Charlottetown Islanders VS Drummondville Voltigeurs


Charlottetown Islanders

Drummondville Voltigeurs

Charlottetown Islanders (T1) VS Drummondville Voltigeurs (T2)

Charlottetown Islanders

Drummondville Voltigeurs

Zaujímavé

Charlottetown Islanders

  • Charlottetown Islanders už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Charlottetown Islanders už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Charlottetown Islanders už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Drummondville Voltigeurs

  • Tím Drummondville Voltigeurs odohral až 15 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 68% z celkového počtu 22 zápasov.
  • Drummondville Voltigeurs už 9 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 3 výhier z 5 zápasov.
  • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2019/2020
08.11.2019 00:00 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs over 3:6 1:1,1:0,1:5
Kanada / QMJHL / 2018/2019
09.02.2019 00:30 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.11.2018 00:30 Drummondville Voltigeurs Charlottetown Islanders over 6:3 2:0,2:3,2:0
Kanada / QMJHL / 2017/2018
08.12.2017 00:00 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs over 4:3 0:0,1:1,3:2
05.11.2017 21:00 Drummondville Voltigeurs Charlottetown Islanders under 1:2 0:2,1:0,0:0

Charlottetown Islanders

2 - 0 - 3

Drummondville Voltigeurs

Charlottetown Islanders


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.11.19 20:00 Charlottetown Islanders Gatineau Olympiques under 0:3 0:1,0:2,0:0
10.11.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders under 2:3 1:2,1:0,0:1
08.11.19 00:00 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs over 3:6 1:1,1:0,1:5
02.11.19 23:00 Acadie–Bathurst Titan Charlottetown Islanders under 2:3 1:1,1:1,0:1
01.11.19 23:30 Charlottetown Islanders Rimouski Océanic over 2:4 0:2,1:1,1:1
27.10.19 20:00 Val-d'Or Foreurs Charlottetown Islanders under 4:1 1:1,3:0,0:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Charlottetown Islanders over 3:4 1:1,1:1,1:2
25.10.19 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Charlottetown Islanders over 5:3 2:0,1:2,2:1
20.10.19 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders over 2:4 0:1,2:3,0:0
19.10.19 00:30 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 7:6pp 2:1,3:1,1:4,1:0
17.10.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
14.10.19 20:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 1:4 0:2,0:1,1:1
13.10.19 00:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
12.10.19 00:30 Charlottetown Islanders Rouyn-Noranda Huskies under 5:0 0:0,3:0,2:0
06.10.19 20:00 Acadie–Bathurst Titan Charlottetown Islanders under 1:3 1:1,0:0,0:2
05.10.19 00:30 Charlottetown Islanders Quebec Remparts over 4:5pp 2:1,2:0,0:3,0:1
04.10.19 00:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 5:1 2:0,1:1,2:0
29.09.19 21:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders over 3:5 1:1,0:3,2:1
28.09.19 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 1:3 0:2,1:0,0:1
22.09.19 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 5:2 3:0,2:1,0:1
21.09.19 00:30 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1

Drummondville Voltigeurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.11.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Drummondville Voltigeurs over 8:3 2:0,3:1,3:2
09.11.19 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs under 1:4 1:1,0:2,0:1
08.11.19 00:00 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs over 3:6 1:1,1:0,1:5
03.11.19 00:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs under 3:2 1:1,0:1,2:0
02.11.19 00:30 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix over 3:7 1:4,1:2,1:1
31.10.19 00:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies over 5:2 2:1,2:1,1:0
27.10.19 21:00 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs under 4:1 1:0,1:0,2:1
26.10.19 22:00 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs over 7:1 3:0,1:1,3:0
01:00 Quebec Remparts Drummondville Voltigeurs under 1:4 0:2,1:1,0:1
20.10.19 21:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
19.10.19 01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs under 1:3 1:1,0:1,0:1
17.10.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Chicoutimi Saguenéens over 5:2 2:1,2:0,1:1
13.10.19 22:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs over 2:6 1:0,0:4,1:2
12.10.19 22:00 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar over 5:3 0:1,1:1,4:1
10.10.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 4:2 0:1,1:0,3:1
06.10.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:3
05.10.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs over 3:9 1:3,1:2,1:4
03.10.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 1:5 0:1,0:1,1:3
29.09.19 21:00 Rimouski Océanic Drummondville Voltigeurs over 6:3 2:1,3:0,1:2
28.09.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
22.09.19 21:00 Drummondville Voltigeurs Quebec Remparts over 4:6 1:1,2:1,1:4
21.09.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques over 4:7 2:1,1:1,1:5

Charlottetown Islanders


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.11.2019 00:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders porovnaj tímy
17.11.2019 00:00 Acadie–Bathurst Titan Charlottetown Islanders porovnaj tímy
20:00 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats porovnaj tímy
20.11.2019 15:00 Charlottetown Islanders Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
24.11.2019 00:00 Sherbrooke Phoenix Charlottetown Islanders porovnaj tímy
21:00 Quebec Remparts Charlottetown Islanders porovnaj tímy
27.11.2019 01:30 Rimouski Océanic Charlottetown Islanders porovnaj tímy
30.11.2019 00:30 Charlottetown Islanders Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
01.12.2019 20:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads porovnaj tímy
07.12.2019 01:30 Baie-Comeau Drakkar Charlottetown Islanders porovnaj tímy
22:00 Chicoutimi Saguenéens Charlottetown Islanders porovnaj tímy
08.12.2019 22:00 Victoriaville Tigres Charlottetown Islanders porovnaj tímy
12.12.2019 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads porovnaj tímy
14.12.2019 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders porovnaj tímy
15.12.2019 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles porovnaj tímy
28.12.2019 21:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders porovnaj tímy
29.12.2019 20:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan porovnaj tímy
31.12.2019 19:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders porovnaj tímy
04.01.2020 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders porovnaj tímy
05.01.2020 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders porovnaj tímy
09.01.2020 00:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan porovnaj tímy
12.01.2020 00:00 Charlottetown Islanders Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
20:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders porovnaj tímy
18.01.2020 00:30 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles porovnaj tímy
19.01.2020 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles porovnaj tímy
25.01.2020 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders porovnaj tímy
26.01.2020 00:00 Charlottetown Islanders Blainville-Boisbriand Armada porovnaj tímy
20:00 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats porovnaj tímy
31.01.2020 00:00 Charlottetown Islanders Shawinigan Cataractes porovnaj tímy
01.02.2020 21:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders porovnaj tímy
05.02.2020 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders porovnaj tímy
08.02.2020 00:30 Charlottetown Islanders Victoriaville Tigres porovnaj tímy
09.02.2020 00:00 Charlottetown Islanders Sherbrooke Phoenix porovnaj tímy
15.02.2020 01:30 Gatineau Olympiques Charlottetown Islanders porovnaj tímy
16.02.2020 01:00 Drummondville Voltigeurs Charlottetown Islanders porovnaj tímy
22:00 Shawinigan Cataractes Charlottetown Islanders porovnaj tímy
23.02.2020 00:00 Acadie–Bathurst Titan Charlottetown Islanders porovnaj tímy
20:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan porovnaj tímy
29.02.2020 00:30 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles porovnaj tímy
01.03.2020 20:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders porovnaj tímy
06.03.2020 00:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs porovnaj tímy
07.03.2020 00:30 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs porovnaj tímy
10.03.2020 23:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads porovnaj tímy
13.03.2020 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders porovnaj tímy
14.03.2020 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders porovnaj tímy
20.03.2020 23:30 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats porovnaj tímy
21.03.2020 19:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan porovnaj tímy
ukáž viac

Drummondville Voltigeurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.11.2019 01:30 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada porovnaj tímy
17.11.2019 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
21.11.2019 01:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
23.11.2019 01:30 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix porovnaj tímy
24.11.2019 21:00 Drummondville Voltigeurs Rimouski Océanic porovnaj tímy
30.11.2019 22:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres porovnaj tímy
01.12.2019 21:00 Rimouski Océanic Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
05.12.2019 01:00 Drummondville Voltigeurs Quebec Remparts porovnaj tímy
07.12.2019 01:30 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs porovnaj tímy
08.12.2019 01:00 Drummondville Voltigeurs Moncton Wildcats porovnaj tímy
14.12.2019 01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
15.12.2019 01:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
28.12.2019 22:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres porovnaj tímy
29.12.2019 21:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques porovnaj tímy
31.12.2019 20:00 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
04.01.2020 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
22:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
11.01.2020 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
12.01.2020 22:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes porovnaj tímy
18.01.2020 01:30 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix porovnaj tímy
19.01.2020 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada porovnaj tímy
23.01.2020 01:00 Drummondville Voltigeurs Rimouski Océanic porovnaj tímy
25.01.2020 01:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
26.01.2020 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
29.01.2020 01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
31.01.2020 01:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies porovnaj tímy
01.02.2020 01:30 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
06.02.2020 01:30 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
08.02.2020 22:00 Drummondville Voltigeurs Chicoutimi Saguenéens porovnaj tímy
09.02.2020 21:00 Drummondville Voltigeurs Cape Breton Screaming Eagles porovnaj tímy
14.02.2020 01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
15.02.2020 01:30 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar porovnaj tímy
16.02.2020 01:00 Drummondville Voltigeurs Charlottetown Islanders porovnaj tímy
22.02.2020 01:30 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
23.02.2020 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
27.02.2020 01:00 Quebec Remparts Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
29.02.2020 01:30 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques porovnaj tímy
01.03.2020 01:00 Drummondville Voltigeurs Acadie–Bathurst Titan porovnaj tímy
07.03.2020 00:00 Acadie–Bathurst Titan Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
08.03.2020 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
20:00 Moncton Wildcats Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
14.03.2020 00:30 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes porovnaj tímy
21:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
19.03.2020 00:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies porovnaj tímy
21.03.2020 00:30 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs porovnaj tímy
21:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs porovnaj tímy
ukáž viac

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 20 9 4 2 -1 48 94 46 36
2. Drummondville Voltigeurs 22 8 3 0 8 5 84 79 28
3. Rouyn-Noranda Huskies 21 8 1 3 5 -6 65 71 23
4. Shawinigan Cataractes 20 8 1 0 10 -6 72 78 20
5. Blainville-Boisbriand Armada 21 5 2 2 8 -21 63 84 20
6. Val-d'Or Foreurs 21 7 1 2 8 -5 66 71 20
7. Gatineau Olympiques 21 3 2 3 8 -15 60 75 17
8. Victoriaville Tigres 22 6 0 4 8 -16 60 76 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 19 5 5 0 4 31 86 55 30
2. Chicoutimi Saguenéens 19 5 4 2 2 15 71 56 28
3. Cape Breton Screaming Eagles 20 11 1 1 5 26 92 66 27
4. Charlottetown Islanders 21 8 2 3 3 6 67 61 27
5. Rimouski Océanic 20 9 1 4 1 27 84 57 26
6. Quebec Remparts 20 5 3 1 7 -1 66 67 23
7. Baie-Comeau Drakkar 21 3 3 3 6 -12 59 71 21
8. Halifax Mooseheads 21 6 2 0 11 -8 65 73 20
9. Saint John Sea Dogs 21 4 2 1 11 -27 72 99 17
10. Acadie–Bathurst Titan 20 1 0 6 7 -41 44 85 8

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 20 9 4 2 -1 48 94 46 36
2. Drummondville Voltigeurs 22 8 3 0 8 5 84 79 28
3. Shawinigan Cataractes 20 8 1 0 10 -6 72 78 20
4. Victoriaville Tigres 22 6 0 4 8 -16 60 76 16

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 19 5 4 2 2 15 71 56 28
2. Rimouski Océanic 20 9 1 4 1 27 84 57 26
3. Quebec Remparts 20 5 3 1 7 -1 66 67 23
4. Baie-Comeau Drakkar 21 3 3 3 6 -12 59 71 21

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 21 8 1 3 5 -6 65 71 23
2. Blainville-Boisbriand Armada 21 5 2 2 8 -21 63 84 20
3. Val-d'Or Foreurs 21 7 1 2 8 -5 66 71 20
4. Gatineau Olympiques 21 3 2 3 8 -15 60 75 17

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 19 5 5 0 4 31 86 55 30
2. Cape Breton Screaming Eagles 20 11 1 1 5 26 92 66 27
3. Charlottetown Islanders 21 8 2 3 3 6 67 61 27
4. Halifax Mooseheads 21 6 2 0 11 -8 65 73 20
5. Saint John Sea Dogs 21 4 2 1 11 -27 72 99 17
6. Acadie–Bathurst Titan 20 1 0 6 7 -41 44 85 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 20 9 4 2 -1 48 94 46 36
2. Moncton Wildcats 19 5 5 0 4 31 86 55 30
3. Drummondville Voltigeurs 22 8 3 0 8 5 84 79 28
4. Chicoutimi Saguenéens 19 5 4 2 2 15 71 56 28
5. Cape Breton Screaming Eagles 20 11 1 1 5 26 92 66 27
6. Charlottetown Islanders 21 8 2 3 3 6 67 61 27
7. Rimouski Océanic 20 9 1 4 1 27 84 57 26
8. Rouyn-Noranda Huskies 21 8 1 3 5 -6 65 71 23
9. Quebec Remparts 20 5 3 1 7 -1 66 67 23
10. Baie-Comeau Drakkar 21 3 3 3 6 -12 59 71 21
11. Halifax Mooseheads 21 6 2 0 11 -8 65 73 20
12. Shawinigan Cataractes 20 8 1 0 10 -6 72 78 20
13. Blainville-Boisbriand Armada 21 5 2 2 8 -21 63 84 20
14. Val-d'Or Foreurs 21 7 1 2 8 -5 66 71 20
15. Saint John Sea Dogs 21 4 2 1 11 -27 72 99 17
16. Gatineau Olympiques 21 3 2 3 8 -15 60 75 17
17. Victoriaville Tigres 22 6 0 4 8 -16 60 76 16
18. Acadie–Bathurst Titan 20 1 0 6 7 -41 44 85 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 4 3 0 0 31 48 17 20
2. Drummondville Voltigeurs 11 3 2 0 4 0 40 40 14
3. Rouyn-Noranda Huskies 11 5 0 2 2 2 39 37 12
4. Shawinigan Cataractes 10 6 0 0 4 5 42 37 12
5. Blainville-Boisbriand Armada 11 5 0 1 4 -5 35 40 11
6. Val-d'Or Foreurs 11 5 0 1 4 8 41 33 11
7. Gatineau Olympiques 10 1 1 3 1 -8 25 33 9
8. Victoriaville Tigres 11 3 0 3 2 -7 30 37 9

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 10 2 3 0 2 19 44 25 16
2. Chicoutimi Saguenéens 9 4 1 1 1 12 38 26 13
3. Cape Breton Screaming Eagles 11 5 1 0 4 10 51 41 14
4. Charlottetown Islanders 11 1 2 2 2 1 36 35 12
5. Rimouski Océanic 10 4 1 2 0 21 52 31 14
6. Quebec Remparts 10 3 0 1 5 -8 22 30 7
7. Baie-Comeau Drakkar 9 0 1 2 3 -13 23 36 6
8. Halifax Mooseheads 10 2 1 0 6 -12 30 42 8
9. Saint John Sea Dogs 10 4 0 0 6 -10 32 42 8
10. Acadie–Bathurst Titan 10 1 0 3 3 -14 23 37 5

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 4 3 0 0 31 48 17 20
2. Drummondville Voltigeurs 11 3 2 0 4 0 40 40 14
3. Shawinigan Cataractes 10 6 0 0 4 5 42 37 12
4. Victoriaville Tigres 11 3 0 3 2 -7 30 37 9

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 9 4 1 1 1 12 38 26 13
2. Rimouski Océanic 10 4 1 2 0 21 52 31 14
3. Quebec Remparts 10 3 0 1 5 -8 22 30 7
4. Baie-Comeau Drakkar 9 0 1 2 3 -13 23 36 6

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 11 5 0 2 2 2 39 37 12
2. Blainville-Boisbriand Armada 11 5 0 1 4 -5 35 40 11
3. Val-d'Or Foreurs 11 5 0 1 4 8 41 33 11
4. Gatineau Olympiques 10 1 1 3 1 -8 25 33 9

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 10 2 3 0 2 19 44 25 16
2. Cape Breton Screaming Eagles 11 5 1 0 4 10 51 41 14
3. Charlottetown Islanders 11 1 2 2 2 1 36 35 12
4. Halifax Mooseheads 10 2 1 0 6 -12 30 42 8
5. Saint John Sea Dogs 10 4 0 0 6 -10 32 42 8
6. Acadie–Bathurst Titan 10 1 0 3 3 -14 23 37 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 4 3 0 0 31 48 17 20
2. Moncton Wildcats 10 2 3 0 2 19 44 25 16
3. Rimouski Océanic 10 4 1 2 0 21 52 31 14
4. Drummondville Voltigeurs 11 3 2 0 4 0 40 40 14
5. Cape Breton Screaming Eagles 11 5 1 0 4 10 51 41 14
6. Chicoutimi Saguenéens 9 4 1 1 1 12 38 26 13
7. Charlottetown Islanders 11 1 2 2 2 1 36 35 12
8. Shawinigan Cataractes 10 6 0 0 4 5 42 37 12
9. Rouyn-Noranda Huskies 11 5 0 2 2 2 39 37 12
10. Val-d'Or Foreurs 11 5 0 1 4 8 41 33 11
11. Blainville-Boisbriand Armada 11 5 0 1 4 -5 35 40 11
12. Gatineau Olympiques 10 1 1 3 1 -8 25 33 9
13. Victoriaville Tigres 11 3 0 3 2 -7 30 37 9
14. Saint John Sea Dogs 10 4 0 0 6 -10 32 42 8
15. Halifax Mooseheads 10 2 1 0 6 -12 30 42 8
16. Quebec Remparts 10 3 0 1 5 -8 22 30 7
17. Baie-Comeau Drakkar 9 0 1 2 3 -13 23 36 6
18. Acadie–Bathurst Titan 10 1 0 3 3 -14 23 37 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 5 1 2 -1 17 46 29 16
2. Drummondville Voltigeurs 11 5 1 0 4 5 44 39 14
3. Rouyn-Noranda Huskies 10 3 1 1 3 -8 26 34 11
4. Shawinigan Cataractes 10 2 1 0 6 -11 30 41 8
5. Blainville-Boisbriand Armada 10 0 2 1 4 -16 28 44 9
6. Val-d'Or Foreurs 10 2 1 1 4 -13 25 38 9
7. Gatineau Olympiques 11 2 1 0 7 -7 35 42 8
8. Victoriaville Tigres 11 3 0 1 6 -9 30 39 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 9 3 2 0 2 12 42 30 14
2. Chicoutimi Saguenéens 10 1 3 1 1 3 33 30 15
3. Cape Breton Screaming Eagles 9 6 0 1 1 16 41 25 13
4. Charlottetown Islanders 10 7 0 1 1 5 31 26 15
5. Rimouski Océanic 10 5 0 2 1 6 32 26 12
6. Quebec Remparts 10 2 3 0 2 7 44 37 16
7. Baie-Comeau Drakkar 12 3 2 1 3 1 36 35 15
8. Halifax Mooseheads 11 4 1 0 5 4 35 31 12
9. Saint John Sea Dogs 11 0 2 1 5 -17 40 57 9
10. Acadie–Bathurst Titan 10 0 0 3 4 -27 21 48 3

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 5 1 2 -1 17 46 29 16
2. Drummondville Voltigeurs 11 5 1 0 4 5 44 39 14
3. Shawinigan Cataractes 10 2 1 0 6 -11 30 41 8
4. Victoriaville Tigres 11 3 0 1 6 -9 30 39 7

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 10 1 3 1 1 3 33 30 15
2. Rimouski Océanic 10 5 0 2 1 6 32 26 12
3. Quebec Remparts 10 2 3 0 2 7 44 37 16
4. Baie-Comeau Drakkar 12 3 2 1 3 1 36 35 15

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 10 3 1 1 3 -8 26 34 11
2. Blainville-Boisbriand Armada 10 0 2 1 4 -16 28 44 9
3. Val-d'Or Foreurs 10 2 1 1 4 -13 25 38 9
4. Gatineau Olympiques 11 2 1 0 7 -7 35 42 8

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 9 3 2 0 2 12 42 30 14
2. Cape Breton Screaming Eagles 9 6 0 1 1 16 41 25 13
3. Charlottetown Islanders 10 7 0 1 1 5 31 26 15
4. Halifax Mooseheads 11 4 1 0 5 4 35 31 12
5. Saint John Sea Dogs 11 0 2 1 5 -17 40 57 9
6. Acadie–Bathurst Titan 10 0 0 3 4 -27 21 48 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 5 1 2 -1 17 46 29 16
2. Quebec Remparts 10 2 3 0 2 7 44 37 16
3. Charlottetown Islanders 10 7 0 1 1 5 31 26 15
4. Chicoutimi Saguenéens 10 1 3 1 1 3 33 30 15
5. Baie-Comeau Drakkar 12 3 2 1 3 1 36 35 15
6. Moncton Wildcats 9 3 2 0 2 12 42 30 14
7. Drummondville Voltigeurs 11 5 1 0 4 5 44 39 14
8. Cape Breton Screaming Eagles 9 6 0 1 1 16 41 25 13
9. Rimouski Océanic 10 5 0 2 1 6 32 26 12
10. Halifax Mooseheads 11 4 1 0 5 4 35 31 12
11. Rouyn-Noranda Huskies 10 3 1 1 3 -8 26 34 11
12. Val-d'Or Foreurs 10 2 1 1 4 -13 25 38 9
13. Blainville-Boisbriand Armada 10 0 2 1 4 -16 28 44 9
14. Saint John Sea Dogs 11 0 2 1 5 -17 40 57 9
15. Shawinigan Cataractes 10 2 1 0 6 -11 30 41 8
16. Gatineau Olympiques 11 2 1 0 7 -7 35 42 8
17. Victoriaville Tigres 11 3 0 1 6 -9 30 39 7
18. Acadie–Bathurst Titan 10 0 0 3 4 -27 21 48 3