Sonderjylland IK VS Rungsted


Sonderjylland IK

Rungsted

Sonderjylland IK (T1) VS Rungsted (T2)

Sonderjylland IK

Rungsted

Zaujímavé

Sonderjylland IK

  • Až 27 zápasov tímu Sonderjylland IK skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 56%.
  • Sonderjylland IK už 10 zápasov v rade neremízovali.

Rungsted

  • Tím Rungsted odohral až 29 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 60% z celkového počtu 48 zápasov.

Pravdepodobnosť výsledku

43.80%
33.40%
22.80%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
21.02.2020 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:0,1:1
14.01.2020 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 6:2 3:0,3:0,0:2
03.01.2020 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:2,2:1,0:2
06.12.2019 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,0:2,1:1
13.10.2019 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5ppsn 1:2,1:0,2:2,0:0,1:2
17.09.2019 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 1:0,1:1,0:4
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
19.04.2019 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.04.2019 20:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:0 0:0,1:0,1:0
14.04.2019 14:00 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 0:0,0:2,2:1
12.04.2019 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
22.02.2019 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:4 0:2,1:0,1:2
18.12.2018 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 3:1 0:0,2:0,1:1
09.12.2018 15:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:1,2:2,0:2
19.10.2018 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
05.10.2018 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 0:3 0:0,0:2,0:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
10.02.2018 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 3:0 0:0,1:0,2:0
07.01.2018 14:00 Rungsted Sonderjylland IK over 4:3 1:0,2:1,1:2
08.12.2017 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 3:4 0:0,1:2,2:2
31.10.2017 19:00 Rungsted Sonderjylland IK under 3:2 2:0,0:1,1:1
26.09.2017 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 1:3 0:2,0:0,1:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
28.02.2017 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 1:3 0:2,0:0,1:1
30.12.2016 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5ppsn 0:1,1:1,3:2,0:0,-:-
29.12.2016 19:00 Rungsted Sonderjylland IK under 1:3 0:1,0:2,1:0
25.10.2016 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 5:2 1:0,3:1,1:1
21.10.2016 19:45 Rungsted Sonderjylland IK over 5:3 2:0,2:3,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
02.02.2016 19:45 Rungsted Sonderjylland IK over 4:2 1:2,1:0,2:0
26.01.2016 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,1:2,0:1
29.11.2015 13:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:1ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
20.11.2015 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 0:3 0:0,0:1,0:2
22.09.2015 19:45 Rungsted Sonderjylland IK over 1:6 0:3,1:2,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
23.01.2015 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 5:3 1:0,2:2,2:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
15.03.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 4:1 2:0,2:0,0:1
12.03.2010 20:00 Rungsted Sonderjylland IK under 0:5 0:1,0:3,0:1
10.03.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 9:0 1:0,5:0,3:0
08.03.2010 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:6 1:2,1:4,0:0
06.03.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 1:2 0:0,1:1,0:1
23.02.2010 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:1,0:2,2:2
05.02.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 4:2 1:0,1:2,2:0
05.01.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 4:1 2:0,2:0,0:1
27.11.2009 20:00 Rungsted Sonderjylland IK under 1:4 0:3,1:0,0:1

Sonderjylland IK

21 - 5 - 14

Rungsted

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.03.20 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 1:4 0:1,1:0,0:3
06.03.20 19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 0:2 0:1,0:1,0:0
03.03.20 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:1 0:0,0:0,5:1
01.03.20 15:00 Sonderjylland IK Aalborg under 2:3 2:0,0:3,0:0
25.02.20 20:30 Sonderjylland IK Herlev over 3:4 1:0,2:2,0:2
21.02.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.02.20 19:00 Sonderjylland IK Herning under 3:0 1:0,2:0,0:0
14.02.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 0:4 0:0,0:3,0:1
11.02.20 19:00 Sonderjylland IK Esbjerg over 5:3 2:2,1:1,2:0
31.01.20 19:30 Herning Sonderjylland IK under 3:2 0:0,2:1,1:1
28.01.20 19:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:2
26.01.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
24.01.20 19:30 Aalborg Sonderjylland IK over 3:6 1:3,0:1,2:2
19.01.20 13:30 Sonderjylland IK Odense under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.01.20 19:30 Herlev Sonderjylland IK over 4:5 2:2,1:2,1:1
14.01.20 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 6:2 3:0,3:0,0:2
07.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
03.01.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:2,2:1,0:2
30.12.19 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
29.12.19 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 0:3 0:1,0:0,0:2
27.12.19 19:30 Sonderjylland IK Aalborg over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
22.12.19 15:00 Herning Sonderjylland IK under 2:1 0:0,0:1,2:0
20.12.19 19:30 Sonderjylland IK Fredrikshavn over 5:2 2:0,0:1,3:1
15.12.19 15:00 Herlev Sonderjylland IK over 3:6 1:3,2:1,0:2
13.12.19 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2 0:1,1:1,0:0
10.12.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:6pp 2:4,2:0,1:1,0:1
06.12.19 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,0:2,1:1
29.11.19 19:30 Sonderjylland IK Herlev over 4:5 1:1,2:4,1:0
26.11.19 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 4:2 0:2,0:0,4:0
22.11.19 19:30 Sonderjylland IK Herning over 5:4 2:2,1:0,2:2
19.11.19 19:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 1:2 0:1,1:1,0:0
12.11.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
01.11.19 19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.10.19 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 5:1 1:0,2:1,2:0
25.10.19 19:30 Sonderjylland IK Herlev over 5:6pp 1:1,3:1,1:3,0:1
22.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2 0:2,1:0,0:0
18.10.19 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.10.19 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5sn 1:2,1:0,2:2,0:0,1:2
08.10.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:0,2:1,2:0
04.10.19 19:30 Herning Sonderjylland IK under 4:1 1:0,2:0,1:1
02.10.19 19:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn under 1:3 0:0,0:2,1:1
29.09.19 13:00 Sonderjylland IK Aalborg under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
27.09.19 19:30 Herlev Sonderjylland IK under 2:3 0:1,0:2,2:0
24.09.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 1:2,2:0,3:0
20.09.19 19:30 Esbjerg Sonderjylland IK over 4:5sn 1:0,1:2,2:2,0:0,0:1
17.09.19 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 1:0,1:1,0:4
10.09.19 19:00 Odense Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.09.19 19:30 Sonderjylland IK Herning under 1:2 0:1,1:0,0:1

Rungsted


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.03.20 19:30 Odense Rungsted over 3:6 2:1,1:3,0:2
06.03.20 19:00 Esbjerg Rungsted under 3:0 0:0,2:0,1:0
03.03.20 19:00 Rungsted Herning under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
01.03.20 15:00 Fredrikshavn Rungsted under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
28.02.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:2 2:0,1:0,1:2
25.02.20 19:00 Aalborg Rungsted over 5:2 2:0,2:0,1:2
21.02.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.02.20 19:00 Herlev Rungsted under 2:3 1:0,1:2,0:1
11.02.20 19:00 Rungsted Odense over 6:5pp 1:2,1:1,3:2,1:0
28.01.20 19:00 Rungsted Esbjerg over 5:2 1:2,1:0,3:0
26.01.20 15:00 Herning Rungsted under 3:2 1:1,0:0,2:1
24.01.20 19:30 Rungsted Fredrikshavn over 6:1 3:0,2:1,1:0
17.01.20 19:30 Rungsted Aalborg over 1:6 1:2,0:1,0:3
14.01.20 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 6:2 3:0,3:0,0:2
12.01.20 15:00 Herlev Rungsted over 2:5 0:3,1:2,1:0
07.01.20 19:00 Rungsted Fredrikshavn over 2:4 0:0,0:1,2:3
03.01.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:2,2:1,0:2
29.12.19 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 4:0 2:0,1:0,1:0
27.12.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 0:2 0:1,0:1,0:0
20.12.19 19:00 Esbjerg Rungsted under 4:1 2:0,2:1,0:0
17.12.19 19:00 Rungsted Herlev over 2:7 1:2,0:2,1:3
15.12.19 15:00 Herning Rungsted over 4:3sn 2:1,0:2,1:0,0:0,1:0
13.12.19 19:30 Rungsted Aalborg over 3:5 1:2,1:1,1:2
10.12.19 19:00 Fredrikshavn Rungsted over 8:2 4:1,2:0,2:1
08.12.19 15:00 Rungsted Odense over 5:4 3:2,1:1,1:1
06.12.19 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,0:2,1:1
03.12.19 19:00 Rungsted Herning under 1:4 1:1,0:0,0:3
29.11.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
26.11.19 19:00 Odense Rungsted over 2:6 1:2,1:2,0:2
19.11.19 19:00 Rungsted Esbjerg over 0:6 0:3,0:1,0:2
15.11.19 19:30 Rungsted Herlev over 9:0 1:0,5:0,3:0
12.11.19 19:00 Aalborg Rungsted over 6:3 0:1,2:1,4:1
01.11.19 19:30 Odense Rungsted over 1:6 0:3,0:1,1:2
31.10.19 19:00 Rungsted Odense over 4:3 2:0,1:2,1:1
29.10.19 19:00 Herlev Rungsted under 3:2 1:0,0:2,2:0
25.10.19 19:30 Rungsted Fredrikshavn over 5:2 0:1,4:0,1:1
22.10.19 19:00 Esbjerg Rungsted under 1:2 0:0,0:2,1:0
18.10.19 19:30 Rungsted Aalborg under 3:1 0:1,2:0,1:0
13.10.19 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5sn 1:2,1:0,2:2,0:0,1:2
11.10.19 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 9:5 3:2,5:1,1:2
06.10.19 15:00 Rungsted Herning under 3:2 2:0,0:1,1:1
29.09.19 15:00 Rungsted Herlev over 3:6 1:2,2:3,0:1
27.09.19 19:30 Fredrikshavn Rungsted under 2:3 1:1,0:0,1:2
24.09.19 19:00 Rungsted Esbjerg over 5:2 0:0,2:1,3:1
20.09.19 19:30 Aalborg Rungsted over 5:2 2:1,2:0,1:1
17.09.19 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 1:0,1:1,0:4
13.09.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 4:1 0:0,2:0,2:1
10.09.19 19:00 Herning Rungsted under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-

Sonderjylland IK


nenájdený žiadny zápas

Rungsted


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 48 24 5 7 0 65 186 121 104
2. Herning 48 18 6 2 14 44 171 127 86
3. Sonderjylland IK 48 22 2 8 6 31 149 118 84
4. Rungsted 48 18 4 3 16 -1 157 158 77
5. Fredrikshavn 48 15 5 4 15 12 149 137 74
6. Esbjerg 48 14 4 8 10 -14 128 142 70
7. Herlev 48 13 5 4 17 -13 158 171 68
8. Rodovre Kobenhavn 48 4 7 3 24 -45 110 155 50
9. Odense 48 0 6 5 26 -79 113 192 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 24 19 0 4 -3 51 106 55 61
2. Herning 24 10 3 1 6 32 94 62 46
3. Rungsted 24 12 1 1 8 7 88 81 42
4. Sonderjylland IK 24 10 1 6 0 18 81 63 41
5. Esbjerg 24 12 0 5 2 2 66 64 41
6. Fredrikshavn 24 6 4 2 6 18 84 66 40
7. Rodovre Kobenhavn 24 3 5 2 7 0 59 59 36
8. Herlev 24 8 2 2 8 1 75 74 36
9. Odense 24 1 4 1 13 -32 56 88 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sonderjylland IK 24 12 1 2 6 13 68 55 43
2. Aalborg 24 5 5 3 3 14 80 66 43
3. Herning 24 8 3 1 8 12 77 65 40
4. Rungsted 24 6 3 2 8 -8 69 77 35
5. Fredrikshavn 24 9 1 2 9 -6 65 71 34
6. Herlev 24 5 3 2 9 -14 83 97 32
7. Esbjerg 24 2 4 3 8 -16 62 78 29
8. Rodovre Kobenhavn 24 1 2 1 17 -45 51 96 14
9. Odense 24 -1 2 4 13 -47 57 104 11