Halifax Mooseheads VS Rouyn-Noranda Huskies


Halifax Mooseheads

Rouyn-Noranda Huskies

Halifax Mooseheads (T1) VS Rouyn-Noranda Huskies (T2)

Halifax Mooseheads

Rouyn-Noranda Huskies

Zaujímavé

Halifax Mooseheads

  • Halifax Mooseheads vyhral 58% zápasov (z celkového počtu 91 vyhral 53 zápasov).
  • Až 60 zápasov tímu Halifax Mooseheads skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 91 zápasov, to je až 66%.
  • Halifax Mooseheads už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Halifax Mooseheads už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Halifax Mooseheads už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Rouyn-Noranda Huskies

  • 76% (67 z 88) výhier mužstva Rouyn-Noranda Huskies.
  • Tím Rouyn-Noranda Huskies odohral až 59 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 88 zápasov.
  • Rouyn-Noranda Huskies už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 12 zápasov.
  • 92% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 11 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / / 2019/2020
27.05.2019 01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 2:4 1:0,1:2,0:2
23.05.2019 01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 3:4 0:2,3:0,0:2
Kanada / QMJHL / 2018/2019
11.05.2019 21:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies under 0:4 0:1,0:1,0:2
10.05.2019 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 6:3 4:2,0:0,2:1
08.05.2019 01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 5:1 1:1,2:0,2:0
07.05.2019 01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:3,1:1,0:1
04.05.2019 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 4:5pp 2:2,2:1,0:1,0:1
03.05.2019 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 5:2 2:1,1:1,2:0
03.03.2019 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 8:4 4:3,2:1,2:0
13.01.2019 20:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 4:5 2:1,1:2,1:2
Kanada / QMJHL / 2017/2018
10.12.2017 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 7:2 3:0,0:0,4:2
02.12.2017 00:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 6:2 2:0,3:1,1:1

Halifax Mooseheads

2 - 1 - 9

Rouyn-Noranda Huskies

Halifax Mooseheads


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.05.19 21:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies under 0:4 0:1,0:1,0:2
10.05.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 6:3 4:2,0:0,2:1
08.05.19 01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 5:1 1:1,2:0,2:0
07.05.19 01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:3,1:1,0:1
04.05.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 4:5pp 2:2,2:1,0:1,0:1
03.05.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 5:2 2:1,1:1,2:0
28.04.19 19:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
27.04.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 6:2 2:0,0:2,4:0
25.04.19 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs over 5:2 0:0,4:1,1:1
24.04.19 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.04.19 01:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
20.04.19 01:30 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads under 3:1 1:1,1:0,1:0
11.04.19 00:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 2:4 1:0,1:1,0:3
10.04.19 00:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 2:4 1:2,0:0,1:2
07.04.19 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats under 3:2 2:0,1:1,0:1
06.04.19 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats over 5:3 1:0,2:2,2:1
02.04.19 23:00 Halifax Mooseheads Quebec Remparts under 3:1 1:1,1:0,1:0
02:00 Halifax Mooseheads Quebec Remparts over 6:1 1:1,2:0,3:0
31.03.19 00:00 Quebec Remparts Halifax Mooseheads over 4:2 0:0,3:1,1:1
29.03.19 00:00 Quebec Remparts Halifax Mooseheads over 4:5 1:1,0:2,3:2
27.03.19 00:00 Quebec Remparts Halifax Mooseheads under 1:3 0:1,0:1,1:1
23.03.19 23:00 Halifax Mooseheads Quebec Remparts over 4:5pp 1:2,2:2,1:0,0:1
22.03.19 23:00 Halifax Mooseheads Quebec Remparts under 2:3 0:1,1:1,1:1
16.03.19 20:30 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,0:1
15.03.19 23:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 5:4sn 1:1,2:2,1:1,0:0,1:0
13.03.19 23:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats over 5:3 0:2,3:1,2:0
10.03.19 18:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads over 1:6 0:0,1:4,0:2
00:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads under 3:2 2:1,1:0,0:1
06.03.19 01:30 Gatineau Olympiques Halifax Mooseheads under 0:1 0:0,0:0,0:1
03.03.19 22:00 Val-d'Or Foreurs Halifax Mooseheads under 3:2 0:0,1:1,2:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 8:4 4:3,2:1,2:0
28.02.19 00:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan over 6:1 1:0,2:0,3:1
24.02.19 20:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada under 4:0 1:0,1:0,2:0
00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 11:1 3:0,3:0,5:1
18.02.19 19:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads under 0:4 0:1,0:1,0:2
16.02.19 21:30 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 3:0 0:0,1:0,2:0
00:00 Halifax Mooseheads Gatineau Olympiques over 7:2 2:0,2:1,3:1
13.02.19 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 10:2 5:1,2:1,3:0
12.02.19 00:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan over 6:1 3:1,0:0,3:0
10.02.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 4:2 2:1,1:1,1:0
07.02.19 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 4:1 2:1,1:0,1:0
03.02.19 00:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 2:4 0:1,2:1,0:2
02.02.19 00:00 Halifax Mooseheads Sherbrooke Phoenix over 8:2 2:1,4:0,2:1
01.02.19 00:00 Halifax Mooseheads Victoriaville Tigres over 7:5 1:2,3:2,3:1
27.01.19 20:00 Halifax Mooseheads Chicoutimi Saguenéens under 1:2 1:2,0:0,0:0
00:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 3:5 1:1,2:1,0:3
20.01.19 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats over 5:1 2:1,1:0,2:0
19.01.19 00:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan over 5:3 2:0,2:1,1:2
17.01.19 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads under 1:4 0:0,0:1,1:3
13.01.19 20:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 4:5 2:1,1:2,1:2
12.01.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads under 3:0 1:0,1:0,1:0
11.01.19 00:00 Halifax Mooseheads Shawinigan Cataractes over 7:1 3:0,3:0,1:1
09.01.19 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads over 4:5 2:2,1:2,1:1
06.01.19 00:00 Halifax Mooseheads Quebec Remparts over 3:4pp 2:2,1:0,0:1,0:1
05.01.19 00:00 Halifax Mooseheads Rimouski Océanic over 6:3 2:0,3:1,1:2
31.12.18 19:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 7:1 4:0,0:1,3:0
30.12.18 19:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:2
29.12.18 00:30 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 5:2 1:0,2:2,2:0
16.12.18 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 6:2 1:0,4:0,1:2
15.12.18 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.12.18 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles under 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,0:1
09.12.18 20:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 1:2 1:0,0:1,0:1
00:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan over 6:0 2:0,3:0,1:0
08.12.18 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 10:2 3:0,4:1,3:1
02.12.18 21:00 Rimouski Océanic Halifax Mooseheads under 1:4 0:2,1:1,0:1
01.12.18 01:30 Shawinigan Cataractes Halifax Mooseheads over 2:5 1:0,0:3,1:2
30.11.18 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Halifax Mooseheads under 3:1 0:0,1:0,2:1
25.11.18 20:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs over 3:6 1:5,1:1,1:0
00:00 Halifax Mooseheads Baie-Comeau Drakkar under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.11.18 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 4:3pp 3:0,0:1,0:2,1:0
11.11.18 00:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan over 9:0 4:0,2:0,3:0
10.11.18 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 5:2 2:0,1:1,2:1
08.11.18 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads over 2:8 1:3,1:3,0:2
04.11.18 19:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
03.11.18 23:00 Halifax Mooseheads Val-d'Or Foreurs over 6:2 0:1,2:1,4:0
27.10.18 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 3:4 1:1,2:1,0:2
00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 2:5 1:3,0:0,1:2
21.10.18 21:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 3:4pp 0:1,0:2,3:0,0:1
20.10.18 22:00 Sherbrooke Phoenix Halifax Mooseheads over 2:4 0:2,0:0,2:2
01:00 Victoriaville Tigres Halifax Mooseheads over 4:3 2:0,0:2,2:1
18.10.18 00:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 4:5pp 1:2,2:1,1:1,0:1
14.10.18 20:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads under 0:5 0:0,0:4,0:1
12.10.18 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 2:8 1:3,1:3,0:2
00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads under 0:4 0:0,0:1,0:3
06.10.18 22:00 Baie-Comeau Drakkar Halifax Mooseheads under 3:2 0:0,2:1,1:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens Halifax Mooseheads over 4:5pp 2:2,1:1,1:1,0:1
04.10.18 01:00 Quebec Remparts Halifax Mooseheads over 6:2 2:1,2:1,2:0
30.09.18 21:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 2:4 1:2,1:1,0:1
29.09.18 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 2:4 1:0,1:1,0:3
23.09.18 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 2:3 0:0,1:1,1:2
22.09.18 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads over 4:5pp 0:2,1:0,3:2,0:1

Rouyn-Noranda Huskies


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.05.19 21:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies under 0:4 0:1,0:1,0:2
10.05.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 6:3 4:2,0:0,2:1
08.05.19 01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 5:1 1:1,2:0,2:0
07.05.19 01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:3,1:1,0:1
04.05.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 4:5pp 2:2,2:1,0:1,0:1
03.05.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 5:2 2:1,1:1,2:0
25.04.19 01:30 Rimouski Océanic Rouyn-Noranda Huskies over 3:6 2:2,1:1,0:3
24.04.19 01:30 Rimouski Océanic Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:1,0:2,1:2
21.04.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic over 4:3 1:0,2:3,1:0
20.04.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic over 5:1 2:0,2:0,1:1
12.04.19 01:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies over 2:6 2:2,0:4,0:0
10.04.19 01:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies over 0:8 0:2,0:4,0:2
07.04.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres under 3:1 1:0,0:1,2:0
06.04.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres under 4:0 1:0,3:0,0:0
02.04.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes over 8:2 3:1,1:1,4:0
30.03.19 00:30 Shawinigan Cataractes Rouyn-Noranda Huskies over 3:7 2:2,1:3,0:2
28.03.19 00:00 Shawinigan Cataractes Rouyn-Noranda Huskies over 4:3 1:2,2:0,1:1
27.03.19 00:00 Shawinigan Cataractes Rouyn-Noranda Huskies under 0:5 0:1,0:2,0:2
24.03.19 00:00 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes over 3:4 1:3,1:0,1:1
23.03.19 00:30 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes under 4:1 0:0,1:0,3:1
16.03.19 21:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 5:3 1:2,2:0,2:1
00:30 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques over 8:0 0:0,4:0,4:0
14.03.19 00:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs under 3:1 1:0,0:0,2:1
09.03.19 22:00 Sherbrooke Phoenix Rouyn-Noranda Huskies under 2:3 0:0,1:2,1:1
01:30 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies under 2:1 1:0,1:0,0:1
07.03.19 01:00 Shawinigan Cataractes Rouyn-Noranda Huskies over 3:8 2:2,0:4,1:2
03.03.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 8:4 4:3,2:1,2:0
02.03.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs over 6:1 1:1,3:0,2:0
28.02.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies under 1:4 0:1,0:1,1:2
24.02.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes over 8:1 3:1,3:0,2:0
23.02.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Cape Breton Screaming Eagles over 7:5 3:2,1:1,3:2
17.02.19 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic over 5:1 0:0,2:0,3:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic over 5:3 2:0,2:2,1:1
10.02.19 01:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies over 2:4 0:1,0:0,2:3
09.02.19 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
08.02.19 01:00 Quebec Remparts Rouyn-Noranda Huskies over 1:5 1:1,0:0,0:4
03.02.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques under 3:1 3:0,0:1,0:0
02.02.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Acadie–Bathurst Titan over 8:1 2:0,3:1,3:0
31.01.19 01:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 0:0,1:1,1:4
26.01.19 22:00 Shawinigan Cataractes Rouyn-Noranda Huskies under 0:4 0:0,0:3,0:1
01:30 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies under 2:3 1:1,0:0,1:2
24.01.19 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 0:10 0:3,0:4,0:3
20.01.19 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Saint John Sea Dogs over 8:4 5:0,2:1,1:3
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Charlottetown Islanders over 8:1 1:0,3:0,4:1
18.01.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs under 4:0 3:0,0:0,1:0
13.01.19 20:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 4:5 2:1,1:2,1:2
00:00 Charlottetown Islanders Rouyn-Noranda Huskies over 4:5sn 2:1,2:2,0:1,0:0,-:-
12.01.19 00:00 Moncton Wildcats Rouyn-Noranda Huskies over 1:5 1:0,0:2,0:3
05.01.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Sherbrooke Phoenix under 4:0 3:0,0:0,1:0
04.01.19 00:59 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada under 2:1 1:1,0:0,1:0
31.12.18 19:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies under 3:2 0:1,1:0,2:1
30.12.18 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs under 4:1 0:0,1:1,3:0
29.12.18 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 2:4 2:2,0:1,0:1
16.12.18 01:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies under 1:2 0:2,1:0,0:0
15.12.18 01:00 Sherbrooke Phoenix Rouyn-Noranda Huskies over 4:3sn 2:2,1:1,0:0,0:0,2:1
13.12.18 01:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies over 6:4 1:3,1:0,4:1
09.12.18 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Chicoutimi Saguenéens under 4:0 2:0,1:0,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Chicoutimi Saguenéens over 6:0 3:0,1:0,2:0
07.12.18 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Sherbrooke Phoenix over 6:3 1:2,2:1,3:0
02.12.18 20:00 Acadie–Bathurst Titan Rouyn-Noranda Huskies under 2:3 1:1,1:1,0:1
00:00 Saint John Sea Dogs Rouyn-Noranda Huskies over 1:7 0:2,0:2,1:3
30.11.18 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rouyn-Noranda Huskies under 3:2 2:0,0:2,1:0
25.11.18 01:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies under 0:3 0:1,0:1,0:1
24.11.18 01:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
22.11.18 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
18.11.18 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres over 6:4 2:0,2:1,2:3
17.11.18 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 11:1 3:1,4:0,4:0
09.11.18 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Baie-Comeau Drakkar over 4:2 2:0,2:1,0:1
07.11.18 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Quebec Remparts under 4:0 1:0,2:0,1:0
04.11.18 00:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies over 3:4 1:2,1:1,1:1
03.11.18 00:00 Sherbrooke Phoenix Rouyn-Noranda Huskies over 4:5sn 0:0,3:4,1:0,0:0,2:3
01.11.18 00:00 Quebec Remparts Rouyn-Noranda Huskies under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.10.18 21:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies under 2:1 0:1,2:0,0:0
27.10.18 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs over 6:1 3:0,2:1,1:0
25.10.18 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Sherbrooke Phoenix over 2:4 1:0,1:2,0:2
21.10.18 22:00 Chicoutimi Saguenéens Rouyn-Noranda Huskies over 3:4sn 0:1,0:1,3:1,0:0,0:1
20.10.18 22:00 Baie-Comeau Drakkar Rouyn-Noranda Huskies under 2:3 0:2,1:0,1:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar Rouyn-Noranda Huskies over 5:2 3:0,0:0,2:2
14.10.18 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs over 9:0 4:0,1:0,4:0
13.10.18 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Moncton Wildcats over 6:5pp 2:1,1:2,2:2,1:0
07.10.18 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Quebec Remparts over 6:4 2:2,1:0,3:2
06.10.18 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres over 5:2 2:0,0:1,3:1
04.10.18 01:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 0:0,1:1,1:4
29.09.18 22:00 Rimouski Océanic Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:2,1:2,0:1
01:30 Rimouski Océanic Rouyn-Noranda Huskies over 1:5 0:0,1:3,0:2
26.09.18 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
23.09.18 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques under 1:3 0:1,0:1,1:1
22.09.18 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs over 6:2 0:1,3:0,3:1

Halifax Mooseheads


nenájdený žiadny zápas

Rouyn-Noranda Huskies


nenájdený žiadny zápas

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 68 35 7 4 11 136 300 164 102
2. Charlottetown Islanders 68 13 14 6 15 24 234 210 88
3. Cape Breton Screaming Eagles 68 24 8 6 16 53 267 214 86
4. Moncton Wildcats 68 26 6 9 12 52 274 222 85
5. Saint John Sea Dogs 68 3 5 6 43 -195 169 364 32
6. Acadie–Bathurst Titan 68 6 1 6 48 -194 141 335 22

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 68 43 8 1 7 182 320 138 119
2. Drummondville Voltigeurs 68 44 4 3 10 165 338 173 107
3. Sherbrooke Phoenix 68 28 4 5 22 1 248 247 77
4. Val-d'Or Foreurs 68 17 4 7 29 -97 186 283 57
5. Blainville-Boisbriand Armada 68 20 3 2 38 -74 196 270 54
6. Gatineau Olympiques 66 16 2 7 32 -58 186 244 47

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 68 42 4 4 10 122 311 189 104
2. Rimouski Océanic 68 35 4 4 17 94 272 178 90
3. Chicoutimi Saguenéens 68 25 7 7 15 13 218 205 85
4. Quebec Remparts 68 14 7 13 14 -34 198 232 69
5. Victoriaville Tigres 68 14 8 5 28 -31 188 219 65
6. Shawinigan Cataractes 68 6 4 5 44 -159 188 347 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 68 43 8 1 7 182 320 138 119
2. Drummondville Voltigeurs 68 44 4 3 10 165 338 173 107
3. Baie-Comeau Drakkar 68 42 4 4 10 122 311 189 104
4. Halifax Mooseheads 68 35 7 4 11 136 300 164 102
5. Rimouski Océanic 68 35 4 4 17 94 272 178 90
6. Charlottetown Islanders 68 13 14 6 15 24 234 210 88
7. Cape Breton Screaming Eagles 68 24 8 6 16 53 267 214 86
8. Chicoutimi Saguenéens 68 25 7 7 15 13 218 205 85
9. Moncton Wildcats 68 26 6 9 12 52 274 222 85
10. Sherbrooke Phoenix 68 28 4 5 22 1 248 247 77
11. Quebec Remparts 68 14 7 13 14 -34 198 232 69
12. Victoriaville Tigres 68 14 8 5 28 -31 188 219 65
13. Val-d'Or Foreurs 68 17 4 7 29 -97 186 283 57
14. Blainville-Boisbriand Armada 68 20 3 2 38 -74 196 270 54
15. Gatineau Olympiques 66 16 2 7 32 -58 186 244 47
16. Shawinigan Cataractes 68 6 4 5 44 -159 188 347 33
17. Saint John Sea Dogs 68 3 5 6 43 -195 169 364 32
18. Acadie–Bathurst Titan 68 6 1 6 48 -194 141 335 22

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 34 21 2 4 1 99 174 75 54
2. Charlottetown Islanders 34 8 7 4 4 25 120 95 48
3. Cape Breton Screaming Eagles 34 12 4 4 6 30 130 100 44
4. Moncton Wildcats 34 13 2 5 7 12 131 119 39
5. Saint John Sea Dogs 34 1 4 2 21 -80 82 162 20
6. Acadie–Bathurst Titan 34 1 0 4 25 -101 70 171 6

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 34 26 3 0 2 121 185 64 64
2. Drummondville Voltigeurs 34 26 1 1 4 125 197 72 57
3. Sherbrooke Phoenix 34 18 1 3 8 16 129 113 43
4. Val-d'Or Foreurs 34 14 1 2 14 -28 110 138 34
5. Blainville-Boisbriand Armada 34 13 1 2 15 -23 102 125 32
6. Gatineau Olympiques 33 7 1 6 12 -17 87 104 24

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 34 25 1 1 5 85 173 88 55
2. Rimouski Océanic 34 16 3 1 10 44 129 85 45
3. Chicoutimi Saguenéens 34 13 4 5 3 31 125 94 47
4. Quebec Remparts 34 10 2 7 6 -8 103 111 35
5. Victoriaville Tigres 34 11 3 4 9 15 108 93 38
6. Shawinigan Cataractes 34 5 3 2 19 -62 104 166 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 34 26 3 0 2 121 185 64 64
2. Drummondville Voltigeurs 34 26 1 1 4 125 197 72 57
3. Baie-Comeau Drakkar 34 25 1 1 5 85 173 88 55
4. Halifax Mooseheads 34 21 2 4 1 99 174 75 54
5. Charlottetown Islanders 34 8 7 4 4 25 120 95 48
6. Chicoutimi Saguenéens 34 13 4 5 3 31 125 94 47
7. Rimouski Océanic 34 16 3 1 10 44 129 85 45
8. Cape Breton Screaming Eagles 34 12 4 4 6 30 130 100 44
9. Sherbrooke Phoenix 34 18 1 3 8 16 129 113 43
10. Moncton Wildcats 34 13 2 5 7 12 131 119 39
11. Victoriaville Tigres 34 11 3 4 9 15 108 93 38
12. Quebec Remparts 34 10 2 7 6 -8 103 111 35
13. Val-d'Or Foreurs 34 14 1 2 14 -28 110 138 34
14. Blainville-Boisbriand Armada 34 13 1 2 15 -23 102 125 32
15. Gatineau Olympiques 33 7 1 6 12 -17 87 104 24
16. Shawinigan Cataractes 34 5 3 2 19 -62 104 166 24
17. Saint John Sea Dogs 34 1 4 2 21 -80 82 162 20
18. Acadie–Bathurst Titan 34 1 0 4 25 -101 70 171 6

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 34 14 5 0 10 37 126 89 48
2. Charlottetown Islanders 34 5 7 2 11 -1 114 115 40
3. Cape Breton Screaming Eagles 34 12 4 2 10 23 137 114 42
4. Moncton Wildcats 34 13 4 4 5 40 143 103 46
5. Saint John Sea Dogs 34 2 1 4 22 -115 87 202 12
6. Acadie–Bathurst Titan 34 5 1 2 23 -93 71 164 16

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 34 17 5 1 5 61 135 74 55
2. Drummondville Voltigeurs 34 18 3 2 6 40 141 101 50
3. Sherbrooke Phoenix 34 10 3 2 14 -15 119 134 34
4. Val-d'Or Foreurs 34 3 3 5 15 -69 76 145 23
5. Blainville-Boisbriand Armada 34 7 2 0 23 -51 94 145 22
6. Gatineau Olympiques 33 9 1 1 20 -41 99 140 23

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 34 17 3 3 5 37 138 101 49
2. Rimouski Océanic 34 19 1 3 7 50 143 93 45
3. Chicoutimi Saguenéens 34 12 3 2 12 -18 93 111 38
4. Quebec Remparts 34 4 5 6 8 -26 95 121 34
5. Victoriaville Tigres 34 3 5 1 19 -46 80 126 27
6. Shawinigan Cataractes 34 1 1 3 25 -97 84 181 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 34 17 5 1 5 61 135 74 55
2. Drummondville Voltigeurs 34 18 3 2 6 40 141 101 50
3. Baie-Comeau Drakkar 34 17 3 3 5 37 138 101 49
4. Halifax Mooseheads 34 14 5 0 10 37 126 89 48
5. Moncton Wildcats 34 13 4 4 5 40 143 103 46
6. Rimouski Océanic 34 19 1 3 7 50 143 93 45
7. Cape Breton Screaming Eagles 34 12 4 2 10 23 137 114 42
8. Charlottetown Islanders 34 5 7 2 11 -1 114 115 40
9. Chicoutimi Saguenéens 34 12 3 2 12 -18 93 111 38
10. Quebec Remparts 34 4 5 6 8 -26 95 121 34
11. Sherbrooke Phoenix 34 10 3 2 14 -15 119 134 34
12. Victoriaville Tigres 34 3 5 1 19 -46 80 126 27
13. Gatineau Olympiques 33 9 1 1 20 -41 99 140 23
14. Val-d'Or Foreurs 34 3 3 5 15 -69 76 145 23
15. Blainville-Boisbriand Armada 34 7 2 0 23 -51 94 145 22
16. Acadie–Bathurst Titan 34 5 1 2 23 -93 71 164 16
17. Saint John Sea Dogs 34 2 1 4 22 -115 87 202 12
18. Shawinigan Cataractes 34 1 1 3 25 -97 84 181 9