Halifax Mooseheads VS Drummondville Voltigeurs


Halifax Mooseheads

Drummondville Voltigeurs

Halifax Mooseheads (T1) VS Drummondville Voltigeurs (T2)

Halifax Mooseheads

Drummondville Voltigeurs

Zaujímavé

Halifax Mooseheads

  • 62% prehier (39 zápasov) z celkového počtu 63 tímu Halifax Mooseheads.
  • Až 41 zápasov tímu Halifax Mooseheads skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 63 zápasov, to je až 65%.
  • Halifax Mooseheads už 4 zápasov v rade neremízovali.

Drummondville Voltigeurs

  • Tím Drummondville Voltigeurs odohral až 43 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 68% z celkového počtu 63 zápasov.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (4 z 12) skončilo remízou.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2019/2020
09.11.2019 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs under 1:4 1:1,0:2,0:1
03.10.2019 01:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 1:5 0:1,0:1,1:3
Kanada / QMJHL / 2018/2019
28.04.2019 19:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
27.04.2019 01:30 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 6:2 2:0,0:2,4:0
25.04.2019 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs over 5:2 0:0,4:1,1:1
24.04.2019 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.04.2019 01:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
20.04.2019 01:30 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads under 3:1 1:1,1:0,1:0
25.11.2018 20:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs over 3:6 1:5,1:1,1:0
21.10.2018 21:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 3:4pp 0:1,0:2,3:0,0:1
Kanada / QMJHL / 2017/2018
25.02.2018 20:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs over 1:7 1:1,0:2,0:4
04.11.2017 20:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0

Halifax Mooseheads

3 - 4 - 5

Drummondville Voltigeurs

Halifax Mooseheads


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.03.20 23:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 4:7 0:2,2:4,2:1
08.03.20 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 1:5 1:0,0:2,0:3
07.03.20 00:00 Halifax Mooseheads Quebec Remparts under 1:3 1:0,0:2,0:1
01.03.20 22:00 Shawinigan Cataractes Halifax Mooseheads over 8:3 3:0,5:1,0:2
29.02.20 22:00 Quebec Remparts Halifax Mooseheads over 5:4sn 0:0,4:2,0:2,0:0,2:0
01:30 Rimouski Océanic Halifax Mooseheads over 6:2 1:0,2:0,3:2
27.02.20 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads under 2:1 1:0,1:1,0:0
23.02.20 20:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats over 1:5 0:1,1:4,0:0
00:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies under 1:4 1:3,0:0,0:1
21.02.20 00:00 Halifax Mooseheads Rimouski Océanic under 1:0 1:0,0:0,0:0
17.02.20 19:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 7:2 2:2,3:0,2:0
16.02.20 20:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 7:9 1:2,2:4,4:3
15.02.20 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads over 6:2 1:1,2:0,3:1
09.02.20 20:00 Halifax Mooseheads Sherbrooke Phoenix under 1:3 0:1,1:2,0:0
00:00 Halifax Mooseheads Victoriaville Tigres over 2:5 2:3,0:0,0:2
05.02.20 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
02.02.20 00:00 Halifax Mooseheads Shawinigan Cataractes over 4:7 1:1,2:2,1:4
30.01.20 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads over 4:2 0:0,0:1,4:1
26.01.20 00:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 8:0 1:0,4:0,3:0
24.01.20 00:00 Halifax Mooseheads Gatineau Olympiques over 4:3pp 0:1,1:0,2:2,1:0
19.01.20 22:00 Gatineau Olympiques Halifax Mooseheads over 8:3 3:0,2:1,3:2
00:00 Sherbrooke Phoenix Halifax Mooseheads over 4:2 1:1,1:0,2:1
18.01.20 01:00 Victoriaville Tigres Halifax Mooseheads under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
12.01.20 20:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 2:7 0:1,1:2,1:4
11.01.20 00:00 Halifax Mooseheads Chicoutimi Saguenéens over 3:8 0:4,1:1,2:3
05.01.20 00:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan under 3:2 1:1,1:1,1:0
04.01.20 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats over 3:7 0:1,2:4,1:2
31.12.19 19:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 4:6 2:0,0:4,2:2
29.12.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 5:3 1:0,2:1,2:2
00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 1:7 0:2,1:3,0:2
15.12.19 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads over 4:2 0:0,2:1,2:1
14.12.19 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 0:5 0:1,0:3,0:1
12.12.19 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 1:4 1:1,0:1,0:2
08.12.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 5:1 2:0,2:1,1:0
07.12.19 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 6:5 2:0,2:2,2:3
01.12.19 20:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 5:2 1:1,2:1,2:0
00:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada under 3:0 0:0,2:0,1:0
29.11.19 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads over 3:6 1:1,1:3,1:2
24.11.19 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats over 2:4 0:2,1:1,1:1
22.11.19 00:00 Halifax Mooseheads Baie-Comeau Drakkar under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
17.11.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads under 2:3 1:2,0:1,1:0
16.11.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Halifax Mooseheads under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
14.11.19 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Halifax Mooseheads under 1:4 1:2,0:0,0:2
10.11.19 00:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
09.11.19 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs under 1:4 1:1,0:2,0:1
02.11.19 23:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 3:4 0:0,1:3,2:1
01.11.19 23:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads under 1:4 0:3,0:0,1:1
29.10.19 23:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 1:7 0:4,1:1,0:2
27.10.19 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads under 4:1 1:0,1:0,2:1
26.10.19 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats over 4:5 1:2,1:2,2:1
20.10.19 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 2:8 2:2,1:2,1:3
19.10.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 5:3 2:1,0:3,2:4
14.10.19 20:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 1:4 0:2,0:1,1:1
13.10.19 20:00 Halifax Mooseheads Val-d'Or Foreurs over 6:2 0:1,3:0,3:1
12.10.19 00:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 2:4 2:2,0:0,0:2
11.10.19 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 6:5 2:2,1:2,3:1
05.10.19 22:00 Baie-Comeau Drakkar Halifax Mooseheads over 3:4pp 0:1,1:0,2:2,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens Halifax Mooseheads under 4:1 3:0,1:0,0:1
03.10.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 1:5 0:1,0:1,1:3
29.09.19 00:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan under 2:1 2:1,0:0,0:0
28.09.19 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 1:3 0:2,1:0,0:1
22.09.19 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 5:2 3:0,2:1,0:1
21.09.19 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads over 4:3 1:1,2:0,1:2

Drummondville Voltigeurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.20 20:00 Moncton Wildcats Drummondville Voltigeurs under 4:0 2:0,2:0,0:0
00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 2:8 1:1,0:1,1:6
07.03.20 00:00 Acadie–Bathurst Titan Drummondville Voltigeurs over 5:6pp 1:1,1:3,3:1,0:1
01.03.20 01:00 Drummondville Voltigeurs Acadie–Bathurst Titan over 5:4pp 3:1,1:1,0:2,1:0
29.02.20 01:30 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques over 4:2 1:1,2:1,1:0
27.02.20 01:05 Quebec Remparts Drummondville Voltigeurs under 2:3 0:2,1:0,1:1
23.02.20 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 4:6 0:4,4:2,0:0
22.02.20 01:30 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs over 5:3 1:0,2:2,2:1
16.02.20 01:00 Drummondville Voltigeurs Charlottetown Islanders over 4:2 0:0,2:1,2:1
15.02.20 01:30 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar over 7:4 2:2,2:1,3:1
14.02.20 01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs over 6:4 1:0,2:2,3:2
09.02.20 21:00 Drummondville Voltigeurs Cape Breton Screaming Eagles over 4:6 1:2,2:1,1:3
08.02.20 22:00 Drummondville Voltigeurs Chicoutimi Saguenéens under 1:3 0:1,0:1,1:1
06.02.20 01:30 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
01.02.20 01:30 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs under 1:4 0:2,1:1,0:1
31.01.20 01:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies under 4:0 1:0,2:0,1:0
29.01.20 01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs over 6:4 2:1,3:2,1:1
26.01.20 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs under 3:1 0:0,0:1,3:0
25.01.20 01:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs over 7:3 2:1,2:1,3:1
23.01.20 01:00 Drummondville Voltigeurs Rimouski Océanic over 0:7 0:2,0:0,0:5
19.01.20 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 4:5pp 1:0,2:2,1:2,0:1
18.01.20 01:30 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix over 6:4 3:1,0:2,3:1
12.01.20 21:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes over 5:2 2:0,2:0,1:2
11.01.20 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs under 4:1 0:0,2:0,2:1
04.01.20 22:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs over 2:5 0:2,0:1,2:2
01:30 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs under 0:4 0:0,0:3,0:1
31.12.19 20:00 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs over 2:5 1:1,0:2,1:2
29.12.19 21:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques under 1:3 1:1,0:1,0:1
28.12.19 22:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres over 2:6 1:0,1:4,0:2
15.12.19 01:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs over 3:4 2:0,0:1,1:3
14.12.19 01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs over 2:4 0:0,0:2,2:2
08.12.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Moncton Wildcats over 6:3 2:1,2:1,2:1
07.12.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 2:5 0:2,1:2,1:1
05.12.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Quebec Remparts over 7:2 4:0,1:0,2:2
01.12.19 21:00 Rimouski Océanic Drummondville Voltigeurs over 5:4 2:0,3:2,0:2
30.11.19 22:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres under 2:1 0:0,2:0,0:1
24.11.19 21:00 Drummondville Voltigeurs Rimouski Océanic under 3:2 1:0,1:1,1:1
23.11.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix under 2:0 0:0,0:0,2:0
21.11.19 01:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs over 6:3 0:2,3:1,3:0
17.11.19 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 4:3 2:0,1:2,1:1
16.11.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 1:2,0:0,1:3
10.11.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Drummondville Voltigeurs over 8:3 2:0,3:1,3:2
09.11.19 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs under 1:4 1:1,0:2,0:1
08.11.19 00:00 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs over 3:6 1:1,1:0,1:5
03.11.19 00:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs under 3:2 1:1,0:1,2:0
02.11.19 00:30 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix over 3:7 1:4,1:2,1:1
31.10.19 00:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies over 5:2 2:1,2:1,1:0
27.10.19 21:00 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs under 4:1 1:0,1:0,2:1
26.10.19 22:00 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs over 7:1 3:0,1:1,3:0
01:00 Quebec Remparts Drummondville Voltigeurs under 1:4 0:2,1:1,0:1
20.10.19 21:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
19.10.19 01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs under 1:3 1:1,0:1,0:1
17.10.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Chicoutimi Saguenéens over 5:2 2:1,2:0,1:1
13.10.19 22:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs over 2:6 1:0,0:4,1:2
12.10.19 22:00 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar over 5:3 0:1,1:1,4:1
10.10.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 4:2 0:1,1:0,3:1
06.10.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:3
05.10.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs over 3:9 1:3,1:2,1:4
03.10.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 1:5 0:1,0:1,1:3
29.09.19 21:00 Rimouski Océanic Drummondville Voltigeurs over 6:3 2:1,3:0,1:2
28.09.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
22.09.19 21:00 Drummondville Voltigeurs Quebec Remparts over 4:6 1:1,2:1,1:4
21.09.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques over 4:7 2:1,1:1,1:5

Halifax Mooseheads


nenájdený žiadny zápas

Drummondville Voltigeurs


nenájdený žiadny zápas

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 63 39 6 4 4 126 290 164 106
2. Drummondville Voltigeurs 63 26 5 2 23 11 232 221 74
3. Blainville-Boisbriand Armada 63 20 6 4 23 -7 212 219 68
4. Rouyn-Noranda Huskies 63 17 6 4 26 -29 180 209 62
5. Shawinigan Cataractes 63 20 5 2 29 -17 228 245 62
6. Victoriaville Tigres 63 20 3 9 19 -11 190 201 61
7. Val-d'Or Foreurs 63 17 4 7 24 -41 207 248 57
8. Gatineau Olympiques 62 10 6 5 30 -35 203 238 49

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 64 36 7 1 12 128 276 148 101
2. Chicoutimi Saguenéens 63 33 6 6 6 74 256 182 96
3. Rimouski Océanic 64 36 1 8 10 76 252 176 84
4. Cape Breton Screaming Eagles 63 32 4 3 17 75 269 194 83
5. Charlottetown Islanders 64 17 8 5 21 -8 197 205 71
6. Saint John Sea Dogs 64 18 6 1 32 -54 226 280 61
7. Quebec Remparts 64 13 7 5 27 -43 202 245 59
8. Baie-Comeau Drakkar 64 10 7 11 18 -44 196 240 59
9. Halifax Mooseheads 63 12 4 4 35 -93 170 263 44
10. Acadie–Bathurst Titan 64 8 2 12 28 -108 171 279 36

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 63 39 6 4 4 126 290 164 106
2. Drummondville Voltigeurs 63 26 5 2 23 11 232 221 74
3. Shawinigan Cataractes 63 20 5 2 29 -17 228 245 62
4. Victoriaville Tigres 63 20 3 9 19 -11 190 201 61

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 63 33 6 6 6 74 256 182 96
2. Rimouski Océanic 64 36 1 8 10 76 252 176 84
3. Quebec Remparts 64 13 7 5 27 -43 202 245 59
4. Baie-Comeau Drakkar 64 10 7 11 18 -44 196 240 59

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 63 20 6 4 23 -7 212 219 68
2. Rouyn-Noranda Huskies 63 17 6 4 26 -29 180 209 62
3. Val-d'Or Foreurs 63 17 4 7 24 -41 207 248 57
4. Gatineau Olympiques 62 10 6 5 30 -35 203 238 49

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 64 36 7 1 12 128 276 148 101
2. Cape Breton Screaming Eagles 63 32 4 3 17 75 269 194 83
3. Charlottetown Islanders 64 17 8 5 21 -8 197 205 71
4. Saint John Sea Dogs 64 18 6 1 32 -54 226 280 61
5. Halifax Mooseheads 63 12 4 4 35 -93 170 263 44
6. Acadie–Bathurst Titan 64 8 2 12 28 -108 171 279 36
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 63 39 6 4 4 126 290 164 106
2. Moncton Wildcats 64 36 7 1 12 128 276 148 101
3. Chicoutimi Saguenéens 63 33 6 6 6 74 256 182 96
4. Rimouski Océanic 64 36 1 8 10 76 252 176 84
5. Cape Breton Screaming Eagles 63 32 4 3 17 75 269 194 83
6. Drummondville Voltigeurs 63 26 5 2 23 11 232 221 74
7. Charlottetown Islanders 64 17 8 5 21 -8 197 205 71
8. Blainville-Boisbriand Armada 63 20 6 4 23 -7 212 219 68
9. Rouyn-Noranda Huskies 63 17 6 4 26 -29 180 209 62
10. Shawinigan Cataractes 63 20 5 2 29 -17 228 245 62
11. Saint John Sea Dogs 64 18 6 1 32 -54 226 280 61
12. Victoriaville Tigres 63 20 3 9 19 -11 190 201 61
13. Quebec Remparts 64 13 7 5 27 -43 202 245 59
14. Baie-Comeau Drakkar 64 10 7 11 18 -44 196 240 59
15. Val-d'Or Foreurs 63 17 4 7 24 -41 207 248 57
16. Gatineau Olympiques 62 10 6 5 30 -35 203 238 49
17. Halifax Mooseheads 63 12 4 4 35 -93 170 263 44
18. Acadie–Bathurst Titan 64 8 2 12 28 -108 171 279 36

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 31 19 5 1 0 84 146 62 59
2. Drummondville Voltigeurs 31 13 3 1 10 5 111 106 39
3. Blainville-Boisbriand Armada 31 12 3 2 9 9 112 103 38
4. Rouyn-Noranda Huskies 32 10 3 3 10 4 110 106 35
5. Shawinigan Cataractes 32 15 1 1 13 2 120 118 35
6. Victoriaville Tigres 32 9 3 6 5 2 99 97 36
7. Val-d'Or Foreurs 32 13 2 3 9 13 124 111 37
8. Gatineau Olympiques 31 6 3 3 13 -5 103 108 27

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 32 18 5 0 4 82 143 61 56
2. Chicoutimi Saguenéens 32 19 2 4 1 51 140 89 50
3. Rimouski Océanic 32 20 1 2 6 55 144 89 46
4. Cape Breton Screaming Eagles 31 15 4 1 6 49 141 92 47
5. Charlottetown Islanders 32 7 5 2 11 0 107 107 36
6. Saint John Sea Dogs 32 15 1 0 15 -13 106 119 34
7. Quebec Remparts 31 8 3 1 15 -7 99 106 29
8. Baie-Comeau Drakkar 32 5 3 6 9 -24 104 128 28
9. Halifax Mooseheads 32 5 2 2 19 -59 83 142 20
10. Acadie–Bathurst Titan 32 5 1 5 15 -43 89 132 19

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 31 19 5 1 0 84 146 62 59
2. Drummondville Voltigeurs 31 13 3 1 10 5 111 106 39
3. Shawinigan Cataractes 32 15 1 1 13 2 120 118 35
4. Victoriaville Tigres 32 9 3 6 5 2 99 97 36

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 32 19 2 4 1 51 140 89 50
2. Rimouski Océanic 32 20 1 2 6 55 144 89 46
3. Quebec Remparts 31 8 3 1 15 -7 99 106 29
4. Baie-Comeau Drakkar 32 5 3 6 9 -24 104 128 28

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 31 12 3 2 9 9 112 103 38
2. Rouyn-Noranda Huskies 32 10 3 3 10 4 110 106 35
3. Val-d'Or Foreurs 32 13 2 3 9 13 124 111 37
4. Gatineau Olympiques 31 6 3 3 13 -5 103 108 27

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 32 18 5 0 4 82 143 61 56
2. Cape Breton Screaming Eagles 31 15 4 1 6 49 141 92 47
3. Charlottetown Islanders 32 7 5 2 11 0 107 107 36
4. Saint John Sea Dogs 32 15 1 0 15 -13 106 119 34
5. Halifax Mooseheads 32 5 2 2 19 -59 83 142 20
6. Acadie–Bathurst Titan 32 5 1 5 15 -43 89 132 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 31 19 5 1 0 84 146 62 59
2. Moncton Wildcats 32 18 5 0 4 82 143 61 56
3. Chicoutimi Saguenéens 32 19 2 4 1 51 140 89 50
4. Cape Breton Screaming Eagles 31 15 4 1 6 49 141 92 47
5. Rimouski Océanic 32 20 1 2 6 55 144 89 46
6. Drummondville Voltigeurs 31 13 3 1 10 5 111 106 39
7. Blainville-Boisbriand Armada 31 12 3 2 9 9 112 103 38
8. Val-d'Or Foreurs 32 13 2 3 9 13 124 111 37
9. Victoriaville Tigres 32 9 3 6 5 2 99 97 36
10. Charlottetown Islanders 32 7 5 2 11 0 107 107 36
11. Rouyn-Noranda Huskies 32 10 3 3 10 4 110 106 35
12. Shawinigan Cataractes 32 15 1 1 13 2 120 118 35
13. Saint John Sea Dogs 32 15 1 0 15 -13 106 119 34
14. Quebec Remparts 31 8 3 1 15 -7 99 106 29
15. Baie-Comeau Drakkar 32 5 3 6 9 -24 104 128 28
16. Gatineau Olympiques 31 6 3 3 13 -5 103 108 27
17. Halifax Mooseheads 32 5 2 2 19 -59 83 142 20
18. Acadie–Bathurst Titan 32 5 1 5 15 -43 89 132 19

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 32 20 1 3 4 42 144 102 47
2. Drummondville Voltigeurs 32 13 2 1 13 6 121 115 35
3. Blainville-Boisbriand Armada 32 8 3 2 14 -16 100 116 30
4. Rouyn-Noranda Huskies 31 7 3 1 16 -33 70 103 27
5. Shawinigan Cataractes 31 5 4 1 16 -19 108 127 27
6. Victoriaville Tigres 31 11 0 3 14 -13 91 104 25
7. Val-d'Or Foreurs 31 4 2 4 15 -54 83 137 20
8. Gatineau Olympiques 31 4 3 2 17 -30 100 130 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 32 18 2 1 8 46 133 87 45
2. Chicoutimi Saguenéens 31 14 4 2 5 23 116 93 46
3. Rimouski Océanic 32 16 0 6 4 21 108 87 38
4. Cape Breton Screaming Eagles 32 17 0 2 11 26 128 102 36
5. Charlottetown Islanders 32 10 3 3 10 -8 90 98 35
6. Saint John Sea Dogs 32 3 5 1 17 -41 120 161 27
7. Quebec Remparts 33 5 4 4 12 -36 103 139 30
8. Baie-Comeau Drakkar 32 5 4 5 9 -20 92 112 31
9. Halifax Mooseheads 31 7 2 2 16 -34 87 121 24
10. Acadie–Bathurst Titan 32 3 1 7 13 -65 82 147 17

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 32 20 1 3 4 42 144 102 47
2. Drummondville Voltigeurs 32 13 2 1 13 6 121 115 35
3. Shawinigan Cataractes 31 5 4 1 16 -19 108 127 27
4. Victoriaville Tigres 31 11 0 3 14 -13 91 104 25

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 31 14 4 2 5 23 116 93 46
2. Rimouski Océanic 32 16 0 6 4 21 108 87 38
3. Quebec Remparts 33 5 4 4 12 -36 103 139 30
4. Baie-Comeau Drakkar 32 5 4 5 9 -20 92 112 31

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 32 8 3 2 14 -16 100 116 30
2. Rouyn-Noranda Huskies 31 7 3 1 16 -33 70 103 27
3. Val-d'Or Foreurs 31 4 2 4 15 -54 83 137 20
4. Gatineau Olympiques 31 4 3 2 17 -30 100 130 22

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 32 18 2 1 8 46 133 87 45
2. Cape Breton Screaming Eagles 32 17 0 2 11 26 128 102 36
3. Charlottetown Islanders 32 10 3 3 10 -8 90 98 35
4. Saint John Sea Dogs 32 3 5 1 17 -41 120 161 27
5. Halifax Mooseheads 31 7 2 2 16 -34 87 121 24
6. Acadie–Bathurst Titan 32 3 1 7 13 -65 82 147 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 32 20 1 3 4 42 144 102 47
2. Chicoutimi Saguenéens 31 14 4 2 5 23 116 93 46
3. Moncton Wildcats 32 18 2 1 8 46 133 87 45
4. Rimouski Océanic 32 16 0 6 4 21 108 87 38
5. Cape Breton Screaming Eagles 32 17 0 2 11 26 128 102 36
6. Charlottetown Islanders 32 10 3 3 10 -8 90 98 35
7. Drummondville Voltigeurs 32 13 2 1 13 6 121 115 35
8. Baie-Comeau Drakkar 32 5 4 5 9 -20 92 112 31
9. Blainville-Boisbriand Armada 32 8 3 2 14 -16 100 116 30
10. Quebec Remparts 33 5 4 4 12 -36 103 139 30
11. Rouyn-Noranda Huskies 31 7 3 1 16 -33 70 103 27
12. Shawinigan Cataractes 31 5 4 1 16 -19 108 127 27
13. Saint John Sea Dogs 32 3 5 1 17 -41 120 161 27
14. Victoriaville Tigres 31 11 0 3 14 -13 91 104 25
15. Halifax Mooseheads 31 7 2 2 16 -34 87 121 24
16. Gatineau Olympiques 31 4 3 2 17 -30 100 130 22
17. Val-d'Or Foreurs 31 4 2 4 15 -54 83 137 20
18. Acadie–Bathurst Titan 32 3 1 7 13 -65 82 147 17