Rodovre Kobenhavn VS Sonderjylland IK


Rodovre Kobenhavn

Sonderjylland IK

Rodovre Kobenhavn (T1) VS Sonderjylland IK (T2)

Rodovre Kobenhavn

Sonderjylland IK

Zaujímavé

Rodovre Kobenhavn

  • 61% prehier (11 zápasov) z celkového počtu 18 tímu Rodovre Kobenhavn.
  • Až 13 zápasov tímu Rodovre Kobenhavn skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 18 zápasov, to je až 72%.
  • Rodovre Kobenhavn ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Sonderjylland IK

    H2H

    • Hosťujúce mužstvo vyhralo 55% vzájomných zápasov, čo je 32 výhier z 58 zápasov.
    • 28% vzájomných zápasov (16 z 58) skončilo remízou.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Dánsko / Metal Ligaen / 2020/2021
    22.11.2020 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:8 0:0,1:5,0:3
    17.11.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:0,0:1
    27.10.2020 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:3 2:2,3:1,3:0
    Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
    03.03.2020 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:1 0:0,0:0,5:1
    26.01.2020 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
    07.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
    10.12.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:6pp 2:4,2:0,1:1,0:1
    22.10.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2 0:2,1:0,0:0
    24.09.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 1:2,2:0,3:0
    Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
    19.03.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 0:1 0:1,0:0,0:0
    17.03.2019 17:15 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 3:0,2:2,1:0
    15.03.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
    12.03.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:0,3:1,1:1
    10.03.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 4:1 1:1,0:0,3:0
    08.03.2019 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 0:1 0:1,0:0,0:0
    20.01.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 5:4 2:0,2:2,1:2
    11.01.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
    23.11.2018 20:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
    20.11.2018 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:2 0:1,1:0,3:1
    14.09.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:3 0:0,1:1,0:2
    Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
    06.02.2018 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2 0:1,1:0,2:1
    03.12.2017 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:5pp 1:0,1:2,2:2,0:1
    27.10.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:0 0:0,1:0,2:0
    15.10.2017 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3ppsn 2:0,0:2,1:1,0:0,-:-
    22.09.2017 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:0,2:1,2:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
    29.01.2017 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:4 2:1,2:2,1:1
    27.01.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2 2:0,0:1,1:1
    29.11.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:2,1:0,0:3
    25.11.2016 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 3:1,0:0,1:0
    23.09.2016 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 3:6 1:3,1:3,1:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
    23.02.2016 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
    08.01.2016 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
    15.12.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 1:0 0:0,0:0,1:0
    27.10.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:1,0:0
    09.10.2015 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
    08.03.2015 18:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:0 0:0,4:0,4:0
    06.03.2015 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:2,0:3,1:0
    03.03.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:2,0:0,3:0
    01.03.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1 0:1,2:0,0:0
    27.02.2015 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:1,1:1,2:0
    17.02.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:1 3:0,1:0,2:1
    06.01.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:2 2:1,1:1,1:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
    22.12.2010 20:40 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:4 0:2,0:2,1:0
    05.11.2010 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:0 1:0,3:0,0:0
    08.10.2010 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 9:2 1:1,3:1,5:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
    10.01.2010 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 2:5 0:3,2:0,0:2
    30.12.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:1,2:0,1:0
    17.11.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
    09.10.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:2 1:0,2:2,1:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2008/2009
    24.03.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:0 1:0,2:0,1:0
    21.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:1 0:0,1:1,2:0
    19.03.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 7:5 1:1,2:4,4:0
    17.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:5pp 0:1,1:2,3:1,0:1
    14.03.2009 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 2:1 1:0,0:1,1:0
    12.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
    20.02.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
    20.01.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:1 1:0,0:1,2:0
    Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
    22.01.2006 17:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0

    Rodovre Kobenhavn

    10 - 16 - 32

    Sonderjylland IK

    Rodovre Kobenhavn


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    29.11.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
    27.11.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:6 1:1,1:2,0:3
    22.11.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:8 0:0,1:5,0:3
    20.11.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:1,2:0,2:2
    17.11.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:0,0:1
    13.11.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:4 2:3,3:0,1:1
    11.11.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,2:1,1:2
    01.11.20 15:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
    30.10.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:3 0:2,0:0,1:1
    27.10.20 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:3 2:2,3:1,3:0
    20.10.20 18:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:2,2:0,1:0
    18.10.20 14:30 Rodovre Kobenhavn Herning over 6:4 1:1,2:2,3:1
    13.10.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 2:3 1:1,1:2,0:0
    09.10.20 19:30 Herning Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:0,1:0,3:1
    04.10.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 1:2 1:1,0:1,0:0
    02.10.20 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn over 8:7pp 1:1,4:4,2:2,1:0
    23.09.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn over 6:3 2:1,3:1,1:1
    18.09.20 19:30 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn over 6:1 1:0,3:1,2:0

    Sonderjylland IK


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    27.11.20 19:30 Esbjerg Sonderjylland IK over 5:3 2:1,1:1,2:1
    24.11.20 19:00 Sonderjylland IK Herlev under 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
    22.11.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:8 0:0,1:5,0:3
    20.11.20 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg over 4:2 1:1,3:1,0:0
    17.11.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:0,0:1
    13.11.20 19:30 Sonderjylland IK Herning under 0:2 0:0,0:1,0:1
    11.11.20 19:00 Herlev Sonderjylland IK under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
    01.11.20 15:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn under 4:0 1:0,1:0,2:0
    30.10.20 19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK over 7:5 0:1,1:1,6:3
    27.10.20 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:3 2:2,3:1,3:0
    23.10.20 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
    18.10.20 15:00 Aalborg Sonderjylland IK under 4:1 2:0,1:0,1:1
    16.10.20 19:30 Sonderjylland IK Herlev under 3:0 1:0,1:0,1:0
    09.10.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 4:2 2:1,1:1,1:0
    04.10.20 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 2:4 1:1,0:1,1:2
    02.10.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
    29.09.20 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:0 2:0,2:0,0:0
    22.09.20 19:00 Sonderjylland IK Aalborg over 3:5 1:1,2:1,0:3
    18.09.20 19:30 Herning Sonderjylland IK over 3:6 0:1,1:2,2:3

    Rodovre Kobenhavn


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    01.12.2020 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    04.12.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense porovnaj tímy
    06.12.2020 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    08.12.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning porovnaj tímy
    11.12.2020 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    15.12.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning porovnaj tímy
    18.12.2020 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    22.12.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense porovnaj tímy
    27.12.2020 15:00 Herlev Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    29.12.2020 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    30.12.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev porovnaj tímy
    04.01.2021 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    08.01.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev porovnaj tímy
    10.01.2021 15:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    12.01.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg porovnaj tímy
    15.01.2021 19:30 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    22.01.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted porovnaj tímy
    24.01.2021 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    26.01.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg porovnaj tímy
    02.02.2021 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    05.02.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted porovnaj tímy
    07.02.2021 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    16.02.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn porovnaj tímy
    23.02.2021 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    28.02.2021 15:00 Herning Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    02.03.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK porovnaj tímy
    05.03.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn porovnaj tímy
    07.03.2021 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    09.03.2021 20:30 Rodovre Kobenhavn Aalborg porovnaj tímy

    Sonderjylland IK


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    01.12.2020 19:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK porovnaj tímy
    04.12.2020 19:30 Sonderjylland IK Herning porovnaj tímy
    08.12.2020 19:00 Rungsted Sonderjylland IK porovnaj tímy
    11.12.2020 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg porovnaj tímy
    15.12.2020 19:00 Sonderjylland IK Herlev porovnaj tímy
    18.12.2020 19:30 Odense Sonderjylland IK porovnaj tímy
    27.12.2020 19:00 Odense Sonderjylland IK porovnaj tímy
    29.12.2020 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK porovnaj tímy
    30.12.2020 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg porovnaj tímy
    08.01.2021 19:30 Sonderjylland IK Herning porovnaj tímy
    10.01.2021 15:00 Herlev Sonderjylland IK porovnaj tímy
    12.01.2021 19:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn porovnaj tímy
    17.01.2021 15:00 Herlev Sonderjylland IK porovnaj tímy
    19.01.2021 19:00 Sonderjylland IK Aalborg porovnaj tímy
    22.01.2021 19:30 Herning Sonderjylland IK porovnaj tímy
    24.01.2021 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    26.01.2021 19:00 Aalborg Sonderjylland IK porovnaj tímy
    02.02.2021 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
    05.02.2021 19:30 Herning Sonderjylland IK porovnaj tímy
    07.02.2021 15:00 Sonderjylland IK Aalborg porovnaj tímy
    16.02.2021 19:00 Aalborg Sonderjylland IK porovnaj tímy
    19.02.2021 19:30 Sonderjylland IK Odense porovnaj tímy
    23.02.2021 19:00 Sonderjylland IK Rungsted porovnaj tímy
    26.02.2021 19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK porovnaj tímy
    28.02.2021 15:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn porovnaj tímy
    02.03.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK porovnaj tímy
    05.03.2021 19:30 Sonderjylland IK Odense porovnaj tímy
    07.03.2021 15:00 Rungsted Sonderjylland IK porovnaj tímy
    09.03.2021 20:30 Sonderjylland IK Rungsted porovnaj tímy
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Aalborg 19 9 3 0 4 27 68 41 42
    2. Rungsted 18 10 2 1 2 29 72 43 41
    3. Esbjerg 18 10 1 3 0 17 64 47 38
    4. Sonderjylland IK 19 6 2 2 5 14 65 51 30
    5. Herning 19 7 1 0 10 -4 50 54 26
    6. Fredrikshavn 19 5 2 1 8 0 57 57 26
    7. Herlev 16 2 2 2 6 -8 40 48 18
    8. Rodovre Kobenhavn 18 3 1 2 9 -21 58 79 16
    9. Odense 20 3 0 3 11 -54 39 93 12
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Rungsted 10 6 1 0 2 20 42 22 23
    2. Esbjerg 9 5 1 1 0 18 39 21 21
    3. Aalborg 9 1 3 0 2 10 34 24 18
    4. Fredrikshavn 9 4 1 0 3 14 36 22 17
    5. Sonderjylland IK 9 5 0 1 2 11 30 19 16
    6. Herlev 9 2 1 2 1 1 26 25 13
    7. Herning 9 2 1 0 5 0 25 25 11
    8. Rodovre Kobenhavn 9 2 1 0 5 -4 28 32 11
    9. Odense 10 2 0 1 6 -17 23 40 7
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Aalborg 10 8 0 0 2 17 34 17 24
    2. Rungsted 8 4 1 1 0 9 30 21 18
    3. Esbjerg 9 5 0 2 0 -1 25 26 17
    4. Herning 10 5 0 0 5 -4 25 29 15
    5. Sonderjylland IK 10 1 2 1 3 3 35 32 14
    6. Fredrikshavn 10 1 1 1 5 -14 21 35 9
    7. Herlev 7 0 1 0 5 -9 14 23 5
    8. Rodovre Kobenhavn 9 1 0 2 4 -17 30 47 5
    9. Odense 10 1 0 2 5 -37 16 53 5