HokejLive.netDánskoMetal Ligaen › Výsledky

Metal Ligaen - Dánsko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
24.02.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn - Herning 1:4 0:2,1:1,0:1
21.02.2020 19:30 Herning - Esbjerg 2:3 0:0,2:2,0:1
19:30 Odense - Rodovre Kobenhavn 3:2 0:2,1:0,1:0
19:30 Rungsted - Sonderjylland IK 2:1 0:0,1:0,1:1
19:30 Fredrikshavn - Herlev 6:3 1:2,3:0,2:1
18.02.2020 19:00 Aalborg - Odense 6:0 3:0,0:0,3:0
19:00 Fredrikshavn - Esbjerg 5:2 2:0,1:2,2:0
19:00 Herlev - Rungsted 2:3 1:0,1:2,0:1
19:00 Sonderjylland IK - Herning 3:0 1:0,2:0,0:0
14.02.2020 19:30 Herlev - Aalborg 6:2 1:0,3:1,2:1
19:30 Herning - Fredrikshavn 2:0 1:0,1:0,0:0
19:30 Odense - Sonderjylland IK 0:4 0:0,0:3,0:1
13.02.2020 19:00 Esbjerg - Rodovre Kobenhavn 4:3 2:0,2:2,0:1
11.02.2020 19:00 Rungsted - Odense 6:5 1:2,1:1,3:2
19:00 Aalborg - Herning 5:4 2:1,1:3,2:0
19:00 Fredrikshavn - Rodovre Kobenhavn 5:2 2:1,2:1,1:0
19:00 Sonderjylland IK - Esbjerg 5:3 2:2,1:1,2:0
31.01.2020 19:30 Herning - Sonderjylland IK 3:2 0:0,2:1,1:1
28.01.2020 20:30 Herlev - Herning 4:2 2:0,0:0,2:2
19:00 Aalborg - Rodovre Kobenhavn 7:2 4:0,2:2,1:0
19:00 Rungsted - Esbjerg 5:2 1:2,1:0,3:0
19:00 Sonderjylland IK - Fredrikshavn 2:3 2:0,0:1,0:1
26.01.2020 16:00 Esbjerg - Aalborg 3:4 1:0,1:3,1:0
15:00 Herning - Rungsted 3:2 1:1,0:0,2:1
15:00 Odense - Herlev 5:1 0:1,3:0,2:0
14:00 Rodovre Kobenhavn - Sonderjylland IK 4:3 1:0,1:3,1:0
24.01.2020 19:30 Aalborg - Sonderjylland IK 3:6 1:3,0:1,2:2
19:30 Odense - Esbjerg 7:4 1:2,4:1,2:1
19:30 Rungsted - Fredrikshavn 6:1 3:0,2:1,1:0
19:00 Rodovre Kobenhavn - Herlev 3:1 0:0,2:1,1:0
21.01.2020 19:00 Esbjerg - Herlev 5:2 1:1,2:1,2:0
19:00 Fredrikshavn - Aalborg 3:2 1:1,1:0,0:1
19:00 Herning - Odense 8:2 4:1,3:1,1:0
19.01.2020 15:00 Fredrikshavn - Herning 5:6 0:2,2:2,3:1
13:30 Sonderjylland IK - Odense 3:1 2:0,1:1,0:0
17.01.2020 19:30 Herlev - Sonderjylland IK 4:5 2:2,1:2,1:1
19:30 Herning - Rodovre Kobenhavn 2:0 2:0,0:0,0:0
19:30 Odense - Fredrikshavn 3:2 0:0,2:1,1:1
19:30 Rungsted - Aalborg 1:6 1:2,0:1,0:3
14.01.2020 19:00 Esbjerg - Herning 1:5 0:1,1:3,0:1
19:00 Herlev - Fredrikshavn 3:2 0:0,2:1,1:1
19:00 Rodovre Kobenhavn - Odense 1:3 0:1,0:0,1:2
19:00 Sonderjylland IK - Rungsted 6:2 3:0,3:0,0:2
12.01.2020 16:00 Esbjerg - Fredrikshavn 3:1 0:0,2:1,1:0
15:00 Herlev - Rungsted 2:5 0:3,1:2,1:0
15:00 Odense - Aalborg 6:5 1:3,2:0,2:2
10.01.2020 19:30 Aalborg - Herlev 3:4 1:0,1:2,1:1
19:30 Fredrikshavn - Herning 3:4 1:1,0:0,2:3
19:00 Rodovre Kobenhavn - Esbjerg 4:2 1:0,2:1,1:1
07.01.2020 20:30 Esbjerg - Herning 1:4 0:1,0:2,1:1
19:00 Aalborg - Herlev 4:1 2:0,0:1,2:0
19:00 Rodovre Kobenhavn - Sonderjylland IK 3:2 0:0,1:2,1:0
19:00 Rungsted - Fredrikshavn 2:4 0:0,0:1,2:3
05.01.2020 15:00 Odense - Rodovre Kobenhavn 4:3 0:0,1:1,3:2
03.01.2020 19:30 Aalborg - Herning 2:3 0:0,0:1,2:1
19:30 Herlev - Fredrikshavn 1:4 1:2,0:1,0:1
19:30 Rungsted - Sonderjylland IK 2:5 0:2,2:1,0:2
19:00 Esbjerg - Odense 3:2 1:0,1:0,1:2
30.12.2019 19:30 Sonderjylland IK - Esbjerg 1:0 0:0,0:0,0:0
19:30 Fredrikshavn - Aalborg 1:7 0:2,0:3,1:2
19:30 Herlev - Rodovre Kobenhavn 3:2 1:0,1:0,1:2
29.12.2019 19:30 Aalborg - Fredrikshavn 5:1 4:0,0:1,1:0
19:30 Odense - Herning 2:6 1:3,0:2,1:1
19:00 Rungsted - Rodovre Kobenhavn 4:0 2:0,1:0,1:0
19:00 Esbjerg - Sonderjylland IK 0:3 0:1,0:0,0:2
27.12.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn - Rungsted 0:2 0:1,0:1,0:0
19:30 Sonderjylland IK - Aalborg 3:4 2:1,0:2,1:0
19:00 Herning - Herlev 3:6 1:2,1:3,1:1
22.12.2019 15:00 Aalborg - Esbjerg 4:5 0:0,1:2,3:2
15:00 Fredrikshavn - Odense 6:2 2:1,2:0,2:1
15:00 Herning - Sonderjylland IK 2:1 0:0,0:1,2:0
20.12.2019 19:30 Odense - Herlev 1:6 1:0,0:4,0:2
19:30 Sonderjylland IK - Fredrikshavn 5:2 2:0,0:1,3:1
19:00 Esbjerg - Rungsted 4:1 2:0,2:1,0:0
19:00 Rodovre Kobenhavn - Aalborg 2:1 1:0,0:0,1:1
17.12.2019 19:00 Fredrikshavn - Esbjerg 3:2 2:0,0:2,0:0
19:00 Herning - Rodovre Kobenhavn 8:0 4:0,1:0,3:0
19:00 Rungsted - Herlev 2:7 1:2,0:2,1:3
15.12.2019 15:00 Aalborg - Odense 6:4 1:1,4:1,1:2
15:00 Herlev - Sonderjylland IK 3:6 1:3,2:1,0:2
15:00 Herning - Rungsted 4:3 2:1,0:2,1:0
14.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn - Esbjerg 3:4 0:2,2:0,1:1
13.12.2019 19:30 Odense - Sonderjylland IK 1:2 0:1,1:1,0:0
19:30 Rungsted - Aalborg 3:5 1:2,1:1,1:2
19:00 Rodovre Kobenhavn - Fredrikshavn 1:4 0:0,0:2,1:2
19:00 Esbjerg - Herlev 5:3 3:1,2:1,0:1
10.12.2019 19:00 Fredrikshavn - Rungsted 8:2 4:1,2:0,2:1
19:00 Herlev - Aalborg 2:5 1:1,0:2,1:2
19:00 Herning - Esbjerg 6:2 0:1,3:1,3:0
19:00 Sonderjylland IK - Rodovre Kobenhavn 5:6 2:4,2:0,1:1
08.12.2019 15:00 Rungsted - Odense 5:4 3:2,1:1,1:1
06.12.2019 19:30 Fredrikshavn - Herlev 2:1 1:1,0:0,0:0
19:30 Herning - Aalborg 0:4 0:2,0:0,0:2
19:30 Odense - Esbjerg 1:2 1:0,0:0,0:2
19:30 Sonderjylland IK - Rungsted 2:3 1:0,0:2,1:1
03.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn - Odense 4:3 0:1,3:1,1:1
19:00 Rungsted - Herning 1:4 1:1,0:0,0:3
29.11.2019 19:30 Herning - Fredrikshavn 5:7 1:2,2:2,2:3
19:30 Odense - Aalborg 2:5 1:1,1:2,0:2
19:30 Sonderjylland IK - Herlev 4:5 1:1,2:4,1:0
19:00 Rodovre Kobenhavn - Rungsted 2:3 1:1,0:0,1:1
26.11.2019 19:00 Aalborg - Sonderjylland IK 4:2 0:2,0:0,4:0
19:00 Esbjerg - Rodovre Kobenhavn 4:1 1:0,2:0,1:1
19:00 Herlev - Herning 2:5 1:4,1:0,0:1
19:00 Odense - Rungsted 2:6 1:2,1:2,0:2
22.11.2019 19:30 Esbjerg - Aalborg 3:1 0:0,2:1,1:0
19:30 Herlev - Rodovre Kobenhavn 3:1 1:1,1:0,1:0
19:30 Odense - Fredrikshavn 0:4 0:1,0:1,0:2
19:30 Sonderjylland IK - Herning 5:4 2:2,1:0,2:2
19.11.2019 19:00 Fredrikshavn - Sonderjylland IK 1:2 0:1,1:1,0:0
19:00 Herlev - Odense 7:2 1:1,2:1,4:0
19:00 Rungsted - Esbjerg 0:6 0:3,0:1,0:2
19:00 Aalborg - Rodovre Kobenhavn 7:3 0:0,2:1,5:2
15.11.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn - Herning 3:4 2:3,0:0,1:1
19:30 Rungsted - Herlev 9:0 1:0,5:0,3:0
14.11.2019 18:00 Esbjerg - Fredrikshavn 0:4 0:0,0:1,0:3
12.11.2019 19:00 Sonderjylland IK - Odense 2:0 1:0,1:0,0:0
19:00 Aalborg - Rungsted 6:3 0:1,2:1,4:1
19:00 Fredrikshavn - Rodovre Kobenhavn 1:4 0:1,1:2,0:1
19:00 Herlev - Esbjerg 1:4 0:2,0:1,1:1
03.11.2019 15:00 Herning - Odense 3:2 1:0,1:2,1:0
02.11.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn - Herlev 5:4 2:0,2:1,0:3
01.11.2019 20:00 Aalborg - Esbjerg 4:2 1:1,0:0,3:1
19:30 Fredrikshavn - Sonderjylland IK 2:0 1:0,1:0,0:0
19:30 Herlev - Rodovre Kobenhavn 3:4 2:0,1:0,0:3
19:30 Odense - Rungsted 1:6 0:3,0:1,1:2
31.10.2019 19:00 Rungsted - Odense 4:3 2:0,1:2,1:1
29.10.2019 19:00 Aalborg - Sonderjylland IK 5:1 1:0,2:1,2:0
19:00 Esbjerg - Rodovre Kobenhavn 3:1 0:0,2:1,1:0
19:00 Fredrikshavn - Herning 3:5 2:1,1:1,0:3
19:00 Herlev - Rungsted 3:2 1:0,0:2,2:0
25.10.2019 19:30 Herning - Odense 7:0 2:0,3:0,2:0
19:30 Rungsted - Fredrikshavn 5:2 0:1,4:0,1:1
19:30 Sonderjylland IK - Herlev 5:6 1:1,3:1,1:3
19:00 Rodovre Kobenhavn - Aalborg 2:0 0:0,1:0,1:0
22.10.2019 19:00 Aalborg - Herning 4:1 0:0,2:1,2:0
19:00 Esbjerg - Rungsted 1:2 0:0,0:2,1:0
19:00 Herlev - Odense 4:3 2:0,1:2,0:1
19:00 Rodovre Kobenhavn - Sonderjylland IK 1:2 0:2,1:0,0:0
18.10.2019 19:30 Sonderjylland IK - Esbjerg 2:0 0:0,1:0,1:0
19:30 Herning - Herlev 5:6 1:1,2:3,2:1
19:30 Odense - Fredrikshavn 4:3 1:0,0:2,2:1
19:30 Rungsted - Aalborg 3:1 0:1,2:0,1:0
15.10.2019 19:00 Aalborg - Fredrikshavn 4:2 1:1,1:0,2:1
19:00 Esbjerg - Odense 3:4 1:1,1:1,1:1
19:00 Rodovre Kobenhavn - Herning 3:0 0:0,0:0,3:0
13.10.2019 15:00 Sonderjylland IK - Rungsted 4:5 1:2,1:0,2:2
11.10.2019 19:30 Fredrikshavn - Herlev 7:3 2:1,2:1,3:1
19:30 Herning - Esbjerg 1:4 1:1,0:0,0:3
19:30 Odense - Aalborg 1:4 0:2,0:0,1:2
19:30 Rungsted - Rodovre Kobenhavn 9:5 3:2,5:1,1:2
08.10.2019 19:00 Esbjerg - Herlev 1:4 0:2,0:1,1:1
19:00 Rodovre Kobenhavn - Fredrikshavn 0:3 0:1,0:1,0:1
19:00 Sonderjylland IK - Odense 4:1 0:0,2:1,2:0
06.10.2019 16:00 Esbjerg - Fredrikshavn 6:1 0:0,4:0,2:1
15:00 Rungsted - Herning 3:2 2:0,0:1,1:1
04.10.2019 19:30 Fredrikshavn - Esbjerg 7:1 4:0,1:1,2:0
19:30 Herlev - Aalborg 2:3 0:0,2:1,0:1
19:30 Herning - Sonderjylland IK 4:1 1:0,2:0,1:1
19:30 Odense - Rodovre Kobenhavn 1:3 0:2,1:0,0:1
02.10.2019 19:00 Sonderjylland IK - Fredrikshavn 1:3 0:0,0:2,1:1
18:00 Esbjerg - Aalborg 2:3 0:1,1:1,1:0
01.10.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn - Herlev 4:1 2:0,1:1,1:0
29.09.2019 15:00 Herning - Fredrikshavn 4:6 0:2,0:2,4:2
15:00 Rungsted - Herlev 3:6 1:2,2:3,0:1
14:00 Rodovre Kobenhavn - Esbjerg 1:3 1:1,0:1,0:1
13:00 Sonderjylland IK - Aalborg 2:3 0:1,2:1,0:0
27.09.2019 19:30 Aalborg - Rodovre Kobenhavn 4:1 0:1,2:0,2:0
19:30 Fredrikshavn - Rungsted 2:3 1:1,0:0,1:2
19:30 Herlev - Sonderjylland IK 2:3 0:1,0:2,2:0
19:30 Odense - Herning 2:1 1:0,0:1,0:0
24.09.2019 19:00 Herning - Aalborg 3:2 0:0,1:1,1:1
19:00 Odense - Herlev 2:5 1:3,0:0,1:2
19:00 Rungsted - Esbjerg 5:2 0:0,2:1,3:1
19:00 Sonderjylland IK - Rodovre Kobenhavn 6:2 1:2,2:0,3:0
20.09.2019 19:30 Esbjerg - Sonderjylland IK 4:5 1:0,1:2,2:2
19:30 Aalborg - Rungsted 5:2 2:1,2:0,1:1
19:30 Fredrikshavn - Odense 2:0 1:0,1:0,0:0
19:30 Herlev - Herning 5:2 3:1,1:1,1:0
17.09.2019 19:00 Fredrikshavn - Aalborg 2:4 0:1,2:1,0:2
19:00 Herning - Rodovre Kobenhavn 0:3 0:1,0:1,0:1
19:00 Odense - Esbjerg 2:3 1:0,1:1,0:1
19:00 Rungsted - Sonderjylland IK 2:5 1:0,1:1,0:4
13.09.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn - Rungsted 4:1 0:0,2:0,2:1
19:30 Aalborg - Odense 3:2 1:1,2:0,0:1
19:30 Herlev - Fredrikshavn 2:4 2:2,0:1,0:1
19:00 Esbjerg - Herning 3:2 1:0,1:0,1:2
10.09.2019 19:00 Herlev - Esbjerg 3:2 0:1,0:1,2:0
19:00 Herning - Rungsted 3:2 1:1,1:1,0:0
19:00 Odense - Sonderjylland IK 2:1 0:0,1:1,1:0
08.09.2019 15:00 Fredrikshavn - Rodovre Kobenhavn 1:0 0:0,1:0,0:0
06.09.2019 19:30 Aalborg - Herlev 4:1 1:0,0:0,3:1
19:30 Sonderjylland IK - Herning 1:2 0:1,1:0,0:1
19:00 Rodovre Kobenhavn - Odense 3:2 2:0,0:2,0:0