Aalborg VS Rodovre Kobenhavn


Aalborg

Rodovre Kobenhavn

Aalborg (T1) VS Rodovre Kobenhavn (T2)

Aalborg

Rodovre Kobenhavn

Zaujímavé

Aalborg

  • 25 víťazstiev z celkového počtu 42 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Aalborg. 60% úspešnosť výhier.
  • Počet remíz tímu Aalborg je až 11 z celkového počtu 42 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 25 zápasov tímu Aalborg skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 60%.
  • Aalborg už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Aalborg ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Rodovre Kobenhavn

  • Z celkového počtu 44 prehralo mužstvo Rodovre Kobenhavn až 55% svojích zápasov (24 prehraných zápasov).
  • 28 z celkového počtu 44 zápasov tímu Rodovre Kobenhavn skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.
  • Rodovre Kobenhavn už 6 zápasov v rade nevyhrali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
28.01.2020 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:2 4:0,2:2,1:0
20.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:1 1:0,0:0,1:1
19.11.2019 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:3 0:0,2:1,5:2
25.10.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:0 0:0,1:0,1:0
27.09.2019 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:1,2:0,2:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
22.02.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:3ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:2
18.12.2018 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:1 2:0,0:0,3:1
09.12.2018 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 4:3 0:1,2:0,2:2
19.10.2018 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 5:0 3:0,2:0,0:0
05.10.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:3ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
28.01.2018 15:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 1:2 0:0,1:1,0:1
27.12.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 3:4 1:2,2:1,0:1
18.11.2017 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:3 2:2,2:1,1:0
17.11.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 1:3 0:1,0:1,1:1
12.09.2017 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 6:3 3:1,1:1,2:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
17.02.2017 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 6:0 1:0,5:0,0:0
08.01.2017 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 1:2 1:1,0:1,0:0
16.12.2016 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
12.11.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 3:5 0:2,2:2,1:1
11.10.2016 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:1 2:1,0:0,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
01.02.2016 20:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:4ppsn 2:2,0:0,2:2,0:0,-:-
26.01.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 4:2 1:0,2:2,1:0
29.11.2015 14:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 4:3 1:1,1:1,2:1
20.11.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 4:1 1:0,2:1,1:0
22.09.2015 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 2:6 2:3,0:2,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
20.02.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 5:1 1:0,1:0,3:1
13.01.2015 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 1:6 0:2,1:2,0:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
26.11.2010 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 0:3 0:1,0:0,0:2
26.10.2010 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:1 1:0,4:1,0:0
28.09.2010 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:1 0:0,2:1,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
26.02.2010 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:0,2:1,2:1
12.01.2010 19:30 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 2:5 0:2,2:1,0:2
29.11.2009 17:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
18.10.2009 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 5:1 0:1,2:0,3:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
12.03.2006 15:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 3:4 2:1,0:0,1:3
10.03.2006 20:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 4:2 2:0,1:2,1:0
07.03.2006 20:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 4:1 0:0,2:1,2:0
05.03.2006 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
03.03.2006 20:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 4:2 1:1,1:0,2:1
28.02.2006 20:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:0 2:0,1:0,1:0
19.02.2006 15:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:0,2:1,2:0
03.01.2006 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 3:0 1:0,1:0,1:0

Aalborg

22 - 6 - 14

Rodovre Kobenhavn

Aalborg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.20 19:00 Aalborg Odense over 6:0 3:0,0:0,3:0
14.02.20 19:30 Herlev Aalborg over 6:2 1:0,3:1,2:1
11.02.20 19:00 Aalborg Herning over 5:4 2:1,1:3,2:0
28.01.20 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:2 4:0,2:2,1:0
26.01.20 16:00 Esbjerg Aalborg over 3:4sn 1:0,1:3,1:0,0:0,0:1
24.01.20 19:30 Aalborg Sonderjylland IK over 3:6 1:3,0:1,2:2
21.01.20 19:00 Fredrikshavn Aalborg under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
17.01.20 19:30 Rungsted Aalborg over 1:6 1:2,0:1,0:3
12.01.20 15:00 Odense Aalborg over 6:5pp 1:3,2:0,2:2,1:0
10.01.20 19:30 Aalborg Herlev over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
07.01.20 19:00 Aalborg Herlev under 4:1 2:0,0:1,2:0
03.01.20 19:30 Aalborg Herning under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
30.12.19 19:30 Fredrikshavn Aalborg over 1:7 0:2,0:3,1:2
29.12.19 19:30 Aalborg Fredrikshavn over 5:1 4:0,0:1,1:0
27.12.19 19:30 Sonderjylland IK Aalborg over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
22.12.19 15:00 Aalborg Esbjerg over 4:5pp 0:0,1:2,3:2,0:1
20.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:1 1:0,0:0,1:1
15.12.19 15:00 Aalborg Odense over 6:4 1:1,4:1,1:2
13.12.19 19:30 Rungsted Aalborg over 3:5 1:2,1:1,1:2
10.12.19 19:00 Herlev Aalborg over 2:5 1:1,0:2,1:2
06.12.19 19:30 Herning Aalborg under 0:4 0:2,0:0,0:2
29.11.19 19:30 Odense Aalborg over 2:5 1:1,1:2,0:2
26.11.19 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 4:2 0:2,0:0,4:0
22.11.19 19:30 Esbjerg Aalborg under 3:1 0:0,2:1,1:0
19.11.19 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:3 0:0,2:1,5:2
12.11.19 19:00 Aalborg Rungsted over 6:3 0:1,2:1,4:1
01.11.19 20:00 Aalborg Esbjerg over 4:2 1:1,0:0,3:1
29.10.19 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 5:1 1:0,2:1,2:0
25.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:0 0:0,1:0,1:0
22.10.19 19:00 Aalborg Herning under 4:1 0:0,2:1,2:0
18.10.19 19:30 Rungsted Aalborg under 3:1 0:1,2:0,1:0
15.10.19 19:00 Aalborg Fredrikshavn over 4:2 1:1,1:0,2:1
11.10.19 19:30 Odense Aalborg under 1:4 0:2,0:0,1:2
04.10.19 19:30 Herlev Aalborg under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
02.10.19 18:00 Esbjerg Aalborg under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
29.09.19 13:00 Sonderjylland IK Aalborg under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
27.09.19 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:1,2:0,2:0
24.09.19 19:00 Herning Aalborg under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
20.09.19 19:30 Aalborg Rungsted over 5:2 2:1,2:0,1:1
17.09.19 19:00 Fredrikshavn Aalborg over 2:4 0:1,2:1,0:2
13.09.19 19:30 Aalborg Odense under 3:2 1:1,2:0,0:1
06.09.19 19:30 Aalborg Herlev under 4:1 1:0,0:0,3:1

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning under 1:4 0:2,1:1,0:1
21.02.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
13.02.20 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 4:3 2:0,2:2,0:1
11.02.20 19:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:1,2:1,1:0
28.01.20 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:2 4:0,2:2,1:0
26.01.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
24.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev under 3:1 0:0,2:1,1:0
17.01.20 19:30 Herning Rodovre Kobenhavn under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 1:3 0:1,0:0,1:2
10.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:2 1:0,2:1,1:1
07.01.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
05.01.20 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:0,1:1,3:2
30.12.19 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn under 3:2 1:0,1:0,1:2
29.12.19 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 4:0 2:0,1:0,1:0
27.12.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 0:2 0:1,0:1,0:0
20.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:1 1:0,0:0,1:1
17.12.19 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn over 8:0 4:0,1:0,3:0
14.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
13.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 1:4 0:0,0:2,1:2
10.12.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:6pp 2:4,2:0,1:1,0:1
03.12.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 0:1,3:1,1:1
29.11.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
26.11.19 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:0,2:0,1:1
22.11.19 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.11.19 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:3 0:0,2:1,5:2
15.11.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Herning over 3:4 2:3,0:0,1:1
12.11.19 19:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn under 1:4 0:1,1:2,0:1
02.11.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev over 5:4sn 2:0,2:1,0:3,0:0,1:0
01.11.19 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn over 3:4sn 2:0,1:0,0:3,0:0,1:2
29.10.19 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:1 0:0,2:1,1:0
25.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:0 0:0,1:0,1:0
22.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2 0:2,1:0,0:0
15.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning under 3:0 0:0,0:0,3:0
11.10.19 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 9:5 3:2,5:1,1:2
08.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.10.19 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:2,1:0,0:1
01.10.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev under 4:1 2:0,1:1,1:0
29.09.19 14:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 1:3 1:1,0:1,0:1
27.09.19 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:1,2:0,2:0
24.09.19 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 1:2,2:0,3:0
17.09.19 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.09.19 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 4:1 0:0,2:0,2:1
08.09.19 15:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.09.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0

Aalborg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.02.2020 19:00 Aalborg Rungsted porovnaj tímy
28.02.2020 19:30 Aalborg Fredrikshavn porovnaj tímy
01.03.2020 15:00 Sonderjylland IK Aalborg porovnaj tímy
03.03.2020 19:00 Aalborg Esbjerg porovnaj tímy
06.03.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg porovnaj tímy
10.03.2020 19:00 Herning Aalborg porovnaj tímy

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
03.03.2020 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn porovnaj tímy
06.03.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg porovnaj tímy
10.03.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 42 20 5 6 0 64 166 102 91
2. Sonderjylland IK 43 19 2 8 4 24 133 109 75
3. Herning 43 15 5 2 14 25 144 119 72
4. Fredrikshavn 43 16 4 2 15 19 138 119 70
5. Rungsted 42 17 3 2 15 0 140 140 68
6. Esbjerg 43 14 3 7 9 -11 117 128 64
7. Herlev 44 10 5 4 16 -16 143 159 59
8. Rodovre Kobenhavn 43 5 6 3 20 -34 101 135 48
9. Odense 43 1 5 4 24 -71 97 168 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 21 17 0 3 -2 45 95 50 54
2. Herning 22 8 3 1 6 20 78 58 40
3. Sonderjylland IK 21 9 1 6 -2 16 71 55 38
4. Rungsted 22 11 1 0 9 6 82 76 38
5. Fredrikshavn 21 7 3 1 6 20 75 55 37
6. Esbjerg 21 11 0 4 2 3 59 56 37
7. Rodovre Kobenhavn 21 4 4 2 5 5 53 48 34
8. Herlev 22 6 2 2 8 -4 67 71 30
9. Odense 22 1 4 1 11 -26 52 78 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 21 3 5 3 2 19 71 52 37
2. Sonderjylland IK 22 10 1 2 6 8 62 54 37
3. Fredrikshavn 22 9 1 1 9 -1 63 64 33
4. Herning 21 7 2 1 8 5 66 61 32
5. Rungsted 20 6 2 2 6 -6 58 64 30
6. Herlev 22 4 3 2 8 -12 76 88 29
7. Esbjerg 22 3 3 3 7 -14 58 72 27
8. Rodovre Kobenhavn 22 1 2 1 15 -39 48 87 14
9. Odense 21 0 1 3 13 -45 45 90 8