 20:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan over 5:4 3:2,1:0,1:2
16.02.20 20:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 7:9 1:2,2:4,4:3
15.02.20 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats under 1:4 0:1,1:1,0:2
13.02.20 00:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs over 10:2 4:0,3:2,3:0
09.02.20 20:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan over 7:5 2:0,2:4,3:1
01.02.20 22:00 Baie-Comeau Drakkar Saint John Sea Dogs over 3:4pp 2:2,0:0,1:1,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens Saint John Sea Dogs over 4:5sn 2:0,0:1,2:3,0:0,0:1
30.01.20 01:00 Quebec Remparts Saint John Sea Dogs under 4:1 1:0,1:0,2:1
29.01.20 01:30 Rimouski Océanic Saint John Sea Dogs under 3:2 0:0,2:1,1:1
25.01.20 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders under 1:2 0:2,0:0,1:0
23.01.20 00:00 Saint John Sea Dogs Gatineau Olympiques over 10:6 2:2,4:3,4:1
19.01.20 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats over 4:7 3:2,0:3,1:2
18.01.20 00:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs over 4:3 0:0,2:2,2:1
12.01.20 20:00 Saint John Sea Dogs Baie-Comeau Drakkar under 3:0 3:0,0:0,0:0
11.01.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 8:2 0:1,4:1,4:0
09.01.20 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 2:7 1:4,0:2,1:1
05.01.20 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders over 4:3 2:1,0:2,2:0
04.01.20 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders under 1:4 0:1,0:0,1:3
31.12.19 19:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 4:6 2:0,0:4,2:2
29.12.19 20:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats under 1:0 0:0,0:0,1:0
28.12.19 21:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs over 5:2 1:0,3:1,1:1
15.12.19 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads over 4:2 0:0,2:1,2:1
14.12.19 00:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs over 3:6 0:3,0:3,3:0
12.12.19 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats under 3:1 1:0,0:0,2:1
08.12.19 00:00 Sherbrooke Phoenix Saint John Sea Dogs over 7:3 3:1,3:0,1:2
07.12.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 2:5 0:2,1:2,1:1
05.12.19 01:30 Gatineau Olympiques Saint John Sea Dogs over 4:8 3:3,0:4,1:1
01.12.19 20:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
00:00 Saint John Sea Dogs Shawinigan Cataractes over 3:4 1:0,2:2,0:2
28.11.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 3:4sn 1:3,1:0,1:0,0:0,0:1
24.11.19 20:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan over 5:1 4:0,0:1,1:0
00:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs over 3:4 0:2,2:1,1:1
23.11.19 00:00 Saint John Sea Dogs Chicoutimi Saguenéens over 4:5 1:3,1:1,2:1
16.11.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Saint John Sea Dogs over 6:3 2:1,1:1,3:1
15.11.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Saint John Sea Dogs over 7:3 2:0,3:1,2:2
13.11.19 01:00 Shawinigan Cataractes Saint John Sea Dogs over 8:5 2:2,3:1,3:2
10.11.19 22:00 Victoriaville Tigres Saint John Sea Dogs under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
09.11.19 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs over 2:6 1:2,1:1,0:3
02.11.19 23:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 3:4 0:0,1:3,2:1
31.10.19 23:00 Saint John Sea Dogs Rimouski Océanic over 1:6 0:1,1:2,0:3
27.10.19 19:00 Saint John Sea Dogs Victoriaville Tigres over 2:5 0:2,0:3,2:0
00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads under 4:1 1:0,1:0,2:1
24.10.19 00:00 Saint John Sea Dogs Sherbrooke Phoenix under 1:4 0:0,0:2,1:2
20.10.19 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders over 2:4 0:1,2:3,0:0
19.10.19 00:30 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 7:6pp 2:1,3:1,1:4,1:0
18.10.19 00:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
13.10.19 21:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs over 9:0 3:0,2:0,4:0
12.10.19 00:00 Saint John Sea Dogs Val-d'Or Foreurs over 5:7 0:2,4:2,1:3
11.10.19 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 6:5 2:2,1:2,3:1
06.10.19 20:00 Saint John Sea Dogs Quebec Remparts over 5:7 1:2,2:1,2:4
00:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan over 4:2 1:1,1:0,2:1
04.10.19 00:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 5:1 2:0,1:1,2:0
29.09.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 8:3 2:1,4:1,2:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 6:5 0:1,3:4,3:0
22.09.19 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats over 4:3 0:1,3:1,1:1
21.09.19 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads over 4:3 1:1,2:0,1:2

Blainville-Boisbriand Armada


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.20 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 4:5sn 4:1,0:1,0:2,0:0,0:1
07.03.20 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 5:1 0:0,3:1,2:0
05.03.20 01:30 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada under 3:1 0:0,1:1,2:0
04.03.20 01:30 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada under 0:5 0:1,0:2,0:2
01.03.20 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Acadie–Bathurst Titan over 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
29.02.20 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens under 1:4 1:2,0:1,0:1
27.02.20 01:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada under 2:1 1:0,1:0,0:1
23.02.20 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 4:6 0:4,4:2,0:0
22.02.20 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.02.20 21:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada under 4:1 2:0,1:0,1:1
15.02.20 01:30 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 5:3 4:0,0:0,1:3
13.02.20 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques under 3:2 1:0,1:2,1:0
08.02.20 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles over 1:5 1:1,0:1,0:3
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Moncton Wildcats under 0:4 0:0,0:1,0:3
02.02.20 00:00 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
01.02.20 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 3:5 1:4,2:0,0:1
26.01.20 21:00 Acadie–Bathurst Titan Blainville-Boisbriand Armada over 3:5 2:0,0:3,1:2
00:00 Charlottetown Islanders Blainville-Boisbriand Armada under 1:4 0:0,1:3,0:1
24.01.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada over 7:5 2:2,4:3,1:0
19.01.20 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 4:5pp 1:0,2:2,1:2,0:1
18.01.20 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 5:2 0:1,3:1,2:0
12.01.20 22:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada under 4:0 0:0,2:0,2:0
11.01.20 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs under 4:1 0:0,2:0,2:1
09.01.20 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada over 4:2 1:0,1:1,2:1
08.01.20 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 3:7 0:1,3:4,0:2
04.01.20 21:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada over 4:5 2:2,2:1,0:2
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts over 5:2 4:2,0:0,1:0
31.12.19 19:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 8:1 3:1,4:0,1:0
29.12.19 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 0:1,0:2,2:2
28.12.19 22:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada over 2:7 0:1,1:4,1:2
14.12.19 22:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada over 4:2 0:2,1:0,3:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 7:4 0:0,2:3,5:1
12.12.19 01:30 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada under 2:3 1:0,1:0,0:3
08.12.19 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix over 2:6 1:3,1:2,0:1
07.12.19 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes over 4:2 1:0,2:0,1:2
01.12.19 20:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
00:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada under 3:0 0:0,2:0,1:0
30.11.19 00:00 Moncton Wildcats Blainville-Boisbriand Armada over 8:5 1:1,4:1,3:3
24.11.19 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 7:3 4:0,2:3,1:0
23.11.19 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic under 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
17.11.19 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 4:3 2:0,1:2,1:1
16.11.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 1:2,0:0,1:3
14.11.19 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Halifax Mooseheads under 1:4 1:2,0:0,0:2
10.11.19 21:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada over 10:4 3:1,6:1,1:2
09.11.19 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs over 2:6 1:2,1:1,0:3
01:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada under 1:3 0:0,1:2,0:1
02.11.19 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies under 1:3 0:2,0:1,1:0
00:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 6:2 3:0,2:0,1:2
27.10.19 21:00 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 4:5pp 2:0,1:2,1:2,0:1
25.10.19 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Charlottetown Islanders over 5:3 2:0,1:2,2:1
20.10.19 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 4:2 1:0,1:1,2:1
19.10.19 01:30 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
13.10.19 00:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada under 5:0 0:0,3:0,2:0
12.10.19 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 2:4 1:1,1:2,0:1
10.10.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 4:2 0:1,1:0,3:1
06.10.19 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix over 1:5 0:1,1:1,0:3
05.10.19 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic over 5:3 1:1,1:1,3:1
01:30 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada over 4:2 1:1,1:0,2:1
29.09.19 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 5:4 0:1,4:1,1:2
28.09.19 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens over 3:4sn 2:1,0:0,1:2,0:0,1:2
21.09.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada over 7:2 1:0,3:1,3:1
20.09.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 4:5 1:1,2:1,1:3

Saint John Sea Dogs


nenájdený žiadny zápas

Blainville-Boisbriand Armada


nenájdený žiadny zápas

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 63 39 6 4 4 126 290 164 106
2. Drummondville Voltigeurs 63 26 5 2 23 11 232 221 74
3. Blainville-Boisbriand Armada 63 20 6 4 23 -7 212 219 68
4. Rouyn-Noranda Huskies 63 17 6 4 26 -29 180 209 62
5. Shawinigan Cataractes 63 20 5 2 29 -17 228 245 62
6. Victoriaville Tigres 63 20 3 9 19 -11 190 201 61
7. Val-d'Or Foreurs 63 17 4 7 24 -41 207 248 57
8. Gatineau Olympiques 62 10 6 5 30 -35 203 238 49

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 64 36 7 1 12 128 276 148 101
2. Chicoutimi Saguenéens 63 33 6 6 6 74 256 182 96
3. Rimouski Océanic 64 36 1 8 10 76 252 176 84
4. Cape Breton Screaming Eagles 63 32 4 3 17 75 269 194 83
5. Charlottetown Islanders 64 17 8 5 21 -8 197 205 71
6. Saint John Sea Dogs 64 18 6 1 32 -54 226 280 61
7. Quebec Remparts 64 13 7 5 27 -43 202 245 59
8. Baie-Comeau Drakkar 64 10 7 11 18 -44 196 240 59
9. Halifax Mooseheads 63 12 4 4 35 -93 170 263 44
10. Acadie–Bathurst Titan 64 8 2 12 28 -108 171 279 36

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 63 39 6 4 4 126 290 164 106
2. Drummondville Voltigeurs 63 26 5 2 23 11 232 221 74
3. Shawinigan Cataractes 63 20 5 2 29 -17 228 245 62
4. Victoriaville Tigres 63 20 3 9 19 -11 190 201 61

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 63 33 6 6 6 74 256 182 96
2. Rimouski Océanic 64 36 1 8 10 76 252 176 84
3. Quebec Remparts 64 13 7 5 27 -43 202 245 59
4. Baie-Comeau Drakkar 64 10 7 11 18 -44 196 240 59

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 63 20 6 4 23 -7 212 219 68
2. Rouyn-Noranda Huskies 63 17 6 4 26 -29 180 209 62
3. Val-d'Or Foreurs 63 17 4 7 24 -41 207 248 57
4. Gatineau Olympiques 62 10 6 5 30 -35 203 238 49

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 64 36 7 1 12 128 276 148 101
2. Cape Breton Screaming Eagles 63 32 4 3 17 75 269 194 83
3. Charlottetown Islanders 64 17 8 5 21 -8 197 205 71
4. Saint John Sea Dogs 64 18 6 1 32 -54 226 280 61
5. Halifax Mooseheads 63 12 4 4 35 -93 170 263 44
6. Acadie–Bathurst Titan 64 8 2 12 28 -108 171 279 36
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 63 39 6 4 4 126 290 164 106
2. Moncton Wildcats 64 36 7 1 12 128 276 148 101
3. Chicoutimi Saguenéens 63 33 6 6 6 74 256 182 96
4. Rimouski Océanic 64 36 1 8 10 76 252 176 84
5. Cape Breton Screaming Eagles 63 32 4 3 17 75 269 194 83
6. Drummondville Voltigeurs 63 26 5 2 23 11 232 221 74
7. Charlottetown Islanders 64 17 8 5 21 -8 197 205 71
8. Blainville-Boisbriand Armada 63 20 6 4 23 -7 212 219 68
9. Rouyn-Noranda Huskies 63 17 6 4 26 -29 180 209 62
10. Shawinigan Cataractes 63 20 5 2 29 -17 228 245 62
11. Saint John Sea Dogs 64 18 6 1 32 -54 226 280 61
12. Victoriaville Tigres 63 20 3 9 19 -11 190 201 61
13. Quebec Remparts 64 13 7 5 27 -43 202 245 59
14. Baie-Comeau Drakkar 64 10 7 11 18 -44 196 240 59
15. Val-d'Or Foreurs 63 17 4 7 24 -41 207 248 57
16. Gatineau Olympiques 62 10 6 5 30 -35 203 238 49
17. Halifax Mooseheads 63 12 4 4 35 -93 170 263 44
18. Acadie–Bathurst Titan 64 8 2 12 28 -108 171 279 36

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 31 19 5 1 0 84 146 62 59
2. Drummondville Voltigeurs 31 13 3 1 10 5 111 106 39
3. Blainville-Boisbriand Armada 31 12 3 2 9 9 112 103 38
4. Rouyn-Noranda Huskies 32 10 3 3 10 4 110 106 35
5. Shawinigan Cataractes 32 15 1 1 13 2 120 118 35
6. Victoriaville Tigres 32 9 3 6 5 2 99 97 36
7. Val-d'Or Foreurs 32 13 2 3 9 13 124 111 37
8. Gatineau Olympiques 31 6 3 3 13 -5 103 108 27

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 32 18 5 0 4 82 143 61 56
2. Chicoutimi Saguenéens 32 19 2 4 1 51 140 89 50
3. Rimouski Océanic 32 20 1 2 6 55 144 89 46
4. Cape Breton Screaming Eagles 31 15 4 1 6 49 141 92 47
5. Charlottetown Islanders 32 7 5 2 11 0 107 107 36
6. Saint John Sea Dogs 32 15 1 0 15 -13 106 119 34
7. Quebec Remparts 31 8 3 1 15 -7 99 106 29
8. Baie-Comeau Drakkar 32 5 3 6 9 -24 104 128 28
9. Halifax Mooseheads 32 5 2 2 19 -59 83 142 20
10. Acadie–Bathurst Titan 32 5 1 5 15 -43 89 132 19

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 31 19 5 1 0 84 146 62 59
2. Drummondville Voltigeurs 31 13 3 1 10 5 111 106 39
3. Shawinigan Cataractes 32 15 1 1 13 2 120 118 35
4. Victoriaville Tigres 32 9 3 6 5 2 99 97 36

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 32 19 2 4 1 51 140 89 50
2. Rimouski Océanic 32 20 1 2 6 55 144 89 46
3. Quebec Remparts 31 8 3 1 15 -7 99 106 29
4. Baie-Comeau Drakkar 32 5 3 6 9 -24 104 128 28

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 31 12 3 2 9 9 112 103 38
2. Rouyn-Noranda Huskies 32 10 3 3 10 4 110 106 35
3. Val-d'Or Foreurs 32 13 2 3 9 13 124 111 37
4. Gatineau Olympiques 31 6 3 3 13 -5 103 108 27

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 32 18 5 0 4 82 143 61 56
2. Cape Breton Screaming Eagles 31 15 4 1 6 49 141 92 47
3. Charlottetown Islanders 32 7 5 2 11 0 107 107 36
4. Saint John Sea Dogs 32 15 1 0 15 -13 106 119 34
5. Halifax Mooseheads 32 5 2 2 19 -59 83 142 20
6. Acadie–Bathurst Titan 32 5 1 5 15 -43 89 132 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 31 19 5 1 0 84 146 62 59
2. Moncton Wildcats 32 18 5 0 4 82 143 61 56
3. Chicoutimi Saguenéens 32 19 2 4 1 51 140 89 50
4. Cape Breton Screaming Eagles 31 15 4 1 6 49 141 92 47
5. Rimouski Océanic 32 20 1 2 6 55 144 89 46
6. Drummondville Voltigeurs 31 13 3 1 10 5 111 106 39
7. Blainville-Boisbriand Armada 31 12 3 2 9 9 112 103 38
8. Val-d'Or Foreurs 32 13 2 3 9 13 124 111 37
9. Victoriaville Tigres 32 9 3 6 5 2 99 97 36
10. Charlottetown Islanders 32 7 5 2 11 0 107 107 36
11. Rouyn-Noranda Huskies 32 10 3 3 10 4 110 106 35
12. Shawinigan Cataractes 32 15 1 1 13 2 120 118 35
13. Saint John Sea Dogs 32 15 1 0 15 -13 106 119 34
14. Quebec Remparts 31 8 3 1 15 -7 99 106 29
15. Baie-Comeau Drakkar 32 5 3 6 9 -24 104 128 28
16. Gatineau Olympiques 31 6 3 3 13 -5 103 108 27
17. Halifax Mooseheads 32 5 2 2 19 -59 83 142 20
18. Acadie–Bathurst Titan 32 5 1 5 15 -43 89 132 19

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 32 20 1 3 4 42 144 102 47
2. Drummondville Voltigeurs 32 13 2 1 13 6 121 115 35
3. Blainville-Boisbriand Armada 32 8 3 2 14 -16 100 116 30
4. Rouyn-Noranda Huskies 31 7 3 1 16 -33 70 103 27
5. Shawinigan Cataractes 31 5 4 1 16 -19 108 127 27
6. Victoriaville Tigres 31 11 0 3 14 -13 91 104 25
7. Val-d'Or Foreurs 31 4 2 4 15 -54 83 137 20
8. Gatineau Olympiques 31 4 3 2 17 -30 100 130 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 32 18 2 1 8 46 133 87 45
2. Chicoutimi Saguenéens 31 14 4 2 5 23 116 93 46
3. Rimouski Océanic 32 16 0 6 4 21 108 87 38
4. Cape Breton Screaming Eagles 32 17 0 2 11 26 128 102 36
5. Charlottetown Islanders 32 10 3 3 10 -8 90 98 35
6. Saint John Sea Dogs 32 3 5 1 17 -41 120 161 27
7. Quebec Remparts 33 5 4 4 12 -36 103 139 30
8. Baie-Comeau Drakkar 32 5 4 5 9 -20 92 112 31
9. Halifax Mooseheads 31 7 2 2 16 -34 87 121 24
10. Acadie–Bathurst Titan 32 3 1 7 13 -65 82 147 17

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 32 20 1 3 4 42 144 102 47
2. Drummondville Voltigeurs 32 13 2 1 13 6 121 115 35
3. Shawinigan Cataractes 31 5 4 1 16 -19 108 127 27
4. Victoriaville Tigres 31 11 0 3 14 -13 91 104 25

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 31 14 4 2 5 23 116 93 46
2. Rimouski Océanic 32 16 0 6 4 21 108 87 38
3. Quebec Remparts 33 5 4 4 12 -36 103 139 30
4. Baie-Comeau Drakkar 32 5 4 5 9 -20 92 112 31

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 32 8 3 2 14 -16 100 116 30
2. Rouyn-Noranda Huskies 31 7 3 1 16 -33 70 103 27
3. Val-d'Or Foreurs 31 4 2 4 15 -54 83 137 20
4. Gatineau Olympiques 31 4 3 2 17 -30 100 130 22

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 32 18 2 1 8 46 133 87 45
2. Cape Breton Screaming Eagles 32 17 0 2 11 26 128 102 36
3. Charlottetown Islanders 32 10 3 3 10 -8 90 98 35
4. Saint John Sea Dogs 32 3 5 1 17 -41 120 161 27
5. Halifax Mooseheads 31 7 2 2 16 -34 87 121 24
6. Acadie–Bathurst Titan 32 3 1 7 13 -65 82 147 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 32 20 1 3 4 42 144 102 47
2. Chicoutimi Saguenéens 31 14 4 2 5 23 116 93 46
3. Moncton Wildcats 32 18 2 1 8 46 133 87 45
4. Rimouski Océanic 32 16 0 6 4 21 108 87 38
5. Cape Breton Screaming Eagles 32 17 0 2 11 26 128 102 36
6. Charlottetown Islanders 32 10 3 3 10 -8 90 98 35
7. Drummondville Voltigeurs 32 13 2 1 13 6 121 115 35
8. Baie-Comeau Drakkar 32 5 4 5 9 -20 92 112 31
9. Blainville-Boisbriand Armada 32 8 3 2 14 -16 100 116 30
10. Quebec Remparts 33 5 4 4 12 -36 103 139 30
11. Rouyn-Noranda Huskies 31 7 3 1 16 -33 70 103 27
12. Shawinigan Cataractes 31 5 4 1 16 -19 108 127 27
13. Saint John Sea Dogs 32 3 5 1 17 -41 120 161 27
14. Victoriaville Tigres 31 11 0 3 14 -13 91 104 25
15. Halifax Mooseheads 31 7 2 2 16 -34 87 121 24
16. Gatineau Olympiques 31 4 3 2 17 -30 100 130 22
17. Val-d'Or Foreurs 31 4 2 4 15 -54 83 137 20
18. Acadie–Bathurst Titan 32 3 1 7 13 -65 82 147 17