Sonderjylland IK VS Rungsted


Sonderjylland IK

Rungsted

Sonderjylland IK (T1) VS Rungsted (T2)

Sonderjylland IK

Rungsted

Zaujímavé

Sonderjylland IK

  • Sonderjylland IK už 10 zápasov v rade neprehrali.

Rungsted

  • Tím Rungsted odohral až 24 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 63% z celkového počtu 38 zápasov.
  • Rungsted už 11 zápasov v rade neremízovali.

Pravdepodobnosť výsledku

43.80%
33.40%
22.80%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
14.01.2020 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 6:2 3:0,3:0,0:2
03.01.2020 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:2,2:1,0:2
06.12.2019 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,0:2,1:1
13.10.2019 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5ppsn 1:2,1:0,2:2,0:0,1:2
17.09.2019 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 1:0,1:1,0:4
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
19.04.2019 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.04.2019 20:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:0 0:0,1:0,1:0
14.04.2019 14:00 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 0:0,0:2,2:1
12.04.2019 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
22.02.2019 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:4 0:2,1:0,1:2
18.12.2018 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 3:1 0:0,2:0,1:1
09.12.2018 15:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:1,2:2,0:2
19.10.2018 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
05.10.2018 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 0:3 0:0,0:2,0:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
10.02.2018 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 3:0 0:0,1:0,2:0
07.01.2018 14:00 Rungsted Sonderjylland IK over 4:3 1:0,2:1,1:2
08.12.2017 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 3:4 0:0,1:2,2:2
31.10.2017 19:00 Rungsted Sonderjylland IK under 3:2 2:0,0:1,1:1
26.09.2017 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 1:3 0:2,0:0,1:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
28.02.2017 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 1:3 0:2,0:0,1:1
30.12.2016 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5ppsn 0:1,1:1,3:2,0:0,-:-
29.12.2016 19:00 Rungsted Sonderjylland IK under 1:3 0:1,0:2,1:0
25.10.2016 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 5:2 1:0,3:1,1:1
21.10.2016 19:45 Rungsted Sonderjylland IK over 5:3 2:0,2:3,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
02.02.2016 19:45 Rungsted Sonderjylland IK over 4:2 1:2,1:0,2:0
26.01.2016 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,1:2,0:1
29.11.2015 13:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:1ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
20.11.2015 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 0:3 0:0,0:1,0:2
22.09.2015 19:45 Rungsted Sonderjylland IK over 1:6 0:3,1:2,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
23.01.2015 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 5:3 1:0,2:2,2:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
15.03.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 4:1 2:0,2:0,0:1
12.03.2010 20:00 Rungsted Sonderjylland IK under 0:5 0:1,0:3,0:1
10.03.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 9:0 1:0,5:0,3:0
08.03.2010 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:6 1:2,1:4,0:0
06.03.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 1:2 0:0,1:1,0:1
23.02.2010 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:1,0:2,2:2
05.02.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 4:2 1:0,1:2,2:0
05.01.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 4:1 2:0,2:0,0:1
27.11.2009 20:00 Rungsted Sonderjylland IK under 1:4 0:3,1:0,0:1

Sonderjylland IK

21 - 5 - 13

Rungsted

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
24.01.20 19:30 Aalborg Sonderjylland IK over 3:6 1:3,0:1,2:2
19.01.20 13:30 Sonderjylland IK Odense under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.01.20 19:30 Herlev Sonderjylland IK over 4:5 2:2,1:2,1:1
14.01.20 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 6:2 3:0,3:0,0:2
07.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
03.01.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:2,2:1,0:2
30.12.19 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
29.12.19 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 0:3 0:1,0:0,0:2
27.12.19 19:30 Sonderjylland IK Aalborg over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
22.12.19 15:00 Herning Sonderjylland IK under 2:1 0:0,0:1,2:0
20.12.19 19:30 Sonderjylland IK Fredrikshavn over 5:2 2:0,0:1,3:1
15.12.19 15:00 Herlev Sonderjylland IK over 3:6 1:3,2:1,0:2
13.12.19 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2 0:1,1:1,0:0
10.12.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:6pp 2:4,2:0,1:1,0:1
06.12.19 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,0:2,1:1
29.11.19 19:30 Sonderjylland IK Herlev over 4:5 1:1,2:4,1:0
26.11.19 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 4:2 0:2,0:0,4:0
22.11.19 19:30 Sonderjylland IK Herning over 5:4 2:2,1:0,2:2
19.11.19 19:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 1:2 0:1,1:1,0:0
12.11.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
01.11.19 19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.10.19 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 5:1 1:0,2:1,2:0
25.10.19 19:30 Sonderjylland IK Herlev over 5:6pp 1:1,3:1,1:3,0:1
22.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2 0:2,1:0,0:0
18.10.19 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.10.19 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5sn 1:2,1:0,2:2,0:0,1:2
08.10.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:0,2:1,2:0
04.10.19 19:30 Herning Sonderjylland IK under 4:1 1:0,2:0,1:1
02.10.19 19:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn under 1:3 0:0,0:2,1:1
29.09.19 13:00 Sonderjylland IK Aalborg under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
27.09.19 19:30 Herlev Sonderjylland IK under 2:3 0:1,0:2,2:0
24.09.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 1:2,2:0,3:0
20.09.19 19:30 Esbjerg Sonderjylland IK over 4:5sn 1:0,1:2,2:2,0:0,0:1
17.09.19 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 1:0,1:1,0:4
10.09.19 19:00 Odense Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.09.19 19:30 Sonderjylland IK Herning under 1:2 0:1,1:0,0:1

Rungsted


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 15:00 Herning Rungsted under 3:2 1:1,0:0,2:1
24.01.20 19:30 Rungsted Fredrikshavn over 6:1 3:0,2:1,1:0
17.01.20 19:30 Rungsted Aalborg over 1:6 1:2,0:1,0:3
14.01.20 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 6:2 3:0,3:0,0:2
12.01.20 15:00 Herlev Rungsted over 2:5 0:3,1:2,1:0
07.01.20 19:00 Rungsted Fredrikshavn over 2:4 0:0,0:1,2:3
03.01.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:2,2:1,0:2
29.12.19 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 4:0 2:0,1:0,1:0
27.12.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 0:2 0:1,0:1,0:0
20.12.19 19:00 Esbjerg Rungsted under 4:1 2:0,2:1,0:0
17.12.19 19:00 Rungsted Herlev over 2:7 1:2,0:2,1:3
15.12.19 15:00 Herning Rungsted over 4:3sn 2:1,0:2,1:0,0:0,1:0
13.12.19 19:30 Rungsted Aalborg over 3:5 1:2,1:1,1:2
10.12.19 19:00 Fredrikshavn Rungsted over 8:2 4:1,2:0,2:1
08.12.19 15:00 Rungsted Odense over 5:4 3:2,1:1,1:1
06.12.19 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,0:2,1:1
03.12.19 19:00 Rungsted Herning under 1:4 1:1,0:0,0:3
29.11.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
26.11.19 19:00 Odense Rungsted over 2:6 1:2,1:2,0:2
19.11.19 19:00 Rungsted Esbjerg over 0:6 0:3,0:1,0:2
15.11.19 19:30 Rungsted Herlev over 9:0 1:0,5:0,3:0
12.11.19 19:00 Aalborg Rungsted over 6:3 0:1,2:1,4:1
01.11.19 19:30 Odense Rungsted over 1:6 0:3,0:1,1:2
31.10.19 19:00 Rungsted Odense over 4:3 2:0,1:2,1:1
29.10.19 19:00 Herlev Rungsted under 3:2 1:0,0:2,2:0
25.10.19 19:30 Rungsted Fredrikshavn over 5:2 0:1,4:0,1:1
22.10.19 19:00 Esbjerg Rungsted under 1:2 0:0,0:2,1:0
18.10.19 19:30 Rungsted Aalborg under 3:1 0:1,2:0,1:0
13.10.19 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5sn 1:2,1:0,2:2,0:0,1:2
11.10.19 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 9:5 3:2,5:1,1:2
06.10.19 15:00 Rungsted Herning under 3:2 2:0,0:1,1:1
29.09.19 15:00 Rungsted Herlev over 3:6 1:2,2:3,0:1
27.09.19 19:30 Fredrikshavn Rungsted under 2:3 1:1,0:0,1:2
24.09.19 19:00 Rungsted Esbjerg over 5:2 0:0,2:1,3:1
20.09.19 19:30 Aalborg Rungsted over 5:2 2:1,2:0,1:1
17.09.19 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 1:0,1:1,0:4
13.09.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 4:1 0:0,2:0,2:1
10.09.19 19:00 Herning Rungsted under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-

Sonderjylland IK


Rungsted


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.01.2020 19:00 Rungsted Esbjerg porovnaj tímy
18.02.2020 19:00 Herlev Rungsted porovnaj tímy
21.02.2020 19:30 Rungsted Sonderjylland IK porovnaj tímy
25.02.2020 19:00 Aalborg Rungsted porovnaj tímy
28.02.2020 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
01.03.2020 15:00 Fredrikshavn Rungsted porovnaj tímy
03.03.2020 19:00 Rungsted Herning porovnaj tímy
06.03.2020 19:00 Esbjerg Rungsted porovnaj tímy
08.03.2020 15:00 Rungsted Odense porovnaj tímy
10.03.2020 19:00 Odense Rungsted porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 38 17 5 6 -1 56 146 90 82
2. Herning 37 13 5 2 10 29 131 102 66
3. Sonderjylland IK 37 16 2 7 3 18 116 98 65
4. Fredrikshavn 38 14 3 2 14 11 119 108 59
5. Esbjerg 38 12 3 7 6 -5 103 108 58
6. Rungsted 38 15 2 2 15 -6 124 130 57
7. Herlev 40 8 5 4 14 -18 128 146 53
8. Rodovre Kobenhavn 39 5 6 2 18 -24 92 116 47
9. Odense 39 2 4 3 23 -61 89 150 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 18 14 0 3 -2 33 77 44 45
2. Rodovre Kobenhavn 21 4 4 2 5 5 53 48 34
3. Herning 19 6 3 1 5 18 71 53 34
4. Esbjerg 20 10 0 4 2 2 55 53 34
5. Sonderjylland IK 18 7 1 5 -1 12 61 49 31
6. Rungsted 19 10 0 0 9 1 69 68 30
7. Fredrikshavn 18 4 3 1 6 11 59 48 28
8. Herlev 19 4 2 2 7 -9 55 64 24
9. Odense 20 2 3 1 10 -23 49 72 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 20 3 5 3 1 23 69 46 37
2. Sonderjylland IK 19 9 1 2 4 6 55 49 34
3. Herning 18 7 2 1 5 11 60 49 32
4. Fredrikshavn 20 10 0 1 8 0 60 60 31
5. Herlev 21 4 3 2 7 -9 73 82 29
6. Rungsted 19 5 2 2 6 -7 55 62 27
7. Esbjerg 18 2 3 3 4 -7 48 55 24
8. Rodovre Kobenhavn 18 1 2 0 13 -29 39 68 13
9. Odense 19 0 1 2 13 -38 40 78 7