Augsburg VS Biel Bienne EHC


Augsburg

Biel Bienne EHC

Augsburg (T1) VS Biel Bienne EHC (T2)

Augsburg

Biel Bienne EHC

Zaujímavé

Augsburg

  • Počet remíz tímu Augsburg je až 5 z celkového počtu 7 zápasov, čo je až 71%.
  • Až 6 zápasov tímu Augsburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 7 zápasov, to je až 86%.
  • Augsburg už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Augsburg už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Augsburg už 1 zápasov v rade nevyhrali.
  • Augsburg ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Biel Bienne EHC

  • 71% (5 z 7) výhier mužstva Biel Bienne EHC.
  • 5 z celkového počtu 7 zápasov tímu Biel Bienne EHC skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Európa / Champions Hockey League / 2019/2020
12.11.2019 19:30 Augsburg Biel Bienne EHC under 2:2 1:0,1:0,0:2

Augsburg

0 - 0 - 0

Biel Bienne EHC

Augsburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.11.19 19:30 Augsburg Biel Bienne EHC under 2:2 1:0,1:0,0:2
16.10.19 19:30 Liberec Augsburg under 2:3 2:1,0:1,0:1
08.10.19 19:30 Augsburg Liberec under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:2
08.09.19 17:00 Augsburg Belfast Giants under 3:1 0:0,1:0,2:1
06.09.19 18:00 Augsburg Lulea HF over 4:5pp 1:1,1:3,2:0,0:1
31.08.19 20:30 Belfast Giants Augsburg under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
29.08.19 18:00 Lulea HF Augsburg under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:3

Biel Bienne EHC


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.11.19 19:30 Augsburg Biel Bienne EHC under 2:2 1:0,1:0,0:2
15.10.19 19:45 Biel Bienne EHC Klagenfurt over 4:2 1:0,3:1,0:1
09.10.19 19:30 Klagenfurt Biel Bienne EHC over 3:6 0:2,2:2,1:2
08.09.19 18:00 Tappara Tampere Biel Bienne EHC under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.09.19 18:30 Frisk/Asker Biel Bienne EHC under 2:3 0:0,1:2,1:1
31.08.19 19:45 Biel Bienne EHC Tappara Tampere under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.08.19 19:45 Biel Bienne EHC Frisk/Asker under 2:1 1:0,0:1,1:0

Augsburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.11.2019 19:45 Biel Bienne EHC Augsburg porovnaj tímy
ukáž viac

Biel Bienne EHC


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.11.2019 19:45 Biel Bienne EHC Augsburg porovnaj tímy
ukáž viac

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Biel Bienne EHC 6 5 0 0 1 7 16 9 15
2. Tappara Tampere 6 4 0 0 2 10 21 11 12
3. Klagenfurt 6 3 0 0 3 -2 18 20 9
4. Frisk/Asker 6 0 0 0 6 -15 7 22 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zug 6 4 0 2 -2 11 22 11 14
2. Plzeň 6 -1 3 0 1 8 24 16 12
3. Hämeenlinna 6 0 1 2 0 -3 13 16 7
4. Rungsted 6 1 0 0 5 -16 10 26 3

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lulea HF 6 1 2 1 -1 11 26 15 14
2. Augsburg 6 0 2 2 -2 3 18 15 12
3. Liberec 6 0 1 1 2 0 20 20 6
4. Belfast Giants 6 1 0 1 3 -14 12 26 4

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lausanne 6 0 2 2 -2 3 20 17 12
2. Junost Minsk 6 1 1 1 1 -2 15 17 9
3. Třinec 6 1 1 0 3 3 17 14 8
4. Lahti Pelicans 6 0 1 2 0 -4 16 20 7

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Skelleftea AIK 6 0 2 1 0 5 19 14 11
2. Kärpät 6 0 2 1 0 5 18 13 11
3. Bern 6 1 1 3 -3 3 17 14 11
4. Grenoble 6 1 0 0 5 -13 8 21 3

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mannheim 6 3 1 0 1 13 23 10 14
2. Djurgarden IF 6 4 0 0 2 6 20 14 12
3. CE Wien 6 2 0 0 4 -6 15 21 6
4. Tychy 6 1 0 1 3 -13 10 23 4

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. München 6 2 1 1 0 5 14 9 12
2. Farjestad 6 2 1 0 2 7 17 10 11
3. Ambri Piota 6 3 0 1 1 1 13 12 10
4. Banská Bystrica 6 -1 1 1 3 -13 10 23 3

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frolunda 6 4 0 1 0 17 34 17 13
2. Hradec Králové 6 4 0 0 2 9 22 13 12
3. Cardiff 6 1 1 0 3 -12 18 30 8
4. Graz 6 -1 1 1 3 -14 14 28 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Biel Bienne EHC 6 5 0 0 1 7 16 9 15
2. Mannheim 6 3 1 0 1 13 23 10 14
3. Lulea HF 6 1 2 1 -1 11 26 15 14
4. Zug 6 4 0 2 -2 11 22 11 14
5. Frolunda 6 4 0 1 0 17 34 17 13
6. Tappara Tampere 6 4 0 0 2 10 21 11 12
7. Hradec Králové 6 4 0 0 2 9 22 13 12
8. Plzeň 6 -1 3 0 1 8 24 16 12
9. Djurgarden IF 6 4 0 0 2 6 20 14 12
10. München 6 2 1 1 0 5 14 9 12
11. Lausanne 6 0 2 2 -2 3 20 17 12
12. Augsburg 6 0 2 2 -2 3 18 15 12
13. Skelleftea AIK 6 0 2 1 0 5 19 14 11
14. Kärpät 6 0 2 1 0 5 18 13 11
15. Bern 6 1 1 3 -3 3 17 14 11
16. Farjestad 6 2 1 0 2 7 17 10 11
17. Ambri Piota 6 3 0 1 1 1 13 12 10
18. Klagenfurt 6 3 0 0 3 -2 18 20 9
19. Junost Minsk 6 1 1 1 1 -2 15 17 9
20. Třinec 6 1 1 0 3 3 17 14 8
21. Cardiff 6 1 1 0 3 -12 18 30 8
22. Hämeenlinna 6 0 1 2 0 -3 13 16 7
23. Lahti Pelicans 6 0 1 2 0 -4 16 20 7
24. Liberec 6 0 1 1 2 0 20 20 6
25. CE Wien 6 2 0 0 4 -6 15 21 6
26. Tychy 6 1 0 1 3 -13 10 23 4
27. Belfast Giants 6 1 0 1 3 -14 12 26 4
28. Banská Bystrica 6 -1 1 1 3 -13 10 23 3
29. Grenoble 6 1 0 0 5 -13 8 21 3
30. Graz 6 -1 1 1 3 -14 14 28 3
31. Rungsted 6 1 0 0 5 -16 10 26 3
32. Frisk/Asker 6 0 0 0 6 -15 7 22 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Biel Bienne EHC 3 3 0 0 0 4 7 3 9
2. Tappara Tampere 3 3 0 0 0 10 16 6 9
3. Klagenfurt 3 2 0 0 1 1 9 8 6
4. Frisk/Asker 3 0 0 0 3 -7 3 10 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zug 3 2 0 1 -1 5 13 8 7
2. Plzeň 3 -1 2 0 0 8 16 8 7
3. Hämeenlinna 3 1 0 1 0 -1 4 5 4
4. Rungsted 3 1 0 0 2 -5 5 10 3

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lulea HF 3 2 0 1 -1 6 10 4 7
2. Augsburg 3 1 0 2 -2 0 9 9 5
3. Liberec 3 1 0 1 0 3 12 9 4
4. Belfast Giants 3 1 0 1 0 -3 10 13 4

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lausanne 3 1 1 0 0 4 12 8 8
2. Junost Minsk 3 0 1 1 -1 2 7 5 6
3. Třinec 3 1 1 0 0 8 14 6 8
4. Lahti Pelicans 3 1 0 1 0 -2 7 9 4

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Skelleftea AIK 3 0 1 0 1 2 6 4 5
2. Kärpät 3 0 1 1 -1 2 10 8 6
3. Bern 3 1 0 2 -2 1 9 8 5
4. Grenoble 3 0 0 0 3 -9 4 13 0

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mannheim 3 3 0 0 0 10 11 1 9
2. Djurgarden IF 3 2 0 0 1 2 11 9 6
3. CE Wien 3 1 0 0 2 -3 7 10 3
4. Tychy 3 1 0 1 0 -3 8 11 4

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. München 3 3 0 0 0 7 8 1 9
2. Farjestad 3 3 0 0 0 8 11 3 9
3. Ambri Piota 3 2 0 1 -1 1 8 7 7
4. Banská Bystrica 3 -1 1 1 0 -4 6 10 3

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frolunda 3 1 0 1 0 5 16 11 4
2. Hradec Králové 3 2 0 0 1 8 15 7 6
3. Cardiff 3 0 1 0 1 -5 9 14 5
4. Graz 3 0 0 0 3 -8 4 12 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mannheim 3 3 0 0 0 10 11 1 9
2. München 3 3 0 0 0 7 8 1 9
3. Farjestad 3 3 0 0 0 8 11 3 9
4. Biel Bienne EHC 3 3 0 0 0 4 7 3 9
5. Tappara Tampere 3 3 0 0 0 10 16 6 9
6. Třinec 3 1 1 0 0 8 14 6 8
7. Lausanne 3 1 1 0 0 4 12 8 8
8. Lulea HF 3 2 0 1 -1 6 10 4 7
9. Ambri Piota 3 2 0 1 -1 1 8 7 7
10. Plzeň 3 -1 2 0 0 8 16 8 7
11. Zug 3 2 0 1 -1 5 13 8 7
12. Junost Minsk 3 0 1 1 -1 2 7 5 6
13. Hradec Králové 3 2 0 0 1 8 15 7 6
14. Kärpät 3 0 1 1 -1 2 10 8 6
15. Klagenfurt 3 2 0 0 1 1 9 8 6
16. Djurgarden IF 3 2 0 0 1 2 11 9 6
17. Skelleftea AIK 3 0 1 0 1 2 6 4 5
18. Bern 3 1 0 2 -2 1 9 8 5
19. Augsburg 3 1 0 2 -2 0 9 9 5
20. Cardiff 3 0 1 0 1 -5 9 14 5
21. Hämeenlinna 3 1 0 1 0 -1 4 5 4
22. Liberec 3 1 0 1 0 3 12 9 4
23. Lahti Pelicans 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
24. Frolunda 3 1 0 1 0 5 16 11 4
25. Tychy 3 1 0 1 0 -3 8 11 4
26. Belfast Giants 3 1 0 1 0 -3 10 13 4
27. CE Wien 3 1 0 0 2 -3 7 10 3
28. Banská Bystrica 3 -1 1 1 0 -4 6 10 3
29. Rungsted 3 1 0 0 2 -5 5 10 3
30. Frisk/Asker 3 0 0 0 3 -7 3 10 0
31. Graz 3 0 0 0 3 -8 4 12 0
32. Grenoble 3 0 0 0 3 -9 4 13 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Biel Bienne EHC 3 2 0 0 1 3 9 6 6
2. Tappara Tampere 3 1 0 0 2 0 5 5 3
3. Klagenfurt 3 1 0 0 2 -3 9 12 3
4. Frisk/Asker 3 0 0 0 3 -8 4 12 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zug 3 2 0 1 -1 6 9 3 7
2. Plzeň 3 0 1 0 1 0 8 8 5
3. Hämeenlinna 3 -1 1 1 0 -2 9 11 3
4. Rungsted 3 0 0 0 3 -11 5 16 0

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lulea HF 3 -1 2 0 0 5 16 11 7
2. Augsburg 3 -1 2 0 0 3 9 6 7
3. Liberec 3 -1 1 0 2 -3 8 11 2
4. Belfast Giants 3 0 0 0 3 -11 2 13 0

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lausanne 3 -1 1 2 -2 -1 8 9 4
2. Junost Minsk 3 1 0 0 2 -4 8 12 3
3. Třinec 3 0 0 0 3 -5 3 8 0
4. Lahti Pelicans 3 -1 1 1 0 -2 9 11 3

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Skelleftea AIK 3 0 1 1 -1 3 13 10 6
2. Kärpät 3 0 1 0 1 3 8 5 5
3. Bern 3 0 1 1 -1 2 8 6 6
4. Grenoble 3 1 0 0 2 -4 4 8 3

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mannheim 3 0 1 0 1 3 12 9 5
2. Djurgarden IF 3 2 0 0 1 4 9 5 6
3. CE Wien 3 1 0 0 2 -3 8 11 3
4. Tychy 3 0 0 0 3 -10 2 12 0

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. München 3 -1 1 1 0 -2 6 8 3
2. Farjestad 3 -1 1 0 2 -1 6 7 2
3. Ambri Piota 3 1 0 0 2 0 5 5 3
4. Banská Bystrica 3 0 0 0 3 -9 4 13 0

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frolunda 3 3 0 0 0 12 18 6 9
2. Hradec Králové 3 2 0 0 1 1 7 6 6
3. Cardiff 3 1 0 0 2 -7 9 16 3
4. Graz 3 -1 1 1 0 -6 10 16 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frolunda 3 3 0 0 0 12 18 6 9
2. Zug 3 2 0 1 -1 6 9 3 7
3. Augsburg 3 -1 2 0 0 3 9 6 7
4. Lulea HF 3 -1 2 0 0 5 16 11 7
5. Djurgarden IF 3 2 0 0 1 4 9 5 6
6. Biel Bienne EHC 3 2 0 0 1 3 9 6 6
7. Bern 3 0 1 1 -1 2 8 6 6
8. Hradec Králové 3 2 0 0 1 1 7 6 6
9. Skelleftea AIK 3 0 1 1 -1 3 13 10 6
10. Kärpät 3 0 1 0 1 3 8 5 5
11. Plzeň 3 0 1 0 1 0 8 8 5
12. Mannheim 3 0 1 0 1 3 12 9 5
13. Lausanne 3 -1 1 2 -2 -1 8 9 4
14. Ambri Piota 3 1 0 0 2 0 5 5 3
15. Tappara Tampere 3 1 0 0 2 0 5 5 3
16. München 3 -1 1 1 0 -2 6 8 3
17. Grenoble 3 1 0 0 2 -4 4 8 3
18. Lahti Pelicans 3 -1 1 1 0 -2 9 11 3
19. Hämeenlinna 3 -1 1 1 0 -2 9 11 3
20. CE Wien 3 1 0 0 2 -3 8 11 3
21. Klagenfurt 3 1 0 0 2 -3 9 12 3
22. Junost Minsk 3 1 0 0 2 -4 8 12 3
23. Graz 3 -1 1 1 0 -6 10 16 3
24. Cardiff 3 1 0 0 2 -7 9 16 3
25. Farjestad 3 -1 1 0 2 -1 6 7 2
26. Liberec 3 -1 1 0 2 -3 8 11 2
27. Třinec 3 0 0 0 3 -5 3 8 0
28. Frisk/Asker 3 0 0 0 3 -8 4 12 0
29. Tychy 3 0 0 0 3 -10 2 12 0
30. Banská Bystrica 3 0 0 0 3 -9 4 13 0
31. Belfast Giants 3 0 0 0 3 -11 2 13 0
32. Rungsted 3 0 0 0 3 -11 5 16 0