Odense VS Sonderjylland IK


Odense

Sonderjylland IK

Odense (T1) VS Sonderjylland IK (T2)

Odense

Sonderjylland IK

Zaujímavé

Odense

  • Mužsvo Odense prehralo až 64% svojích zápasov. 28 prehier z 44 odohraných zápasov.
  • Až 24 zápasov tímu Odense skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 44 zápasov, to je až 55%.
  • Odense ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
  • Odense už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Sonderjylland IK

  • Sonderjylland IK už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 25 z 42 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
14.02.2020 19:30 Odense Sonderjylland IK under 0:4 0:0,0:3,0:1
19.01.2020 13:30 Sonderjylland IK Odense under 3:1 2:0,1:1,0:0
13.12.2019 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2 0:1,1:1,0:0
12.11.2019 19:00 Sonderjylland IK Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
08.10.2019 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:0,2:1,2:0
10.09.2019 19:00 Odense Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:1,1:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
01.02.2019 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:2
29.12.2018 19:30 Sonderjylland IK Odense over 5:2 2:0,2:0,1:2
28.12.2018 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
04.11.2018 15:00 Sonderjylland IK Odense over 5:1 2:1,1:0,2:0
21.09.2018 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:0 0:0,1:0,2:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
20.02.2018 19:00 Odense Sonderjylland IK over 2:5 2:2,0:0,0:3
09.01.2018 19:00 Sonderjylland IK Odense over 4:3ppsn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0
12.12.2017 19:00 Odense Sonderjylland IK under 3:0 0:0,1:0,2:0
17.11.2017 19:30 Odense Sonderjylland IK under 4:0 2:0,2:0,0:0
03.11.2017 19:30 Sonderjylland IK Odense over 1:7 0:0,0:3,1:4
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
14.02.2017 20:30 Sonderjylland IK Odense over 2:4 1:1,1:1,0:2
10.01.2017 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
13.12.2016 19:00 Sonderjylland IK Odense under 2:3 1:0,1:3,0:0
29.10.2016 19:30 Sonderjylland IK Odense over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
07.10.2016 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:0 1:0,1:0,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
26.02.2016 19:30 Odense Sonderjylland IK over 3:6 2:3,1:2,0:1
22.12.2015 19:00 Sonderjylland IK Odense over 2:4 0:1,1:1,1:2
18.12.2015 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
23.10.2015 19:30 Sonderjylland IK Odense over 5:3 2:1,3:1,0:1
12.10.2015 20:30 Odense Sonderjylland IK over 2:4 1:1,1:1,0:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
31.01.2015 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:4 0:1,1:2,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
19.11.2010 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:2 2:1,0:0,1:1
15.11.2010 19:30 Sonderjylland IK Odense over 6:1 2:0,2:1,2:0
19.10.2010 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:3ppsn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
24.09.2010 19:30 Sonderjylland IK Odense under 4:0 2:0,1:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
19.02.2010 20:00 Odense Sonderjylland IK under 1:3 0:0,1:2,0:1
02.02.2010 19:30 Sonderjylland IK Odense over 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
22.01.2010 19:30 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:0,3:1,1:0
28.12.2009 20:00 Odense Sonderjylland IK over 2:5 1:0,0:2,1:3
20.11.2009 20:00 Odense Sonderjylland IK over 0:7 0:3,0:2,0:2
15.11.2009 15:00 Sonderjylland IK Odense under 3:0 1:0,1:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2008/2009
13.02.2009 19:30 Odense Sonderjylland IK over 1:5 1:2,0:2,0:1
18.01.2009 14:30 Sonderjylland IK Odense under 1:2 1:1,0:1,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
19.02.2006 15:00 Odense Sonderjylland IK over 3:5 0:3,0:0,3:2
03.02.2006 20:00 Odense Sonderjylland IK under 3:1 0:0,0:1,3:0
03.01.2006 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:1,3:0,1:0

Odense

12 - 8 - 22

Sonderjylland IK

Odense


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.02.20 19:00 Fredrikshavn Odense over 7:6pp 2:3,1:0,3:3,1:0
21.02.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
18.02.20 19:00 Aalborg Odense over 6:0 3:0,0:0,3:0
14.02.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 0:4 0:0,0:3,0:1
11.02.20 19:00 Rungsted Odense over 6:5pp 1:2,1:1,3:2,1:0
26.01.20 15:00 Odense Herlev over 5:1 0:1,3:0,2:0
24.01.20 19:30 Odense Esbjerg over 7:4 1:2,4:1,2:1
21.01.20 19:00 Herning Odense over 8:2 4:1,3:1,1:0
19.01.20 13:30 Sonderjylland IK Odense under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.01.20 19:30 Odense Fredrikshavn under 3:2 0:0,2:1,1:1
14.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 1:3 0:1,0:0,1:2
12.01.20 15:00 Odense Aalborg over 6:5pp 1:3,2:0,2:2,1:0
05.01.20 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:0,1:1,3:2
03.01.20 19:00 Esbjerg Odense under 3:2 1:0,1:0,1:2
29.12.19 19:30 Odense Herning over 2:6 1:3,0:2,1:1
22.12.19 15:00 Fredrikshavn Odense over 6:2 2:1,2:0,2:1
20.12.19 19:30 Odense Herlev over 1:6 1:0,0:4,0:2
15.12.19 15:00 Aalborg Odense over 6:4 1:1,4:1,1:2
13.12.19 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2 0:1,1:1,0:0
08.12.19 15:00 Rungsted Odense over 5:4 3:2,1:1,1:1
06.12.19 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 1:0,0:0,0:2
03.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 0:1,3:1,1:1
29.11.19 19:30 Odense Aalborg over 2:5 1:1,1:2,0:2
26.11.19 19:00 Odense Rungsted over 2:6 1:2,1:2,0:2
22.11.19 19:30 Odense Fredrikshavn under 0:4 0:1,0:1,0:2
19.11.19 19:00 Herlev Odense over 7:2 1:1,2:1,4:0
12.11.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
03.11.19 15:00 Herning Odense under 3:2 1:0,1:2,1:0
01.11.19 19:30 Odense Rungsted over 1:6 0:3,0:1,1:2
31.10.19 19:00 Rungsted Odense over 4:3 2:0,1:2,1:1
25.10.19 19:30 Herning Odense over 7:0 2:0,3:0,2:0
22.10.19 19:00 Herlev Odense over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
18.10.19 19:30 Odense Fredrikshavn over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
15.10.19 19:00 Esbjerg Odense over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
11.10.19 19:30 Odense Aalborg under 1:4 0:2,0:0,1:2
08.10.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:0,2:1,2:0
04.10.19 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:2,1:0,0:1
27.09.19 19:30 Odense Herning under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
24.09.19 19:00 Odense Herlev over 2:5 1:3,0:0,1:2
20.09.19 19:30 Fredrikshavn Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
17.09.19 19:00 Odense Esbjerg under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13.09.19 19:30 Aalborg Odense under 3:2 1:1,2:0,0:1
10.09.19 19:00 Odense Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.09.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.02.20 20:30 Sonderjylland IK Herlev over 3:4 1:0,2:2,0:2
21.02.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.02.20 19:00 Sonderjylland IK Herning under 3:0 1:0,2:0,0:0
14.02.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 0:4 0:0,0:3,0:1
11.02.20 19:00 Sonderjylland IK Esbjerg over 5:3 2:2,1:1,2:0
31.01.20 19:30 Herning Sonderjylland IK under 3:2 0:0,2:1,1:1
28.01.20 19:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:2
26.01.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
24.01.20 19:30 Aalborg Sonderjylland IK over 3:6 1:3,0:1,2:2
19.01.20 13:30 Sonderjylland IK Odense under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.01.20 19:30 Herlev Sonderjylland IK over 4:5 2:2,1:2,1:1
14.01.20 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 6:2 3:0,3:0,0:2
07.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
03.01.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:2,2:1,0:2
30.12.19 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
29.12.19 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 0:3 0:1,0:0,0:2
27.12.19 19:30 Sonderjylland IK Aalborg over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
22.12.19 15:00 Herning Sonderjylland IK under 2:1 0:0,0:1,2:0
20.12.19 19:30 Sonderjylland IK Fredrikshavn over 5:2 2:0,0:1,3:1
15.12.19 15:00 Herlev Sonderjylland IK over 3:6 1:3,2:1,0:2
13.12.19 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2 0:1,1:1,0:0
10.12.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:6pp 2:4,2:0,1:1,0:1
06.12.19 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,0:2,1:1
29.11.19 19:30 Sonderjylland IK Herlev over 4:5 1:1,2:4,1:0
26.11.19 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 4:2 0:2,0:0,4:0
22.11.19 19:30 Sonderjylland IK Herning over 5:4 2:2,1:0,2:2
19.11.19 19:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 1:2 0:1,1:1,0:0
12.11.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
01.11.19 19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.10.19 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 5:1 1:0,2:1,2:0
25.10.19 19:30 Sonderjylland IK Herlev over 5:6pp 1:1,3:1,1:3,0:1
22.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2 0:2,1:0,0:0
18.10.19 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.10.19 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5sn 1:2,1:0,2:2,0:0,1:2
08.10.19 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:0,2:1,2:0
04.10.19 19:30 Herning Sonderjylland IK under 4:1 1:0,2:0,1:1
02.10.19 19:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn under 1:3 0:0,0:2,1:1
29.09.19 13:00 Sonderjylland IK Aalborg under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
27.09.19 19:30 Herlev Sonderjylland IK under 2:3 0:1,0:2,2:0
24.09.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 1:2,2:0,3:0
20.09.19 19:30 Esbjerg Sonderjylland IK over 4:5sn 1:0,1:2,2:2,0:0,0:1
17.09.19 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 1:0,1:1,0:4
10.09.19 19:00 Odense Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.09.19 19:30 Sonderjylland IK Herning under 1:2 0:1,1:0,0:1

Odense


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 19:30 Odense Herning porovnaj tímy
01.03.2020 16:00 Esbjerg Odense porovnaj tímy
03.03.2020 19:00 Herlev Odense porovnaj tímy
10.03.2020 19:00 Odense Rungsted porovnaj tímy

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.03.2020 15:00 Sonderjylland IK Aalborg porovnaj tímy
03.03.2020 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
06.03.2020 19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK porovnaj tímy
10.03.2020 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 43 21 5 6 0 67 171 104 94
2. Herning 44 16 5 2 14 28 148 120 75
3. Sonderjylland IK 44 19 2 8 5 23 136 113 75
4. Fredrikshavn 44 15 5 2 15 20 145 125 72
5. Rungsted 43 17 3 2 16 -3 142 145 68
6. Esbjerg 43 14 3 7 9 -11 117 128 64
7. Herlev 45 11 5 4 16 -15 147 162 62
8. Rodovre Kobenhavn 44 5 6 3 21 -37 102 139 48
9. Odense 44 1 5 5 23 -72 103 175 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 22 18 0 3 -2 48 100 52 57
2. Herning 22 8 3 1 6 20 78 58 40
3. Fredrikshavn 22 6 4 1 6 21 82 61 39
4. Sonderjylland IK 22 9 1 6 -1 15 74 59 38
5. Rungsted 22 11 1 0 9 6 82 76 38
6. Esbjerg 21 11 0 4 2 3 59 56 37
7. Rodovre Kobenhavn 22 4 4 2 6 2 54 52 34
8. Herlev 22 6 2 2 8 -4 67 71 30
9. Odense 22 1 4 1 11 -26 52 78 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 21 3 5 3 2 19 71 52 37
2. Sonderjylland IK 22 10 1 2 6 8 62 54 37
3. Herning 22 8 2 1 8 8 70 62 35
4. Fredrikshavn 22 9 1 1 9 -1 63 64 33
5. Herlev 23 5 3 2 8 -11 80 91 32
6. Rungsted 21 6 2 2 7 -9 60 69 30
7. Esbjerg 22 3 3 3 7 -14 58 72 27
8. Rodovre Kobenhavn 22 1 2 1 15 -39 48 87 14
9. Odense 22 0 1 4 12 -46 51 97 9