Rodovre Kobenhavn VS Odense


Rodovre Kobenhavn

Odense

Rodovre Kobenhavn (T1) VS Odense (T2)

Rodovre Kobenhavn

Odense

Zaujímavé

Rodovre Kobenhavn

  • Z celkového počtu 48 prehralo mužstvo Rodovre Kobenhavn až 56% svojích zápasov. 27 prehraných zápasov.
  • Až 29 zápasov tímu Rodovre Kobenhavn skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 60%.
  • Rodovre Kobenhavn už 10 zápasov v rade nevyhrali.

Odense

  • 65% prehier (31 zápasov) z celkového počtu 48 tímu Odense.
  • Tím Odense odohral až 27 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 56% z celkového počtu 48 zápasov.
  • Odense už 9 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 59% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 24 z 41 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
21.02.2020 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
14.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 1:3 0:1,0:0,1:2
05.01.2020 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:0,1:1,3:2
03.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 0:1,3:1,1:1
04.10.2019 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:2,1:0,0:1
06.09.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
24.02.2019 17:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:5 1:1,0:3,1:1
14.12.2018 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:5 2:2,2:1,0:2
11.12.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:3ppsn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:4
12.10.2018 19:30 Rodovre Kobenhavn Odense over 13:4 5:1,5:0,3:3
07.10.2018 16:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 2:1 1:0,1:0,0:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
01.02.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:0 1:0,4:0,1:0
30.12.2017 16:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 2:3 1:0,1:1,0:2
01.12.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 3:7 1:2,2:4,0:1
24.10.2017 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 1:5 1:1,0:1,0:3
19.09.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:0 0:0,1:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
24.02.2017 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 11:1 2:0,4:0,5:1
03.01.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
22.12.2016 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:1 1:0,2:1,3:0
28.10.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:4 1:1,0:0,1:3
18.10.2016 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 3:4 1:4,1:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
21.02.2016 14:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:4 1:0,0:1,1:3
12.01.2016 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 3:2 2:0,0:1,1:1
11.12.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:3 0:1,2:1,0:1
30.10.2015 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:5ppsn 2:3,2:0,0:1,0:0,-:-
05.10.2015 20:30 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:6 0:6,0:0,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
23.01.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
30.11.2010 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:3 3:0,1:1,2:2
29.10.2010 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:2 2:0,0:0,3:2
01.10.2010 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:0,2:0,1:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
28.02.2010 14:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 8:1 1:0,5:1,2:0
31.01.2010 14:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 1:1,2:2,1:0
27.10.2009 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 5:0 2:0,3:0,0:0
25.09.2009 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 1:5 1:1,0:2,0:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2008/2009
28.03.2009 19:45 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.03.2009 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:6 2:0,2:3,0:3
25.01.2009 14:30 Rodovre Kobenhavn Odense under 1:0 0:0,0:0,1:0
13.01.2009 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:4 1:2,1:0,0:2
08.01.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:2 1:1,3:1,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
24.02.2006 20:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 4:1 2:0,2:0,0:1
10.01.2006 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 3:5 0:0,1:2,2:3

Rodovre Kobenhavn

21 - 6 - 14

Odense

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.03.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
06.03.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 2:5 0:1,0:2,2:2
03.03.20 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:1 0:0,0:0,5:1
28.02.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:2 2:0,1:0,1:2
24.02.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning under 1:4 0:2,1:1,0:1
21.02.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
13.02.20 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 4:3 2:0,2:2,0:1
11.02.20 19:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:1,2:1,1:0
28.01.20 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:2 4:0,2:2,1:0
26.01.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
24.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev under 3:1 0:0,2:1,1:0
17.01.20 19:30 Herning Rodovre Kobenhavn under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 1:3 0:1,0:0,1:2
10.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:2 1:0,2:1,1:1
07.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
05.01.20 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:0,1:1,3:2
30.12.19 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn under 3:2 1:0,1:0,1:2
29.12.19 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 4:0 2:0,1:0,1:0
27.12.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 0:2 0:1,0:1,0:0
20.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:1 1:0,0:0,1:1
17.12.19 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn over 8:0 4:0,1:0,3:0
14.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
13.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 1:4 0:0,0:2,1:2
10.12.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:6pp 2:4,2:0,1:1,0:1
03.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 0:1,3:1,1:1
29.11.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
26.11.19 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:0,2:0,1:1
22.11.19 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.11.19 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:3 0:0,2:1,5:2
15.11.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Herning over 3:4 2:3,0:0,1:1
12.11.19 19:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn under 1:4 0:1,1:2,0:1
02.11.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev over 5:4sn 2:0,2:1,0:3,0:0,1:0
01.11.19 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn over 3:4sn 2:0,1:0,0:3,0:0,1:2
29.10.19 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:1 0:0,2:1,1:0
25.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:0 0:0,1:0,1:0
22.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2 0:2,1:0,0:0
15.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning under 3:0 0:0,0:0,3:0
11.10.19 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 9:5 3:2,5:1,1:2
08.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.10.19 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:2,1:0,0:1
01.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev under 4:1 2:0,1:1,1:0
29.09.19 14:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 1:3 1:1,0:1,0:1
27.09.19 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:1,2:0,2:0
24.09.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 1:2,2:0,3:0
17.09.19 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.09.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 4:1 0:0,2:0,2:1
08.09.19 15:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.09.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0

Odense


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.03.20 19:30 Odense Rungsted over 3:6 2:1,1:3,0:2
03.03.20 19:00 Herlev Odense over 4:2 2:0,0:1,2:1
01.03.20 16:00 Esbjerg Odense over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
28.02.20 19:30 Odense Herning under 1:4 0:0,1:2,0:2
25.02.20 19:00 Fredrikshavn Odense over 7:6pp 2:3,1:0,3:3,1:0
21.02.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
18.02.20 19:00 Aalborg Odense over 6:0 3:0,0:0,3:0
14.02.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 0:4 0:0,0:3,0:1
11.02.20 19:00 Rungsted Odense over 6:5pp 1:2,1:1,3:2,1:0
26.01.20 15:00 Odense Herlev over 5:1 0:1,3:0,2:0
24.01.20 19:30 Odense Esbjerg over 7:4 1:2,4:1,2:1
21.01.20 19:00 Herning Odense over 8:2 4:1,3:1,1:0
19.01.20 13:30 Sonderjylland IK Odense under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.01.20 19:30 Odense Fredrikshavn under 3:2 0:0,2:1,1:1
14.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 1:3 0:1,0:0,1:2
12.01.20 15:00 Odense Aalborg over 6:5pp 1:3,2:0,2:2,1:0
05.01.20 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:0,1:1,3:2
03.01.20 19:00 Esbjerg Odense under 3:2 1:0,1:0,1:2
29.12.19 19:30 Odense Herning over 2:6 1:3,0:2,1:1
22.12.19 15:00 Fredrikshavn Odense over 6:2 2:1,2:0,2:1
20.12.19 19:30 Odense Herlev over 1:6 1:0,0:4,0:2
15.12.19 15:00 Aalborg Odense over 6:4 1:1,4:1,1:2
13.12.19 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2 0:1,1:1,0:0
08.12.19 15:00 Rungsted Odense over 5:4 3:2,1:1,1:1
06.12.19 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 1:0,0:0,0:2
03.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 0:1,3:1,1:1
29.11.19 19:30 Odense Aalborg over 2:5 1:1,1:2,0:2
26.11.19 19:00 Odense Rungsted over 2:6 1:2,1:2,0:2
22.11.19 19:30 Odense Fredrikshavn under 0:4 0:1,0:1,0:2
19.11.19 19:00 Herlev Odense over 7:2 1:1,2:1,4:0
12.11.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
03.11.19 15:00 Herning Odense under 3:2 1:0,1:2,1:0
01.11.19 19:30 Odense Rungsted over 1:6 0:3,0:1,1:2
31.10.19 19:00 Rungsted Odense over 4:3 2:0,1:2,1:1
25.10.19 19:30 Herning Odense over 7:0 2:0,3:0,2:0
22.10.19 19:00 Herlev Odense over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
18.10.19 19:30 Odense Fredrikshavn over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
15.10.19 19:00 Esbjerg Odense over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
11.10.19 19:30 Odense Aalborg under 1:4 0:2,0:0,1:2
08.10.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:0,2:1,2:0
04.10.19 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:2,1:0,0:1
27.09.19 19:30 Odense Herning under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
24.09.19 19:00 Odense Herlev over 2:5 1:3,0:0,1:2
20.09.19 19:30 Fredrikshavn Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
17.09.19 19:00 Odense Esbjerg under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13.09.19 19:30 Aalborg Odense under 3:2 1:1,2:0,0:1
10.09.19 19:00 Odense Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.09.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0

Rodovre Kobenhavn


nenájdený žiadny zápas

Odense


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 48 24 5 7 0 65 186 121 104
2. Herning 48 18 6 2 14 44 171 127 86
3. Sonderjylland IK 48 22 2 8 6 31 149 118 84
4. Rungsted 48 18 4 3 16 -1 157 158 77
5. Fredrikshavn 48 15 5 4 15 12 149 137 74
6. Esbjerg 48 14 4 8 10 -14 128 142 70
7. Herlev 48 13 5 4 17 -13 158 171 68
8. Rodovre Kobenhavn 48 4 7 3 24 -45 110 155 50
9. Odense 48 0 6 5 26 -79 113 192 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 24 19 0 4 -3 51 106 55 61
2. Herning 24 10 3 1 6 32 94 62 46
3. Rungsted 24 12 1 1 8 7 88 81 42
4. Sonderjylland IK 24 10 1 6 0 18 81 63 41
5. Esbjerg 24 12 0 5 2 2 66 64 41
6. Fredrikshavn 24 6 4 2 6 18 84 66 40
7. Rodovre Kobenhavn 24 3 5 2 7 0 59 59 36
8. Herlev 24 8 2 2 8 1 75 74 36
9. Odense 24 1 4 1 13 -32 56 88 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sonderjylland IK 24 12 1 2 6 13 68 55 43
2. Aalborg 24 5 5 3 3 14 80 66 43
3. Herning 24 8 3 1 8 12 77 65 40
4. Rungsted 24 6 3 2 8 -8 69 77 35
5. Fredrikshavn 24 9 1 2 9 -6 65 71 34
6. Herlev 24 5 3 2 9 -14 83 97 32
7. Esbjerg 24 2 4 3 8 -16 62 78 29
8. Rodovre Kobenhavn 24 1 2 1 17 -45 51 96 14
9. Odense 24 -1 2 4 13 -47 57 104 11