Klagenfurt VS Biel Bienne EHC


Klagenfurt

Biel Bienne EHC

Klagenfurt (T1) VS Biel Bienne EHC (T2)

Klagenfurt

Biel Bienne EHC

Zaujímavé

Klagenfurt

  • 3 víťazstiev z celkového počtu 5 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Klagenfurt. 60% úspešnosť výhier.
  • Až 3 zápasov tímu Klagenfurt skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 60%.
  • Klagenfurt už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Klagenfurt už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Klagenfurt už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Biel Bienne EHC

  • 80% (4 z 5) výhier mužstva Biel Bienne EHC.
  • 4 z celkového počtu 5 zápasov tímu Biel Bienne EHC skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 80%.
  • Biel Bienne EHC už 5 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Európa / Champions Hockey League / 2019/2020
09.10.2019 19:30 Klagenfurt Biel Bienne EHC over 3:6 0:2,2:2,1:2

Klagenfurt

0 - 0 - 1

Biel Bienne EHC

Klagenfurt


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.10.19 19:30 Klagenfurt Biel Bienne EHC over 3:6 0:2,2:2,1:2
08.09.19 18:30 Frisk/Asker Klagenfurt under 0:4 0:2,0:1,0:1
06.09.19 18:00 Tappara Tampere Klagenfurt over 8:3 2:2,2:0,4:1
31.08.19 19:30 Klagenfurt Frisk/Asker under 3:0 2:0,0:0,1:0
29.08.19 19:30 Klagenfurt Tappara Tampere under 3:2 1:0,2:2,0:0

Biel Bienne EHC


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.10.19 19:30 Klagenfurt Biel Bienne EHC over 3:6 0:2,2:2,1:2
08.09.19 18:00 Tappara Tampere Biel Bienne EHC under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.09.19 18:30 Frisk/Asker Biel Bienne EHC under 2:3 0:0,1:2,1:1
31.08.19 19:45 Biel Bienne EHC Tappara Tampere under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.08.19 19:45 Biel Bienne EHC Frisk/Asker under 2:1 1:0,0:1,1:0

Klagenfurt


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.10.2019 19:45 Biel Bienne EHC Klagenfurt porovnaj tímy
ukáž viac

Biel Bienne EHC


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.10.2019 19:45 Biel Bienne EHC Klagenfurt porovnaj tímy
ukáž viac

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Biel Bienne EHC 5 4 0 0 1 5 12 7 12
2. Tappara Tampere 5 3 0 0 2 6 14 8 9
3. Klagenfurt 5 3 0 0 2 0 16 16 9
4. Frisk/Asker 5 0 0 0 5 -11 4 15 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zug 5 4 0 1 -1 12 21 9 13
2. Plzeň 5 0 2 0 1 7 22 15 10
3. Hämeenlinna 5 0 1 2 -1 -1 12 13 7
4. Rungsted 5 0 0 0 5 -18 7 25 0

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lulea HF 5 0 2 1 -1 7 22 15 11
2. Augsburg 5 -1 2 2 -2 2 15 13 9
3. Liberec 5 0 1 1 1 1 18 17 6
4. Belfast Giants 5 1 0 1 2 -10 12 22 4

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lausanne 5 -1 2 2 -2 1 15 14 9
2. Třinec 5 1 1 0 2 5 14 9 8
3. Junost Minsk 5 1 1 0 2 -1 13 14 8
4. Lahti Pelicans 5 1 0 2 0 -5 13 18 5

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Skelleftea AIK 5 0 2 0 1 6 15 9 10
2. Kärpät 5 1 1 1 0 4 13 9 9
3. Bern 5 0 1 3 -3 1 14 13 8
4. Grenoble 5 1 0 0 4 -11 7 18 3

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Djurgarden IF 5 4 0 0 1 7 19 12 12
2. Mannheim 5 2 1 0 1 12 21 9 11
3. Tychy 5 1 0 1 2 -10 8 18 4
4. CE Wien 5 1 0 0 4 -9 10 19 3

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. München 5 2 1 1 -1 7 13 6 12
2. Farjestad 5 1 1 0 2 5 14 9 8
3. Ambri Piota 5 2 0 1 1 0 9 9 7
4. Banská Bystrica 5 -1 1 1 2 -12 7 19 3

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frolunda 5 3 0 1 0 10 25 15 10
2. Hradec Králové 5 3 0 0 2 3 15 12 9
3. Cardiff 5 1 1 0 2 -5 16 21 8
4. Graz 5 -1 1 1 2 -8 13 21 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zug 5 4 0 1 -1 12 21 9 13
2. Djurgarden IF 5 4 0 0 1 7 19 12 12
3. München 5 2 1 1 -1 7 13 6 12
4. Biel Bienne EHC 5 4 0 0 1 5 12 7 12
5. Mannheim 5 2 1 0 1 12 21 9 11
6. Lulea HF 5 0 2 1 -1 7 22 15 11
7. Frolunda 5 3 0 1 0 10 25 15 10
8. Plzeň 5 0 2 0 1 7 22 15 10
9. Skelleftea AIK 5 0 2 0 1 6 15 9 10
10. Klagenfurt 5 3 0 0 2 0 16 16 9
11. Kärpät 5 1 1 1 0 4 13 9 9
12. Hradec Králové 5 3 0 0 2 3 15 12 9
13. Augsburg 5 -1 2 2 -2 2 15 13 9
14. Lausanne 5 -1 2 2 -2 1 15 14 9
15. Tappara Tampere 5 3 0 0 2 6 14 8 9
16. Junost Minsk 5 1 1 0 2 -1 13 14 8
17. Farjestad 5 1 1 0 2 5 14 9 8
18. Třinec 5 1 1 0 2 5 14 9 8
19. Bern 5 0 1 3 -3 1 14 13 8
20. Cardiff 5 1 1 0 2 -5 16 21 8
21. Ambri Piota 5 2 0 1 1 0 9 9 7
22. Hämeenlinna 5 0 1 2 -1 -1 12 13 7
23. Liberec 5 0 1 1 1 1 18 17 6
24. Lahti Pelicans 5 1 0 2 0 -5 13 18 5
25. Belfast Giants 5 1 0 1 2 -10 12 22 4
26. Tychy 5 1 0 1 2 -10 8 18 4
27. Graz 5 -1 1 1 2 -8 13 21 3
28. CE Wien 5 1 0 0 4 -9 10 19 3
29. Grenoble 5 1 0 0 4 -11 7 18 3
30. Banská Bystrica 5 -1 1 1 2 -12 7 19 3
31. Frisk/Asker 5 0 0 0 5 -11 4 15 0
32. Rungsted 5 0 0 0 5 -18 7 25 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Biel Bienne EHC 2 2 0 0 0 2 3 1 6
2. Tappara Tampere 2 2 0 0 0 6 9 3 6
3. Klagenfurt 3 2 0 0 1 1 9 8 6
4. Frisk/Asker 3 0 0 0 3 -7 3 10 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zug 3 2 0 1 -1 5 13 8 7
2. Plzeň 2 0 1 0 0 7 14 7 5
3. Hämeenlinna 3 1 0 1 0 -1 4 5 4
4. Rungsted 2 0 0 0 2 -7 2 9 0

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lulea HF 2 1 0 1 -1 2 6 4 4
2. Augsburg 3 1 0 2 -2 0 9 9 5
3. Liberec 2 1 0 1 -1 4 10 6 4
4. Belfast Giants 3 1 0 1 0 -3 10 13 4

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lausanne 2 0 1 0 0 2 7 5 5
2. Třinec 3 1 1 0 0 8 14 6 8
3. Junost Minsk 2 0 1 0 0 3 5 2 5
4. Lahti Pelicans 3 1 0 1 0 -2 7 9 4

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Skelleftea AIK 3 0 1 0 1 2 6 4 5
2. Kärpät 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
3. Bern 3 1 0 2 -2 1 9 8 5
4. Grenoble 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Djurgarden IF 3 2 0 0 1 2 11 9 6
2. Mannheim 2 2 0 0 0 9 9 0 6
3. Tychy 3 1 0 1 0 -3 8 11 4
4. CE Wien 2 0 0 0 2 -6 2 8 0

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. München 3 3 0 0 0 7 8 1 9
2. Farjestad 2 2 0 0 0 6 8 2 6
3. Ambri Piota 2 1 0 1 -1 0 4 4 4
4. Banská Bystrica 3 -1 1 1 0 -4 6 10 3

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frolunda 3 1 0 1 0 5 16 11 4
2. Hradec Králové 2 1 0 0 1 2 8 6 3
3. Cardiff 2 0 1 0 0 2 7 5 5
4. Graz 3 0 0 0 3 -8 4 12 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. München 3 3 0 0 0 7 8 1 9
2. Třinec 3 1 1 0 0 8 14 6 8
3. Zug 3 2 0 1 -1 5 13 8 7
4. Mannheim 2 2 0 0 0 9 9 0 6
5. Biel Bienne EHC 2 2 0 0 0 2 3 1 6
6. Farjestad 2 2 0 0 0 6 8 2 6
7. Tappara Tampere 2 2 0 0 0 6 9 3 6
8. Klagenfurt 3 2 0 0 1 1 9 8 6
9. Djurgarden IF 3 2 0 0 1 2 11 9 6
10. Junost Minsk 2 0 1 0 0 3 5 2 5
11. Skelleftea AIK 3 0 1 0 1 2 6 4 5
12. Cardiff 2 0 1 0 0 2 7 5 5
13. Lausanne 2 0 1 0 0 2 7 5 5
14. Plzeň 2 0 1 0 0 7 14 7 5
15. Bern 3 1 0 2 -2 1 9 8 5
16. Augsburg 3 1 0 2 -2 0 9 9 5
17. Lulea HF 2 1 0 1 -1 2 6 4 4
18. Kärpät 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
19. Ambri Piota 2 1 0 1 -1 0 4 4 4
20. Hämeenlinna 3 1 0 1 0 -1 4 5 4
21. Liberec 2 1 0 1 -1 4 10 6 4
22. Lahti Pelicans 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
23. Frolunda 3 1 0 1 0 5 16 11 4
24. Tychy 3 1 0 1 0 -3 8 11 4
25. Belfast Giants 3 1 0 1 0 -3 10 13 4
26. Hradec Králové 2 1 0 0 1 2 8 6 3
27. Banská Bystrica 3 -1 1 1 0 -4 6 10 3
28. CE Wien 2 0 0 0 2 -6 2 8 0
29. Rungsted 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
30. Frisk/Asker 3 0 0 0 3 -7 3 10 0
31. Grenoble 2 0 0 0 2 -7 3 10 0
32. Graz 3 0 0 0 3 -8 4 12 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Biel Bienne EHC 3 2 0 0 1 3 9 6 6
2. Tappara Tampere 3 1 0 0 2 0 5 5 3
3. Klagenfurt 2 1 0 0 1 -1 7 8 3
4. Frisk/Asker 2 0 0 0 2 -4 1 5 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zug 2 2 0 0 0 7 8 1 6
2. Plzeň 3 0 1 0 1 0 8 8 5
3. Hämeenlinna 2 -1 1 1 -1 0 8 8 3
4. Rungsted 3 0 0 0 3 -11 5 16 0

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lulea HF 3 -1 2 0 0 5 16 11 7
2. Augsburg 2 -2 2 0 0 2 6 4 4
3. Liberec 3 -1 1 0 2 -3 8 11 2
4. Belfast Giants 2 0 0 0 2 -7 2 9 0

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lausanne 3 -1 1 2 -2 -1 8 9 4
2. Třinec 2 0 0 0 2 -3 0 3 0
3. Junost Minsk 3 1 0 0 2 -4 8 12 3
4. Lahti Pelicans 2 0 0 1 0 -3 6 9 1

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Skelleftea AIK 2 0 1 0 0 4 9 5 5
2. Kärpät 3 0 1 0 1 3 8 5 5
3. Bern 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
4. Grenoble 3 1 0 0 2 -4 4 8 3

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Djurgarden IF 2 2 0 0 0 5 8 3 6
2. Mannheim 3 0 1 0 1 3 12 9 5
3. Tychy 2 0 0 0 2 -7 0 7 0
4. CE Wien 3 1 0 0 2 -3 8 11 3

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. München 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
2. Farjestad 3 -1 1 0 2 -1 6 7 2
3. Ambri Piota 3 1 0 0 2 0 5 5 3
4. Banská Bystrica 2 0 0 0 2 -8 1 9 0

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frolunda 2 2 0 0 0 5 9 4 6
2. Hradec Králové 3 2 0 0 1 1 7 6 6
3. Cardiff 3 1 0 0 2 -7 9 16 3
4. Graz 2 -1 1 1 -1 0 9 9 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lulea HF 3 -1 2 0 0 5 16 11 7
2. Zug 2 2 0 0 0 7 8 1 6
3. Djurgarden IF 2 2 0 0 0 5 8 3 6
4. Frolunda 2 2 0 0 0 5 9 4 6
5. Biel Bienne EHC 3 2 0 0 1 3 9 6 6
6. Hradec Králové 3 2 0 0 1 1 7 6 6
7. Skelleftea AIK 2 0 1 0 0 4 9 5 5
8. Kärpät 3 0 1 0 1 3 8 5 5
9. Plzeň 3 0 1 0 1 0 8 8 5
10. Mannheim 3 0 1 0 1 3 12 9 5
11. Augsburg 2 -2 2 0 0 2 6 4 4
12. Lausanne 3 -1 1 2 -2 -1 8 9 4
13. Ambri Piota 3 1 0 0 2 0 5 5 3
14. Tappara Tampere 3 1 0 0 2 0 5 5 3
15. München 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
16. Bern 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
17. Hämeenlinna 2 -1 1 1 -1 0 8 8 3
18. Klagenfurt 2 1 0 0 1 -1 7 8 3
19. Grenoble 3 1 0 0 2 -4 4 8 3
20. Graz 2 -1 1 1 -1 0 9 9 3
21. CE Wien 3 1 0 0 2 -3 8 11 3
22. Junost Minsk 3 1 0 0 2 -4 8 12 3
23. Cardiff 3 1 0 0 2 -7 9 16 3
24. Farjestad 3 -1 1 0 2 -1 6 7 2
25. Liberec 3 -1 1 0 2 -3 8 11 2
26. Lahti Pelicans 2 0 0 1 0 -3 6 9 1
27. Třinec 2 0 0 0 2 -3 0 3 0
28. Frisk/Asker 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
29. Tychy 2 0 0 0 2 -7 0 7 0
30. Belfast Giants 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
31. Banská Bystrica 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
32. Rungsted 3 0 0 0 3 -11 5 16 0