Rodovre Kobenhavn VS Odense


Rodovre Kobenhavn

Odense

Rodovre Kobenhavn (T1) VS Odense (T2)

Rodovre Kobenhavn

Odense

Zaujímavé

Rodovre Kobenhavn

  • Z celkového počtu 24 prehralo mužstvo Rodovre Kobenhavn až 50% svojích zápasov. 12 prehraných zápasov.
  • Až 17 zápasov tímu Rodovre Kobenhavn skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 24 zápasov, to je až 71%.
  • Rodovre Kobenhavn už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Rodovre Kobenhavn už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Rodovre Kobenhavn už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Odense

  • Mužsvo Odense prehralo až 70% svojích zápasov (16 prehier z 23).
  • 26% zápasov tímu Odense skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 6 z celkového počtu 23 zápasov.
  • Odense už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Odense ťahá aktuálne sériu 10 prehier v rade.
  • Odense už 11 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 38 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 21, čo je 55%.
  • 61% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 23 z 38 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
03.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 0:1,3:1,1:1
04.10.2019 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:2,1:0,0:1
06.09.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
24.02.2019 17:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:5 1:1,0:3,1:1
14.12.2018 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:5 2:2,2:1,0:2
11.12.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:3ppsn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:4
12.10.2018 19:30 Rodovre Kobenhavn Odense over 13:4 5:1,5:0,3:3
07.10.2018 16:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 2:1 1:0,1:0,0:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
01.02.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:0 1:0,4:0,1:0
30.12.2017 16:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 2:3 1:0,1:1,0:2
01.12.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 3:7 1:2,2:4,0:1
24.10.2017 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 1:5 1:1,0:1,0:3
19.09.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:0 0:0,1:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
24.02.2017 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 11:1 2:0,4:0,5:1
03.01.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
22.12.2016 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:1 1:0,2:1,3:0
28.10.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:4 1:1,0:0,1:3
18.10.2016 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 3:4 1:4,1:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
21.02.2016 14:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:4 1:0,0:1,1:3
12.01.2016 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 3:2 2:0,0:1,1:1
11.12.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:3 0:1,2:1,0:1
30.10.2015 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:5ppsn 2:3,2:0,0:1,0:0,-:-
05.10.2015 20:30 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:6 0:6,0:0,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
23.01.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
30.11.2010 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:3 3:0,1:1,2:2
29.10.2010 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:2 2:0,0:0,3:2
01.10.2010 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:0,2:0,1:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
28.02.2010 14:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 8:1 1:0,5:1,2:0
31.01.2010 14:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 1:1,2:2,1:0
27.10.2009 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 5:0 2:0,3:0,0:0
25.09.2009 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 1:5 1:1,0:2,0:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2008/2009
28.03.2009 19:45 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.03.2009 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:6 2:0,2:3,0:3
25.01.2009 14:30 Rodovre Kobenhavn Odense under 1:0 0:0,0:0,1:0
13.01.2009 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:4 1:2,1:0,0:2
08.01.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:2 1:1,3:1,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
24.02.2006 20:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 4:1 2:0,2:0,0:1
10.01.2006 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 3:5 0:0,1:2,2:3

Rodovre Kobenhavn

21 - 5 - 12

Odense

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 0:1,3:1,1:1
29.11.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
26.11.19 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:0,2:0,1:1
22.11.19 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.11.19 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:3 0:0,2:1,5:2
15.11.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Herning over 3:4 2:3,0:0,1:1
12.11.19 19:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn under 1:4 0:1,1:2,0:1
02.11.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev over 5:4sn 2:0,2:1,0:3,0:0,1:0
01.11.19 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn over 3:4sn 2:0,1:0,0:3,0:0,1:2
29.10.19 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:1 0:0,2:1,1:0
25.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:0 0:0,1:0,1:0
22.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2 0:2,1:0,0:0
15.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning under 3:0 0:0,0:0,3:0
11.10.19 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 9:5 3:2,5:1,1:2
08.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.10.19 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:2,1:0,0:1
01.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev under 4:1 2:0,1:1,1:0
29.09.19 14:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 1:3 1:1,0:1,0:1
27.09.19 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:1,2:0,2:0
24.09.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 1:2,2:0,3:0
17.09.19 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.09.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 4:1 0:0,2:0,2:1
08.09.19 15:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.09.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0

Odense


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 0:1,3:1,1:1
29.11.19 19:30 Odense Aalborg over 2:5 1:1,1:2,0:2
26.11.19 19:00 Odense Rungsted over 2:6 1:2,1:2,0:2
22.11.19 19:30 Odense Fredrikshavn under 0:4 0:1,0:1,0:2
19.11.19 19:00 Herlev Odense over 7:2 1:1,2:1,4:0
12.11.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
03.11.19 15:00 Herning Odense under 3:2 1:0,1:2,1:0
01.11.19 19:30 Odense Rungsted over 1:6 0:3,0:1,1:2
31.10.19 19:00 Rungsted Odense over 4:3 2:0,1:2,1:1
25.10.19 19:30 Herning Odense over 7:0 2:0,3:0,2:0
22.10.19 19:00 Herlev Odense over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
18.10.19 19:30 Odense Fredrikshavn over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
15.10.19 19:00 Esbjerg Odense over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
11.10.19 19:30 Odense Aalborg under 1:4 0:2,0:0,1:2
08.10.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:0,2:1,2:0
04.10.19 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:2,1:0,0:1
27.09.19 19:30 Odense Herning under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
24.09.19 19:00 Odense Herlev over 2:5 1:3,0:0,1:2
20.09.19 19:30 Fredrikshavn Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
17.09.19 19:00 Odense Esbjerg under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13.09.19 19:30 Aalborg Odense under 3:2 1:1,2:0,0:1
10.09.19 19:00 Odense Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.09.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
10.12.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
13.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn porovnaj tímy
14.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg porovnaj tímy
17.12.2019 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
20.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg porovnaj tímy
27.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted porovnaj tímy
29.12.2019 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
30.12.2019 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
05.01.2020 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
07.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK porovnaj tímy
10.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg porovnaj tímy
14.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense porovnaj tímy
17.01.2020 19:30 Herning Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
24.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev porovnaj tímy
26.01.2020 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK porovnaj tímy
28.01.2020 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
11.02.2020 19:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
14.02.2020 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
21.02.2020 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
25.02.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning porovnaj tímy
28.02.2020 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
03.03.2020 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
06.03.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg porovnaj tímy
10.03.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn porovnaj tímy
ukáž viac

Odense


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
06.12.2019 19:30 Odense Esbjerg porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Rungsted Odense porovnaj tímy
13.12.2019 19:30 Odense Sonderjylland IK porovnaj tímy
15.12.2019 15:00 Aalborg Odense porovnaj tímy
20.12.2019 19:30 Odense Herlev porovnaj tímy
22.12.2019 15:00 Fredrikshavn Odense porovnaj tímy
29.12.2019 19:30 Odense Herning porovnaj tímy
03.01.2020 19:00 Esbjerg Odense porovnaj tímy
05.01.2020 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
10.01.2020 19:30 Sonderjylland IK Odense porovnaj tímy
12.01.2020 15:00 Odense Aalborg porovnaj tímy
14.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense porovnaj tímy
17.01.2020 19:30 Odense Fredrikshavn porovnaj tímy
21.01.2020 19:00 Herning Odense porovnaj tímy
24.01.2020 19:30 Odense Esbjerg porovnaj tímy
26.01.2020 15:00 Odense Herlev porovnaj tímy
14.02.2020 19:30 Odense Sonderjylland IK porovnaj tímy
18.02.2020 19:00 Aalborg Odense porovnaj tímy
21.02.2020 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
25.02.2020 19:00 Fredrikshavn Odense porovnaj tímy
28.02.2020 19:30 Odense Herning porovnaj tímy
01.03.2020 16:00 Esbjerg Odense porovnaj tímy
03.03.2020 19:00 Herlev Odense porovnaj tímy
08.03.2020 15:00 Rungsted Odense porovnaj tímy
10.03.2020 19:00 Odense Rungsted porovnaj tímy
ukáž viac
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 21 11 3 1 2 34 76 42 49
2. Rungsted 22 9 2 1 7 10 79 69 38
3. Fredrikshavn 21 12 0 1 7 14 67 53 37
4. Herlev 23 4 4 3 5 -6 78 84 35
5. Esbjerg 21 8 1 4 3 3 57 54 33
6. Sonderjylland IK 21 8 1 3 5 0 58 58 32
7. Rodovre Kobenhavn 24 5 3 1 11 -8 60 68 31
8. Herning 22 6 2 2 8 -1 67 68 30
9. Odense 23 -2 3 3 13 -46 41 87 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 11 11 0 0 0 30 50 20 33
2. Rungsted 11 7 0 0 4 8 44 36 21
3. Rodovre Kobenhavn 12 3 2 1 3 6 32 26 20
4. Esbjerg 11 5 0 3 0 2 30 28 18
5. Sonderjylland IK 11 5 0 3 0 5 36 31 18
6. Herlev 12 2 2 2 2 2 37 35 18
7. Fredrikshavn 10 5 0 0 5 6 28 22 15
8. Herning 10 1 2 1 3 2 35 33 14
9. Odense 11 -1 2 1 6 -22 19 41 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Fredrikshavn 11 7 0 1 2 8 39 31 22
2. Rungsted 11 2 2 1 3 2 35 33 17
3. Herlev 11 2 2 1 3 -8 41 49 17
4. Aalborg 10 0 3 1 2 4 26 22 16
5. Herning 12 5 0 1 5 -3 32 35 16
6. Esbjerg 10 3 1 1 3 1 27 26 15
7. Sonderjylland IK 10 3 1 0 5 -5 22 27 14
8. Rodovre Kobenhavn 12 2 1 0 8 -14 28 42 11
9. Odense 12 -1 1 2 7 -24 22 46 4